2024. Március 29. - 15:33:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3779578 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2016. Március 12. - 10:42:28
Válasz #41880
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mit is írhatnék ebben a késői, vagy éppen korai órában...BASSZÁTOK MEG!  :laugh:  Kivéve Efitet, őt bírom :D

De hülye vagy te Maszat! :) (ebben a késői órában...) :)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2016. Március 12. - 21:58:18
Válasz #41881
Nem elérhető

Maszat


Csak nem? :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Március 15. - 17:00:19
Válasz #41882
Nem elérhető

$h@dEe*


Maszat ezt szerintem csak a kedvedért vállalta be.  >:D  ))=/


2016. Március 16. - 19:39:24
Válasz #41883
Nem elérhető

Maszat


Egyem meg ;D Még mindig szét kúrnám azt a bohókás pináját!  :D Jaj de jó, hogy itt nem kell cenzúrázni, meg visszafogni magam, mint facebookon. IGEN! MEGBASZNÁM KELEMEN ANNÁT!  ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Március 16. - 20:34:06
Válasz #41884
Nem elérhető

$h@dEe*


Egyem meg ;D Még mindig szét kúrnám azt a bohókás pináját!  :D Jaj de jó, hogy itt nem kell cenzúrázni, meg visszafogni magam, mint facebookon. IGEN! MEGBASZNÁM KELEMEN ANNÁT!  ;D ;D

Tudtam, hogy tetszeni fog emlékeztem erre a régi "nagy szerelemre". Még lehet meglehet rendelni pár száz ajróért  ****:)))  :-)-

És mi van veled tele a tank? Vagy majd nyáron ha meglátod a "szörnyeket" a strandon az adja meg a löketett...?  ;D  :P

2016. Március 17. - 22:21:56
Válasz #41885
Nem elérhető

Maszat


3 hónapja üres vagyok, az utolsó kúrámat le se vezettem ;D  Nem is nagyon érdekel a dolog, egész más motivál, de szerintem hiúságból nyáron lesz egy kúrám, de ilyen 11 hónapos kúrákat már nem hiszem, hogy bevállalok ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Március 22. - 10:55:24
Válasz #41886
Nem elérhető

dino


3 hónapja üres vagyok, az utolsó kúrámat le se vezettem ;D  Nem is nagyon érdekel a dolog, egész más motivál, de szerintem hiúságból nyáron lesz egy kúrám, de ilyen 11 hónapos kúrákat már nem hiszem, hogy bevállalok ;D
A hiúság nagy úr! Éljen a nyári felkészülés... Hamarosan start!  =/+' =/+' =/+'
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Március 22. - 17:02:33
Válasz #41887
Nem elérhető

Tom1ka


Én gondoltam rá, hogy vezetek naplót, de mi a fasznak?  ;D
"Aki szereti a guggolást, az megszállott, aki szeret guggolni...az beteg.."
"Az élet rövid. Nem engedheted meg magadnak azt a luxust, hogy ne úgy éld, ahogyan szeretnéd."
"...Ha férfi vagy, akkor emeld a kezedet, harcolj, és a játékot te nyered, mindig őrizd meg a büszkeségedet, akkor is, ha semmi más nem marad neked...."
"Aki a csorda után fog menni, az mindig szaros füvet fog legelni." © Kozi

2017. Június 13. - 22:20:23
Válasz #41888
Nem elérhető

Maszat


Aztakurva a Vincze Árpi 'bá nem szarozik!! Onnan tudjuk ha már nem él az öreg, h nem tölt fel több képet. Azért jó egészséget az öregnek! :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2017. Július 12. - 22:25:23
Válasz #41889
Nem elérhető

darknight


Ha valaki érdeklődik a 6-Bromo hatásai iránt, privátban keressen...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2023. Május 09. - 23:28:35
Válasz #41890
Nem elérhető

Gabe


Teljesen meghalt ez a fórum is. Mindenki a faszbúkon lóg.
Én most beléptem. Tiszta nosztalgia. 🥰
"Yeah buddy, light weight baby!"

2023. Augusztus 14. - 23:41:06
Válasz #41891
Nem elérhető

Maszat


Teljesen meghalt ez a fórum is. Mindenki a faszbúkon lóg.
Én most beléptem. Tiszta nosztalgia. 🥰

Nosztalgiából én is benéztem. Hát rendesen elérzékenyültem 1-2 privat üzin, meg topikon...
Nagyon jó embereket ismertem anno itt meg, olyanokat is akikkel évekig jó barátsagokat ápoltunk és olyanokat, akikkel soha nem találkoztunk és úgy is küldtünk egymásnak fél havi fizetésnek megfelelő összegű csomagokat és mindig megérkeztek oda-vissza. 1-2 suna is volt innen... ;D Meghatározó időszak volt az a pár év, amit itt fórumoztam  O0

Megnéztem az aláírásomban is a cicák videot és azonnal elöntött az a gondtalan érzés, ami akkoriban bennem volt. Nem voltak vállalkozói nehézsegek, kamarai hozzájarulások, háború, infáció csak a csurig vagyok érzés és az, hogy minél jobb fazonban minél jobb csajokkkal dughassak  ;D

.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2023. Augusztus 15. - 10:50:10
Válasz #41892
Nem elérhető

Lolka


Teljesen meghalt ez a fórum is. Mindenki a faszbúkon lóg.
Én most beléptem. Tiszta nosztalgia. 🥰

Nosztalgiából én is benéztem. Hát rendesen elérzékenyültem 1-2 privat üzin, meg topikon...
Nagyon jó embereket ismertem anno itt meg, olyanokat is akikkel évekig jó barátsagokat ápoltunk és olyanokat, akikkel soha nem találkoztunk és úgy is küldtünk egymásnak fél havi fizetésnek megfelelő összegű csomagokat és mindig megérkeztek oda-vissza. 1-2 suna is volt innen... ;D Meghatározó időszak volt az a pár év, amit itt fórumoztam  O0

Megnéztem az aláírásomban is a cicák videot és azonnal elöntött az a gondtalan érzés, ami akkoriban bennem volt. Nem voltak vállalkozói nehézsegek, kamarai hozzájarulások, háború, infáció csak a csurig vagyok érzés és az, hogy minél jobb fazonban minél jobb csajokkkal dughassak  ;D

.


RESPECT (nektek)!