2024. Május 04. - 19:23:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Norbet 002 edzései:)  (Megtekintve 66048 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 11. - 16:40:05
Válasz #60
Nem elérhető

Norbert002


Öööö... de. Már volt eszembe h kipróbáljam és ki is fogom szerintem iylen 10-15kg- betonalappal. Nagyon jó h eszembe jutattad mert így erre is rátok menni. Ez is ugyanannyi pontot ér egy versenyen mint egy röknyomás vagy kamionhuzás :)

2008. Október 12. - 08:24:15
Válasz #61
Nem elérhető

Norbert002


Egyik példaképem:


http://www.youtube.com/watch?v=TOKNSouoxWU&feature=related

Kevin Nee 2008as Viking Power Challenge versenyen történt bicepsz szakadása után is eddz mint egy állat a video magáért beszél!!! Ebből a vidiből nagyon átérezni h mi az a kitartás!

2008. Október 12. - 21:34:18
Válasz #62

Grizzly79

Vendég
Nah szóval B1ll4 és Grizzly79 hatására jön az újabb bejegyzés ;)
...
Erről van szó kérem!!!!  :-/--
Roppantmód tetszik a hozzáállás!!!!!!!!!!!!!!!!!!! /:-)

Mennyi a súlyod mostanában és milyen magas vagy?

2008. Október 14. - 17:45:40
Válasz #63
Nem elérhető

Norbert002


112kg vok és 183 cm magas.

Mai edzésem:

Fekvenyomás 90X5,5,5,5,5
Ferdepados nyomás:75X8,8,8,8
Egykezes nyomás:8,8,8,8
Áthuzás 15X10,10,10

Huzodzkodás:4X8
Vádli:5X20
Has: Hídtartás elől 2 perc, oldalt 50-50 sec.

A mai edzés elég nehezen indult a fekvenyomás nem úgy ment ahogy szokott. Eléggé álmos voltam edzés elején meg hányingerem volt fájt a fejem stb.... Aztán jött a ferdepados nyomás amihez már szinte semmi kedvem nem volt megfordult  a fejembe h hagyom inkább a picsába az egészet, de aztán eszembe jutott valami 1-2 mondat amit elismételgettem magamba ezek voltak azok: mi a f@@t nyávogsz? ennyi vagy egy sz@r senkiházi ennyit tudsz? ne b@@iskodj csináld végig amit elterveztél! Aztán ezzel a pár mondattal miután 1-2szer elismételgettem magamba sikerült magam agyban helyre tenni és végig csinálni az edzést úgy h a ferdepados nyomásnak már nagy kedvvel ugrottam neki és közbe a fülembe ordított a Rammstein max hangerőn! Aztán jött a has ahol megint úgy voltam vele h a hídtartás az az egyetlen gyakorlat amit utálok és hányok tőle ha csak eszembe jut. De persze végig csináltam mert tudom h meg kell csinálom mert muszáj!!! Ettől lesz über brutál hasam amitől még a guggolás és felhuzás is javulni fog!

Összeségébe a mai edzést sikerült egész jóra kihoznom a nehéz inditás után! Szóhasználatért bocsánat mindenkitől csak szószerint idéztem mi járt a fejemben ;) A mellem még mindig gyenge pont, de akkor is felfogom hozni mert nem engedem meg neki h gyenge maradjon! Ugyis én fogok győzni!!!

További szép napot és jó edzést mindenkinek!

Motto:"Neked kell döntened! A győztesek közé akarsz tartozni, vagy az állandóan kifogást keresők, magyarázkodók közé?"

Üdv,
Norbert002!

2008. Október 14. - 18:00:01
Válasz #64
Nem elérhető

Norbert002


Jah még előhöz annyit h az esetleges álmosság elkerülése érdekébe a csütörtöki guggoló,felhuzó edzés előtt 1-1,5 deci kávét lefogok gurítani az általába segít ;D pedig alszok 8 órát simán nem tom miért vok mindig álmos. Nah msot léptem vár még rám egy kis állóképességi edzés ;)

2008. Október 14. - 18:03:09
Válasz #65
Nem elérhető

God Vazzeg


Jah még előhöz annyit h az esetleges álmosság elkerülése érdekébe a csütörtöki guggoló,felhuzó edzés előtt 1-1,5 deci kávét lefogok gurítani az általába segít ;D pedig alszok 8 órát simán nem tom miért vok mindig álmos. Nah msot léptem vár még rám egy kis állóképességi edzés ;)

Szerintem a tested így reagálja le, mert tudja mi következik. Nekem is szokott ilyen lenni lábnapkor  8-}

2008. Október 14. - 18:04:08
Válasz #66

B1ll4

Vendég
Jólvan , rajtam kívül van még aki alkalmazza a hídtartást ! Nagyszerű ;)

Nyomjad Norbi , ha tudnád mennyiszer elalszok suliban az ilyen magyar , filozófia , állampolgári órákon :D ... nem vagy egyedül .  :-){

2008. Október 14. - 18:05:04
Válasz #67
Nem elérhető

George



Motto:"Neked kell döntened! A győztesek közé akarsz tartozni, vagy az állandóan kifogást keresők, magyarázkodók közé?"

****:)))))) Néha én is mondogatom magaban: Vannak az életképtelen puhapöcsűek, meg vagyok én >:D Még nagyobb szakadékot kell építenem a kettő közé ;D >:D

2008. Október 14. - 18:56:04
Válasz #68
Nem elérhető

Norbert002


George ez jó szöveg én is alkalmazni fogom msot már ezt is :)

God Vazzeg: Jaja lehet van benne vlmi tudja h terhelésnek lesz kitéve :)

B1ll14: magyar órát ne is mond szószerint csak nézek ki a fejemből ;D

2008. Október 16. - 17:25:28
Válasz #69
Nem elérhető

Norbert002


Mai edzés:

Guggolás: 160X5,165X5,170X3
Felhuzás:200X6,210X3, 220X1
Vádli:5X20

Guggolás az lájtos guggolás volt párosítva erős felhuzásal. Olyan sulkyokkal guggoltam h 4-5 ismétlés maradjon minde. Utána jött a felhuzás ahol próbéáltam magam minnl jobban oda tenni ami ugy értem össze is jött bár legközelebb nem ízélek 200al mert nem látom értelmét mert a nagyobb sulyokra cska lefáradok.

Ennyi volt a mai edzés!

Üdv,
Norbert002!

2008. Október 19. - 11:31:14
Válasz #70
Nem elérhető

Norbert002


Hellosztok!

Tegnapi edzés: Rönknyomás 5 sorozat 1-5 ismétlés súllyal 80-100kg között
Koffer: 50m,45m,30m plusz 1-2 kör tartás
Lengő: 270el 30 méterek gyorsaságra törekedve.

Elkezdtem fonogatni a jövő évi terveimet. Mégpedig valszeg december után 3-4 hónapban alap erő növelés lesz eszközös edzés nélkül. Mégpedig HST edzésterv szerint fogok edzeni ami anno nagyon bevált és hozta az erőt nagyon. két darab 8 hetes ciklust fogok csinálni. Első ciklus simán lefog menni valszeg nagy erőjövetelel ahogy ez ennél a  tervnél már szinte megszokott ha jól megtervezi az ember. A második ciklust pedig már kreatinnal fogom végig csinalni ami úgy még brutálabb lesz. Nem tom ismeritek-e a HST edzés módszert erő szempontjából egy tökéletesen müködő módszer lényege edzésről edzésre nő a terhelés. Ált. ugy szoktam megtervezni h a ciklus végén 5-10%al nagyobb sulyra meek rá az 5 ismétléseknél amivel aztán megy is könnyedén az 5 mert mindig hozza ennyire az erőt. De persze miután megterveztem folyamatosan fogom ide írni és követhetitek és vonhattok le belőle következtetést.

Jövőre: Guggolás:240, Felhuzás 250, Mellrőlnyomás láblökéssel 130 , felvétel mellre 110kg.Jah és jövőre II.osztban fogok már versenyezni stabilan mert muszájjjj!!! Ezeket fogom elérni jövőre alap erő tekintetében aztán ezt fogom átvinni eszközös edzésre szóval jövőre brutális durvulás lesz!!!! Ezeket tutira elfogom érni!!! Más lehetőség nincs!!!! Ez egy kib@@@ott háború amit én fogok nyerni és semmi nem állhat az utamba!!! Hadat üzentem minden súlynak a földön!!!

Motto:"Nem gondolkodik,végrehajt!"

Motto2:"A MOTIVÁCIÓ TE MAGAD VAGY!MÁR RÉGÓTA BENNED ÉL,HÁT NÉZZ MAGADBA ÉS MARKOLD MEG A VASAT,HA KÜLÖNLEGES BIZSERGÉST ÉRZEL,TUDD,HOGY OTTHON VAGY ÉS SOHA NE HAGYD EL,AZT AMI HOZZÁD TARTOZIK!"

Üdv,
Norbert!

2008. Október 21. - 09:48:58
Válasz #71

Grizzly79

Vendég
...
Jövőre: Guggolás:240, Felhuzás 250, Mellrőlnyomás láblökéssel 130 , felvétel mellre 110kg.Jah és jövőre II.osztban fogok már versenyezni stabilan mert muszájjjj!!! Ezeket fogom elérni jövőre alap erő tekintetében aztán ezt fogom átvinni eszközös edzésre szóval jövőre brutális durvulás lesz!!!! Ezeket tutira elfogom érni!!! Más lehetőség nincs!!!! Ez egy kib@@@ott háború amit én fogok nyerni és semmi nem állhat az utamba!!! Hadat üzentem minden súlynak a földön!!!
...
Ezek szép súlyok. Szerintem a Te motivációddal menni fog!
Ha tudsz rendesen tömegelni, akkor a guggolás és a felhúzás ennél brutálisabb mértékben is fog nőni a súlyzós edzéseiden.

A tömegelés előtt tervezel pihenőt?
A kajálásodról még nem írtál. Egy tipikus eddzős napon mit szoktál ennni?

2008. Október 21. - 11:10:29
Válasz #72
Nem elérhető

Norbert002


Hello,

Jah ennél még brutálisabb sulyokat is tervezek jövőre ha öszejön a 240 guugba akkor bandázsba sztem 250-260 is menni fog. Annyi zavar h ez idő alatt az alaperő növelés alatt nem lesz eszközös edzés, de sztem ettől függetlenül nem fog vissza esni hisz az alaperő nőni fog nagyon sokat fogok profitálni belőle eszközös edzésnél.

Mindenféle képp tervezek pihit az alapozás előtt. Ez a téli szünet lesz suliba ami 2 teljes hét lesz.Ami alatt az izmok elszoknak a terheléstől elfelejtik a régi amxokat így akármiylen kis sulyokkal is ugrok neki az edzésnek az izom erőnövekedéssel fog rteagálni rá hisz olyan lesz nki mint ha először edzennék. Ez a módszer holtpont átugrásra tökéletes.

Edzésnapi kajálásom edzés előtt kb abból áll h kb 3 adag rizs-csirke plusz 1,5 deci kávé ;D Rizs 125gr/adag. Kb ennyi.

Harcra fel!

Helyesírási hibákért bocsi suliba vok közgáz órán gyakorlaton ;D

2008. Október 21. - 17:39:14
Válasz #73
Nem elérhető

Norbert002


Fekvenyomás:90X6,6,6,6. 100X4
Ferdepadosnyomás:75X8,80X6,6,6
Egykezessel:30sal 8,8,8,8
Tárogatás gépen:12,12,12

Has:

Rómaipad:3X20
Lábemelés3X20

Vádli:

Állóvádli gépen 5X20.

Ennyi volt a mai edzés. Egész jól éreztem mindent.

Egy cikk Darázs Ádámról:

http://www.xlsport.hu/showcikk.php?scid=1010915

Olvasssátok végig hihetetlen plusz motivációt tud adni!

Motto:"Nem elég a súlyt emelni, kell valaki, aki üvölt a fejedbe, aki nem hagyja hogy letedd, aki követeli hogy nyomd, és elhiteti veled, hogy menni fog!!"

Üdv,
Norbert!

2008. Október 22. - 15:51:35
Válasz #74
Nem elérhető


Hello Norbert!!
Én is most tervezek edzésterv váltásra (mivel erőnövelés nekem is a célom) eddig én a westside módszerén gondolkoztam, de most ahogy írtad én is lehet inkább a hst-t fogom elkezdeni. Olyan kérdésem lenne hogy az alap 15-10-5-3 ismétléseket alkalmazod-e majd vagy másikat (én a 10-6-4-2-őn gondolkodom persze ezek csak az alapgyakorlatok lennének, a többiből 6 ismétlés alá nem mennék)?
Ja és hogy te melyiket ajánlanád inkább (westside vagy hst) ?
Válaszodat előre is köszönöm.
u.i.: Nagyon tetszik a naplód! Csak így tovább!