2024. Március 29. - 06:31:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 430426 alkalommal)

Petyuli és 4 vendég van a témában

2020. Augusztus 10. - 14:57:11
Válasz #870
Nem elérhető

Classicguy


Sziasztok Urak!

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek infója, jelenleg a következőkből mit(melyikeket) lenne érdemes futtatni ( Matrix, Biosira, Genotex, Master, Elit, S.A.S)

Főleg Sus, Cypi, Boldi érdekelne.

Előző szezonban Master es Diamonddal készültem, Nekem patentul működtek de pl. a Diamondról egyre több rosszat hallok.

+1 IGF és IPA tipp?

Előre is köszönöm Urak!:) ?:-/ =/+'
 

2020. Augusztus 10. - 15:06:56
Válasz #871
Nem elérhető

Hardy


Azt felejtsük már el, hogy propionát észterben valaha is fel lehet oldani 50mg/ml koncentrációnál sűrűbbet.
 Ill. helyesbítek, lehet, csak azt nincs emberi szervezet, ami tolerálná, muszkuláris bejuttatás esetén.
 Nyilván nem Mr. Olimpia versenyzők vagyunk, akik a heti adagot infúzión keresztül kapják meg.
 Versenylovaknak adtak boldenon mellé 250mg/ml-es propi adagokat, és soknak vágni kellett a beadás helyét, úgy begyulladt.
 A kezemet összetenném, ha ráakadnék egy olyan propellerre, ami 50 mg/ml-es. De rohadt nehéz jót találni. Nem úgy mint mondjuk kb. 8 éve. És akkor miről beszélünk, hogy tren meg wini meg drosta. Mikor egy kurva tesztoszteront nem raknak normálisan össze. Egy tetves tesztót, ami mindennek az alapja kellene, hogy legyen ebben a sportban.
 Azt is furcsálom, hogy propi és szuszi vagy mondjuk keverttesztó árak közt nincs egetverő különbség.
 Példa: elit propeller 10.000 Ft, szuszi 11.000.
 Ez is mi? Az egyikben papíron dupla annyi van, mint a másikban.
 Jó, nyilván egy kevert esetében más az észter súlya, a hatóanyag felszabadulás ideje, de akkor is..
 Picit bele kellene gondolni ezekbe.
Meg abba, hogy sokan hiszik, 2-3000 mg tesztókat nyomnak heti szinten, ehhez képest van 4-500 mg a szervezetükben. Ne haragudjatok, picit kifakadtam.  :laugh:

2020. Augusztus 10. - 15:14:21
Válasz #872
Nem elérhető

Gyuf


Azt felejtsük már el, hogy propionát észterben valaha is fel lehet oldani 50mg/ml koncentrációnál sűrűbbet.
 Ill. helyesbítek, lehet, csak azt nincs emberi szervezet, ami tolerálná, muszkuláris bejuttatás esetén.
 Nyilván nem Mr. Olimpia versenyzők vagyunk, akik a heti adagot infúzión keresztül kapják meg.
 Versenylovaknak adtak boldenon mellé 250mg/ml-es propi adagokat, és soknak vágni kellett a beadás helyét, úgy begyulladt.
 A kezemet összetenném, ha ráakadnék egy olyan propellerre, ami 50 mg/ml-es. De rohadt nehéz jót találni. Nem úgy mint mondjuk kb. 8 éve. És akkor miről beszélünk, hogy tren meg wini meg drosta. Mikor egy kurva tesztoszteront nem raknak normálisan össze. Egy tetves tesztót, ami mindennek az alapja kellene, hogy legyen ebben a sportban.
 Azt is furcsálom, hogy propi és szuszi vagy mondjuk keverttesztó árak közt nincs egetverő különbség.
 Példa: elit propeller 10.000 Ft, szuszi 11.000.
 Ez is mi? Az egyikben papíron dupla annyi van, mint a másikban.
 Jó, nyilván egy kevert esetében más az észter súlya, a hatóanyag felszabadulás ideje, de akkor is..
 Picit bele kellene gondolni ezekbe.
Meg abba, hogy sokan hiszik, 2-3000 mg tesztókat nyomnak heti szinten, ehhez képest van 4-500 mg a szervezetükben. Ne haragudjatok, picit kifakadtam.  :laugh:
Nem gond a kifakadásod, én ezt csípem, mert legalább leírod a te szemszögedből a dolgokat, én ennyire azért nem látok bele mint amiket te irsz, de jó olvasni.
Viszont azért azaz elites példa kicsit megrémisztett milyen kurva drága legalább is nálad, vagy arra felé,  mert erre  7,5 és 10.



2020. Augusztus 10. - 15:33:33
Válasz #873
Nem elérhető

Küklopsz


Na most az ár az egy dolog, nálatok annyi, aki kiad érte annyit meg is érdemli, a propira vonatkozó rész igaz, az h normalis tesztot nehez kapni faszsag, csak kell hozzá rutin meg év hogy tudd merre nyúlj, balkan, biosira, aspen susi, vedi 400,mastermix mind működő.
Winiból meg az olajos, diamond, meglepő, de működik @:-)

2020. Augusztus 10. - 17:17:12
Válasz #874
Nem elérhető

haven


végre, másnak sincsenek illúziói ilyen 100-150mg/ml propiról.....
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Augusztus 10. - 18:03:07
Válasz #875
Nem elérhető

Eliteboy


Azt felejtsük már el, hogy propionát észterben valaha is fel lehet oldani 50mg/ml koncentrációnál sűrűbbet.
 Ill. helyesbítek, lehet, csak azt nincs emberi szervezet, ami tolerálná, muszkuláris bejuttatás esetén.
 Nyilván nem Mr. Olimpia versenyzők vagyunk, akik a heti adagot infúzión keresztül kapják meg.
 Versenylovaknak adtak boldenon mellé 250mg/ml-es propi adagokat, és soknak vágni kellett a beadás helyét, úgy begyulladt.
 A kezemet összetenném, ha ráakadnék egy olyan propellerre, ami 50 mg/ml-es. De rohadt nehéz jót találni. Nem úgy mint mondjuk kb. 8 éve. És akkor miről beszélünk, hogy tren meg wini meg drosta. Mikor egy kurva tesztoszteront nem raknak normálisan össze. Egy tetves tesztót, ami mindennek az alapja kellene, hogy legyen ebben a sportban.
 Azt is furcsálom, hogy propi és szuszi vagy mondjuk keverttesztó árak közt nincs egetverő különbség.
 Példa: elit propeller 10.000 Ft, szuszi 11.000.
 Ez is mi? Az egyikben papíron dupla annyi van, mint a másikban.
 Jó, nyilván egy kevert esetében más az észter súlya, a hatóanyag felszabadulás ideje, de akkor is..
 Picit bele kellene gondolni ezekbe.
Meg abba, hogy sokan hiszik, 2-3000 mg tesztókat nyomnak heti szinten, ehhez képest van 4-500 mg a szervezetükben. Ne haragudjatok, picit kifakadtam.  :laugh:

Aki.nem tud jo áron hozzajutni.dolgokhoz.annak se kell.drágán megvenni.vannak korrekt.becsületes webshopok

2020. Augusztus 11. - 14:51:46
Válasz #876
Nem elérhető

Hardy


Köszönöm a visszajelzéseket Srácok!
 Még a nandában van valamennyi bizodalmam jelenleg.
 2 srác is nyomatja a teremben, és mindketten baszott sokat fejlődtek.
 De mivel terítik is a cuccot, így vannak kétségeim.
 Ők olcsóbban jutnak hozzá és lehet sokszorosát nyomják annak, mint amit mondanak.
 Ráadásul eléggé elsz?llt áron kínálják.
 Azért az elit propeller is biztos tudna szépen hozni heti 12-15 ml adagolásnál már.  :laugh:

2020. Augusztus 12. - 08:34:35
Válasz #877
Nem elérhető

Mirco


Köszönöm a visszajelzéseket Srácok!
 Még a nandában van valamennyi bizodalmam jelenleg.
 2 srác is nyomatja a teremben, és mindketten baszott sokat fejlődtek.
 De mivel terítik is a cuccot, így vannak kétségeim.
 Ők olcsóbban jutnak hozzá és lehet sokszorosát nyomják annak, mint amit mondanak.
 Ráadásul eléggé elsz?llt áron kínálják.
 Azért az elit propeller is biztos tudna szépen hozni heti 12-15 ml adagolásnál már.  :laugh:


Ha eszed van felejted a Nandát a terembe többen is vették mert aki használta az qurva jól nézett ki tőle de mire hozzájuk került valahogy, nekik már nem úgy hatott az anyag. Majdnem lincsekesig jutottak  @-o ****:)))

2020. Augusztus 12. - 09:29:23
Válasz #878
Nem elérhető

Hardy


Tegyük már rendbe ezt a nanda témát.
 A teremben a srácok heti 4 ml nanda szuszikkal brutálisak.
 A tesztói jók lehetnek? Vagy akik kínálják ők maguk nem is nandát nyomnak, vagy jóval többet a bevallottnál?
 10 emberből 5 az egekig magasztalja, 5 pedig teljesen lehúzza a nandát. Miért ennyire megosztó gyártó? Vagy van többféle a nandából? Itt is egy oldalon belül egy srác dícsérte, egy pedig lehúzta. Most akkor mi van ezzel a kurva nandával?  :laugh:

2020. Augusztus 12. - 09:58:49
Válasz #879
Nem elérhető

haven


a szuszi az 250mg/ml hatóanyag tartalmú, igaz? Annak idején, (kb 15 éve) heti 500mg-al, azaz 2X1 ml olyan erős voltam, hogy meglepődtem. Az akkori edzőtársam, tizenéves cuccolási múlttal, 750mg ot tolt, eszméletlen volt. Megpróbált 1000mg ig felmenni, de már a szervezete nem bírta, reszketett, nem tudott aludni, stb...
Szóval heti 4ml kevert tesztó? Ha jó az anyag, csak kevesen tudnák tolerálni....
Tavaly heti 3X1 ml propit toltam, sajna már nem emlékszem, talán elites volt....a lényeg, hogy olyan libidóm volt, hogy komolyan már nekem volt kellemetlen, ahogy nem bírtam levenni a szemem a nőkről. Ja, és nem huszonéves vagyok (sajnos)
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Augusztus 12. - 12:25:26
Válasz #880
Nem elérhető

LaciHun


 #:-)

Srácok   :-}
Senki vagy csak nagyon kevesen mondják meg hogy mit tolnak és mennyit.
Mondja - ezt tolom tőle veszem.
Te mész oda veszed majd csodálkozol hogy semmi hatás.
Nanda... Elite... SIS... Master... Genesis... GEP... Vermodje... Még sorolhatnám. Mind addig nem rosszak míg el nem kezdik vásárolni mint az őrült mivel hogy jók. Aztán ki tudja hogy miért egy  semmik lesznek. 2018-Májusban heti 1ml (igen 1!!) Elite Susta 300-at nyomtam és irtó jó volt... Kanos voltam... Erős... Stb. Majd július már SiS.L  TestoCypi 200-at nyomtam szintén heti 1ml. És ez is fasza volt de minden túlzás nélkül! Majd mikor elment akkor váltottam Master Testo-350mix - re heti 1ml ez az előzőkhöz képest talan a gyulladás miatt volt más! Ezekhez ment napi 2 Max 3 tabi SiS.L Stana majd Vermodje Hihetetlen volt mind kettő!
Az idén heti 3ml Master Testo-350mix. 2ml Master TrenEna és napi 6 szem Stana Vermodje. És rohadtul nem adta azt amit a két évvel ezelőtti 1/3 cucc!! Ja és nem ma kezdtem sem az edzést sem a koxolást! 41 vagyok kb. 25 éve emelem a vasat és 18 éve tolom a cumot.
Marbella lett sz új otthonunk itt ezeket a cuccokat nem is ismerik azt sem tudják hogy létezik!  @-o
Amit most tolok ZPHC Susta, Master Boldi. és egy kevéske növi.

2020. Augusztus 12. - 17:49:59
Válasz #881
Nem elérhető

VBorisz


Hello, én is már csak Angliából rendelek.Pont most jött meg a Synlab eredményem : testo 160 most Intex propi megy meg turinabol , nagyon fasza volt.Előtte próbáltam R.O.H.M. Testo enát az volt a legtutibb eddig semmi gyulladás be is vásárolok tőlük mindenből.Intex masteron ment még közben az is jó volt libidómat lelőtte eléggé  300mg az 500 tesztó mellett.A 2018 ás SIS oxából vettem bőven még van 2 dobozom mert olyan jó volt 2 szem elég a tesztó mellé (nekem) belőle.Le is teszteltem annak idején tuti oxa van benne.Sajna már nem lesz de a Pharmaqo- t érdemes még kipróbálni szerintem.

2020. Augusztus 12. - 20:11:26
Válasz #882
Nem elérhető

Eliteboy


Pharmago t is a sis gyartoja csinálja

2020. Augusztus 12. - 22:42:04
Válasz #883
Nem elérhető

VBorisz


Igen, azt olvastam én is angol fórumokon.Eddig sustanont próbáltam tőlük az nagyon erős volt, boldenont is rendeltem de azt még nem próbáltam ki csak jövőre fog menni, a szemeseikről  tudsz valamit , jók lehetnek?

2020. Augusztus 12. - 23:44:01
Válasz #884
Nem elérhető

bodyspeti


Jelenleg is nandán vagyok. A személyes tapasztalatom, hogy működik a cucc, testói fixen, de stana és clen is teszi a dolgát, a többit nem tudom. Egy baj van vele, kurva drága és nincs benne annyi amennyinek kellene. Csak egy példa, magyar patikai clentől napi 120mcg felett már jelentősen befolyásolta a napom, mert annyira görcsöltem tőle, nos a nandástól 480mcg/nap nál éreztem hasonlókat. Jelenleg napi 1 propin vagyok és 8 szem stanán, jobb durranás, erezettség, kanosság van, de nem kell elájulni azért tőle. A kaja rész nem túl jó, napi szinten eszem a szemét kaját, de így sem jön fel felesleg. Nagyjából ennyit tudok írni róla, nekem ez a tapasztalatom vele. Sajnos a régi magnushoz képest köszönő viszonyban sincs, abból elég volt minden másnap 1 propi és mindegy volt, hogy reggel 6 van vagy délután 3,  folyamatosan 0-24 be megvolt az a feszült érzés, mintha naturalba pumpáltál volna egy picit.. Így mindenki döntse el maga mit ér meg neki, ahogy írtam is korábban a propi 12-13 ba megy errefelé, a többi cucca sem olcsó, van benne hatóanyag, de kevesebb jóval, minimum oszd el kettővel ami rá van írva. Remélem tudtam segíteni.