2024. Május 14. - 01:05:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: iskolakezdés  (Megtekintve 5668 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 04. - 16:22:21
Megtekintve 5668 alkalommal
Nem elérhető

Kola


hy mindenkinek!
tnap vette kezdetét az iskolakezdő stack-em ami a következőkből áll: -cell tech hardcore
                                                                                              -satur8(no-kapszula)
                                                                                              -serious mass
                                                                                              -tribulus(ON)
                                                                                              -glutamin(MHP)
                                                                                              -elite whey
                                                                                              -proteinkeverék és multivitamin
                                                                                              -xpand
tegnap reggel kezdtem mint már említettem reggeli előtt(6:20) benyomtam 1 adag satur8-at miután 35perccel leküldtem 90gramm gabonapelyhet(natúr) fél lityó tejet 1adag elite whey-el.9kor jött a serious mass 1adagja ami megmondom őszintén elég nehezen ment le(1liter)  :---- de csak sikerült leküzdeni  Łł=
11körül lenyomtam még 1 satur8-at 11:35kor ebédeltem (250gr pulykamellsonka és 3kifli 1alma)2körül ettem 1kiflit meg 1 adag proteinporkeveréket. amit fél4kor 1 adag xpand követett
4óra edzés
mell sé bici nap volt.
fekvenyomás 5x 20/12/10/10/8
ferdenyomás 4x12/8/8/10
tárogatás vízszintesen 4x12
tárogatás ferdepadon 4x12/10/12/18

bicepsz
kétkezes3x8(plussz a bemelegítősorozat)
állva kábeles bicepsz franciarúddal 3x12
1kezes bicepsz 4x12/10/10/6
kalapács bic. 3x12

edzés után cel-tech+5gramm glutamin aztán 30perccel később 2adag elite whey
vacsi előtt 1 adag satur8
vacsi 2csirkemell és 200gramm krumpli(főtt)+tribulus
lefekvés előtt 5gr glutamin + proteinkeverék(40gr proteinnel)
ezen kívül minden étkezésemnél eszek 1adag multivitamint
ma láb nap szal csak hnap írok mert ma úgyérzem elég lesz hazajönni {-)
hnap jelentkezem
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 04. - 16:47:56
Válasz #1
Nem elérhető

zotja


2500 gramm pulyka sonka meg kifli? ez vicc?

2007. Szeptember 04. - 17:46:25
Válasz #2
Nem elérhető

doom


Gondolom az iskola miatt nehezebb a kaja megoldás de ez akkor is siralmas, a kiflit kidobatod és szokj rá a puffasztott rizsre az nem gáz magaddal vinni az iskolába de ne egyet, 3 csomag már kitart míg hazaérsz. A fehérje szinte csak turmixból megy ez azért nem a legjobb.
De nem tudom hogy diéta van-e vagy mi?

2007. Szeptember 04. - 17:52:31
Válasz #3
Nem elérhető

szv


Szerintem is tul sok a porbol bevitt fehérje...Elhiszem,hogy suliba nem birsz/akarsz csirkemell v. más egyéb húst vinni de a reggel fehérjepor helyett lehetne akkor hus vagy tojás vagy más egyéb "szilád" étel.. szerintem! és amikortol otthon vagy akkor meg szinte csak hús és más egyéb fehérje források , persze edzés után , lefekvés elött belefér egy-egy fehérje :) Legalábbis ez az én meglátásom! A pufirizs meg tényleg jó a suliba ;D

2007. Szeptember 04. - 19:19:20
Válasz #4
Nem elérhető

Kola


én se így akartam megoldani ezt a helyzetet de sajnos így sikerült a tnapi napom!
akkro reggel maradok a tojásnál és a gabonapehelynél suliba viszek olyan 250gr. rizst és 300gr csirkemellet amit a suliba megebédelek előtte pedig nyomok 1 serious masst 10fele.mikor hazaérek húst szoktam enni ez lehet disznó vs. marha vs. valami szárnyas de a húst a láthatózsírtól és bőrtől megtisztítva fogyasztom. /7%
akkor pufirizs forever :-):-)::
kösz az észrevételeket és tanácsokat amiket továbbra is nagy örömmel fogadok
 @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 04. - 20:39:40
Válasz #5
Nem elérhető

zen


nem para suliba ennni :D
csak minden etkezeskor megszolnak a 30-40kgos emberek, hogy te mit esze.. miaz a puffrizs dietazol, anyam eszik ilyeneket.. meg mi ez megint ma csirke.. egye inkab rantott hussos szenyot..(tenyleg kurva finom, de dieta van) meg mikor meglatjak a brokkolis-hal-rizs dobozba es tolom 2 orankent szunetbe akkor van bajuk :D illata meg minden!
De nem kell odafigyelni ennyi, siman lehet enni suliba, eleg hamar megszokjak .. csak az illatot nem  Łł=
de tablettakat ovatosan vegye be legyen az c vitamin vagy akarmi, mert ok akkor ma azt naposnak latjak... es hogy te koxox...
Szoval hajra!

2007. Szeptember 05. - 09:22:47
Válasz #6
Nem elérhető

izomboy


Én a középískola utolsó 2 évét testépítő életmódban éltem, és tény hogy érdekesen nézték a hülyeségeim néha de ez elmúlik, és ha ezért nem folytatod akkor nem is akarod igazán.
Én azt is kiharcoltam hogy éretségin a piklisdobozt bevihessem magammal.

Nyár kivételével én előre elkészítettem a csírkerízst és bedobozoltam, simán kibírta 2 óráig az étel.

Nyáron otthon szilárd étellel kezdtem és   a suliban a  protein zabpehely kombó romlás nélkűl bármeddig elállt.
Csak akkor utáltak az osztálytársak mikor néha halat vittem a suliba és bűzlött az osztályterem(szerintük)

Szoval én semmi hátrányt nem éreztem iskola vagy a felnöttekre jutott mókuskerék között.

Ha jol előadod az osztályfőnöködnek mit miért csinálsz csak szimpátiát váltassz ki a célorientáltságoddal és nem fog akadékoskodni.
Nekem a Töri tanárom volt a kedvencem mert elrakta a kajám a hűtőjébe, cserébe csak egy edzéstervet kért:)

2007. Szeptember 05. - 13:15:24
Válasz #7
Nem elérhető

tomi


Izomboy, dobsz magadról egy képet, ha nem nagy kérés?
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 05. - 14:48:44
Válasz #8
Nem elérhető

God Vazzeg


A képen (avatar) nem ő van?  ???

2007. Szeptember 05. - 16:43:10
Válasz #9
Nem elérhető

tomi


erre lennék én is kíváncsi
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 21. - 08:37:40
Válasz #10
Nem elérhető

izomboy


a lábam elég remélem:P

2007. Szeptember 21. - 09:24:56
Válasz #11
Nem elérhető

tomi


elég. Jó lábikrák, kösz a képet
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 21. - 09:29:36
Válasz #12
Nem elérhető

izomboy


Az ikráim pont nem látszanak, de tételezzük fel hogy jó:)

2007. Szeptember 21. - 10:15:04
Válasz #13
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....dobjak énis fel izomboyról képeket? ;D

Nem szégyen az ha az ember testépítő(versenyző).  :-/-(-: ;D Łł=

2007. Szeptember 21. - 11:29:56
Válasz #14
Nem elérhető

tomi


főleg, ha ilyen eredményes!  :-)!
Up the dose, lift the most!