2024. Március 28. - 16:43:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzésterv  (Megtekintve 52382 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. November 05. - 17:11:49
Válasz #30
Nem elérhető

dumbass


Èn kardió után iszom,de ere nem tudom ponosan a jó választ!

Már nem tudom hol így olvastam: Idd meg kardió előtt ha nem hányod le a gépet, ha ez fenn áll akkor idd meg kardió után :D Már fogalmam sincs hol olvastam.

2010. November 05. - 17:57:03
Válasz #31
Nem elérhető

Bubble


"Emberednek" megvettetek a szukseges cuccokat?
köszi, hogy kérdezed, igen, megvettük és nem tudom, mennyire placebo, de ma reggel mar hatás is volt :P
Ad Astra Per Aspera

2010. November 05. - 17:58:49
Válasz #32
Nem elérhető

Bubble


Èn kardió után iszom,de ere nem tudom ponosan a jó választ!

Már nem tudom hol így olvastam: Idd meg kardió előtt ha nem hányod le a gépet, ha ez fenn áll akkor idd meg kardió után :D Már fogalmam sincs hol olvastam.
hehe :) akkor kardio elott nyomom majd, jól jön az a pár perc pihi ;)
Ad Astra Per Aspera

2010. November 05. - 18:07:22
Válasz #33
Nem elérhető

Jordan


"Emberednek" megvettetek a szukseges cuccokat?
köszi, hogy kérdezed, igen, megvettük és nem tudom, mennyire placebo, de ma reggel mar hatás is volt :P

Okes. Ha 4-5 napja szedegeti, akkor mar nem placebo.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. November 05. - 18:36:45
Válasz #34
Nem elérhető

Bubble


"Emberednek" megvettetek a szukseges cuccokat?
köszi, hogy kérdezed, igen, megvettük és nem tudom, mennyire placebo, de ma reggel mar hatás is volt :P

Okes. Ha 4-5 napja szedegeti, akkor mar nem placebo.  ;)
Jippiii!  :-OO :)
Ad Astra Per Aspera

2010. November 05. - 18:44:56
Válasz #35

atomanti111

Vendég
milyen cuccok??? ????...

2010. November 05. - 18:59:34
Válasz #36
Nem elérhető

Bubble


milyen cuccok??? ????...
Kis kiváncsi   ))=/ ez 1 másik téma volt ;)
Ad Astra Per Aspera

2010. November 05. - 19:56:49
Válasz #37
Nem elérhető

vekony


milyen cuccok??? ????...

faszállítók...de nem a platós fajta!  :-)o-: érdekes topic volt, még mindig várom h kiirja vki h kész átverés...

2010. November 05. - 21:00:06
Válasz #38

atomanti111

Vendég
értem..
nem is vagyok kíváncsi!!   ;D

2010. November 05. - 21:12:02
Válasz #39
Nem elérhető

trobert2


Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 06. - 09:54:28
Válasz #40
Nem elérhető

Bubble


milyen cuccok??? ????...

faszállítók...de nem a platós fajta!  :-)o-: érdekes topic volt, még mindig várom h kiirja vki h kész átverés...
Meg elofordulhat hogy szukseged lehet ra...
Ad Astra Per Aspera

2010. November 06. - 11:14:25
Válasz #41
Nem elérhető

vekony


előferdülhet, de nem a problémára irtam h érdekes volt, hanem az előadásmódra....egy csaj ir a  faszija  problémájáról, tirábört leoltja, a csaj képet tesz be (persze mod.-unk 1ből feloldotta az előmoderáltságot :D ) és mindennek tetejébe a csaj full pullos....eléggé hihetetlen volt...a sok teszto-kan meg 1ből ott volt, h "segitsen" :DDD elég hihetetlen...azt hittem h vki csak szórakozik ;)

2010. November 06. - 13:13:22
Válasz #42
Nem elérhető

Gabe


Ilyen ez a filmes szakma.

Bubble, a turmixot kardio után idd meg. Előtte ne terheld le a gyomrod egy turmixszal.
Edzés közben, és/vagy kardio előtt mehet glutamin és/vagy BCAA az innivalódba. 5-5gramm.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. November 06. - 13:20:15
Válasz #43
Nem elérhető

Bubble


előferdülhet, de nem a problémára irtam h érdekes volt, hanem az előadásmódra....egy csaj ir a  faszija  problémájáról, tirábört leoltja, a csaj képet tesz be (persze mod.-unk 1ből feloldotta az előmoderáltságot :D ) és mindennek tetejébe a csaj full pullos....eléggé hihetetlen volt...a sok teszto-kan meg 1ből ott volt, h "segitsen" :DDD elég hihetetlen...azt hittem h vki csak szórakozik ;)
hat nem jokedvembol irtam, segiteni akartam, ha mar olyan túl büszke, nem is tudott erről... A kép meg a "biztosveledvanabaj" hszok megelőzése miatt  !+"%
Ad Astra Per Aspera

2010. November 06. - 13:22:53
Válasz #44
Nem elérhető

Bubble


Ilyen ez a filmes szakma.

Bubble, a turmixot kardio után idd meg. Előtte ne terheld le a gyomrod egy turmixszal.
Edzés közben, és/vagy kardio előtt mehet glutamin és/vagy BCAA az innivalódba. 5-5gramm.
  Łł=  ****:)))))) thx :)
Ad Astra Per Aspera