2024. Március 28. - 18:20:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő Danabol kúra  (Megtekintve 99168 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 02. - 19:00:07
Válasz #45
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Most megijedtem..de tényleg. ;D ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 02. - 19:08:59
Válasz #46
Nem elérhető

trobert2


Még most se jut el az agyadig az hogy itt az a lényeg hogy ha valaki kérdez és te veszed a fáradtságot hogy válaszolsz akkor ne a fikázasodat írd le hanem ha tudol a dologrol valamit akkor mindenki azt varja hogy oszd meg velünk hátha okosodunk tőle!és senki se azért ír ide hogy lefikázzátok!!!!!!!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 02. - 19:10:39
Válasz #47
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. Január 02. - 19:46:38
Válasz #48
Nem elérhető

Tóth Attila


Te meg arra vedd a fáradtságot kedves trobert,hogy olvass,mint,hogy itt játszod a szenzitívet! @-o
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Január 02. - 19:53:28
Válasz #49
Nem elérhető

Jordan


Érdekes hogy egyes emberek csak fikázni tudjak a másikat pedig szart se tudnak a dolgokrol,csak a fikázás megy nekik és még fel se merik vállalni magukat mert holmi kamu címen írnak és még képet se mernek kirakni magukról!!!

Erre azt tudom mondani olvass, de ne csak a koxtopicot  ;)

Bocs Balu  ;D

 :-!!!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Január 02. - 20:32:39
Válasz #50

B1ll4

Vendég
Helló Béla!

Szerintem jó az ár,én eddig ilyen árakat halottam mindenkitöl + persze én is ennyiért vettem!de jol figyeld meg hogy milyen mert sok a kamu cucc!de igazan akkor tudod meg ha megveszed és elszopogatol egyet akkor mar tudni fogod hogy jó vásárlás e volt vagy nem!kesernyés gyógyszer iznek kell lennie,de azért nem annyira lesz keserü mint egy algopirin:D

Oké , akkor feltétlen ilyet veszek és ha lehet én is ennyiért szeretném !  @:-)

2010. Január 02. - 21:54:50
Válasz #51
Nem elérhető

Gabe


A Béla az angolul Szilent? Ma is tanultam valamit!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 03. - 00:06:55
Válasz #52
Nem elérhető

God Vazzeg


Helló Béla!

Szerintem jó az ár,én eddig ilyen árakat halottam mindenkitöl + persze én is ennyiért vettem!de jol figyeld meg hogy milyen mert sok a kamu cucc!de igazan akkor tudod meg ha megveszed és elszopogatol egyet akkor mar tudni fogod hogy jó vásárlás e volt vagy nem!kesernyés gyógyszer iznek kell lennie,de azért nem annyira lesz keserü mint egy algopirin:D

Oké , akkor feltétlen ilyet veszek és ha lehet én is ennyiért szeretném !  @:-)

Te fele ennyiért veszed, és tudom, hogy egyenként szopogatod mindet te perverz  :D

2010. Január 03. - 09:54:11
Válasz #53
Nem elérhető

szilent85


Sziasztok,
Jó nagy bonyodalom lett belőle tegnap :)   :--:
Én csak annyit akartam hogy ha nem is bírom megkülönböztetni az eredetit a kamutól..legalább azt tudjam mennyibe kerül...
Mindenki a 0-ról kezdte..én is innen indulok(ezen a téren) igazából hiába mondanátok hogy (faszért nem olvasok utána) mert ilyesmiről nem igazán van fent anyag a neten..hogy mit mennyiért...legalábbis én birka voltam és nem találtam..

tiszeteletem....  

2010. Január 03. - 10:00:50
Válasz #54
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Valóban nem rakunk ki ilyet szilent...

2010. Január 03. - 12:04:40
Válasz #55

B1ll4

Vendég
Helló Béla!

Szerintem jó az ár,én eddig ilyen árakat halottam mindenkitöl + persze én is ennyiért vettem!de jol figyeld meg hogy milyen mert sok a kamu cucc!de igazan akkor tudod meg ha megveszed és elszopogatol egyet akkor mar tudni fogod hogy jó vásárlás e volt vagy nem!kesernyés gyógyszer iznek kell lennie,de azért nem annyira lesz keserü mint egy algopirin:D

Oké , akkor feltétlen ilyet veszek és ha lehet én is ennyiért szeretném !  @:-)

Te fele ennyiért veszed, és tudom, hogy egyenként szopogatod mindet te perverz  :D

Én csak úgy hívom  : a csigás ! :D

2010. Január 17. - 15:16:54
Válasz #56
Nem elérhető

Otika


Hello!

Én nem vagyok 105 kiló. de szerintem ,ha ennyi idős vagy még csak, és ezek a helytálló adatok, és egyébként is, felesleges szteroidhoz nyúlnod...hogy áll az étkezésed, mi a helyzet a kiegészítőkkel, pihenéssel.stb...szerintem ezeket nyomasd ide fel, és biztosan kapsz néhány jobb tanácsot, mint, hogy szedj vmit, ami nem is biztos hogy az, ami.

ráadásul  nem vagy csak 18, háborút dúlnak benned a hormonok, ne borítsd ki őket ezzel még...

Itt szakértő segítséget kaphatsz profi versenyzőktől, tapasztalt sportolóktól, és biztosan uj irányba terelheted a fejlődésed szteroid nélkül is! ;)

Szerintem valaki mar 16 evesen is elkezdhet Szteroidozni attól függ mit akar elérni.  :-!!!

2010. Július 03. - 09:05:57
Válasz #57
Nem elérhető

Warrior


Üdv!!! Nem tud valaki esetleg valamit erről a Thai Danabol-ról,utána jártam de nem sok minden találtam róla.(zöld szív alakú)
Soha nem adom fel!!!!!

2010. Augusztus 06. - 15:44:01
Válasz #58
Nem elérhető

dred


Helló Mindenki!

No. Én is vettem Danabol DS-t, és nem tudom, hogy hamis-e, vagy van benne valami hatóanyag, és ha igen, akkor mi, és mennyi?
Elvileg 10mg-os kiszerelés, kék szivecske, gyártója a March Pharmaceutical Co. Ltd. Thailand, forgalmazója a Body Research Co. Ltd. Thailand. Legalábbis a cimke szerint. Hallottam már róla, hogy Lengyel, Bulgár, stb... hamis cucc, meg azt is, hogy hoz valamit, tehát valami van benne...
Szerintetek?

Képek:

2010. Augusztus 06. - 15:44:01
Válasz #59
Nem elérhető

dred