2024. Május 04. - 20:32:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Norbet 002 edzései:)  (Megtekintve 66048 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Szeptember 06. - 09:24:41
Válasz #45
Nem elérhető

Norbert002


Jah még az előhöz annyit h hasazz majdnem minden edzésnap az nagyon fontos a guggolásnál meg felhuzásnál h tartsa jól a gerinced.

2008. Szeptember 21. - 08:17:48
Válasz #46
Nem elérhető

Norbert002


Tegnap délutáni edzésem:

Rönknyomás:80X3,85X3,90X1,95X1
Koffercipelés:115KgX40m, 115kgX35m
Lengősúlycipelés:290KGX10m,316KGX10m,340KgX5méter

Ennyi volt kb a tegnapi edzés a rönkbe mégúgyéreztem maradt 5-10 kg amit a jövőhéten rá is rakok. Lengőnél a 340-nél még kb egy 5 métert éreztem benne,csak leértem a betonról a sáros részre és besüllyedtem ;D De nem baj az majd jvőhéten mégjobban széthajtom magam! Kofferbe megint még vagy 5 métert éreztem plusba az első körnél. Összefoglalva ahhoz képest h végig szakadt az eső és végig takargatnom kellett a koffer fogatyúit h ne csusszanak meg  a magnézia is megmaradjon rajta egész jó edzést volt! Tanulság: A koffert most már tényleg csak akkor lesz rakva amikor magától kinyílik a kezem és nem fogok vele foglalkozni h szakad a bőr!!!!Gumikerék elmaradt sajna mivel a víz miatt annyira csuszott h nem lehetett vele mit kezdeni. Illetve a héten elkezdtem erőltetni az előlguggolást keményen. 140ig mentem próbaképp amivel még nagyon könnyen felálltam kb 4-5 ismétlést tudtam a 140be elől és oylan 160 körülire vagy feljebb tippelem benne a maxom így elsőre, de a rúdtartását még meg kell tanulnom hogy teljesen stabilan álljon. Amit még mostanába leszűrtem az edzéseimből az az h a statikus hídtartások mint has és törzserősítő gyakorlat nagyon hatásos ha az ember tényleg szabályosan és keményen csinálja. Ezt a lengősúlynál érzem a legjobban eddig 310 alatt is rogytam összefele most a 340es is elég jól megy és én úgyérzem h ez ennek tudható be. Jah meg elkezdtem erőltetni az övnélküli guggolás emg felhuzást akár nagyobb súlyokig ami szerintem megint nagyon jól erősíti a törzset.


Impossible is nothing!!!!

Üdv,
Norbert!


2008. Szeptember 28. - 12:38:05
Válasz #47
Nem elérhető

Norbert002


Tegnapi versenyemről egy kis beszámoló:

Reggel 5:30kor kelés zaba aztán go be a vonathoz. 9:17re beért a vonat karcagra. Ott tök rendesek voltak kijöttek értem az állosmára meg verseny után vissza is vittek. Verseny előtt még megint kaja ilyen svéd asztal szerüség volt még volt 1 óra a versenyig. Aztán befutott minden versenyző. Adtak Nicoflexet még msot ahsználtam először iylen bemelgeítőkrém féleséget ezért nem sajnáltam kenni magamra fele égett is rendesen a derekem,térdem vállam még jóhogy budira nem ugrottam el Very Happy Very Happy

Aztán rönk nyomással kezdtünk asszem 75kg volt abba 12-t nyomtam.

Utána koffer tartás volt a következő kicsi kofferek voltak csak 70kgsak, de az volt a trükk hogy oylan vékonyak voltak a foganntyúi mint egy egérnek a kábele Very Happy ezt 1:15ig tartottam ami lehetett volna több de miután kicszsott a tenyemremből utánna már csak újjal végekkel tartottam volna tovább így inkább leraktam mert köv szám koffer cipelés volt.
Aztán ezután a szám után volt a koffer cipelés ugyanezekkel a koferrekkel max távra 65 métert mentem vele,bár százat terveztem de itt is az volt a gubanc mint a tartásnál kicsuszott és az újvégekkel tartottam,de annyira vékony volt h onnan is csuszott kifele.

Következő szám autohuzás volt ülve kötéllel sokda fábiát kellet huzni meg ült benne még pár 100-120kg-s személy. Ezt 30 méterre kellt huzni 13 sec alatt huztam el, de a kötél elszedő srác kicsit lassan szedte a kötelet mert kb a fele huzásomnál tök laza volt a kötél.

Utolsó szám pakolós volt 5 méterre a tehetautotol felkellet kapni a tárgyakat és elcipelni majd felrakni. Egy 70kg-s koffer volt, 100kg-s zsák meg 110kg-s szikla itt 30 sec alatt végeztem a zsák csuszott(itt ugrott el az első hely meg a rönknél) de nagyon emg hülyyén fogtam emg így utólag már tom h kell Very Happy Very Happy

Kb ennyi volt röviden tömören. Mhetett volna sokkal jobban is mert magamon alul telejesítettem ami betudható annak h egyhete beteg vok megtette a hatásást a multheti 10 fokbanés esőben, röüvid polóban való edzés:D, de ez nem kifgás megkell csinálni és kész Very Happy Meg annyi h nem bántam volna ha nagyobb sulyok vannak koffernél meg tartásnál.

Meg multhéten a 115kg-s kofferekkel mentem 40 métert itthon edzésen meg 340kg-s lengővel kemény 5 métert egyfolytába plusz siekrült felhuzni a 240-t és előlguggolásba megguggolni a 160-t.Sima guggolásom pedig 215-220-n stagnál.De természetesen ezek az eredmények rohamosan javulni fognak mert egy állat vagyok:DVery HappyVery Happy Ezt már nem akartam az edzéses topikba külön Very Happy Very Happy

2008. Szeptember 28. - 12:52:19
Válasz #48
Nem elérhető

fastor


Tegnapi versenyemről egy kis beszámoló:

Reggel 5:30kor kelés zaba aztán go be a vonathoz. 9:17re beért a vonat karcagra. Ott tök rendesek voltak kijöttek értem az állosmára meg verseny után vissza is vittek. Verseny előtt még megint kaja ilyen svéd asztal szerüség volt még volt 1 óra a versenyig. Aztán befutott minden versenyző. Adtak Nicoflexet még msot ahsználtam először iylen bemelgeítőkrém féleséget ezért nem sajnáltam kenni magamra fele égett is rendesen a derekem,térdem vállam még jóhogy budira nem ugrottam el Very Happy Very Happy

Aztán rönk nyomással kezdtünk asszem 75kg volt abba 12-t nyomtam.

Utána koffer tartás volt a következő kicsi kofferek voltak csak 70kgsak, de az volt a trükk hogy oylan vékonyak voltak a foganntyúi mint egy egérnek a kábele Very Happy ezt 1:15ig tartottam ami lehetett volna több de miután kicszsott a tenyemremből utánna már csak újjal végekkel tartottam volna tovább így inkább leraktam mert köv szám koffer cipelés volt.
Aztán ezután a szám után volt a koffer cipelés ugyanezekkel a koferrekkel max távra 65 métert mentem vele,bár százat terveztem de itt is az volt a gubanc mint a tartásnál kicsuszott és az újvégekkel tartottam,de annyira vékony volt h onnan is csuszott kifele.

Következő szám autohuzás volt ülve kötéllel sokda fábiát kellet huzni meg ült benne még pár 100-120kg-s személy. Ezt 30 méterre kellt huzni 13 sec alatt huztam el, de a kötél elszedő srác kicsit lassan szedte a kötelet mert kb a fele huzásomnál tök laza volt a kötél.

Utolsó szám pakolós volt 5 méterre a tehetautotol felkellet kapni a tárgyakat és elcipelni majd felrakni. Egy 70kg-s koffer volt, 100kg-s zsák meg 110kg-s szikla itt 30 sec alatt végeztem a zsák csuszott(itt ugrott el az első hely meg a rönknél) de nagyon emg hülyyén fogtam emg így utólag már tom h kell Very Happy Very Happy

Kb ennyi volt röviden tömören. Mhetett volna sokkal jobban is mert magamon alul telejesítettem ami betudható annak h egyhete beteg vok megtette a hatásást a multheti 10 fokbanés esőben, röüvid polóban való edzés:D, de ez nem kifgás megkell csinálni és kész Very Happy Meg annyi h nem bántam volna ha nagyobb sulyok vannak koffernél meg tartásnál.

Meg multhéten a 115kg-s kofferekkel mentem 40 métert itthon edzésen meg 340kg-s lengővel kemény 5 métert egyfolytába plusz siekrült felhuzni a 240-t és előlguggolásba megguggolni a 160-t.Sima guggolásom pedig 215-220-n stagnál.De természetesen ezek az eredmények rohamosan javulni fognak mert egy állat vagyok:DVery HappyVery Happy Ezt már nem akartam az edzéses topikba külön Very Happy Very Happy
gratulálok :-)! :-)! :-)!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 28. - 18:57:44
Válasz #49

Grizzly79

Vendég
gratulálok :-)! :-)! :-)!
Dettó!!!  :-){
Egy állat vagy!!  =/+'
Persze ezt szigóruan bókolási jelleggel jegyzem meg! ****)

2008. Szeptember 28. - 19:16:32
Válasz #50
Nem elérhető

Norbert002


Köszi szépen srácok!

Még 6 hetem van felkészülni a következő versenyig ami a Fitparádé lesz ahol vagy tehetségkutatón vagy II.osztályban indulok. Az edzéstervem a következő lesz:

Kedd:

Fekvenyomás 6-6-4-4-2-2
Ferdén:4X6
Áthuzás:3X8

Szűknyomás 3X8
Homlokra engedés 3X8
Has


Csüt:

Guggolás/elől guggolás 3X5
Felhuzás 3X5
Felvétel mellre 3X6 földről
Huzodzkodás 3X8
Vádli
Has

Szombat:

Rönk 5X6
Gumikerék 3X8 időre
Koffer 3 kör max távra és 1 kör tartás
Lengősúly 3 kör
Szikla pakolás 2kör

Hétfő,péntek,vasárnap kardio edzés. Persze a sulyok azok menetközbe lesznek variálva ez egy amolyan alapséma ;) Erre a versenyre így készülök fel és meglátjuk mit fog hozni avagy keresem a saját utam nekem mi válik be  a legjobban ;D Én bele fogok adni minden totálisan az tuti!!

2008. Szeptember 28. - 21:25:56
Válasz #51

Grizzly79

Vendég
Gondolom az edzéseid eléggé zoralok.
Lehet ki kéne próbálnom ezeket a 3-as szériákat. Ahogy látom neked jön vele az erő rendesen.

2008. Szeptember 29. - 06:32:46
Válasz #52
Nem elérhető

Norbert002


Próbálok minden edzést annyira zorállá tenni amennyire csak tudok :) persze a legzorálabb mindig az eszközös edzés h a koffer szétszedi a kezed szétveri meg a lengőnél nagyobb terhelés seholse kap a gerinc :) Sziklapakolás is kellemes dolog tud lenni ;D De az a lényeg h csinálni kell mert máshogy nincs eredmény :)

A 3as szériáktól nekem jön az erő legalábbis ezt tapasztalom erre huz a megérzésem próbáld ki te is nyugodtan. :)

2008. Október 11. - 15:11:47
Válasz #53
Nem elérhető

Norbert002


Nah szóval B1ll4 és Grizzly79 hatására jön az újabb bejegyzés ;)

Mai edzésen koffer cipelés,lengősúlycipelés és gumikerék forgatás volt a soron.

Koffer cipelés: 110es kofferekkelX50 méter, 110X20 méter sprintelve, 110X20 méter sprintelve utána pedig 110es koffer tartása 2szer max időre

Lengősúlycipelés:270X15 méter, 280X15 méter, 310X15 méter, 270X20 méter

300kg-s gumikerék forgatás: 8,8,8

Koffer cipelés kezd alakulni bár még mindig nem olyan amilyet szeretnék igaz a gyorsaság már kezd alakulni. A "sprintelő" részek egész jól mentek rendesen sikerült szószerint szaladni a kofferekkel aminek örülök hisz ez azt jelenti fejlődök. Ezután jött a lengősúly cipelés ami most már kezd beindulni 310el stabilan ment a 15 méter egy huzamba. Szeretnék még egy rendes erőemelő övet beszerezni mert most csak egy sima bodys övem van és az erőemelő hihetetlen mennyivel többet tart. Ezután jött a gumikerék aminél meglepően tapasztaltam h a sok kardio edzés mennyire megjavította az állóképességem mivel a 8kat szinte 30 másodperces pihenőkkel csináltam meg és alig kellet kapkodni a levegő után pedig nem rég még 1 hónapja a fulladásos halál kerülgetett 4-5 fordítás után ;D Úgyhogy a kemény munka, edzés kezdi meghozni gyümölcsét mert kezdem tapasztalni a  fejlődést. Ami furcsa h guggolás,felhuzás beragadt nagyon nem akar feljebb fele menni,de viszont az eszközös jön ami a fő lényeg(guggolás meg felhuzás pedig egyértelműen adja az alap erőt). De persze ettől függetlenül guggolás és felhuzás érdekébe is megteszek mindent h mégjobban felhozzam mert egy állat vok aki számára a lehetetlen nem létezik bármit képes elérni amit csak akar!!!! A mellrőllnyomást úgy néz ki sikerült egész jól felhoznom persze még közel se oylan amilyet én szeretnék de alakul tegnap sikerült a 100at még egyszer fejfölé jutattni 7 sor mellrőllnyomás után ugy h kb 105-110kgra tippelem a maxot most benne láblökéssel ami még nem annyi amennyit akarok, de persze fel lesz hozva!!!

Felhzuásba 230 környékén állok bakról huztam csütörtökön ott 220ba viszonylag laza 4 volt még nem voltam biztos a súlyba mivel asszem most csináltam másodjára.Hát így állok most kb. Guggolás,felhuzás kimozdítása most a cél plusz meg persze a többibe is fejlődni amennyit bírok. Még 4 hét a versenyig ezalatt megpróbálom magam még jobban odatenni az edzéseken mert ha a tehetségkutatón indulok nyerni akarok,ha másod oszt.ba ott is megakarok 2-3 embert előzni mindenképp! Persze előre tom h lesz 1-2 szakasz amikor a felkészülés alatt ugy fogom érezni hogy nem bírom tovább kész vége ennyi, de nem fogom feladni nyomom akkor is amennyire csak bírom akármennyire is rosszul leszek mert ez egy háború amit megkell csinálni és kész!!! Hisztinek nincs helye!

B1ll4 és Grizzly79nek mégegyszer köszönöm a bíztatást a napló folytatásához!


Motto:"Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több!"


Üdv,
Norbert002!

2008. Október 11. - 15:30:36
Válasz #54

B1ll4

Vendég
Még a hideg is kirázott , nagyszerű hozzáállás , csakis ilyen keménymagra van szükségünk !  :-){ :-){ :-){

Leírnád a jelenlegi kajádat , kiegészítésed ? A formaiság kedvéért ...

2008. Október 11. - 15:38:47
Válasz #55
Nem elérhető

Norbert002


Hát a kajámba semmi különleges nincs végülis :) Törekszek  napi 200-220 gr fehérjét bevinni csirkehúsból és fehérjeporból. Szénhdirát az rizs mellé,de sokszor becsuszik a  teljes kirőrlésű kenyér is meg ez az, de próbélom magam tatrani azért a tiszta kajához attól függetlenül h nem vok bodys ;). Nagyjából ennyi plusz vitamint kiegészítés is megy  ennyi. Majd januártól szeretnék próbálkozni a kreatinnal.

2008. Október 11. - 15:45:47
Válasz #56

B1ll4

Vendég
Jólvan , minden tiszteletem !  :-){

Valami nagyon távoli cél esetleg ? Ami a legjobban motivál ?

2008. Október 11. - 15:51:43
Válasz #57
Nem elérhető

Norbert002


Igen, van. ;) A távoli célom h 22-23 éves koromra I.osztályba versenyezzek. Mivel ugye itt van tehetségkutató,II.oszt és I.oszt. I.osztba a magyarok legjobbjai versenyeznek akik akár nemzetközi mezőnybe is megállják a  helyüket legalább középmezőnnybe! Ha ez megvan utána köv cél majd nemzektözibe nyomulni! Persze ez még jó pár év mert még csak 18 éves vok, de ebbe a sportba mint idő egység nicnsnek hetek, hónapok csak évek évtizedek! :)

2008. Október 11. - 16:29:12
Válasz #58
Nem elérhető

Norbert002


Utolsó mondatomhoz még annyit h persze a bodyba is ugyanugy kőkemény évek kellenek a fejlődéshez mint nálunk. Ezt a kiegészítést azért írta h nehogy olyan hangzata legyen a hozzászólásomnak h lenézem  a bodysokat. Maximális respect nekik ahhoz amit végig csinálnak diéta alatt!

2008. Október 11. - 16:33:42
Válasz #59
Nem elérhető

Johnnyx


Gratulálok Norbi az erődhöz szépen alakulsz. Egy érdekesség: a múltkoriban néztem a Eurosport-on egy strongman versenyt - asszem bajnokok ligája volt. Volt benne egy szám, ami nagyon tetszett: vödröt kellett  kitatani előre minél hosszabb ideig. Valamiért ez nagyon bejön, olyan nekem való feladat. Te ilyennel nem próbálkozol?
Egyetek zabot!