2024. Május 15. - 05:44:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Keresd a kockákat Bubival, avagy diéta Bubi módra  (Megtekintve 106661 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 11. - 13:36:17
Válasz #45
Nem elérhető

Bubee


BTP #2


Mostmás mindent tudunk, kivéve a legfontosabbat. Eltelt egy hét. Súlyod moccant valamerre ? ::) 

Igen, méghozzá felfelé. 92 kg-t mértem tegnap. Viszont úgy érzem h beindult a fogyás. Még 100%-ra nem vok benne biztos, de mintha a combomról és a karomról kezdene fogyni. Az alkaromon, ahol egyébként elég vékony a bőr és még dagadtan is látszanak az erek - ki nem dudorodnak csak látszanak -, egy nagyon pici érdarab már kiemelkedik ha olyanja van  ;D

Mellesleg nagyon pöpecül bekeményedtek az izmaim. És ez azóta van mióta megy a stack. Ez tuti attól van.

És még valami: Parre, egy kicsit úgy érzem az írásodban, mintha azt akarnád mondani h felesleges mindennap beírnom az aznapi étkezéseim. Ha így van, ha nem, azért leírom: ezt nagyobb részt magamért csinálom, h dokumentálvan legyen és ha netán nem menne úgy a dolog ahogy kéne akkor vissza tudjam nézni hol lehetett a gond, illetve másokat meg tudok kérni h nézzék át. Ha érdemleges változás van akkor azt közlöm úgyis.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 11. - 14:10:28
Válasz #46
Nem elérhető

parrre


A szart !  Semmi ilyen felhangja nem akart lenni. Én is írtam annó, én is magamért.

Csak kíváncsi voltam milyen változások indultak el. (ezt is önzésből  @:-)) mivel én is diétázok, és mindenhonnan real-life
experience-eket gyűjtök. Nekem megy a heti 1-1.5 kiló lefele, de a te módszereid (és a kiegészítőid) azért máshogy működnek...

 ;-oo-;

2007. Szeptember 11. - 14:14:25
Válasz #47
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 11. - 16:49:39
Válasz #48
Nem elérhető

hopika


Én sajna most megáltam a diéta közben a csökkenéssel,de ez betudható annak is,hogy nem tudtam egy 5-6 napig sem edzeni,sem kardiózni,sem normálisan enni-mivel egy 2 napos fesztivál szervezésében/lebonyolításában kellett résztvennem.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Szeptember 11. - 16:57:22
Válasz #49
Nem elérhető

God Vazzeg


Váltóműszakban toljuk Bubee kolléga, mert most kezdem a tömegelés HC részét, kíváncsi leszek, fogok-e akkora tömeget építeni mint neked volt  :-)->  @:-)

2007. Szeptember 11. - 18:25:37
Válasz #50
Nem elérhető

Bubee


Váltóműszakban toljuk Bubee kolléga, mert most kezdem a tömegelés HC részét, kíváncsi leszek, fogok-e akkora tömeget építeni mint neked volt  :-)->  @:-)

Neked simán van/volt akkora tömeged csak te nem voltál olyan disznaj mint én vagyok  ::) ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 11. - 23:16:20
Válasz #51
Nem elérhető

Bubee


2007.09.11  :o Oh my fckin Lord! It's the day of 911, 9/11  :o  ;D  !+"% Łł=

1 kanál tejsavó + 50 gramm zabpehely                 7:30
150 gramm hús + 50 gramm rizs                          9:15
150 gramm hús + 50 gramm rizs                         10:30
150 gramm hús + 50 gramm rizs                         13:15
1 kanál tejsavó + 1 kanál lenmagolaj                   15:30
200 gramm hús + 90 gramm rizs                         18:30
200 gramm hús + 200 gramm uborka                   20:30
150 gramm hús + valamennyi savanyú káposzta    22:30
1 kanál tejsavó + 1 kanál lenmagolaj                   23:30-00:00

Edzés: KAR + HAS + VÁDLI

1. Karhajlítás egykezesekkel ferdepadon:

4x15/kar x 10

2. Scott-pad (2kéz)

42,5 x 3 x 15-18

3. Karhajlítás kétkezes rúddal, madásfogással:

1x20x15, 1x30x15, 1x35x15

4. Koncentrált bic. ülve

3x12x10

5. Tolódzkodás:

4 sorozat, saját testsúly

6. Kinyomás csigán, fej fölött:


4 sorozat, 25 kilóval, 10 ismétlés felett

7. Fejtörő egykezesekkel:


15-20-17/kar x 8-12

8. Nyújtás nyakmögül:


2x12x12

That's all for today!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 18. - 07:53:42
Válasz #52
Nem elérhető

Kuen



2007. Szeptember 18. - 20:21:19
Válasz #53
Nem elérhető

God Vazzeg


Megvannak-e már a kockák kedves Bubey?  :-}

2007. Szeptember 18. - 21:51:16
Válasz #54
Nem elérhető

Richie


Üdv mindenkinek!

Bubee üzenetét közölném mely szerint előreláthatólag még egy hétig nem lesz internet hozzáférése. ˝=/

Amúgy a diétát és az edzést is precízen csinálja. =/+'

That's all..
If you say the things you say, you gotta mean it
and when you do the things you do, it's gotta come from the heart

2007. Szeptember 18. - 22:08:43
Válasz #55
Nem elérhető

tomi


Ricsi, veled mi a pálya? Régen írtál már magadról.. Megvagy, minden ok? Hogy nézel most ki, tartottad a formád?
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 19. - 12:22:06
Válasz #56
Nem elérhető

Richie


Üdv Tomi!

Köszönöm kérdésed megvagyok.

A nyarat végülis együtt húztam le Bubeeval az OÉTI-ben annyi különbséggel ,hogy én nem tudtam annyit ezdeni,így persze azér ugrott le rólam is izom  jócskán, most pedig ahelyett hogy teljes erővel arra koncentrálhatnék hogy elérjem a régi formát egy vállsérüléssel kell bajlódnom, ami igencsak megkeserití a napjaimat.A poén az egészbe az hogy az orvos szerint nincs semmi baja borogassam azt kész. !+"%.

Na mind1 ha a vállam rendbejön,akkor teljes erőmmel azon leszek hogy kiaknázzam az "izom-memórai" előnyeit és minnél hamarabb elérjem a volt formát,aztán avval a formával szeretnék 2 esetleg 3hónap erejéig ismét átlépni kicsit a "darkside"-ra,hogy aztán majd lessz e utókúra stack beszámolóval az még a jövő dolga.

Untill guys  just keep up the good works!! :-oD @:-) ;-oo-;

Bubeenak meg sorry a kicsi off-ért. /:-)
If you say the things you say, you gotta mean it
and when you do the things you do, it's gotta come from the heart

2007. Szeptember 19. - 13:44:14
Válasz #57
Nem elérhető

tomi


Jobbulást Richie, örülök, hogy írtál. 8-}
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 19. - 22:06:11
Válasz #58
Nem elérhető

Bubee


Hey evribodri!  :o ;D

Elnézést h eddig nem írtam de nem volt netem és nem tudom h a közeljövőben h fog alakulni, mindenesetre most van. És ha már van akkor beírnék egy kis összefoglalót h mi történt ezidáig.

Szal történtek változások, méghozzá szemmel láthatóan. Úgy érzem h elég jó ütemben megy le rólam a zsír, annak ellenére h még csak 3 hete diétázom. Ez sok örömmel és motivációval tölt el! A legtöbb változás eddig a hasam elülső felületén történt, úgy néz ki h innen elég jó ütemben fogy a háj. Az úszógumik már kissé makacsak  :-Đ ;D Ezen kívül érdekes, de már most látni változást az alkaromon és a combomon is. Ezek olyan apró változások amik nem szembetűnőek - én is kételkedtem benne h valóban fogyás -e - de én látom h történik ott vmi. A fogyás mi sem bizonyítja jobban h még múlt hétvégén felpróbáltam egy addig kihízott nadrágot és örömmel konstatáltam h jó rám ismét  :o Łł= Ja és a valagamból is fogytam  Łł= @:-)

Nagyjából ennyi. A táplálkozásom néha változott úgy h aerob után rántottát ettem pufirizzsel. Valszeg további változások lesznek, még ki kell gondolnom h legyen.

A stackről annyit tudok mondani h eddig az izomkeménységen kívül mást nem nagyon tapasztaltam. Talán valamilyen szinten pozitívum h a méreteim nem változtak, bár a hétvégén mérek újra és meglátjuk h csökkentek -e vagy maradtak. Ha maradtak akkor az tekinthező pozitív tulajdonságnak.

Hát akkor dijóhéjában ennyit  ;) I just keep up the good work, that's all  :-oD --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 19. - 22:56:47
Válasz #59
Nem elérhető

God Vazzeg


Méretekre kíváncsi leszek, bár optikailag ugyebár nagyobbnak néz ki a zsírmentes izom, de azért a méret az qrva fontos  !+"% Nekem  8-)  :-)->