2024. Március 29. - 14:36:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő Danabol kúra  (Megtekintve 99210 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 02. - 23:11:20
Megtekintve 99210 alkalommal
Nem elérhető

Azeri


Sziasztok!

Adataim: 18 éves vagyok, 2 éve edzem, súlyom 105 kg, karom 48 cm, testzsír 14,5 %

Egy 200 szemes Danabol kúrát szeretnék csinálni. Szednék mellé napi 30 mg Zitazoniumot + kúra végén 20 szem Clostilbegyt + rendes kaja. Így rendben lesz a kúrám?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2009. November 03. - 12:17:39
Válasz #1
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Hello!

Én nem vagyok 105 kiló. de szerintem ,ha ennyi idős vagy még csak, és ezek a helytálló adatok, és egyébként is, felesleges szteroidhoz nyúlnod...hogy áll az étkezésed, mi a helyzet a kiegészítőkkel, pihenéssel.stb...szerintem ezeket nyomasd ide fel, és biztosan kapsz néhány jobb tanácsot, mint, hogy szedj vmit, ami nem is biztos hogy az, ami.

ráadásul  nem vagy csak 18, háborút dúlnak benned a hormonok, ne borítsd ki őket ezzel még...

Itt szakértő segítséget kaphatsz profi versenyzőktől, tapasztalt sportolóktól, és biztosan uj irányba terelheted a fejlődésed szteroid nélkül is! ;)
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 03. - 12:30:50
Válasz #2
Nem elérhető

hopika


Hello!

Én nem vagyok 105 kiló. de szerintem ,ha ennyi idős vagy még csak, és ezek a helytálló adatok, és egyébként is, felesleges szteroidhoz nyúlnod...hogy áll az étkezésed, mi a helyzet a kiegészítőkkel, pihenéssel.stb...szerintem ezeket nyomasd ide fel, és biztosan kapsz néhány jobb tanácsot, mint, hogy szedj vmit, ami nem is biztos hogy az, ami.

ráadásul  nem vagy csak 18, háborút dúlnak benned a hormonok, ne borítsd ki őket ezzel még...

Itt szakértő segítséget kaphatsz profi versenyzőktől, tapasztalt sportolóktól, és biztosan uj irányba terelheted a fejlődésed szteroid nélkül is! ;)
:-)!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 03. - 13:27:48
Válasz #3
Nem elérhető

Kris


Sziasztok!

Adataim: 18 éves vagyok, 2 éve edzem, súlyom 105 kg, karom 48 cm, testzsír 14,5 %

Egy 200 szemes Danabol kúrát szeretnék csinálni. Szednék mellé napi 30 mg Zitazoniumot + kúra végén 20 szem Clostilbegyt + rendes kaja. Így rendben lesz a kúrám?

Válaszotokat előre is köszönöm!




Képet néznék a formáról. 18 éves vagy 2 év edzés és 48-as kar. Grat!!

2009. November 03. - 14:42:33
Válasz #4
Nem elérhető

Maszat


A szomszéd idős néninek is tuti van akkora edzés nélkül, mit szedjen ????...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 03. - 16:11:24
Válasz #5
Nem elérhető

BadBodyBoy


Bizti h csak ennyi .....? testzsír 14,5 %
Hülye topic megint.KI engedi nyitni ezeket..? ***))) !+"%
....ááááááááááááá

2009. November 03. - 16:47:01
Válasz #6
Nem elérhető

Milo


Én még nem láttam olyat hogy vki naturálon két év edzés alatt 48as karja lett. milyen magas vagy
Riceman

2009. November 03. - 16:50:08
Válasz #7
Nem elérhető

God Vazzeg


Én még nem láttam olyat hogy vki naturálon két év edzés alatt 48as karja lett. milyen magas vagy

De én már láttam olyat akinek 50-es volt úgy, hogy életében nem edzett, és 6 hónap múlva 56-os. Igaz, nagyobb darab a gyerek mint Csaba.r kolléga, és nem kifejezetten zsíros se, csak ilyen "vastag" a testalkata. A méreteken ne akadjunk fel, nem tudni ki tartozik hozzá  ****)

2009. November 03. - 19:12:48
Válasz #8
Nem elérhető

Kris


Ez azért akkor is kicsit túlzás! Sőt szerintem nagyon!!!

2009. November 03. - 19:49:30
Válasz #9
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez azért akkor is kicsit túlzás! Sőt szerintem nagyon!!!

Kérd meg hogy rakjon be képet magáról, és megnyugszol..  ;)

2009. November 04. - 16:21:37
Válasz #10
Nem elérhető

hrcak


Igazad van God. Van aki kokszal sem képes növelni a méreteit érdemben, mert a többi nincs rendben. Amúgy meg a kúrát megcsinálja ha segítetek neki ha nem.

2009. November 04. - 17:23:06
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Igazad van God. Van aki kokszal sem képes növelni a méreteit érdemben, mert a többi nincs rendben. Amúgy meg a kúrát megcsinálja ha segítetek neki ha nem.

Pontosan  ****:))))))

2009. November 04. - 17:25:31
Válasz #12
Nem elérhető

Kris


Ez azért akkor is kicsit túlzás! Sőt szerintem nagyon!!!

Kérd meg hogy rakjon be képet magáról, és megnyugszol..  ;)

Szerintem egyértelmű. Ezért az egy hsz-ért kár volt regisztrálni

2009. December 22. - 09:21:43
Válasz #13
Nem elérhető

user9999


Tisztelt Urak!

A Danabol nevű szer általános mellékhatásairól szeretnék érdeklődni illetve, hogy 1 kúra után meglévő súlygyarapodásnak megközelítőleg hányad része marad meg a szer elhagyását követően? Nyilvánvalóan egyéntől-alkattól függő dolgok ezek, de kérem, akinek van tapasztalata vagy megbízható információja ez ügyben, az kérem ossza meg velem/velünk!

Segítségüket előre is köszönöm!

Üdvözlettel

Tamás

2010. Január 02. - 12:34:11
Válasz #14
Nem elérhető

szugi


Sziasztok én kb 1.5 honapja szedem a danabolt...76kg-voltam mikor elkezdem és most vok 88kg...a magaságom 182 cm....szerintettek sok ekkora magaság mellé az a 88 kilo?