2024. Április 29. - 01:26:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Eszteró "Sztereó" Zsolt naplója Muscletech és MHP tesztek  (Megtekintve 20913 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. November 23. - 17:11:33
Válasz #30
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. November 23. - 17:48:37
Válasz #31
Nem elérhető

endre66


Tényleg Endre edzel még?

 8-) Csak olyan szolidan, hullámzó intenzitással (azért a múltkor sikerült  :---- egyet guggolás után). :-):-)::

2007. December 30. - 00:51:57
Válasz #32
Nem elérhető

George


Korábban ígértem, hogy írok majd ha végére értem a "helyreállító" tömegelésnek. Kipróbáltam a NaNo x9-et, amire nagyon kíváncsi voltam. Egy hónap ment vele, napi 10 tabletta, de az igazat megvallva ma edzettem újra egy hét kihagyás után(kieg sem ment ez alatt), és a mai edzés előtti adaggal ugyanott voltam, mint mikor folyamatosan szedtem a napi 10 darabot... Segít könnyebben elérni a bedurranást, de én többet vártam volna  - ahogy az egyik kedvenc filmemben mondták: "...az ördög nem bújt elő..." A Vaport próbáltam még szintén edzés előtt, nekem egy kicsit meggyőzőbb volt az. No mind1, a lényeg, hogy sikerült 110 kg-ra visszatornázni magam, ami még mindig 10-el kevesebb mint volt szebb napokon. Viszont most tömegelés vége, január közepe-február eleje lesz a diéta kezdete, akkor meglátom még, hogy mik azok a területek, amikre jobban oda kell figyelni. Diétában Nitro Tech lesz a fehérje, amire már szintén nagyon kíváncsi vagyok, de remélem azért majd Zsolti is megosztja itt a saját tapasztalatait a cuccokkal kapcsolatban, ha jól tudom nagyjából hasonló lesz az alap.

2007. December 30. - 03:48:10
Válasz #33
Nem elérhető

hopika


Az egyetlen hátrányod George:a NUTELLA!!!
Sztereo tudja mitől nő az amerikanische testépítő...
MUscletech,BSN,OPtimum...fast:Nutella!
 @:-) @-o @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 30. - 10:59:52
Válasz #34
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hopi...nem lesz már nutella....sőt semmilyen édesség sem. Összeállt a kép. A havi penzum 5.4 kg Nitrotech...lesz MHP Activite vitamin és lesz egy....hmm öhöm  ::) BSN Cheaters Releaf  :P ;D

Plussz étkezés...plussz....okos masszív edzés...plussz  ::)....kokuszrosttabletta?  ;D

2008. Február 14. - 11:31:39
Válasz #35
Nem elérhető

miki_nrg


A Nutella meg a közelébe sem ér a szerbiai EUROKRÉMNEK :)
Kár hogy a testalkatomból kiindúlva még az illatába se szagolhatok bele  :(

2008. Február 14. - 12:33:15
Válasz #36
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Azt is szeressem! Meg Cipiripi forever!  ;D

Ui: Alapanyagot és előállítást tekintve a Nutella a legjobb. A cipiripi és az eurokrem is nugát jellegűbb.

2008. Február 14. - 21:40:46
Válasz #37
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ha már az MHP-nál is tartunk..Délelőtt 10 órakor vettem be 4db ANADROX-ot,most ugyebár este fél tíz múlt 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 14. - 21:43:52
Válasz #38
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
JA,AZT ELFELEJTETTEM MONDANI,HOGY MÁR 10ÓRA ELTELT EDZÉS UTÁN...kib..szottul durrantam
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 15. - 14:28:46
Válasz #39
Nem elérhető

George


Aranyos...akkor gyorsan ehhez egy kérdés: használsz most valami komolyabb kiegészítőt is ::)? Mert valamelyik nap beszélgettünk erről, hogy mit kellene kombinálni ami működik is, nem pedig az egyik elnyomja a másikat. Ha nem publikus, akkor privi légyszives, még Zsoltinak sem mondom el, akkor sem, ha Nutellás palacsintát teker nekem ;D

2008. Február 15. - 17:06:05
Válasz #40
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Publikus... ;)
Tehát az én jelenlegi (napi) összes testépítéssel kapcsolatos "anyagaim" használata:
Muscle Milk-Reggel délelőtt és este lefekvés előtt
Anator P70-közvetlenül edzés után+az erősebb edzésnapokon hozzákeverek egy kanál Anabolik Halo-t
Edzés előtt 45 perccel 4kapszula Anadrox-fél adag superpump-al leöblítve  :-O-garantált a brutalitás a teremben
Reggel-este 2-2 szem Activite.
Néha nem is állok meg egész nap :-OO
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 15. - 17:15:22
Válasz #41
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ja és még cink,c vitamin 2000mg és Releve !+"%.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 15. - 17:18:23
Válasz #42
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tegnapelőtt épp az Anadroxon filóztam...mondom milyen jó lenne két legyet egy csapásra.Lehet meggyőztél Johnny.  ;)