2024. Május 11. - 04:37:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 776848 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 20. - 00:46:20
Válasz #2085
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello!

PCT van már raktáron? És végülis most más let ttényleg mint volt?
Van PCT. Úgy tűnik az USA-ban ezt is túl erősnek titulálták és csökkentettek a hatóanyagtartalmán. De gyanítom, hogy még így is ez marad a leghatásosabb tesztoszteron fokozó/"kúra utáni hormonháztartást rendbe rakó" cucc.


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 20. - 09:49:42
Válasz #2086
Nem elérhető

darknight


Hello!

PCT van már raktáron? És végülis most más let ttényleg mint volt?
Van PCT. Úgy tűnik az USA-ban ezt is túl erősnek titulálták és csökkentettek a hatóanyagtartalmán. De gyanítom, hogy még így is ez marad a leghatásosabb tesztoszteron fokozó/"kúra utáni hormonháztartást rendbe rakó" cucc.


 @:-)

Khmm...

Lehet, hogy nehéz felfogású vagyok, de én továbbra sem látom a korábbi és az újabb verzió közötti különbséget a hatóanyagokban... :-\

Reggel összehasonlítottam a két dobozt, a hatóanyagok mindkettőnél:

6-Bromoandrostenedione 25 mg
Cordyceps sinensis concentrate 450 mg
(20% Polysaccarides)
L-Histidine HCL 100 mg
Grape seed extract (95% Procyanidolic oligomers) 50 mg

Tehát milligrammra pontosan megegyezik a kettő... ????...

(Viszont halkan és zárójelben megjegyezném, hogy a korábbi verzió magyar nyelvű használati útmutatójában 135 mg 6-Bromoandrostenedione szerepelt, ellenben a felragasztott magyar feliratos papírt leszedve láthatóvá vált az eredetileg a gyártó által feltüntetett mennyiség, ami 25 mg volt...)

Talán ez okozza a félreértést...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Január 20. - 15:21:14
Válasz #2087
Nem elérhető

Geronimo


Hello!

PCT van már raktáron? És végülis most más let ttényleg mint volt?
Van PCT. Úgy tűnik az USA-ban ezt is túl erősnek titulálták és csökkentettek a hatóanyagtartalmán. De gyanítom, hogy még így is ez marad a leghatásosabb tesztoszteron fokozó/"kúra utáni hormonháztartást rendbe rakó" cucc.


 @:-)

Khmm...

Lehet, hogy nehéz felfogású vagyok, de én továbbra sem látom a korábbi és az újabb verzió közötti különbséget a hatóanyagokban... :-\

Reggel összehasonlítottam a két dobozt, a hatóanyagok mindkettőnél:

6-Bromoandrostenedione 25 mg
Cordyceps sinensis concentrate 450 mg
(20% Polysaccarides)
L-Histidine HCL 100 mg
Grape seed extract (95% Procyanidolic oligomers) 50 mg

Tehát milligrammra pontosan megegyezik a kettő... ????...

(Viszont halkan és zárójelben megjegyezném, hogy a korábbi verzió magyar nyelvű használati útmutatójában 135 mg 6-Bromoandrostenedione szerepelt, ellenben a felragasztott magyar feliratos papírt leszedve láthatóvá vált az eredetileg a gyártó által feltüntetett mennyiség, ami 25 mg volt...)

Talán ez okozza a félreértést...

  >:D >:D >:D

Valóban a korábbi PCT magyar nyelvű használati útmutatójában 135 mg 6-Bromoandrostenedione szerepel és ezt leszedve alatta 25 mg van feltüntetve 8-}

2009. Január 20. - 21:02:19
Válasz #2088
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bezony most néztem lehet hogy tényleg mindenki benézte?  ????... Magyar szöveg alatt ugyanaz. Na majd az illetékesek megmondják az igazat.

..én meg megdupláztam az adagot.  !+"% De van haszna is.  :-)(-:

2009. Január 21. - 08:24:25
Válasz #2089
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hello!

PCT van már raktáron? És végülis most más let ttényleg mint volt?
Van PCT. Úgy tűnik az USA-ban ezt is túl erősnek titulálták és csökkentettek a hatóanyagtartalmán. De gyanítom, hogy még így is ez marad a leghatásosabb tesztoszteron fokozó/"kúra utáni hormonháztartást rendbe rakó" cucc.


 @:-)

Khmm...

Lehet, hogy nehéz felfogású vagyok, de én továbbra sem látom a korábbi és az újabb verzió közötti különbséget a hatóanyagokban... :-\

Reggel összehasonlítottam a két dobozt, a hatóanyagok mindkettőnél:

6-Bromoandrostenedione 25 mg
Cordyceps sinensis concentrate 450 mg
(20% Polysaccarides)
L-Histidine HCL 100 mg
Grape seed extract (95% Procyanidolic oligomers) 50 mg

Tehát milligrammra pontosan megegyezik a kettő... ????...

(Viszont halkan és zárójelben megjegyezném, hogy a korábbi verzió magyar nyelvű használati útmutatójában 135 mg 6-Bromoandrostenedione szerepelt, ellenben a felragasztott magyar feliratos papírt leszedve láthatóvá vált az eredetileg a gyártó által feltüntetett mennyiség, ami 25 mg volt...)

Talán ez okozza a félreértést...

  >:D >:D >:D
Jó,hogy pont van még egy régi PCT-m,leszedtem a magyar feliratot és tényleg grammra megegyezik az újjal az összetétel,kapszulánként 25mg Bromoandrostenedione,nem értem akkor mi a gyengítés,mert tegnap bejött a Westendben lévő boltba egy érdeklődő,és régi PCT-t keresett,de csak új van a boltban.Ő ragaszkodott kifejezetten na régi kiadásúhoz,pedig mondtam,hogy ugyanazok az összetevői,e nem kellett neki,pedig mg-ra megegyezik a két termék.
hm...akkor most mi van?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Január 21. - 09:10:20
Válasz #2090
Nem elérhető

madinorbi


Volt ax-pct, a mostani ax-advanced pct, a régi egy hosszabb felezési idejű, teljesen más komponensekből álló termék volt.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 21. - 10:47:45
Válasz #2091
Nem elérhető

hrcak


Sziasztok!


Az árak változtak már vagy a honlapon lévők érvényesek?


Köszi

2009. Január 21. - 10:48:25
Válasz #2092
Nem elérhető

FirstLady


Sziasztok!


Az árak változtak már vagy a honlapon lévők érvényesek?


Köszi
A honlaponlévő árak érvényesek! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 21. - 11:22:37
Válasz #2093
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello!

PCT van már raktáron? És végülis most más let ttényleg mint volt?
Van PCT. Úgy tűnik az USA-ban ezt is túl erősnek titulálták és csökkentettek a hatóanyagtartalmán. De gyanítom, hogy még így is ez marad a leghatásosabb tesztoszteron fokozó/"kúra utáni hormonháztartást rendbe rakó" cucc.


 @:-)

Khmm...

Lehet, hogy nehéz felfogású vagyok, de én továbbra sem látom a korábbi és az újabb verzió közötti különbséget a hatóanyagokban... :-\

Reggel összehasonlítottam a két dobozt, a hatóanyagok mindkettőnél:

6-Bromoandrostenedione 25 mg
Cordyceps sinensis concentrate 450 mg
(20% Polysaccarides)
L-Histidine HCL 100 mg
Grape seed extract (95% Procyanidolic oligomers) 50 mg

Tehát milligrammra pontosan megegyezik a kettő... ????...

(Viszont halkan és zárójelben megjegyezném, hogy a korábbi verzió magyar nyelvű használati útmutatójában 135 mg 6-Bromoandrostenedione szerepelt, ellenben a felragasztott magyar feliratos papírt leszedve láthatóvá vált az eredetileg a gyártó által feltüntetett mennyiség, ami 25 mg volt...)

Talán ez okozza a félreértést...

  >:D >:D >:D
Jó,hogy pont van még egy régi PCT-m,leszedtem a magyar feliratot és tényleg grammra megegyezik az újjal az összetétel,kapszulánként 25mg Bromoandrostenedione,nem értem akkor mi a gyengítés,mert tegnap bejött a Westendben lévő boltba egy érdeklődő,és régi PCT-t keresett,de csak új van a boltban.Ő ragaszkodott kifejezetten na régi kiadásúhoz,pedig mondtam,hogy ugyanazok az összetevői,e nem kellett neki,pedig mg-ra megegyezik a két termék.
hm...akkor most mi van?

A régi AnabolicXtreme PCT-ben ATD volt a fő hatóanyag, mellékelve pár libidóserkentő növényi kivonattal.(kb. 2 éve)

Az AnabolicXtreme - Advanced PCT-ben 6-Bromoandrostenedione a fő hatóanyag, ami annyival jobb a réginél, pár más dolog mellett, hogy nem öli meg a libidóját a kedves páciensnek úgy, mint az ATD tette(teszi pl. a Gaspari Novedex-ben). Továbbá az új Advanced PCT segíti a tesztoszteron termelés visszaállítsást is, tehát nem csak az ösztrogénképződést gátolja.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Január 21. - 11:38:12
Válasz #2094
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Volt ax-pct, a mostani ax-advanced pct, a régi egy hosszabb felezési idejű, teljesen más komponensekből álló termék volt.

és ez is igaz.  8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Január 21. - 11:38:36
Válasz #2095
Nem elérhető

hrcak


Sziasztok!


Az árak változtak már vagy a honlapon lévők érvényesek?


Köszi
A honlaponlévő árak érvényesek! :)

Köszönöm Kedves Lady. Csodás napot mindenkinek!  ;D

2009. Január 21. - 12:15:44
Válasz #2096
Nem elérhető

FirstLady


Sziasztok!


Az árak változtak már vagy a honlapon lévők érvényesek?


Köszi
A honlaponlévő árak érvényesek! :)

Köszönöm Kedves Lady. Csodás napot mindenkinek!  ;D
Szívesen! :)
Neked is viszont ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 21. - 14:01:30
Válasz #2097
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Volt ax-pct, a mostani ax-advanced pct, a régi egy hosszabb felezési idejű, teljesen más komponensekből álló termék volt.

és ez is igaz.  8)

PCT Forever!!!  @:-) Nekem eddig is jó volt,és továbbra is jó lesz!  ****:))))))

2009. Január 28. - 21:29:25
Válasz #2098
Nem elérhető

nagyfeju


Üdv!
Érdeklődnék ,hogy van e raktáron Sleep MD ?
Köszi!!

2009. Február 03. - 00:43:50
Válasz #2099
Nem elérhető

ViCtor


Cell-mass-t a polcokra <3!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.