2024. Március 29. - 10:46:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2480468 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2017. Július 29. - 17:59:18
Válasz #10710
Nem elérhető

ameno


Sziasztok!

Magnus Pharma Sustanon 250 tapasztalatokról tud valaki beszámolni? Nagyon dicsérik a neten, de nem hallottam volna hogy nyomták volna.

2017. Augusztus 14. - 00:09:54
Válasz #10711
Nem elérhető

cczw95


Sziasztok.
A Masterpharma gyártó milyen?

És ezeknek a  szteroidokról elnevezett HI-TECH prohormonoknak szerintetek lehet hatása vagy csak pénzkidobás?
Vagy van olyan prohormon ami kiváló?
Még nem próbáltam prohormont ezért kíváncsi lennék milyen lehet
http://www.bodybuildershop.hu/termek/sustanon_250_42_db_tabletta

2017. Augusztus 14. - 18:54:01
Válasz #10712
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok.
A Masterpharma gyártó milyen?

És ezeknek a  szteroidokról elnevezett HI-TECH prohormonoknak szerintetek lehet hatása vagy csak pénzkidobás?
Vagy van olyan prohormon ami kiváló?
Még nem próbáltam prohormont ezért kíváncsi lennék milyen lehet
http://www.bodybuildershop.hu/termek/sustanon_250_42_db_tabletta

Az tutira 100%, hogy csak pénz kidobás.
Master Pharma elég jónak számít, nekem a kapszulás meta megy, ami rohadt erős. Illetve 1 hete a mass400, de erről még nem tudok mit mondani.

2017. Augusztus 15. - 23:12:30
Válasz #10713
Nem elérhető

kemi


Sziasztok.
A Masterpharma gyártó milyen?

És ezeknek a  szteroidokról elnevezett HI-TECH prohormonoknak szerintetek lehet hatása vagy csak pénzkidobás?
Vagy van olyan prohormon ami kiváló?
Még nem próbáltam prohormont ezért kíváncsi lennék milyen lehet
http://www.bodybuildershop.hu/termek/sustanon_250_42_db_tabletta

Master jó volt 2 éve nagyon. Azóta nem ment.

2017. Augusztus 17. - 02:54:37
Válasz #10714
Nem elérhető

Challanger


Sziasztok! Tren acetatot jelenleg hasznal valaki? Melyik gyartotol erdemes venni mostansag (amelyik mukodik is)? Koszi!

2017. Augusztus 26. - 01:28:10
Válasz #10715
Nem elérhető

ameno


Sziasztok!

Magnus Pharma gyártóról tudni valamit? Működnek?

2017. Szeptember 30. - 16:47:14
Válasz #10716
Nem elérhető

Dave2112


Sziasztok!
Olyan kerdesem
Lenne hogy mi a velemenyetek a
ROX-deca-sus 400
ROX-equi-test 400
ROx susi 250 ről van e tapasztalat? Valkinek!?
Másik kerdesem pedig az lenne hogy ez a royalpharma müködik e vagy inkabb nem erdemes belolle venni akarmit is ?!
Koszzi elore is .!

2017. Október 22. - 13:02:06
Válasz #10717
Nem elérhető

Tejes


Üdv az uraknak!
Sürgősen kellene tápkieg mert a helyi bolt bezárt :-\
Ha valaki tud segíteni kérem írjon üzenetet!
Köszönöm!

2017. November 23. - 18:09:47
Válasz #10718
Nem elérhető

CyBeR


Üdvozletem!
Ami volt elmúlt :/ tápkieg érdekelne aki tud, kérem írjon privátot nagyon megköszönném!A továbbit:)

2017. December 18. - 01:58:22
Válasz #10719
Nem elérhető

late145


Elitel mi  a helyzet? 

2018. Január 03. - 06:57:02
Válasz #10720
Nem elérhető

tutis


Sziasztok!
Kezdő vagyok a témában, ezért is kérdeznék, remélem nem probléma. Olvasgatom egy ideje a fórumot, de annyi féle szer van, inkább kérdezek konkrétan.
38 éves vagyok, évek óta edzek, heti 4-5 nap, osztott edzéstervvel. Kaja rendben (bár mindig van mit csiszolni rajta), és a tápkiegek is mennek.
Most jutottam el arra a gondolatra hogy ezeken felül valami plusz kellene..
Első körben szemes megoldásra gondoltam. Tudom, itt már rögtön el is vérzek a kérdéssel, de egy sima vérvételnél, vagy egy érzéstelenítő beadásnál is képes voltam elájulni, szóval a tűs megoldás nem tudom mennyire bírnám. Ha tablettáknál maradunk, milyen kúrát ajánlanátok?
Illetve B variációnak megkérdezném a szuris megoldásra is az ajánlást, mivel a puding próbája az evés, lehet megnézném hogy bírom-e a tűt..


2018. Január 03. - 12:14:07
Válasz #10721
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Üdvozletem!
Ami volt elmúlt :/ tápkieg érdekelne aki tud, kérem írjon privátot nagyon megköszönném!A továbbit:)

Szia!

A fórumon ilyen kéréseket ne írj légy szíves, ez mindenkinek a magánügye, a fórumon bár téma a teljesítményfokozó szerekkel kapcsolatos tájékoztatás, de itt senki sem árul, és nem támogatjuk a szteroid használatot!

Köszönöm!

 ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2018. Január 03. - 16:06:29
Válasz #10722
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Kezdő vagyok a témában, ezért is kérdeznék, remélem nem probléma. Olvasgatom egy ideje a fórumot, de annyi féle szer van, inkább kérdezek konkrétan.
38 éves vagyok, évek óta edzek, heti 4-5 nap, osztott edzéstervvel. Kaja rendben (bár mindig van mit csiszolni rajta), és a tápkiegek is mennek.
Most jutottam el arra a gondolatra hogy ezeken felül valami plusz kellene..
Első körben szemes megoldásra gondoltam. Tudom, itt már rögtön el is vérzek a kérdéssel, de egy sima vérvételnél, vagy egy érzéstelenítő beadásnál is képes voltam elájulni, szóval a tűs megoldás nem tudom mennyire bírnám. Ha tablettáknál maradunk, milyen kúrát ajánlanátok?
Illetve B variációnak megkérdezném a szuris megoldásra is az ajánlást, mivel a puding próbája az evés, lehet megnézném hogy bírom-e a tűt..

Ha szemes és első akkor primo-acetátot mondanám vagy anavart de nem hiszem hogy nagyon kapsz belőle eredetit, 38 évesen simán mehetne már egy TRT dózisú tesztoszteron 150-200 mg teszto/hét vagy ha nagyon nem bírod a tűt akkor valamilyen gél állagú teszto készítmény pl Androgel   

2018. Január 03. - 17:38:21
Válasz #10723
Nem elérhető

late145


Sziasztok!
Kezdő vagyok a témában, ezért is kérdeznék, remélem nem probléma. Olvasgatom egy ideje a fórumot, de annyi féle szer van, inkább kérdezek konkrétan.
38 éves vagyok, évek óta edzek, heti 4-5 nap, osztott edzéstervvel. Kaja rendben (bár mindig van mit csiszolni rajta), és a tápkiegek is mennek.
Most jutottam el arra a gondolatra hogy ezeken felül valami plusz kellene..
Első körben szemes megoldásra gondoltam. Tudom, itt már rögtön el is vérzek a kérdéssel, de egy sima vérvételnél, vagy egy érzéstelenítő beadásnál is képes voltam elájulni, szóval a tűs megoldás nem tudom mennyire bírnám. Ha tablettáknál maradunk, milyen kúrát ajánlanátok?
Illetve B variációnak megkérdezném a szuris megoldásra is az ajánlást, mivel a puding próbája az evés, lehet megnézném hogy bírom-e a tűt..
 

Az a legfőbb probléma a szemessel ha magaban menne hogy nem fogsz tisztat kapni. És ha lelovi  a teszto szinted az gáz lesz.  De Anavar(oxa) jó lehet.

Szuris nyilván teszto. Enanthatot ritkábban kell bokni heti 2 eleg. Vagy 5 naponta. Így be is adathatod valakivel és nem kell neked. Propit 2 naponta kell de ha baj van (pl magasvernyomas-->szív ) hamarabb is ürül.. míg az ena 2 hét.

200 mg a minimum/ hét szerintem. De mivel aluldozisolt én többet használnék . Majd vervetelen nezesd mennyi.


2018. Január 12. - 15:36:13
Válasz #10724
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!

Az mitől van hogy eddig master-t használtam combba, test-mix+boldi, volt 1 rossz beadásom, semmi baj nem lett csak beduzzadt a combom, jegeltem kentem és elmúlt, utána megkértem havert hogy segítsen farba beadni, (nem az első beadása volt kb 5éve csinálja) lényeg annyi, hogy hétfőn beadta jobb farba, másnapra begyulladt, ugyan azt adtuk farba amit előtte combba.
gondoltam sok volt az 1-1ml, cseréltünk másik fajta tűt is hátha az a baj, tegnap 0,5-0,5 ment, nézzük mi lesz kevesebbel, az is begyulladt. Nem vészes a gyulladás, nincs láz, se egyéb.
Farnál hogy tud az begyulladni ami combnál nem gyulladt?