2024. Április 25. - 04:23:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Norbet 002 edzései:)  (Megtekintve 65992 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 01. - 21:58:19
Válasz #30
Nem elérhető

blade


Jól van norbi csak így tovább!!! :-)!
A ledgő súllyal biztos szar lehet menni.
Egyszer én is kipróbálnám.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Július 02. - 09:06:48
Válasz #31
Nem elérhető

Norbert002


Köszi! Jaja rossz vele menni, de meg lehet szeretni csak megkell tanulni lépni és akkor okés. Legalábbis én ezt tapasztaltam meg ugye ott is nagyobb sulynál szélesebb terpeszbe kell állni és úgy felállni vele és mikor felálltál 1-2 secig megállni egyhelybe megvárni míg a lengés abbamarad. Utána lehet vele menni, de ilyen speckónk lépni taposni kell végülis, mint amikor vannak ezek a dísz lovak azok lépnek olyan furán nah itt is kb itt kell lépni.

2008. Július 03. - 08:28:53
Válasz #32
Nem elérhető

Norbert002


Tegnap fekvenyomó napom volt:

Fekvenyomás:92X6, 97X2, 102X1,102X1, 92X5
Ferdepadosnyomás:72X6,6,6,6
Áthúzás:15X8,8,8,8

2008. Július 03. - 09:05:09
Válasz #33
Nem elérhető

Cressler


Tegnap fekvenyomó napom volt:

Fekvenyomás:92X6, 97X2, 102X1,102X1, 92X5
Ferdepadosnyomás:72X6,6,6,6
Áthúzás:15X8,8,8,8
egyébként nálatok vannak 1kg-s tárcsák is?  :)

két 130kg-s koffer az durva  @:-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Július 03. - 09:56:19
Válasz #34
Nem elérhető

Norbert002


Nincsenek 1kg-s tárcsák csak 12KG a rúd ott ahol most edzek ;)

2008. Július 09. - 10:09:44
Válasz #35
Nem elérhető

Norbert002


Tegnap ismét erősember edzésen voltam Tiszaújvárosban. Nagyon király volt ismét és mégjobban is ment mint a multkor. 140Kg-s kofferekkel sikerült 5m-ket mennem és ment volna még1szer enny is csak a múltheti bőr leszakadások még nem gyógyultak be és már a bemelegítésnél leszakadt ismét és vérfzett és így cipeltem akoffereket és amikor éreztem h szaggatná le mégjobban akkor raktam le inkább. Aztán volt 350KG-s kerék ezt 4szer forgattuk fejeként azt hiszem 3 soron keresztül, de ebbe már menne a 6 is. Aztán lengő volt itt 230al mentem 3 kört inkább kisebb sulyra mentem rá had tanuljam meg a technikát.  Ennyi volt a tegnapi edzés. Innentől kezdve jönnek megint a bejegyzések rendszeresen az edzésekről. ;)

Üdv,
N!

2008. Július 19. - 14:07:20
Válasz #36
Nem elérhető

Norbert002



2008. Augusztus 18. - 19:16:17
Válasz #37
Nem elérhető

Norbert002


Csütörtöki erősember edzésem:

Koffer cipelés: 2X110kg 30m-re minnél gyorsabban 2szer
Lengősúly cipelés: 270 kgval 3X20m
Gumikerékforgatás: 300X6,6
Vegyes szám: Rönk 80as 4szer földre visszatéve utána 110es koffer max távra és 300as kerék 15ször minnél gyorsabban.

Ez egy nagyon jó edzés volt érezhetően fejlődtem mind1k számban. Az utolsó vegyes ilyen állóképesség javító jelleggel ment ami ki is készített rendesen emrt utána 5-6 percig nem íbrtam felkelni a földről ;D

Üdv,
Norbert!

2008. Augusztus 21. - 12:10:33
Válasz #38
Nem elérhető

fastor


KEMÉNY :-)!
csak így tovább!!!!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 22. - 10:02:34
Válasz #39
Nem elérhető

Norbert002


Köszi szépen Fastor!

Tegnap kipróbáltam a Johnyx kolléga féle fekvenyomó edzéstervet ami nagyon bejött. Maga az edzésterv felépülése is tetszik illetve ma is olyan izomlázam van tőle mint amilyet eddig enm nagyon sikerült elérnem.

Fekvenyomás:80X6,82,5X6,85X4,87X4,90X2,92,5X2
Ferdepadosnyomás:75X6,6,6
Egykezesnyomás alsó mozgástartományba: 30X6,6,6
Áthúzás:8,8,12

Ez volt a tegnapi fekvenyomó edzésem. Nem hajtottam szét magam fekvenyomásnál csak tsztelgettem h mi mennyivel fog menni fekvenyomásnál minden sorozatnál maradt még 2-3 ismétlés benne az első 1-2 sorban még 4 is. A következő edzésen már nagyobb súlyról indulok mert tom h a tegnapi fekvenyomás könnyű volt ezért nagyobb súly kell alkalmazni :-/-- Azért inditottam kis súlyról mert nem tudtam h a 6 sort h fogom bírni mennyire fáradok el a végére. A fekvenyomás még mingid nem erőséggem a láb erőt és derék erőt igénybevő dolgokhoz képest, de dolgozok rajta és nem adom fel!
Lehet hogy genetikailag nem vok egy nagy nyomó alkat hanem inkább emelő inkább láberő alkat, de akkor is kikell préselni magunkból mindet amit a gentikai határaink engednek! :-/-- :-/--

Motto:"Lehetetlen nem létezik csak kifogás!!!" :-/-- @:-) @:-)

Üdv,
Norbert002!

2008. Augusztus 22. - 11:15:28
Válasz #40
Nem elérhető

Johnnyx


Örülök, hogy bejön az edzésterv.
Mennyi szünetet szoktál tartani 1-1 sorozat között ?
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 22. - 12:04:50
Válasz #41
Nem elérhető

Norbert002


Az elején a 6 ismétléseknél még 3-3,5perc csak vagy annyi se aztán a 4knél 2nél 4-5 perc között. Lehet ez sok nem tudom nekem ez vált be guggolásnál meg feluzsánál h kell min 5 perc 1-5 ismétlésnél h újra "keményen" tudjam nyomni és így fekvenyomásnál is ezt alkalmazom és szerintem jó ez így, de ha nem majd kijavítanak :)


2008. Augusztus 31. - 16:39:55
Válasz #43
Nem elérhető


Helló!
Engem az erőemelés és a strongmankedés igazán csak most kezdett el érdekelni és ezt szeretném csinálni. Ezelőtt 2 évig thaiboxoltam és mellette csak erősítésnrk csináltam a súlyzózást heti 2x. Azt szeretném kérdezni hogy te milyen edzéstervet ajánlanál gondolok itt arra pl.: hogy az alapgyakorlatokat heti 1x vagy 2x csináljam -e? Gondolkodtam azon amit az előző oldalon javasoltál ezésbeosztást, az elég szimpatikusnak tünik. Csak gondoltam előbb megkérdezlek.
Válaszodat előre is köszönöm.

2008. Szeptember 05. - 19:33:17
Válasz #44
Nem elérhető

Norbert002


Hello kedves Bó,

Mindenképpen az alapgyakorlatokra kell alapozni az edzésed: Guggolás,fekvenyomás,felhuzás, Mellrőlnyomás ruddal fejfölé. Én először míg nem szerzed meg úgymond az alap erőt a strongmanhez addig erőemelő edzéstervet ajánlanék amivel a 3 fogásba az alap erőt nagyon jól meg lehet növelni. Meg persze ha powerezni akarsz akkor amúgyis is poweresen kell edzened. :) Én ezt ajánlanám mint kezdő erőemelő edzésterv,de szerintem amúgyis jó bárkinek:

A Nap

Fekvenyomó nap

Mell:
1 Fekvenyomás 8-6-4-4
2 Ferdepados fekvenyomás egykezesekkel 3X8
3 esetleg 1-2 sor áthuzás nyújtás jelleggel
Kar:
4 Bicepsz két kezes ruddal 4X8
5 Tolodzkodás 3X8
6 Homlokra engedés 3X8

Váll:
- Mellről nyomás 3X8
- Oldalemelés 3X8

B Nap

Guggolás+Felhuzó nap/Felhuzó+Guggoló nap

Guggolás+felhuzó kiegészítő nap:

-Guggolás 8-6-4-4
-Csigán lehuzás mellhez/tarkóhoz 3X8
-Döntött törzsű evezés 3X8


Felhuzó+Guggolás kiegészítő nap:

7 Felhuzás 8-6-4-4
8 Lábtoloó 3X8
9 Combhajlítás gépen vagy jó reggelet gyakorlat 3X8
10 Has
11 Vádli

Itt két napod van és rotálod őket. Egyik héten A-B-A másik héten B-A-B. Egyszer a B nap a guggoló nap és mellé a felhuzás kiegészítő(tehát a hát edzése) a másikszor a felhuzó nap és a guggolás kiegészítők.Tehát pl hétfőn: fekvenyomó nap, szerdán Guggoló és felhuzás kieg péntek fekvenyomás hétfő pedig Felhuzás és gugg kieg mindig így rotáld őket. Az ismétlés számokkal persze később variálhatsz nyugodtan meg kell is \:\) A 3 fogásban azért írtam még 8 ismétlést is mert ha mostanáb kezdted  apowert szerintem hagyni kell hogy az izületeid megerősödjenek és majd később mehet az 1 ismétléses maximumokra is. Meg kell alapozni az izületeket meg az izmokat a későbbi nagy terhelésekhez.Majd  3-4 hónap múlva már indulhatsz 6 ismétléses terhelésről is és lemehetsz 2ig 1ig is,de egyenlőre szerintem ne.Jah és ne menj bukásig sehol se! Persze nem akarok én itt annyira okoskodni még én se vok valami nagy spiler.

Üdvözlettel,
Norbert!