2024. Május 21. - 02:04:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Christian Boeving-et dobta a Muscletech az "őszintesége miatt"  (Megtekintve 11191 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 10. - 18:28:37
Válasz #15
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Másodszorra már csak irigek sikerült hehe :)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 10. - 19:12:54
Válasz #16
Nem elérhető

FirstLady


Szerintem sem azért kellett mennie, mert így azt hiszik az emberek, hogy doppingszer van a Muscletech kiegekben. Arról van szó inkább, hogy ezután nem lehet hiteles eredményként felhozni az alanyt, illetve hatékonyként a terméket, mert hogyan dönti el a kedves vásárló, hogy akkor most mi működött jobban:a zsíréget meg a fehérje, vagy a kox?
Ne legyünk képmutatóak, azért tudjuk, hogy a legtöbb profi, vagy nagy cégek által szerződtetett reklámarc hihetetlen átalakulása mögött, igenis van "egyéb kiegészítő". Ugyanez vonatkozik a színészekre, akik egy izmosabb karaktert játszanak el egy filmben - emlékszik mindenki Brad Pittre a Trójával kapcsolatban.
A kérdés inkább az, hogy mi lett volna, ha az adott ember más, gyengébb minőségű kiegészítőt használ, ahhoz képest milyen lett a végeredmény. Mert könnyen elképzelhető az, hogy naturálon egy csúcsminőségű termékeket gyártó cég kiegészítőit használva, jobb eredmény lehet elérni, mint egy silányabb minőségű termékkel, anyag mellett! És ez a nem mindegy!
Christiannak szerintem azért kellett mennie, mert innentől kezdve nem hiteles. És nem azért mert doppingol, hanem azért, mert beismerte, hogy abban az időben, amikor az átalakuló-teszt ment, doppingszert használt.
Jól beszéltél !
A maszültek egyébként sem arról híres hogy 3ad ket meg 4ad ket meg prohormonokat gyártson ami esetleg okozhat bibit egy-egy vevőnél egyike a legártalmatlanabb profilú cégeknek szénhidrát fehérje amino nagyvonalakban a palettája persze felspécizve. Másrészt arról van szó hogy egy cég ami dollár milliókat költ fejlesztésre igenis érzékenyen veszi azt hogy az egyik emberük "lebecsmérli" azzal a céget hogy persze-persze szedtem nitro meg hidroxicutot de melette keményen kellett koxolnom hogy meg legyen az az átalakulás ...
A másik dolog meg : nem ismerem a srácot de ehhez a fizikumhoz bőven elég a nitrotech nem egy jay cutlerről van szó ...
Oké, igazatok van :-){
Tök másra asszociáltam !+"%
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 14. - 22:27:10
Válasz #17
Nem elérhető

Riddick


javascript:void(0);
hurray

Ilyen szinten talán jobban kéne gondolkodni és előre látóbbnak kellene lenni, ugyanis rengeteg kezdő testépítő valóban 100%-ig csak a tápkiegekre alapoz, mondván nekem elég lesz a 80-85kg naturál, izmos testtömeg.... szóvaljavascript:void(0);
bravo Christian Boeving

Teljesen egyetértek a Muscletech-el
Lizard, ahol kezdtem

2008. Július 27. - 12:52:28
Válasz #18
Nem elérhető

tomy


Én is egyetértek a Muscletech-el, micsoda idióta ez a Boeving... :-Đ
Tomy

2008. Augusztus 05. - 12:36:41
Válasz #19
Nem elérhető

Yeti


Az Extremefit magazinokban a MuscleTech reklám riportoknál apró betűkkel mindig megjegyzik, hogy "a sportoló honoráriumban részesült és egyéb kiegészítőket is használt". Az már más kérdés, hogy az egyéb kiegészítő MT - es, vagy patikás. :P :-\
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."