2024. Május 08. - 14:35:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 419656 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 02. - 01:01:06
Megtekintve 419656 alkalommal
Nem elérhető

Gabore


Sziasztok!
Én 74kilógrammot nyomok jelenleg és nagyon ideális a testzsírszázalékom.Segítségeteket szeretném kérni,hogy a winstrolal hogyan tudnák egy jó kúrát összehozni?Heti hányszor,mikor,mennyit,meddig?
Köszönöm a segítséget!

2007. Július 02. - 06:30:25
Válasz #1
Nem elérhető

szv


Igyál Turmixot! ;D ;D

2007. Július 02. - 08:12:47
Válasz #2
Nem elérhető

tomi


Winstrollal kapcsoltaban én csak a szúrósról tudok véleményt mondtani.

Szerintem nem szabad magában nyomni, kell hozzá egy kis androgén, amiből a tesztoszteron propionate (50mg/1lm) a legjobb a wini mellé.
Egy kezdő kúra így nézne ki nálam:

1-2. hétig: minden páratlan napon egy t. propi és minden páros napon egy wini
2-9. hétig: minden nap egy wini és egy t. propi.
9-10. hétig: minden páratlan napon egy t. propi és minden páros napon egy wini
10- 12 hétig: hcg (3)+clostilbegyt (20szem)

Nagyon vigyázz a winstrollal, rengeteg a kamu, előtte nézzél szét a neten.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 03. - 16:40:23
Válasz #3
Nem elérhető

zotja


74 kilosan akarsz koxolni? hát gratulálok haver!! csak így tovább

2007. Július 03. - 16:40:23
Válasz #4
Nem elérhető

Gabore


Köszönöm a választ.Az még kimaradt belölle,hogy nem szeretném más szerrel kombinálni,meg nagyon nagy növekedést elérni vele.Egy havi 3kilónak örülnék,csak a tapasztaltabbak szerint nagyon szépen lehet tőle kerekedni.

2007. Július 03. - 17:59:09
Válasz #5
Nem elérhető

szv


zotja egyetértek veled  ;)

2007. Július 03. - 18:52:26
Válasz #6
Nem elérhető

Skorpió


zotja egyetértek veled  ;)

Ahogy én is.  ;)

2007. Július 03. - 20:42:17
Válasz #7
Nem elérhető

tomi


Akkor kérdezd őket, én másképpen nem használtam, így nem tudok véleményt mondani.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 03. - 20:44:57
Válasz #8
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszönöm a választ.Az még kimaradt belölle,hogy nem szeretném más szerrel kombinálni,meg nagyon nagy növekedést elérni vele.Egy havi 3kilónak örülnék,csak a tapasztaltabbak szerint nagyon szépen lehet tőle kerekedni.

Szerintem ráérsz még koxolni, majd ha akkora tömeget felpakoltál, hogy már nem fejlődsz.. Nem tudom milyen magas vagy, de a 74 kiló még az alacsonyakon se egy húdenagy tömeg szvsz  :-\

Nem is azzal van itt a gond (részemről) hogy koxolsz-e vagy sem, hanem ha 74 kilósan már koxhoz nyúlsz, akkor mi lesz később? Persze a te döntésed, de én is lebeszélnélek, mint az előttem írók  ;)

2007. Július 03. - 23:48:47
Válasz #9
Nem elérhető

zotja


nekem volt egy ismerősöm aki 57 kilosan kezdett el napozim meg anabolt szedni!!! ez aztán durva! ja és kevesebb mint két hónap után.....azután járt még egy hónapot elfogyott a kox és abbahagyta..5 kilot szedett fel.. a csúcson hagyta abba :D annyi idióta van h az hihetetlen!!! engem is idegesítenek az emberek nagyon! azt hiszik ha vki gyur,edz az már egyből koxol meg kitudja mi... és tőlem is többször megkérdezték már h mit szedsz haver?? mondom csirkemellet ki a hűtőből meg a rizst ki a dobozból!!!!!!!  ::)

2007. Július 05. - 23:16:06
Válasz #10
Nem elérhető

krome


Eggyetértek az utóbbi hozzászólókkal 74 kilósan tisztára fölösleges lenne winstrolhoz meg egyébként is kokszhoz nyúlnod.Myomax-szal egyébb tömegnövelőkkel szép eredményeket lehet elérni,de én nem papolni szeretnék neked gondolom azt már mindenkitől megkaptad,ha mindenképpen winstrolt szeretnél szedni akkor itt van egy pár segítség ami jól jöhet.Mindenképpen először a gyengébb hatóanyagú 5mg-os tablettával próbálkozz és semmiképpen sem a 10mg tartalmú szurival.A winstrol másnéven stanazolol így hívják a hatóanyagot ami a winstrolban van.Mint már elmondottam van 10mg stanazolol tartalmú winstrol (a szuri) és van 5mg-os stanazolol tabletta.A szuriból nem tudom mennyi egy kúra viszont a tablettából 200 db kell ami jobbhelyeken 12-13ezer forint. 
A tablettát a hagyományos piramisrendszer alapján kell adagolni:
1. hét 3*1 naponta 
2. hét 4*1 naponta
3. hét 3*2 naponta
4. hét 3*2 naponta
5. hét 3*2 naponta
6. hét 4*1 naponta
7. hét 3*1 naponta
Ezidő alatt nagy izom és erőnövekedés megy végbe.Elhízástól nem kell félned színtiszta tónusos izomzatot tudsz összeszedni vele megfelelő étrenddel.MIndenképpen ügyelned kell a fehérjebeviteledre súlyod/2gramm ez a minimum és egyben elengedhetetlen is.Mellékelten a gyúrásról még annyit 2nap gyúrás 1nap pihi és így tovább...nincsenek hétvégi pihenők sem.Nekem 4 kiló súlygyarapodást okozott szín tiszta izomban.A tömegnövelő poroktól lett egy kis hasam de télleg elenyésző a kúra végére láthatóan kockássá tudtam formálni a hasam.A 38as karomból szálkás 39 és feles lett,és szemmel láthatóan kiszélesedtem.
EZ télleg meseszép de a mellékhatásait is meg kell említsem:
Potenciális zavarok-ezen azt értem hogy egész nap állt a f.rkam de a kúra után visszaállt és nem okozott maradandót.
Fokozott idegesség agresszió-többek szerint hamar és mindenen felkeptam a vizet sajnos ez megmaradt egy kissé.
Fejfájások-estére gyakran megfájdult a fejem ez szerencsére elmúlt,jól viseltem.
Önbizalomhiány majd később túlzott önbizalom-mikor még az első hetekben szedtem és semmi látszata nem volt gyakran hittem azt hogy mindenki engem bámul mind az utcán mind a teremben.Esténként nem szivesen jártam el.És egyedül sem szivesen maradtam.Amikor a kúra végefelé értem feloldott ez a szorongás.Minden ment mint régen éreztem a tekintélyt a méretek miatt a palik elnéztek a buszon ha rájuknéztem stb.Azthittem én vagyok a jani a telepen.Persze valamellyest estem is össze de azért a munkám nagyrésze megmaradt.
Összegezve nagyobb bajod nem lehet tőle télleg nagyon jó inkább mint a naposim és az egyéb csövesszteroidok el kell dönteni hogy megéri-e a kiszámíthatatlan mellékhatásokkal is és a velejáró szervkárosodással.Kezdőknek és alacsony súlyú embereknek nem ez a szteroid szükséges márha szükséges.

2007. Július 06. - 09:00:18
Válasz #11
Nem elérhető

tomi


Szen Attya Jó ÚrIsten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ??? ??? ??? :o :o :o :o :o :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :'( :'( :'( :'( :'(
Ez meg mi a fasz krome? Ennyi faszságot én még nem láttam egy helyen! Ha nem tudzs semmi a szteroidokról ne írjál ide beszámolókat, hanem max kérdezz.

Le vagyok súlytva........
Up the dose, lift the most!

2007. Július 06. - 16:57:52
Válasz #12
Nem elérhető

krome


Hát még én mennyire szomorú vagyok hogy megkérdőjelezed tudásom és a tapasztalatom ha valamait rosszul mondtam javíts ki de előtte nézz utána 1-2 enciklopédiába ,hogy biztos szarságokat hordtam e össze.

2007. Július 06. - 18:11:07
Válasz #13
Nem elérhető

zotja


38 as karból lett 39,5 akkor neked is kellett a kox nagyon :D és 55 kilorol mennyire mentél fel? 58 ra ? :D Szánalom

2007. Július 06. - 18:37:32
Válasz #14
Nem elérhető

szv


Hát ja.. kb  ;D