2024. Május 20. - 07:13:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Metiltesztó  (Megtekintve 58946 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 20. - 09:18:49
Megtekintve 58946 alkalommal
Nem elérhető

stirb


Sziasztok
A metiltesztóval kapcsolatban szeretnék véleményeket és tanácsokat kérni a "tapasztaltabbaktól".

2007. November 28. - 16:32:42
Válasz #1
Nem elérhető

ati75


Azt nem hinném, hogy senki sem használta eddig a metiltesztót..

2007. November 28. - 18:51:54
Válasz #2
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szopogatós,káros,nagyerő,rövididő,sokvíz,összeesés.  :-} ;D

2007. November 28. - 23:12:41
Válasz #3
Nem elérhető

hopika


Olyan mint egy rágótabletta és a szádban olvad.
Felejtős szerintem.
Sztereo jól írta:erő és víz.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 07. - 02:58:33
Válasz #4
Nem elérhető

stirb


Hali Sztereó
Használtad te is a metilt, hogy ilyeneket írsz róla vagy csak hallottad? Amúgy én azt hallottam többektől akik használták, hogy épp vizet nem köt meg..

2007. December 07. - 08:19:34
Válasz #5
Nem elérhető

hopika


Én használtam még 98 környékén...agresszivitás is jön még(legalábbis nálam volt).
Én nem javasolnám,de tényleg. :----
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 07. - 09:53:18
Válasz #6
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hali Sztereó
Használtad te is a metilt, hogy ilyeneket írsz róla vagy csak hallottad? Amúgy én azt hallottam többektől akik használták, hogy épp vizet nem köt meg..

Hogy épp vizet nem köt meg? A többiektől hallottad? Kiktől?

A metil tesztoszteron az egyik legkeményebb anyag ösztrogén mellékhatások tekintetében és így vizesedésre és ezáltal puffadásra is! 17-metil ösztradiollá konvertálódik, ami sokkal potensebb ezen a téren, mint a sima ösztrogén. Ezen felül elég erős affinitása van az 5-alfa reduktáz enzim felé, ami miatt 17-metil DHT-vá is alakul, ami az összes DHT mellékhatást is magában hordozza ezáltal.

Ha az én szerény véleményem számít egyáltalán, akkor csak idióták használják...(és azok valószínüleg a többiek... ;D ) Mert hülye azért nem vagyok, nem így van...? :D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 07. - 10:02:16
Válasz #7
Nem elérhető

izomboy


""17-metil ösztradiollá konvertálódik, ami sokkal potensebb ezen a téren, mint a sima ösztrogén. Ezen felül elég erős affinitása van az 5-alfa reduktáz enzim felé, ami miatt 17-metil DHT-vá is alakul, ami az összes DHT mellékhatást is magában hordozza ezáltal.

Hát őő igen én is pont most akartam ezt tisztázni... :-\

Csak a google még nem dobta ki a ösztradiol szót:) @-o Utánna jött volna a reduktáz:)

Ehez a tudáshoz milyen végzetség szükséges? Mert ez lexikális nem épp gyakorlati.
Nem árt ha tudod miért zőld a fű és nem csak utána leszel bőlcsebb:)

2007. December 07. - 10:11:14
Válasz #8
Nem elérhető

God Vazzeg


Én használtam még 98 környékén...agresszivitás is jön még(legalábbis nálam volt).
Én nem javasolnám,de tényleg. :----

Az összes androgén cucc ilyen: nagy erő, sok víz, agresszió, összeszakadás. Én nem használnám, mindezek mellett lehet létjogosultsága erőemelőknél, erősembereknél, bár tudtommal ők is lájtosabbakat használnak  8)

Efit: nem semmi vagy, minden elismerésem  ;-oo-;

2007. December 07. - 10:13:05
Válasz #9
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mi nem gyakorlati, izomboy? Az hogy a methil tesztoszteron az emberi szervezetben methil ösztrogénné és metil DHT-vá konvertálódik, aminek további leírható és megfigyelhető következményei vannak, amit már több ezren vizsgáltak gyógyszerészeti, orvosi területeken? Ez csak egy egyszerű tény, nem az, hogy "úgy éreztem" és "megfigyeltem magamon" vagy ilyesmi.

Jobb ha ismered ezeket a tényeket, ha ilyen anyagokhoz bármi közöd van, mielőtt gyakorlati tapasztalatot szerzel, ez így igaz.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 07. - 10:16:52
Válasz #10
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha már tesztoszteron, akkor az injekciós a választás. A "csak idióták használják" felszólításommal ezt akartam jelezni, de olvasni is kell tudni a sorok között. Én nem szeretem a műveletlen embereket. 2007-ben vagyunk és nem 1987-ben.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 07. - 10:35:16
Válasz #11
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
""17-metil ösztradiollá konvertálódik, ami sokkal potensebb ezen a téren, mint a sima ösztrogén. Ezen felül elég erős affinitása van az 5-alfa reduktáz enzim felé, ami miatt 17-metil DHT-vá is alakul, ami az összes DHT mellékhatást is magában hordozza ezáltal.

Hát őő igen én is pont most akartam ezt tisztázni... :-\

Csak a google még nem dobta ki a ösztradiol szót:) @-o Utánna jött volna a reduktáz:)

Ehez a tudáshoz milyen végzetség szükséges? Mert ez lexikális nem épp gyakorlati.
Nem árt ha tudod miért zőld a fű és nem csak utána leszel bőlcsebb:)

Ja bocs, van néhány szó, amit sokan esetleg nem értenek, akkor letisztázom ezeket, hogy ne kelljen keresni és ezáltal nem kóvályognak összezavarodottan itt az olvasók.

Tehát:

Tesztoszteron:
fő férfi nemi hormon.(férfi karakterisztikáért felelős. Egyszerűbben, ez tesz férfivé egy férfit. ;D)

Ösztradiol:
A legfőbb ösztrogén, fő női nemi hormon. Ez tesz nővé egy nőt és házsártossá és érzelmessé.  :D Ez a nők nagy szíve valójában csak nem tudják. A férfi testben is termelődik, de csak úgy hogy a tesztoszteron hormont az aromatáz enzim ösztrogénné alakítja.(és így nagy szive lesz a férfiaknak is és nagyon kedvesekké válnak. ;D )

5 alfa reduktáz enzim:
az emberi testben a különböző anyagokat enzimek alakítják át. Az "5 alfa reduktáz" enzim a tesztoszteron hormont dihidrotesztoszteronná alakítja.

konvertálódik:
átalakul valami mássá

és még egy apró széljegyzet: a szteroidokkal kapcsolatban senki nem lehet túl okos!!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 07. - 11:09:59
Válasz #12
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És hogy legyen itt akkor a falusi szteroid dílereket és áldozataikat is segítő gyakorlati tanács és egy kis reklám is, mivel ez a műsor nem jött volna létre, ha nincs a bodybuilding.hu:  :D

A metil tesztoszteron felejtős, mivel, ha már valaki ilyesmire vetemedik, akkor SOKKAL jobb választás, a szemesnél maradva a Dianabol(Danabol, pronabol, anabolin, napozim... nevezd ahogy akarod. Methandrostenolone / methandienone ). Óvatosabbaknak sokkal jobb választás a winstrol és a még ennél is óvatosabbaknak és okosabbaknak, sokkal jobb választás a Gaspari - Orastan A Mivel szemes, de nem káros a májra, ráadásul kellemes, moderált nyereségeket hoz, tiszta és legális.(még)(doppintesztelt sportolók ne szedjék!!)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 07. - 12:06:13
Válasz #13
Nem elérhető

izomboy


A részemről dicsértelek efit, csak hihetetlen seggűl fogalmazok már észrevettem .

2007. December 07. - 12:12:05
Válasz #14
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A részemről dicsértelek efit, csak hihetetlen seggűl fogalmazok már észrevettem .

én meg hihetetlenül seggül olvasok, már észrevettem, úgyhogy ne aggódj, semmi probléma!! :D Írásban igen nehéz tisztán kifejezni amit az ember mondani akar...(főleg egy fórumon, ahol rengeteg különböző ember olvas és ír.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"