Bodybuilding.hu Fórumok
2014. Augusztus 21. - 18:59:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Kérj segítséget a Supershop vásárlásaidhoz a Help Desk-nél. Több infót a termékekről. Kattints ide.

Főoldal   Súgó Keresés Naptár Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: spiropent  (Megtekintve 10145 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sakura
Előmoderálva
Friss tag
*
Nem elérhető Nem elérhető

« Dátum: 2011. Május 01. - 07:07:28 »

Sziasztok. 35 éves nő vagyok, 6-7 kg-tól szeretnék megszabadulni. 3 napja szedek spiropentet, napi 6 szemet. Nem sportolok mellette. Érdeklődnék, van valakinek tapasztalata a spiropentről? Hatásos egyáltalán?
Naplózva
H. Laci
Top Dog Master

« Válasz #1 Dátum: 2011. Május 01. - 10:26:09 »

azigen  Grin
Naplózva

"Mintha minden edzésnapod a végítélet napja lenne! Minden egyes ismétlés,a legkisebb tárcsa is számít! Nincs idő dumálni! Csak az érdekel, hogy mozogjon a súly, semmi más! Te a keménymaghoz tartozol, az igazi állatokhoz. Kibírod?" Animal
Szandi
Master

Semplicemente complicato

« Válasz #2 Dátum: 2011. Május 01. - 10:36:44 »

Én próbáltam. A maradék agyam is eltűnt és nőtt egy harmadik lábam... A problémát alapos fejbeveréssel lehet orvosolni...
Naplózva

Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.
Maszat
Techno Viking
Top Dog Master
Elérhető Elérhető

Boldi Boldizsár, a gelesztás :DDD

« Válasz #3 Dátum: 2011. Május 01. - 14:35:40 »

Csak féltékeny vagy Szandi drágám Cheesy
Naplózva

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  Grin

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman Cheesy

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26
Szandi
Master

Semplicemente complicato

« Válasz #4 Dátum: 2011. Május 01. - 19:20:06 »

Csak féltékeny vagy Szandi drágám Cheesy
Na ja,mert én csak kemény diétával érem el,amit mások hip-hop spiroval.Sad
Naplózva

Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.
Jordan
A legrosszabb rossz, a megtestesült gonosz
Top Dog Master

кровь, пот и слёзы

« Válasz #5 Dátum: 2011. Május 01. - 22:35:07 »

futópad
Naplózva

Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia Smiley
Alex46
Aktív tag
**

« Válasz #6 Dátum: 2011. Május 02. - 18:03:00 »

Sziasztok. 35 éves nő vagyok, 6-7 kg-tól szeretnék megszabadulni. 3 napja szedek spiropentet, napi 6 szemet. Nem sportolok mellette. Érdeklődnék, van valakinek tapasztalata a spiropentről? Hatásos egyáltalán?

Hatásos, de ebből a több jobb. Sokal előbb meghalsz ha 20-ával szeded. A vonat viszont gyorsabb még ennél is, na ott garantáltan lapos lesz a hasad.
Naplózva
God Vazzeg
Top Dog Master

« Válasz #7 Dátum: 2011. Május 03. - 08:02:44 »

Hatásos, de ebből a több jobb. Sokal előbb meghalsz ha 20-ával szeded. A vonat viszont gyorsabb még ennél is, na ott garantáltan lapos lesz a hasad.

Huh? ez milyen válasz volt?  Roll Eyes Muszáj ezt?  coffe
Naplózva
Maszat
Techno Viking
Top Dog Master
Elérhető Elérhető

Boldi Boldizsár, a gelesztás :DDD

« Válasz #8 Dátum: 2011. Május 03. - 09:57:30 »

Tényleg felesleges ilyen válaszokat adni, de a hülye kérdésre hülye válasz hozzáálást is megértem.
Naplózva

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  Grin

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman Cheesy

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26
Milo
Master

« Válasz #9 Dátum: 2011. Május 03. - 10:10:26 »

Az átlagemberek mind azt hiszik egy kis csodabogyóval ,meg szaunaövvel, meg rázó masinával majd lefogynak. Ha igy lenne sztem senki se járna edzőterembe
Naplózva

Riceman
Milo
Master

« Válasz #10 Dátum: 2011. Május 03. - 10:14:52 »

múltkor megállitott egy nagyon kövércsávó ,hogy mindent kipróbált diéta edzés, fogyasztószerek és semmi. Azt mondta egyetlen káros szenvedéje van: megiszik napi 5liter kólát. Cheesy Cheesy Volt vagy 150kg legalább.
Naplózva

Riceman
God Vazzeg
Top Dog Master

« Válasz #11 Dátum: 2011. Május 03. - 11:32:17 »

Az átlagemberek mind azt hiszik egy kis csodabogyóval ,meg szaunaövvel, meg rázó masinával majd lefogynak. Ha igy lenne sztem senki se járna edzőterembe

Ez így is van, de nyilván mindenhol ilyen csodás ötleteket adnának neki, és azért jön ide, mert itt szakmai tanácsot vár  Roll Eyes Igazából semmibe se kerülne leírni neki hogy a spiropent nem csodaszer, és hogy kalória deficit illetve mozgás nélkül annyit ér, hogy ideges lesz tőle és remegni fog mint a kocsonya.

Na most ha tud olvasni és hajlandó meglátni a szurkálódás mögött a mondanivalót akkor mindent le is írtunk a témáról  Cool
Naplózva
Csikó István
Globális moderátor
Top Dog Master

« Válasz #12 Dátum: 2011. Május 03. - 11:36:20 »

Ez így is van, de nyilván mindenhol ilyen csodás ötleteket adnának neki, és azért jön ide, mert itt szakmai tanácsot vár  Roll Eyes Igazából semmibe se kerülne leírni neki hogy a spiropent nem csodaszer, és hogy kalória deficit illetve mozgás nélkül annyit ér, hogy ideges lesz tőle és remegni fog mint a kocsonya.

Na most ha tud olvasni és hajlandó meglátni a szurkálódás mögött a mondanivalót akkor mindent le is írtunk a témáról  Cool
Ez nem szurkálódás szerintem, leírtad az igazságot, sport, mozgás, kicsit egészségesebb táplálkozás, de a spiropent akkor sem ok mindenkinek, pl. magas vérnyomást okoz többek közt ( a használat alatt ).
Naplózva

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).
God Vazzeg
Top Dog Master

« Válasz #13 Dátum: 2011. Május 03. - 11:40:01 »

Ez nem szurkálódás szerintem, leírtad az igazságot, sport, mozgás, kicsit egészségesebb táplálkozás, de a spiropent akkor sem ok mindenkinek, pl. magas vérnyomást okoz többek közt ( a használat alatt ).

Persze, és szívbetegeknek se ajánlott, mivel a szív ingerület átviteli rendszerét is baszogatja. De ha már szedi (és szedi, és fogja is) akkor legalább tudjon róla  beer
Naplózva
xXx3
Előmoderálva
Friss tag
*

« Válasz #14 Dátum: 2011. Május 11. - 21:27:43 »

Szasztok !!  Én 106kg-183cm-magas vagyok, le szeretnék adni úgy 15 kg-ot. Úgy terveztem minden másnap el megyek bringázni kb: 20km-ert. Kevesebbet ennék, és fehérje kiegészítőt használnék , hogy az izmaim azért maradjanak. Kérdésem az lenne, hogy megfelelő lenne ez a program, vagy hülyeség ??? Ha lefogynék, viszonylag rövid idő alatt 15 kg-ot , akkor a bőröm még vissza tudna feszesedni???? Köszönöm a válaszaitok előre is !!! szevasztok
Naplózva
Oldalak: [1] 2   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás:  

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!