2024. Május 14. - 15:22:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ekdiszteron  (Megtekintve 12679 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Május 23. - 09:58:48
Megtekintve 12679 alkalommal
Nem elérhető

Eddie


Sziasztok!
Ma fedeztem fel, hogy működik az oldal és rögtön be is regeltem mert nagyon jónak tartom, illetve sokkal jobbnak mint a többi testépítő oldalt!
Egy kicsit magamról:
Eddie vagyok, 2 éve foglalkozom komolyan a testépítéssel, illetve olyan növekedést serkentő anyagokkal mint a 20- hidroxy Ecdysterone.
Már egy éve az időm nagy részét ennek az anyagnak a tanulmányozásával töltöm.:)
Igyekszem majd minden kérdésre válaszolni és segítséget nyújtani.
És ha bárkinek bármilyen kérdése lenne az Ekdiszteronnal kapcsolatban, az írjon bátran, a legtöbb felmerülő kérdésre tudok választ adni!
Vagy csak elmondom a tapasztalataimat.  ;)
Egyél hangyusznövit!

2007. Május 23. - 10:49:15
Válasz #1
Nem elérhető

zotja


először is miaz?  ;D ;D

2007. Május 23. - 11:37:39
Válasz #2
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez az itt:

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=42&products_id=190

Az egész szépen hangzik, csak ha a legtöbb kiegészítő gurut megkérdezed, szájon át akkora dózist kellene bevinni, hogy működjön, amit lehet, hogy soha nem vinnél be. A bőrön át bevitt verziója, vagy injekciósan bevíve valamennyire működött, de az ekdiszteron téma legalább 6-7 éve folyik már.

Eddig két hatásos ekdiszteron származékot láttam én életemben. (mivel majdnem az összeset ismerem, ami a piacon van). Szóval kettő változat, ami működik is:

ALRI - BAD ASS MASS

A másik:

Anabolic Xtreme - Mass FX
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Május 23. - 21:40:21
Válasz #3
Nem elérhető

Eddie


zotja!
A 20-Hidroxy Ecdysterone egy polihidroxilált szterinvázra épülő növekedési hormon, amit növényekből szoktak kivonni, általában Cyanotis Vaga-ból.De a vegyület számos gerinctelen élőlényben is megtalálható, például a hangyákban.-innen jön a hangyusznövi elnevezés.  ;)
Egyél hangyusznövit!

2007. Május 23. - 22:22:11
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
zotja!
A 20-Hidroxy Ecdysterone egy polihidroxilált szterinvázra épülő növekedési hormon, amit növényekből szoktak kivonni, általában Cyanotis Vaga-ból.De a vegyület számos gerinctelen élőlényben is megtalálható, például a hangyákban.-innen jön a hangyusznövi elnevezés.  ;)

Igen, ez szépen hangzik, csakhogy növényekben és rovarokban idéz elő növekedést. Te növény vagy?  ???
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Május 23. - 23:02:39
Válasz #5
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Eddie,

Ha sokat foglalkoztál ekdiszteronnal, akkor biztos olvastad ezt is az ekdiszteronról, mivel amerikai fórumokon már ezerszer átbeszélték ezt a témát az előző években:(lefordítom mert angolul van)

"Mert az ekdiszteron nem létezik emberekben ezért tudományos tanulmányok nem fordítanak figyelmet embereken végzett kisérletekre az ekdiszteronnal.
Később tudósok megállapították, hogy az ekdiszteron fiziológiailag aktív. Mára kiderítették, hogy:
anabolikus aktivítással bír....Aktiválaja az RNA szintézist a májban... és még sok más jó dolog....(inkább állatkisérletekben)"

Viszont:

A mechanizmus az ekdiszteron működése mögött valószínüleg hasonló, mint az emberi szteroid hormonok működési mechanizmusa. Ez annyit jelent, hogy az emberi sejtek hormonreceptorai interakcióba lépnek az ekdiszteronnal. Ennek ellenére az emberi saját hormonoknak előnye van az ekdiszteronnal szemben, mivel az emberi saját hormonoknak nagyobb az affinítása a sejtek hormon- receptoraival.
Ha egy emberi testben a szteroid hormonok megfelelő mennyiségben termelődnek, akkor az ekdiszteron a belsőleg temészetesen megtermelt emberi hormonokkal nem képes versenyezni a receptorokért és így az ekdiszteron nem tudja kifejteni a hatását. De ha a testnek hiánya van a saját hormonjaiból, akkor az ekdiszteron képes lekötni a szabad szteroid hormon receptorokat, ezáltal helyettesítve a hiányzó belső hormonokat.

Szóval ha egy 20-25 éves srácnak adod vagy olyannak, aki jobb cuccokat szed és fullon pörög a hormontermelése, akkor neki semmit nem fog érni. Röviden és tömören. :-\

Kicsit öregebb embereken hatásos lehet viszont.

De lehet, hogy neked van jobb infód...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Május 24. - 00:37:05
Válasz #6
Nem elérhető

Eddie


efitmaster!

Igazából rengeteg tanulmány van az ekdiszteronnal kapcsolatban, a legtöbb egyet ért abban, hogy a gerinceseknél-beleértve az embert is-hatásosan növeli a fehérjeszintézis mértékét a májban.Persze vannak olyan kísérletek is amik nem vezettek eredményre, sőt arra engedtek következtetni, hogy semmilyen pozitív hatása sincs a vegyületnek.
Mindenesetre érdekes egy anyag, hisz' 40 éve foglalkoznak vele a kutatók és nem hagyja őket nyugodni a téma.

Nem azt mondom, hogy ez a Szent Grál és mindenki számára a megváltás amitől hetek alatt szuperhumánná fog válni, inkább azt mondom, hogy vannak olyan emberek akikre nagyon komoly hatással van.
Ezt tapasztalatból mondom, nem egyszer próbáltam már ki a szert.-Nem is beszélnék olyasmiről amiről csak elméleti tudásom van. :)

Vitatkozni szerintem kár azon, hogy hatásos-e vagy sem, minden szervezet különbözik, mindenki máshogy reagálna rá.Nálam például a kreatinnak semmilyen formája nem ér semmit. :-\
Számomra egyébként nagyon nagy segítség volt az ekdiszteron, főleg egy meta és egy napo kúra után, amik egyáltalán nem értek semmit.... :-\
Egyél hangyusznövit!

2007. Május 24. - 11:29:27
Válasz #7
Nem elérhető

Men


Középkorúaknál vagy idősebbeknél szintén jó lehet. Nekem a közönséges gyógynövény boltban kapható csalántea is ér valamit. Igaz hogy fél éve nem jártam a teremben, de ér valamit :)

2007. Május 24. - 22:52:04
Válasz #8
Nem elérhető

Eddie


Men!
A csalálteáról tudnál mondani bővebben néhány dolgot?
Egyél hangyusznövit!

2007. Május 25. - 15:10:04
Válasz #9
Nem elérhető

Men


Men!
A csalálteáról tudnál mondani bővebben néhány dolgot?

Szia,

nem egy drasztikus anabolikus cucc :-)  Vízhajtó hatású, vér és béltisztító, kis mértékben élénkíti a saját hormontermelést is. Fiataloknál ez lehet hogy nem érzékelhető, de én már a 40-et töltöm rövidesen és hát a sok kicsi sokra megy :-) Többféle forgalmazótól többféle kiszerelésben is kapható, de a bölcsek azt mondják, hogy csak olyat kell megvenni, amely első tavaszi szedésű csalánból készül, mert csak annak van érezhető hatása. Na már most, ezt ránézésre nem lehet megállapítani a dobozáról/csomagolásáról, ezért éredmes több féle "márkát" is kipróbálni. Én két félét próbáltam, amiből ez egyik nem sokat ért - az asszonyom hajmosásra használja- , de a másik egy filteres változat, az elég jó. Ez a "Naturland"-os és rá van írva, hogy "gyógyszerkönyvi minőség". Megjegyzem, hogy az itt kapható Hiperdrolnak is az egyik összetevője ez a kivonat. Magas ásványi anyag tartalom jellemzi még, de érdemes rákeresni és többet megtudni róla. Ja és gazdaságos, csak pár száz Ft.-ba kerül egy dobozzal.

2007. Május 26. - 10:57:59
Válasz #10
Nem elérhető

Eddie


Köcce!
Pont azon gondolkodom, hogy elkezdek valami természetes anyagból készült vízhajtó cuccot szedni, nem kell mindig a laborban összevegyészkedett anyagot tolni. :)
Egész jól hangzik, rá fogok keresni komolyabban.
Egyél hangyusznövit!

2007. Május 27. - 11:54:01
Válasz #11
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A syntrax - syntra EC most elég kellemes áron van az extremefit-nél, ha valaki kedvet kapott volna egy jó minőségű ekdiszteron termékhez. Ide kattintva nézheted meg
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Május 31. - 06:38:13
Válasz #12
Nem elérhető

Eddie


Bocsi a pár napos kiesésért, technikai problémák adódtak.  ;D

efitmaster!
Én pénteken megyek is és bevásárolok belőle(meg egy pár bödön fehérjéből is), a kúra közben folyamatosan írni fogom az eredményeket és a változásokat.Remélem ezzel is segíteni tudok azoknak akik azon gondolkoznak, hogy elkezdjék-e használni a hangyusznövit.
Egyél hangyusznövit!

2007. Május 31. - 06:38:13
Válasz #13
Nem elérhető

Eddie


Egyébként pont ma beszéltem telefonon egy ExtremeFit-es csajjal és mondta, hogy ma érkezett egy friss szállítmány a SyntraEC-ből.Szal' még van elég, de akinek kell az siessen mert pénteken mindet elkapkodjuk a barátaimmal!  ;D
Egyél hangyusznövit!

2007. Június 12. - 21:36:07
Válasz #14
Nem elérhető

Eddie


Sajnos ez a hangyusznövi kúrám nem úgy alakul ahogy elterveztem, a munkám miatt nem tudok annyit lejárni edzeni amennyit kellene, így gyanítom a nagy fejlődés is elmarad, de a kúra alatt bekövetkező változásokról így is be fogok számolni.
Egyél hangyusznövit!