2024. Április 16. - 20:32:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A testépítéssel kapcsolatos hasznos könyvek és linkek!!  (Megtekintve 19877 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 27. - 12:16:26
Megtekintve 19877 alkalommal
Nem elérhető

Lalika85


Sziasztok!  #:-)
Ezt a témát azért indítom,hogy a hozzám hasonló kezdő testépítőknek adjunk valami kis segítséget.
Ha már itt olvasgatsz ezen az oldalon,akkor jó úton haladsz  8-)
Tartsd meg ezt a jó szokásod! Mindig tanulhatsz valamit.
Rengeteg hasznos dolgot találhatunk itt az oldalon, és a profik is segítenek mindenben.

Ezt szeretném még egy kicsit tetőzni,a hasznos linkekkel és könyv címekkel!

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. November 27. - 12:18:50
Válasz #1
Nem elérhető

Lalika85


Kezdésnek itt egy tápanyagtáblázat ....    http://www.nestle.hu/eletmod/Downloads/tapanyagtablazat.pdf

Könyvből,meg a Joe Weider - Testépítés Bibliája   (jelenleg ezt olvasom)
Ajánlom mindenkinek!

Olvasta valaki??
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. November 27. - 16:35:44
Válasz #2
Nem elérhető

endre66


Hja, ha már itt tartunk, jutányos áron eladó a Weider-féle biblia és az Arnold-féle enciklopédia, nincs se összefirkálva, se összegyűrve, se összerecskázva. Békéscsabaiak és szegediek előnyben...

2007. November 27. - 18:18:08
Válasz #3
Nem elérhető

izomboy


Biztos sokan tudjátok már hogy uj kiadásban megjelent az Arnold testépítés bibliája közel megeggyező tartalom de friss képek és ahoz frissített beltartalom.

a másik könyv pedig Anita Bean modern sporttáplálkozás könyve.
Engem ez nagyon megfogott, sok jó recept van benne és a testépítő étrend miértjei persze glikémiás indexxel és kalória szénhidrát zsír táblázattal.

2007. November 29. - 21:46:36
Válasz #4
Nem elérhető

Lalika85


Biztos sokan tudjátok már hogy uj kiadásban megjelent az Arnold testépítés bibliája közel megeggyező tartalom de friss képek és ahoz frissített beltartalom.

a másik könyv pedig Anita Bean modern sporttáplálkozás könyve.
Engem ez nagyon megfogott, sok jó recept van benne és a testépítő étrend miértjei persze glikémiás indexxel és kalória szénhidrát zsír táblázattal.

Köszönöm ezt a hozzászólást!!!  Megrendeltem már a könyveket  8)

És kiegészítettem még Anita Bean - Erősítő edzés című könyvével!!!

Most már bízom benne,hogy ha elolvasom ezt a 4 könyvet,akkor nem leszek ennyire tudatlan!!

Ha valaki tud még ilyesmit ajánlani,vagy valami jó linket az írjon!!!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. November 29. - 22:34:48
Válasz #5
Nem elérhető

carl


Erről a könyvről kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek. Ja, és nem tudja valaki hol van a beígért folytatása?

2007. November 29. - 23:08:01
Válasz #6
Nem elérhető

Jordan


Hasznos konyv, VERSENYZOKNEK, és értelmesebbeknek, akik még meg tudják kulomboztetni a valóságot, az álomvilágtól! A beigért folytatást nem fogja kiadni! Valahol olvastam hogy miért, de sajnos már elfelejtettem!  !+"%  Valami olyasmi ugrik be hirtelen, hogy nem talált rá szponzort, de nem akarok hulyeséget mondani.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. November 29. - 23:26:32
Válasz #7
Nem elérhető

carl


Én még 2003 jutottam hozzá, sokszor át is olvastam. Osztom a véleményed, miszerint csak az értelmesebbeknek való, de erre a szerző is utal a könyv bevezetőjében.

2007. December 08. - 08:30:41
Válasz #8
Nem elérhető

Lalika85


Melyik könyvnek az írását vehetem kézpénznek???

Weider ezt írja:
Egy étkezésre kb. 25g fehérjét tudsz hasznosítani, talán 29-30g az étrend-kiegészítők miatt.

Ezt ti hogyan látjátok??
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 08. - 09:11:03
Válasz #9
Nem elérhető

Jordan


 Énszerintem ez a fehérje dolog a testsúlytól, a tiszta izomtomegtol fugg. Minel tobb izmod van annál tobb fehérjét tud feldolgozni, és annál tobb is az igénye is. Mert nem hiszem hogy Ronnie Coleman, és Schobert Norbi szevezete azonos mennyiségu feherjét tud feldolgozni.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 08. - 14:08:56
Válasz #10
Nem elérhető

tomi


Ha lehetne file-t feltölteni, feltöltenék egy torrent-et, amivel az anabolics 2006 könyvet lehet e-book formában letölteni. 180 mega, de a bolti ára kb 20-30e ft. Akit érdekel dobjon email-t privibe, szívesen elküldöm.
Up the dose, lift the most!

2007. December 12. - 01:12:09
Válasz #11
Nem elérhető

Lalika85


Énszerintem ez a fehérje dolog a testsúlytól, a tiszta izomtomegtol fugg. Minel tobb izmod van annál tobb fehérjét tud feldolgozni, és annál tobb is az igénye is. Mert nem hiszem hogy Ronnie Coleman, és Schobert Norbi szevezete azonos mennyiségu feherjét tud feldolgozni.  ;)

Teljesen logikusnak tűnik amit írsz :)
Nagyon nehéz pontos információkat összegyüjteni....
A könyvek is írnak mindenfélét, meg itt az interneten is.
Majd kialakul.
Várom a további linkeket,ötleteket és információkat!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 12. - 08:53:11
Válasz #12
Nem elérhető

izomboy


Ezt Johny már leírta valahol...
Egy jó genetika, súlyzós edzés, dopping , nagyobb izomtömeg  és a 25 gramm felmehet jóval többre is.

2007. December 13. - 01:23:36
Válasz #13
Nem elérhető

GetFreaky!


A Joe Weider A Testépítés Bibliája című könyvnek a gazdája vagyok!
Nagyon jó és ajánlom mindenkinek mert részletesen megtalálható benne minden.Kezdőknek kiváló könyv mert a legegyszerűbben hozzájuthatnak mindenhez ami az edzéshez a táplálkozáshoz kell! ;-oo-;

2008. Január 23. - 12:05:17
Válasz #14
Nem elérhető

Lalika85


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)