2024. Június 16. - 09:00:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3829533 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 04. - 21:47:09
Válasz #16605

B1ll4

Vendég
valami okos segítsen kérem
ma lett volna az érettségi vizsgám, most láttam a papírt, holnapra emlékeztem ˝=/
úgy lehet új vizsgaidöpontot kérni, hogy ha elmegyek a dokihoz, kérek egy igazolást,hogy cifrám volt, vagy valami?
vagy hogy lehetne új vizsgaidöpontot kérni?
légyszi segíteseket

bazze ez kurva nagy öncsöcs

ofőt felhív ,mesét bead,és sír egy sort a telefonba

próbacseresznye
emelt szint, másik suliban lett volna
holnap go to orvos,szerez igazolást, aztán go to iskola
aztán megbeszélem ofövel,hogy hamisítsa meg a naplót, miszerint, tegnap nemvoltam suliban
 ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/
ez cska nekem gázos?
de

otthon mit adsz be,ha nem jön össze ?
már tudják ˝=/

néz a másik oldalát,kisebb rajtad a nyomás,de most nyalnod kell bő nyállal,hogy ezt el tudd intézni okosba

Nem kevés orvosi papírral és nem kevés idővel előre jelezni kell ha ilyen van . Ez tutti pótvizsga barátom ! Az azért kemény , ha életed egyik legfontosabb vizsgáját így elkúrod , pedig tavaly volt már egy nem ? Csak vághatnád mi a rendszer !

Mondjuk itt is van egy srác aki nyalja a tanár seggét , mert nem jelent meg , itt kapásból elküldte a halál fa*zára , de meglehet próbálni azért !

2009. Június 04. - 21:48:30
Válasz #16606
Nem elérhető

fastor


valami okos segítsen kérem
ma lett volna az érettségi vizsgám, most láttam a papírt, holnapra emlékeztem ˝=/
úgy lehet új vizsgaidöpontot kérni, hogy ha elmegyek a dokihoz, kérek egy igazolást,hogy cifrám volt, vagy valami?
vagy hogy lehetne új vizsgaidöpontot kérni?
légyszi segíteseket

bazze ez kurva nagy öncsöcs

ofőt felhív ,mesét bead,és sír egy sort a telefonba

próbacseresznye
emelt szint, másik suliban lett volna
holnap go to orvos,szerez igazolást, aztán go to iskola
aztán megbeszélem ofövel,hogy hamisítsa meg a naplót, miszerint, tegnap nemvoltam suliban
 ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/
ez cska nekem gázos?
de

otthon mit adsz be,ha nem jön össze ?
már tudják ˝=/

néz a másik oldalát,kisebb rajtad a nyomás,de most nyalnod kell bő nyállal,hogy ezt el tudd intézni okosba
az biztos
elvileg, igazolással elintézhetem, egy barátom anyukája tanár, töle kérdeztem....
remélem ténlyeg ígylessz
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 04. - 21:51:16
Válasz #16607
Nem elérhető

Kicsibors


Kölök... Mikor nincs veled gond?!...  !+"%

2009. Június 04. - 21:52:42
Válasz #16608
Nem elérhető

Boresz


Kölök... Mikor nincs veled gond?!...  !+"%
amikor alszik  ****:)))

jutub másnál sem akar mukodni?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 04. - 21:54:03
Válasz #16609

SheHulk

Vendég
http://www.origo.hu/filmklub/blog/halal/20090604-meghalt-david-carradine-a-kill-bill-cimu-film-egyik-foszereploje.html
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR.I.P. :'( :'( :'( :'( :'( :'(
ámbár ha önkezű volt..

2009. Június 04. - 21:55:24
Válasz #16610

B1ll4

Vendég
Ennél jobb már csak Kresz vizsgán volt ...

Ülünk bent , várjuk , hogy megérkezzen még 2 emberke . Egyszercsak picsarészegen , tántorogva belép egy srác ... de a vizsgabiztos már ismerte , gondolom 66 x volt már vizsgázni ... ezzel nincs is semmi gond . Közelebb megy a nőhöz , és megkérdi :

- Hölgyem , lehet illuminált állapotban vizsgázni ?
- Nem tiltja a szabályzat !

... erre a srác :

- HOZZÁTOK !

éésss... behoztak egy seggrészeg gyereket a barátai , leültették a székre , hanyatt dőlve aludt végig a vizsgán . Nem akartam elhinni !

Látod , ő legalább elment vizsgázni ! :D :D :D

2009. Június 04. - 21:56:34
Válasz #16611
Nem elérhető

zotja


Kölök... Mikor nincs veled gond?!...  !+"%
amikor alszik  ****:)))

jutub másnál sem akar mukodni?

karbantartás van

2009. Június 04. - 21:56:53
Válasz #16612
Nem elérhető

fastor


Ennél jobb már csak Kresz vizsgán volt ...

Ülünk bent , várjuk , hogy megérkezzen még 2 emberke . Egyszercsak picsarészegen , tántorogva belép egy srác ... de a vizsgabiztos már ismerte , gondolom 66 x volt már vizsgázni ... ezzel nincs is semmi gond . Közelebb megy a nőhöz , és megkérdi :

- Hölgyem , lehet illuminált állapotban vizsgázni ?
- Nem tiltja a szabályzat !

... erre a srác :

- HOZZÁTOK !

éésss... behoztak egy seggrészeg gyereket a barátai , leültették a székre , hanyatt dőlve aludt végig a vizsgán . Nem akartam elhinni !

Látod , ő legalább elment vizsgázni ! :D :D :D
!+"%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 04. - 21:57:35
Válasz #16613
Nem elérhető

H. Laci


Kölök... Mikor nincs veled gond?!...  !+"%
amikor alszik  ****:)))

jutub másnál sem akar mukodni?
"Mukodj" xd
amúgy nekem sem megy  :-Đ :-Đ :-Đ

2009. Június 04. - 22:48:34
Válasz #16614
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.origo.hu/filmklub/blog/halal/20090604-meghalt-david-carradine-a-kill-bill-cimu-film-egyik-foszereploje.html
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR.I.P. :'( :'( :'( :'( :'( :'(
ámbár ha önkezű volt..

A francba  :'( :'( :'(

2009. Június 04. - 22:49:10
Válasz #16615
Nem elérhető

Rencsi


valami okos segítsen kérem
ma lett volna az érettségi vizsgám, most láttam a papírt, holnapra emlékeztem ˝=/
úgy lehet új vizsgaidöpontot kérni, hogy ha elmegyek a dokihoz, kérek egy igazolást,hogy cifrám volt, vagy valami?
vagy hogy lehetne új vizsgaidöpontot kérni?
légyszi segíteseket

nagyon necces...(átérzem a helyzeted, én is ma voltam) hívd fel az OH-t, vagy az lenne a legjobb, hogyha személyesen mennél be. Címe a behívó leveleden a jobb felső sarokban lesz. Talán hogyha nagyon nagy mákod van, akkor megcsinálják, hogy az középszintűek mikor lemennek, akkor téged is hozzájuk csapnak. De mindez csak feltételes mód. A középszintek meg ugye a jövő héten fognak vmikor kezdődni. Ott biztos tudnak valamit mondani. Remélem vizsgázhatsz, és nem majd 12E befizetése után a kövi tónusban.
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Június 04. - 22:49:26
Válasz #16616

SheHulk

Vendég
http://www.origo.hu/filmklub/blog/halal/20090604-meghalt-david-carradine-a-kill-bill-cimu-film-egyik-foszereploje.html
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR.I.P. :'( :'( :'( :'( :'( :'(
ámbár ha önkezű volt..

A francba  :'( :'( :'(

végre nem csak fasztor szarba tapicskolásásval foglakozik valaki :-\

2009. Június 04. - 22:54:18
Válasz #16617
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.origo.hu/filmklub/blog/halal/20090604-meghalt-david-carradine-a-kill-bill-cimu-film-egyik-foszereploje.html
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR.I.P. :'( :'( :'( :'( :'( :'(
ámbár ha önkezű volt..

A francba  :'( :'( :'(

végre nem csak fasztor szarba tapicskolásásval foglakozik valaki :-\

Bírtam az öreget  :-\

2009. Június 04. - 22:56:37
Válasz #16618

SheHulk

Vendég
http://www.origo.hu/filmklub/blog/halal/20090604-meghalt-david-carradine-a-kill-bill-cimu-film-egyik-foszereploje.html
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR.I.P. :'( :'( :'( :'( :'( :'(
ámbár ha önkezű volt..

A francba  :'( :'( :'(

végre nem csak fasztor szarba tapicskolásásval foglakozik valaki :-\

Bírtam az öreget  :-\

Sok remek órát okozott.. 72évesen öngyilkos?? Az sem lehetett túl boldog, vagy éppen hogy nagyon is az volt...

2009. Június 04. - 23:01:02
Válasz #16619
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.origo.hu/filmklub/blog/halal/20090604-meghalt-david-carradine-a-kill-bill-cimu-film-egyik-foszereploje.html
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR.I.P. :'( :'( :'( :'( :'( :'(
ámbár ha önkezű volt..

A francba  :'( :'( :'(

végre nem csak fasztor szarba tapicskolásásval foglakozik valaki :-\

Bírtam az öreget  :-\

Sok remek órát okozott.. 72évesen öngyilkos?? Az sem lehetett túl boldog, vagy éppen hogy nagyon is az volt...

Nem tudhatjuk mi lehetett a háttérben, de sajnálni azért szabad. Sok kellemes órát okozott nekem is, RIP David  :-){