2024. Április 20. - 00:57:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2491680 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2020. Augusztus 07. - 23:46:22
Válasz #11790
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, az Omega Meds tényleg ennyire jó, mint ahogy az ára is mutatja, vagy valami túlárazott vacak?

2020. Augusztus 11. - 12:37:15
Válasz #11791
Nem elérhető

guzzi


Srácok, az Omega Meds tényleg ennyire jó, mint ahogy az ára is mutatja, vagy valami túlárazott vacak?


Erre én is kíváncsi vagyok!!  Łł=

De ha jól tudom a GEP folytatása.

2020. Augusztus 11. - 14:00:49
Válasz #11792
Nem elérhető

Gyuf


Melyik gyártónak jó a winije, ami nem gyullad? Illetve esetleg még melyiknek van működő képes olajos winije?

2020. Augusztus 14. - 20:54:09
Válasz #11793
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, használt mostanában valaki Clen-t? Ha igen, melyik gyártóét?
Gene működik még? régen jó volt ahogy tudom.
Illetve jó pár héttel ezelőtt beszéltük a vermodje stanát volt aki írta hogy jó, de volt aki írta hogy 0.
Mostanában esetleg próbált más stana gyártókat?
köszi.


Szia! Jelenleg is használok Clent. Genesisest, brutál erős.

Nekem is megjött a gene, 0,2-es, egyszemet vettem be most edzés előtt, de már remeg a kezem.
Mennyi idő kb mire elmúlik vagy megszokja az ember?
Illetve hogy érdemes szedni, mert több helyen olvastam hogy 4nap on 4 nap off, meg 2hét on 2hét off
Napi 1-2 szemnél nem tervezek többet szedni
Napi 5x edzek, edzések előtt gondoltam bevenni 1szemeket, illetve ha nem edzek , csak reggeli éhgyomros cardiom van akkor ott 1, és ennyi

2020. Augusztus 15. - 19:08:07
Válasz #11794
Nem elérhető

Satufake


Srácok, használt mostanában valaki Clen-t? Ha igen, melyik gyártóét?
Gene működik még? régen jó volt ahogy tudom.
Illetve jó pár héttel ezelőtt beszéltük a vermodje stanát volt aki írta hogy jó, de volt aki írta hogy 0.
Mostanában esetleg próbált más stana gyártókat?
köszi.


Szia! Jelenleg is használok Clent. Genesisest, brutál erős.

Nekem is megjött a gene, 0,2-es, egyszemet vettem be most edzés előtt, de már remeg a kezem.
Mennyi idő kb mire elmúlik vagy megszokja az ember?
Illetve hogy érdemes szedni, mert több helyen olvastam hogy 4nap on 4 nap off, meg 2hét on 2hét off
Napi 1-2 szemnél nem tervezek többet szedni
Napi 5x edzek, edzések előtt gondoltam bevenni 1szemeket, illetve ha nem edzek , csak reggeli éhgyomros cardiom van akkor ott 1, és ennyi

Nekem versenydiétába folyamatosan megy napi 2-3 az első délelőtt általában a 2. Étkezés után, a másik pedig edzés előtt egy 1,5 órával. Én 0,4 est használok, de már június óta folyamatosan. Akkoriban az 1 től is nagyon szarul voltam, de azt valamennyire már megszoktam. Viszont folyamatosan érzem a hatását, a kézremegés viszont még most is előfordul gyakran.

2020. Augusztus 24. - 19:55:06
Válasz #11795
Nem elérhető

Protfor4


Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, amiben gyakran nincs egyetértés: Mekkora legyen a szünet két kúra között. Sok helyen hivatkoznak arra hogy ~a kúrával megegyező idő. Máshol azt olvasni hogy kevesebb is elég, viszont valamelyik nap olyat is hallottam meggyőződéssel mondani valakitől hogy 4-5hónap. Ezutóbbinál a hozam is elmehet szerintem,de mindenesetre nagyon hosszúnak érzem a váltást akár az edzésrutin változást nézve is.

Versenyambíciókkal 6-8 hetes leállásra állítólag felesleges a visszállítás, bevett szokás erre inkább a további kis mennyiségű test.bevitele és aztán köv. kúra egy másik anyaggal.
Több emberrel is beszélek, vannak volt versenyzők szép eredményekkel a múltból de meglepően sok az ellentmondás. Kíváncsi vagyok az itt lévő tapasztaltabbak véleményére is!:) :-}



2020. Augusztus 27. - 08:24:11
Válasz #11796
Nem elérhető

frankzane


Üdv.
Nem csak a versenyzők nem jönnek le. Már a soft tömegű fitness influencer srácok sem.(és nem is a nagydarabokról beszélünk) Jeff Seid, Jon Skywalker, Zyzz bátyja, már ők se jönnek le nemhogy a nagyok. Nincsenek is klasszikus értelemben vett kúrák, hol kevesebb test megy hol több hol adnak hozzá egy kis materont vagy oxát hol nem, hol mennek mellette a sarmok hol nem. Ezeket váltogatják kész.

2020. Augusztus 27. - 23:00:25
Válasz #11797
Nem elérhető

Protfor4


Az komoly. Én amikor tömegelési időszakról és későbbiekben "pucolásról" egyeztettem,akkor ez azért még nem igazán jött képbe. 8-10hét stb alap. Persze én nem vagyok veterán,de  nem is rövid időre tervezek...:)

Az is egy érdekes kérdés hogy pl Ena. tömegelés alatt a "gyarapodás" mennyire legyen tiszta. Azthiszem a net miatt ez is sokszor elbizonytalanitó tud lenni, hiszen 99%-ban jó fizikumot látunk "bulking" cimszónál is.

2020. Augusztus 30. - 16:46:10
Válasz #11798
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
 Aki tud segítsen már vagy ajánljon olyan személyt aki HGH-t (növit) használt vagy használ jelenleg is.!!!.
Jövőre az lenne a menűm és egy két dolgot kérdeznék tőle!
Köszi!

2020. Augusztus 30. - 22:09:22
Válasz #11799
Nem elérhető

attila93


Sziasztok!

Az igaz,hogy az első kúra után megmarad valamennyi izom,ami a kúra után sem épül le,ha minden klappolt a kúra alatt(edzes+kaja)+több éves natural edzés múlt.Ti ebből mit vettetek észre,az első kúra után,tényleg marad utána valami hosszútávon is?Vagy volt hogy észre vettetek bármi pozitív vagy negatív hosszútávú hatást,ami az első után történt?

Köszönöm a válaszokat! :D

2020. Augusztus 31. - 22:53:52
Válasz #11800
Nem elérhető

attila93


Valaki használt már  DHEA (dehidroepiandroszteron)-t?Lehet tőle várni valami hatást szerintetek? ?:-/

2020. Augusztus 31. - 23:04:39
Válasz #11801
Nem elérhető

cczw95


Tesztoszteron fokozásra jól működik.

Valaki használt már  DHEA (dehidroepiandroszteron)-t?Lehet tőle várni valami hatást szerintetek? ?:-/

2020. Szeptember 01. - 15:27:18
Válasz #11802
Nem elérhető

Jack0211


Tesztoszteron fokozásra jól működik.

Valaki használt már  DHEA (dehidroepiandroszteron)-t?Lehet tőle várni valami hatást szerintetek? ?:-/


Ja ja mondjuk kura után a levezetésben 100mg naponta egy honapig @:-)

2020. Szeptember 02. - 19:28:35
Válasz #11803
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok!
 Aki tud segítsen már vagy ajánljon olyan személyt aki HGH-t (növit) használt vagy használ jelenleg is.!!!.
Jövőre az lenne a menűm és egy két dolgot kérdeznék tőle!
Köszi!


Szevasz! Próbálj meg írni itt a G-nek, Ő tuti tud segíteni nagyon vágja a kémiát!

2020. Szeptember 05. - 12:07:57
Válasz #11804
Nem elérhető

therealone


Sziasztok,
Első kúram szeretném megcsinálni októbertől kezdve, 8 hetes lenne, napi 1x75mg/nap winstrol kúra lenne, levezetésnek nolvadex+clomid.
Ennél kellene több első kúriába?
Melyik gyártó megbízható és milyen árban mennek (a gyártótol) a winik?
Köszi😁