2024. Április 25. - 10:02:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 368123 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 15. - 20:13:50
Válasz #1320
Nem elérhető

God Vazzeg


God, nálad a diéta? Bírod még a kiképzést?  8-)

91kg, egyre faszább a dolog.. Bírom persze.. Most valahogy egyáltalán nincs gondom vele, sok erőspaprikát eszek, sokat segít a gyomrom karbantartásában  /:-) Én nem fogom elvenni a nátriumot meg ilyesmi, meg nem is vízhajtok hogy rosszul lennék, az éhség is elég szépen elmúlt már, elég régóta megy már a diéta. Azért tegnap este csajszim családja pizzarendelésben volt, ellenkezésem mellett rendeltek suttyomban egy kis pizzát nekem is, be is toltam  ;D Szóval megy ez  :violinplay3:  :D

2010. Június 15. - 23:24:49
Válasz #1321
Nem elérhető

dino


God, nálad a diéta? Bírod még a kiképzést?  8-)

91kg, egyre faszább a dolog.. Bírom persze.. Most valahogy egyáltalán nincs gondom vele, sok erőspaprikát eszek, sokat segít a gyomrom karbantartásában  /:-) Én nem fogom elvenni a nátriumot meg ilyesmi, meg nem is vízhajtok hogy rosszul lennék, az éhség is elég szépen elmúlt már, elég régóta megy már a diéta. Azért tegnap este csajszim családja pizzarendelésben volt, ellenkezésem mellett rendeltek suttyomban egy kis pizzát nekem is, be is toltam  ;D Szóval megy ez  :violinplay3:  :D
egy diétában minek kellene vízhajtó?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 16. - 05:56:31
Válasz #1322
Nem elérhető

brutusz


amolyan optikai tuning félének, ha úgy érzed, hogy megálltál. perze én itt nem a verseny előtti vízhajtás tipikus módszerére gondolok. vannak tápkieg cégek, akiknek a termélpalettájában van amolyan növényi alapú. nem komoly készítmény, de egy kicsit élesít. valahol olvastam,hogy pl. fotózáshoz ajánlják. én nyaraláshoz szoktam még igénybe venni, vagy egy-egy 7végi kiruccanáshoz.

2010. Június 16. - 07:44:03
Válasz #1323
Nem elérhető

NM


amolyan optikai tuning félének, ha úgy érzed, hogy megálltál. perze én itt nem a verseny előtti vízhajtás tipikus módszerére gondolok. vannak tápkieg cégek, akiknek a termélpalettájában van amolyan növényi alapú. nem komoly készítmény, de egy kicsit élesít. valahol olvastam,hogy pl. fotózáshoz ajánlják. én nyaraláshoz szoktam még igénybe venni, vagy egy-egy 7végi kiruccanáshoz.

Csalántea? Nagyobb dózisban pl?

2010. Június 16. - 08:17:40
Válasz #1324
Nem elérhető

God Vazzeg


God, nálad a diéta? Bírod még a kiképzést?  8-)

91kg, egyre faszább a dolog.. Bírom persze.. Most valahogy egyáltalán nincs gondom vele, sok erőspaprikát eszek, sokat segít a gyomrom karbantartásában  /:-) Én nem fogom elvenni a nátriumot meg ilyesmi, meg nem is vízhajtok hogy rosszul lennék, az éhség is elég szépen elmúlt már, elég régóta megy már a diéta. Azért tegnap este csajszim családja pizzarendelésben volt, ellenkezésem mellett rendeltek suttyomban egy kis pizzát nekem is, be is toltam  ;D Szóval megy ez  :violinplay3:  :D
egy diétában minek kellene vízhajtó?

Azért mert rám gyakran mondják hogy vizes vagyok, és ezzel plusz definiciót lehetne elérni. De ennyire nem akarok elszaladni, nekem elég ha elfogadható lesz a fazon.

2010. Június 16. - 08:32:18
Válasz #1325
Nem elérhető

brutusz


ez egyáltalán nem nagy elszaladás.

2010. Június 17. - 20:02:01
Válasz #1326
Nem elérhető

NM


No megint jelentkezem. A súlyom beállt, mint a cövek, az istennek nem megy 109 alá. Eddig nem igazán kardióztam, lehet kicsit komolyabban rámoccanok, zöld+csalánteát gondolok még mellé, spiro 3 hétre szünet. CH-t óvatosan csökkentem, mert kicsit magas volt az elmult 2 hétben.
Jól látható, hogy mellről, hasról van még bőven mit, mondjuk a kép sem túl előnyös. Egyre több ér tűnik föl, annak örülök  :)
Kéne napoznom, de mikor rászánom magam, egyből beborul.


2010. Június 17. - 20:10:36
Válasz #1327
Nem elérhető

Kicsibors


No megint jelentkezem. A súlyom beállt, mint a cövek, az istennek nem megy 109 alá. Eddig nem igazán kardióztam, lehet kicsit komolyabban rámoccanok, zöld+csalánteát gondolok még mellé, spiro 3 hétre szünet. CH-t óvatosan csökkentem, mert kicsit magas volt az elmult 2 hétben.
Jól látható, hogy mellről, hasról van még bőven mit, mondjuk a kép sem túl előnyös. Egyre több ér tűnik föl, annak örülök  :)
Kéne napoznom, de mikor rászánom magam, egyből beborul.



A kardiotól bizony moccannia kell majd, ha beállt, szal hajrá!  ***))

2010. Június 17. - 20:12:27
Válasz #1328
Nem elérhető

pmiller06


Nem raksz be nagyobb képet? Ebből én pl szinte semmit nem látok ebből.

2010. Június 17. - 20:14:21
Válasz #1329
Nem elérhető

NM


Nem raksz be nagyobb képet? Ebből én pl szinte semmit nem látok ebből.

Holnap edzés után csinálok egy normálisat, itt amugy is majdnem kificcen a bráner  ;D

2010. Június 17. - 20:15:41
Válasz #1330
Nem elérhető

pmiller06


Azt ne fényképezd ha kérhetem! :D

2010. Június 19. - 20:22:10
Válasz #1331
Nem elérhető

NM


Na kép még nemvan új, de a kicsit fölrakom nagyobban. Lehet röhögni.  O0


2010. Június 19. - 20:40:52
Válasz #1332
Nem elérhető

God Vazzeg


Na kép még nemvan új, de a kicsit fölrakom nagyobban. Lehet röhögni.  O0



Miért kellene röhögni? Nem egy versenyforma, de elég jó ez, szerintem ezt te is tudod  ;-oo-;

2010. Június 19. - 20:42:54
Válasz #1333
Nem elérhető

NM


Na kép még nemvan új, de a kicsit fölrakom nagyobban. Lehet röhögni.  O0



Miért kellene röhögni? Nem egy versenyforma, de elég jó ez, szerintem ezt te is tudod  ;-oo-;

Nem tervezek versenyt  ;D Mondjuk sakkversenyen tarolnék.

2010. Június 19. - 21:12:47
Válasz #1334
Nem elérhető

God Vazzeg


Na kép még nemvan új, de a kicsit fölrakom nagyobban. Lehet röhögni.  O0



Miért kellene röhögni? Nem egy versenyforma, de elég jó ez, szerintem ezt te is tudod  ;-oo-;

Nem tervezek versenyt  ;D Mondjuk sakkversenyen tarolnék.

Nem sokkal jobb az én formám se, dehát ez van. Nekem megfelel, őszre meg úgyis odarottyantok megint, akkor meg úgyis szétfolyok majd  ;D