2024. Április 26. - 06:11:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2494166 alkalommal)

Nandiee és 4 vendég van a témában

2016. Szeptember 06. - 08:35:20
Válasz #10500
Nem elérhető

suxen


Sziasztok!
A következő 8hetes T.propionate kúrát terveztem meg a fórumon olvasottak alapján!
6év natural edzés múlttal(28éves,87kg), kiszámított étrenddel!Véleményetekre lennék kíváncsi!
1.-8.hétig: 2naponta 100mg(1ml)T. propionate
2.héttől kúra végéig: napi 2 szem Proviron és heti 500ui HCG
9.héten még 2szem proviron és a  10.héttől indulna a PCT!
PCT:
10.hét: HCG 2500ui rá 5 napra még 1500ui , 2 clomid, 1 zita
11.hét: 2 clomid , 1 zita
12.hét: 1 clomid

T.propionateból a szomszéd kutyája azt mondta hogy genesis működik vagy esetleg az új lila farmak vagy baltic pharma?? Előre is köszönöm a hozzászólásokat!üdv :-){

10-12 het! HCG 250 egyseg 3 naponta! 12 hetben pluszba 10mg zita minden nap! NYP es Baltic !!! a jo! tobbi felejtos!!! tobbi osszeallitas jo!
zita nem kell. méreg..

Kifejtenéd röviden,fogékony vagyok az új információkra,valóban érdekelne.
Szarul látok tőle, szar a közérzetem tőle. Rákos betegeknek való kőkemény gyógyszer. Testépítésben sztem hasztalan. Kúra közben max proviron. Utána HCG mellé meg napi 1 max 2 szem clomid, aztán jó napot. Kb 8 éve nem használok zitát.. Ez azt jelenti, hogy az aktív éveimben sem használtam, nemhogy most nyári bohóckodásokhoz.

Az utóbbi időben én is úgy éreztem mintha problémáim adódnának a zita szedésekor.Elsősorban az általános közérzetemet befolyásolta negatív irányba,pedig előtte nagyon jól működött,én szívesen alkalmaztam.Legközelebbi pct során kihagyom.

2016. Szeptember 06. - 11:04:48
Válasz #10501
Nem elérhető

dino


Sziasztok!
A következő 8hetes T.propionate kúrát terveztem meg a fórumon olvasottak alapján!
6év natural edzés múlttal(28éves,87kg), kiszámított étrenddel!Véleményetekre lennék kíváncsi!
1.-8.hétig: 2naponta 100mg(1ml)T. propionate
2.héttől kúra végéig: napi 2 szem Proviron és heti 500ui HCG
9.héten még 2szem proviron és a  10.héttől indulna a PCT!
PCT:
10.hét: HCG 2500ui rá 5 napra még 1500ui , 2 clomid, 1 zita
11.hét: 2 clomid , 1 zita
12.hét: 1 clomid

T.propionateból a szomszéd kutyája azt mondta hogy genesis működik vagy esetleg az új lila farmak vagy baltic pharma?? Előre is köszönöm a hozzászólásokat!üdv :-){

10-12 het! HCG 250 egyseg 3 naponta! 12 hetben pluszba 10mg zita minden nap! NYP es Baltic !!! a jo! tobbi felejtos!!! tobbi osszeallitas jo!
zita nem kell. méreg..

Kifejtenéd röviden,fogékony vagyok az új információkra,valóban érdekelne.
Szarul látok tőle, szar a közérzetem tőle. Rákos betegeknek való kőkemény gyógyszer. Testépítésben sztem hasztalan. Kúra közben max proviron. Utána HCG mellé meg napi 1 max 2 szem clomid, aztán jó napot. Kb 8 éve nem használok zitát.. Ez azt jelenti, hogy az aktív éveimben sem használtam, nemhogy most nyári bohóckodásokhoz.

mikor térsz vissza bajnok?
Soha nem voltam bajnok :) -nem is leszek. Letettem a lantot, vagyis a fecskendőt :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Szeptember 06. - 11:05:53
Válasz #10502
Nem elérhető

dino


Sziasztok igazából véleményetek akarom kikérni.. Köv kúrán susta boldenon lenne. Boldenont meg nem hasznaltam de gondolom nem sokkal különbözik a decatól.. Igazából a terv heti 800mg boldenon lenne 600 mg sustaval. Boldenonnal kezdenek es 2 het utan adanam hozza a sustat. A negyedik héttől menne a hcg heti 600ui ezzel együtt napi 2 szem proviron ezt igy tolnám 12 hétig a hcg plusz 4 het tamoxifen-ell.betaroltam proscar bol is mert azert féltem a hajam a dht miatt.. Szerintetek?
Ha ezt így lenyomod, és mindenben a megfelelő hatóanyag van, a barátnőd nagyon szomorú lesz !  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Szeptember 06. - 21:40:56
Válasz #10503
Nem elérhető

Wolf29


Hat manapság mar eleg nehéz sajna jo patikust találni.. De lehet igazad van am kicsit túlzás a heti 600mg susta meg a 800mg boldenon.. Meg lehet egy 10 hetes is eleg lessz meglátom majd mit kaptam most a pénzemér.. Mert az előző kuramnal 500-600 volt a heti es nem volt baj. Gondoltam most kicsit emelek ezért is fordultam velemenyert az oldalra. De ahogy látom nem tartjátok túl jo ötletnek majd odafigyelek azert koszi.😊

2016. Szeptember 08. - 20:10:33
Válasz #10504
Nem elérhető

Onyxes


Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni kezdő kúrával kapcsolatban.29 évesen ,edzés múltal ,nagyrészt tiszta és beállított étrend mellett,általános kiegészítők és vitaminok mellett (ami ma már alap dolognak tekinthetők),és jó egészségi állapottal (alkohol stb mellőzése) szeretnék kicsit kimozdulni a holtpontról ami szerintem elértem. Természetesen nem hiszem, hogy mindenképpen elértem a genetikai határaim,nem is akarom fedni magam ezzel,de ki szeretném próbálni mit tudnék kihozni magamból külső segítséggel. Ahogy a legtöbb helyen olvasni az orális úton szedhető tablettás dolgok (Naposim és társai ) alap esetben mellőzendők,viszont mivel szűz vagyok a témában ez nekem mégis szimpatikusabb. Egy magam féle "kezdőnek" első körben mire kell figyelni,és mit ajánlotok. Szívesen fogadnék egy kis szakirodalmat is ,most pl az X-filest kezdtem el olvasni a témakörben,de mint a régisége,mint pedig a hamisítványok miatt nem tudom mennyire mérvadó ez ma már. Én egy kisebb nem prokkal teli teremben edzek, tehát a beszerzési forrás is kétséges. Netes forrásokról nem tudok véleményt mondani. Előre is köszönöm az segítségeket.  8-)

2016. Szeptember 09. - 18:40:51
Válasz #10505
Nem elérhető

kemi


Elruccansz a pesti Cutlerbe és veszel cuttot. Xfiles felett meg eljárt az idő.
Alap tesztoszteron kúra, kb 10 hét hcg közben, pct meg csak akkor kell ha jelentősen alacsonyabb a horminszinted a kúra után, mint előtt.

2016. Szeptember 09. - 20:32:41
Válasz #10506
Nem elérhető

Onyxes


Szia !

Köszönöm a választ. Elképzelem ,ahogy bemegyek és előjövök a kérdéssel...:P Netes dolog amúgy abszolut felejtős? Kifejtenéd kicsit bővebben szerek neveit? Milyen összegre számítsak? Ha esetleg másnak is van tanács,szívesen venném.  /:-)

2016. Szeptember 10. - 16:47:45
Válasz #10507
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok. Két dologgal kapcsolatban szeretnék véleményt kérni, hogy mennyire jó választás, és mennyire megbízható a dolog.
1. SU-350 (Thaiger Pharma ) https://1nf5zg3vj5o12gl0hk40wkts-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2015/12/su350a-300x300.jpg
2. Ovigil hcg ( shreevenkatesh) http://steroids-shop24.com/shop/img/p/3/2/32-thickbox_default.jpg

Előre is köszi
Üdv.

2016. Szeptember 11. - 11:24:34
Válasz #10508
Nem elérhető

kemi


Sziasztok. Két dologgal kapcsolatban szeretnék véleményt kérni, hogy mennyire jó választás, és mennyire megbízható a dolog.
1. SU-350 (Thaiger Pharma ) https://1nf5zg3vj5o12gl0hk40wkts-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2015/12/su350a-300x300.jpg
2. Ovigil hcg ( shreevenkatesh) http://steroids-shop24.com/shop/img/p/3/2/32-thickbox_default.jpg

Előre is köszi
Üdv.

Minek ugl hcg, ha vehetsz magyart is?

2016. Szeptember 11. - 12:12:07
Válasz #10509
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok. Két dologgal kapcsolatban szeretnék véleményt kérni, hogy mennyire jó választás, és mennyire megbízható a dolog.
1. SU-350 (Thaiger Pharma ) https://1nf5zg3vj5o12gl0hk40wkts-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2015/12/su350a-300x300.jpg
2. Ovigil hcg ( shreevenkatesh) http://steroids-shop24.com/shop/img/p/3/2/32-thickbox_default.jpg

Előre is köszi
Üdv.

Minek ugl hcg, ha vehetsz magyart is?

Jobban járnék a magyar pregnyl-el?

2016. Szeptember 14. - 18:23:47
Válasz #10510
Nem elérhető

VG


Higéniailag és hatóanyag ügyileg is egyértelműen ja.

2016. Szeptember 14. - 18:41:54
Válasz #10511
Nem elérhető

VG


Naturálként 22 évesen, milyen kieget tudtok most ajánlani tömegeléshez?
Kaja-edzés 100% okés, amiket használok:
-Multivitamin
-L karnitin
-Bcaa
-Glutamin
-Kreatin
Most próbáltam weider beta ecdysteront, de nem jött be.
Esetleg valakinek valami?

2016. Szeptember 14. - 21:50:25
Válasz #10512
Nem elérhető

kemi


Naturálként 22 évesen, milyen kieget tudtok most ajánlani tömegeléshez?
Kaja-edzés 100% okés, amiket használok:
-Multivitamin
-L karnitin
-Bcaa
-Glutamin
-Kreatin
Most próbáltam weider beta ecdysteront, de nem jött be.
Esetleg valakinek valami?

Hot blód :D
Eltévesztetted a topicot nem? :D

2016. Szeptember 15. - 19:26:55
Válasz #10513
Nem elérhető

G


Naturálként 22 évesen, milyen kieget tudtok most ajánlani tömegeléshez?
Kaja-edzés 100% okés, amiket használok:
-Multivitamin
-L karnit
-Bcaa
-Glutamin
-Kreatin
Most próbáltam weider beta ecdysteront, de nem jött be.
Esetleg valakinek valami?

Csak ismételni tudom hogy rossz topik ... általában az ilyen kérdésekre a  válasz 99% hogy amúgy nem edzel elég keményen..., a növényi teszto fokozók 30-35 év felett érnek vmit vagy kúra után PCT-ben szóval felejtős, max 6-bromo meg az arimistane meg ATD ha be tudod szerezni bár ezek aromatáz inhibitirokok de ha már már ebbe a topikba írtál napi 50 mg propi kezdésnek  ;D persze ez nem orvosi tanács ez ügyben keresd fel az orvosod kizárólag csak a szórakoztatás és ismeret terjesztés céljából írtam le  ****:)))

2016. Szeptember 16. - 16:44:49
Válasz #10514
Nem elérhető

Onyxes


Elruccansz a pesti Cutlerbe és veszel cuttot. Xfiles felett meg eljárt az idő.
Alap tesztoszteron kúra, kb 10 hét hcg közben, pct meg csak akkor kell ha jelentősen alacsonyabb a horminszinted a kúra után, mint előtt.

Próbálok még minél többet utána olvasni a dolgoknak, és valószinüleg ez tavasszal lesz esedékes. Pct-re mit ajánlasz? Több helyen olvastam, hogy test. kúrát simán megelőzhetik gyengébb dolgok stb. A tablettás dolgokról nagyon lebeszélnél? Beszerzésnél "cutlert" írtál, netes helyek felejtősek? Nincsnenek ilyen kapcsolataim....


Egy másik kérdés ami gondolom többünket is érdekel: Rendes étrend mellett, és normális levezetéssel nagyon optimalista azt feltételezni ,hogy az szer elhagyása után a kezdő állapotnál azért több marad meg, tehát nem veszik el minden?