Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (1949/2536) > >>

cpggyurma:
az egy dolog hogy valaki versenyző. voltam pár versenyen körülnézni röhej volt hogy pár ember milyen fizikummal állt színpadra nem hogy izom sem volt rajta de még zsíros és vizes is volt, de indult versenyen aztán az a lényeg mert ő már versenyző telerakja a facebookját. és isteníti magát közben olyan fizikummal még részegen egy kocsmába sem öltöznék le

sarti:
15000 iu hcg egyszerre? Azt a kurva.

XA:

--- Idézetet írta: Maszat - 2014. Április 17. - 19:06:47 ---Volt itt olyan madár versenyző, aki 15.000 egységeket adott....  ;D   Valamiért nem szerettük egymást. Lehet azért mert Ő hülye.

--- Idézet vége ---
Neeeem az nem lehet, ő versenyző, szerintem te tudod rosszul  ;D - 100.000-et kellett volna tolnia.

sarti:
cpgyurma, ilyen ismerősöm nekem is van, de amíg egy szar formáról felrakja a képeket faszbukra, és utána 50 csaj szopkodja a faszát, nem lepődöm meg hogy mindenki versenyzik...

Maszat:
Most őszintén szerintetek mi ennek az egésznek az értelme? ;D Sanyargatjátok magatokat, bevállaltok olyan dolgokat, és állapotokat ami a halálhoz közelebb van, mint a jó érzéshez, és hazamentek egy 4. hellyel, mindezt úgy, hogy magatokba toltatok fél millió forintot (vagy sokkal többet, egy vidéki versenyen) 14hét alatt. Vagy elértek egy középszar szintet, felbasztok egy képet facebookra, és a legnagyobb gondotok az, hogy melyik tinikurvát húzzátok a faszotokra hétvégén? ;D Tudom tudom, belőlem hiányzik minden ami kell ahhoz, hogy ezt megértsem a Ti nagyon mély szinteteken, de Én az utóbbit választanám. ;D  Ti meg haljatok meg a kűrötök előtt, közben, után a vízhajtástól ;D Jó móka ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése