2024. Április 29. - 06:39:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ALR Industries-Evolution Bad Ass Mass Stack  (Megtekintve 30474 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 11. - 22:05:08
Megtekintve 30474 alkalommal
Nem elérhető

darknight



Hi Fórumozók!

Az elkövetkező hetekben, sőt hónapokban (pontosan 75 napban) ebben a terméktesztben az ALR Industries(ALRI): Evolution Bad Ass Mass Stack-jével (Jungle Warfare, Bad Ass Mass, Pro-Anabol, Restore) elért tapasztalatokat fogom megosztani veletek. A teszt során egyéb kiegészítőket is fogok használni, melyekről szintén részletesen beszámolok itt a fórumon.

Pár szót magamról:

A jövő hónapban töltöm be a 29. életévemet (hamarosan itt a fenyegető 3X!!!!!), tavaly február-március óta foglalkozom testedzéssel. Előtte a kötelező iskolai órákon kívül soha nem foglalkoztam komolyan sportolással, kivéve egy rövid időszakot, amikor kétnaponta félmaratont futottam. Ekkor, tehát tavaly tavasszal döntöttem el, hogy nem akarok egy löttyedtseggű irodai puhány lenni, mivel sajnos a munkám napi 8 órában íróasztal mellé köt. És kiváncsi voltam arra, hogy mit tudok ebben a sportban elérni. Mindenféle tapasztalat nélkül, 72 kilósan indultam neki, és saját erőmből, rengeteg utánaolvasással sikerült teljesen az életformámmá tenni ezt a sportot. Most már azon a szinten vagyok, hogy egy esetlegesen kihagyott hét után már a falat kaparom.

Korábban, pontosabban ez év májusáig 2 gyártó termékeit fogyasztottam (az egyik persze Magyarország "legnépszerűbb" tápkieg gyártója, a másik egy hasonló végződésű, "überamarikai" bio-gyár), de jelentős eredményeket nem hoztak, bár a tömegem azért gyarapodott ezalatt is.

Ekkor döntöttem úgy, hogy bepörgetem kicsit a dolgokat, és belekezdek valamelyik kombóba, amit az Extremefit magazinban olvastam. A májusi Ronnie-fiesta alatt a Lurdy-ban beszereztem a BSN Mass-stackjét, valamint egy jókora vödörnyi Optimum 100% Whey Gold Standard-ot Rocky Road ízben, és 3 fordulót nyomtam be a termékekből. Végeredmény: 5 kiló plussz tartósan és önmagamhoz képest jelentős erőnövekedés, ami mind a mai napig megmaradt, annak ellenére, hogy stack-et június-júliusban nyomtam, augusztus óta csak a N.O.Xplode-ot használom újra pár hete.

A további fejlődés érdekében indítom a holnapi napon útjára ezt a tesztet, melyet lehetőség szerint továbbiak követnek majd.

A kezdő adatok a mai, 0. napon:

Testmagasság: 1,80 m
Testsúly: 85,80 kg (a tegnapi napon mérve, ma nem volt rá lehetőségem)
Derék: 88 cm
Comb: 57 cm (bal) 58 cm (jobb)
Vádli: 39 cm (bal) 39 cm (jobb)
Alkar: 33 cm (bal) 33 cm (jobb)
Bicepsz: 43 cm (bal) 42 cm (jobb)
Mell: 114 cm

Valamennyi adat hidegen, amatőr módon, saját magam által mérve.
Lesznek képek is (ilyen volt, és remélhetőleg ilyen lett stílusban:), de ennek feltöltése kisebb technikai akadályba ütközi, türelmet kérek.

A maraton holnap reggel a Jungle Warfare-rel indul, mellette kezdésnek tömegnövelőnek BSN: True-Mass (epres), fehérje MuscleTech: Nitro-Tech (vaníliás) és Optimum Nutrition: 100% Whey Gold Standard (Rocky Road-íz), valamint ISS: Super Vitamin Pak, Optimum Nutrition: Flaxseed Oil és Fish Oil kapszula, MHP: Glutamine-SR, SAN: ZMA Pro és N.A.G., ...... Nutrition: BCAA Express (még akkor is, ha elsodor a népharag:), Dymatize: Liquid Super Amino 23,000, és edzésnapokon BSN: N.O.-Xplode fog menni.
A teszt során lesznek kisebb, de nem túl jelentős változtatások a használt termékekben.

Az edzéseim jelenleg heti 5 napos rendszerben zajlanak, egy nap 1 izomcsoportot edzek mell-hát-láb-bicepsz/tricepsz-váll felosztásban. Az eredményekről lehetőség szerint 2-3 naponta foglak tájékoztatni benneteket.

A teszttel kapcsolatban ezúton is szeretnék köszönetet mondani a felajánlott segítségért Efit-nek(Thanks Man!!!), és Juditnak, aki a rendeléseimet intézte.

Remélem a napló során mások számára is értékes tapasztalatokat sikerül megosztanom veletek, és jelentős erővel és izommal gyarapodva írhatom majd le az utolsó sorokat.

Addig is train hard or go home...

Kedd-szerda magasságában jelentkezem az első napok tapasztalatairól!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. November 11. - 22:15:10
Válasz #1
Nem elérhető

parrre


Hajrá hajrá ! Nagyon nagyon kiváncsi vagyok !!! Ez a stack egyébként biztos nagyot üt , a "legnépszerübb" kontra "legizmosabb" témán meg lehet hogy még a végén elgondolkodom.  ::)

 :-)!

2007. November 11. - 22:54:52
Válasz #2
Nem elérhető

hopika


Nem semmi kiegészítőmennyiséget/fajtát leírtál...kiváncsi leszek az eredményre én is!
Mindent bele Sötét-lovag! =/+'
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 12. - 16:32:19
Válasz #3
Nem elérhető

Kola


háhá... nem semmi cumó :-){ mindent bele  :-):-)::
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 13. - 22:25:49
Válasz #4
Nem elérhető

darknight



Hi!

Nos, megvolt az első 2 nap.

A napi menetrend eddig a következő:

ÉTKEZÉS [:-o]
Reggeli 06:00-06:30 között+1 szem Jungle Warfare (ALRI)+1 szem Flaxseed Oil-kapszula (ON)+1 szem Fish Oil-kapszula (ON)
08:00-08:30 között: 3 kanál True-Mass (BSN)+5 gramm Glutamine-SR (MHP)
Uzsi 10:00-10:30 között
Ebéd 12:00-13:00 között+1 szem Jungle Warfare+1 adag Super Vitamin Pak (ISS)
Uzsi 15:00 körül
Edzés 16:00-19:30 között kb.90 perc
Edzés előtt kb. 30 perccel 1,5 kanál N.O.-Xplode (BSN)+4 kanál Liquid Super Amino (Dymatize)
Az edzés alatt, kb. 45 perc után 10 gramm BCAA (......)+10 gramm N.A.G. (SAN)+20 gramm dextróz+20 gramm maltodextrin
Edzés után 1 kanál Nitro-Tech (MuscleTech)+5 gramm Glutamine-SR
Vacsi 19:30-20:00 között+1 szem Jungle Warfare+1 szem Flaxseed Oil-kapszula+1 szem Fish Oil-kapszula
Lefekvés 23:00-00:00 között, előtte 1 kanál 100% Whey Protein Gold Standard (ON)+5 gramm Glutamine-SR+3 szem ZMA-Pro (SAN)

Hát, nagyjából ez a napi program. A kaja csirkemell-és comb, olajos magvak, teljes kiőrlésű kenyér, tojás, rizs, főtt burgonya, kukorica-és zabpehely, gyümölcs, a folyadék ásványvíz, 100%-os narancslé és tej (a turmixok tejjel készülnek).

Hatásokról még nem nagyon tudok beszámolni, talán csak annyi, hogy a True-Mass epres ízben király, de annyira tele vagyok tőle még délután is, hogy csak na. És persze a felpuffadás mellett fütyülnek sajna a szelek is. Emellett, valószínűleg a vitaminoktól, olyan türkiz-zöld a vizeletem, hogy gyönyörű!!!

Tegnap volt egy kis fejfájásom, ami elmúlt estére (amúgy szerencsére nem vagyok egy fejfájós típus), nem hiszem, hogy a Jungle Warfare-tól, inkább amolyan placebó-hatás lehetett.

EDZÉS =/+'
Az egyes napokon (kivéve láb) általában 5 gyakorlatot végzek, 4 sorozat, sorozatonként 8-12 ismétlés. Emellett minden nap +1 tricepszgyakorlat+1 csuklya-váll, valamint hetente 3-4 has.

A hétfői napom így nézett ki (mell-nap):

Fekvenyomás egyenes padon hosszú egyenes rúddal (Ebben mindig is kimondottan szar voltam, mind sima, mind 30°-os padon, ilyen még a guggolás is):
8x55 kg
8x65
8x70
8x75
8x80
Tárogatás egyenes padon egykezesekkel:
10x15 kg/kéz
10x17,5
10x17,5
10x17,5
Mellről nyomás 30°-os padon egykezesekkel (2-2 tárcsa a pad alatt a dőlésszőg növeléséért):
8x20 kg/kéz
8x22,5
8x25
8x25
Kereszthúzás csigán:
10x30 kg/kéz
10x35
10x35
10x35
Áthúzás egykezessel:
12x22,5 kg
12x25
12x27,5
12x27,5
Tricepsz-lenyomás csigán V-alakú szarvval:
8x60 kg
8x65
8x70
8x75
Vállvonogatás hosszú egyenes rúddal hát mögött:
10x55 kg
10x60
10x60
10x60
Lábemelés ferde haspadon:
5x15

A mai nap volt a hát-nap:

Lehúzás hátgépen tarkóhoz rövid egyenes rúddal:
8x60 kg
8x65
8x70
8x75
Felhúzás hosszú egyenes rúddal (Na, ez sem az én versenyszámom):
10x75 kg
10x80
10x85
10x90
Lehúzás hátgépen mellhez hajlított rúddal:
8x60 kg
8x65
8x70
8x75
Evezés csigán V-alakú szarvval fordított fogással:
8x70 kg
8x75
8x80
8x85
Egykezes döntött törzsű evezés:
10/kéz x22,5 kg
10/k x22,5
10/k x22,5
10/k x22,5
Tricepsz ülve egykezessel:
12x22,5 kg
12x25
12x27,5
12x30
Vállvonogatás egykezesekkel:
10x25 kg/kéz
10x27,5
10x27,5
10x27,5
Húzodzkodás tarkóhoz szélesen:
6x5
Húzodzkodás szűken:
6x6
(A húzodzkodásnál azt számolom, hogy az össz ismétlésszám legalább 30 legyen, és fontos a szabályos kivitelezés, nem hintázok!)

Hát, ez volt az első 2 nap, holnap lábazás következik, hónapok óta először. Meglátjuk, mi lesz!

Még annyi, hogy a használt fehérjék-tömegnövelők között a True-Mass a csúcs! Nagyon klassz ízű a vaníliás Nitro-Tech is, de most valahogy a Rocky Road ízesítésű 100% Whey-re nem vagyok ráhangolva, pedig finom. Az picit aggaszt, hogy a True-Mass annyira betelít, hogy csak úgy dagad a belem...
Lehet, hogy keményen rá kell majd feküdni a kardióra is... :-OO
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. November 13. - 23:00:16
Válasz #5
Nem elérhető

Bubee


Hali!

3 kérdésem lenne:

1. Reggel 6-kor miért nem eszel, iszol? Miért vársz 2 órát a reggeli turmixra? Nem túl jó dolog...
2. Érdekelne h miből mennyit eszel, nem csak az h mit.
3. Az h puffaszt a True-Mass, az nagyon nem jó. Valószínüleg nem bírod a kazeint (asszem az is van benne). Ezt abból gondolom, h én ettem már és 30-60 perc után már semmit nem éreztem csak éhséget. Engem ami puffasztott anno, az a dextróz volt és ha jól tévedek akkor a TrueMassban igen kevés cukor van, így az nem lehet a ludas, csakis a kazein. Nekem ez a tippem. És ha ez így van akkor hanyagolni kellene, vagy megpróbálni venni emésztőenzimet és beküldeni előtte.

Ja, és mellre túl sok a gyakorlat. Teljesen felesleges. 2 nyomó gyakorlat + esetleg 1 kiegészítő gyakorlat untig elég neki.

MOD:


Most nézem h eszek cukrot. Akkor 100% h a kazein lesz a gond...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 13. - 23:04:18
Válasz #6
Nem elérhető

hopika


Bubee!
Nem olvasod el rendesen...
6-6.30 reggeli...
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 13. - 23:07:16
Válasz #7
Nem elérhető

Bubee


Bubee!
Nem olvasod el rendesen...
6-6.30 reggeli...
 @:-)

Elolvastam 3x is, te nézd meg jobban:

Reggeli 06:00-06:30 között+1 szem Jungle Warfare (ALRI)+1 szem Flaxseed Oil-kapszula (ON)+1 szem Fish Oil-kapszula (ON)

Ez nem reggeli  ::)

MOD:

Én nem tudom te hogy értelmezted, de én úgy h nincs ott semmi KAJA... De ne nekem legyen igazam... Egyébként meg 8-ra oda van írva a turmix ami KAJA... Akkor gondolom előtte is odaírta volna ha lenne valami... Majd az illetékes elmondja  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 13. - 23:10:14
Válasz #8
Nem elérhető

hopika


No komprende!

Reggeli(kaja/food,etc)6 és fél 7 között+kiegek...vagy én nem értem mit akarsz??? ?:-/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 13. - 23:26:48
Válasz #9
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 13. - 23:32:58
Válasz #10
Nem elérhető

hopika


...Reggeli 06:00-06:30 között+1 szem Jungle Warfare (ALRI)+1 szem Flaxseed Oil-kapszula (ON)+1 szem Fish Oil-kapszula (ON)
08:00-08:30 között: 3 kanál True-Mass (BSN)+5 gramm Glutamine-SR (MHP)
Uzsi 10:00-10:30 között
Ebéd 12:00-13:00 között+1 szem Jungle Warfare+1 adag Super Vitamin Pak (ISS)

Sehol nem ír kaját Bee!
Kezd a CH megvonás az agyadra menni! #:-)

De amúgy mindegy,ezen ne vesszünk össze,halljuk majd az illetékest.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 13. - 23:36:48
Válasz #11
Nem elérhető

darknight


A pont Hopikánál!

Bubee, van reggeli, tegnap pl. 20 deka túró+3 marék zabpehely+tej (sorry, de ezt így mérem), ma pedig kukoricapehely+tej, szintén 3 marék+1 adag tonhalsaláta. A csirkecomb tegnap 70 deka volt(ebéd-vacsora), a rizs 250 gramm, ma a csirkemell 50 deka (ebéd-vacsora), a főtt burgonya passz, az asszonyt kell megkérdeznem, én már csak szétrancsírozva láttam és úgy toltam be. A teljes kiörlésű kenyér (1-2 szelet) sajttal és csirkemellsonkával a főétkezések között megy, a gyümölcs ebben a két napban banán volt, ez majd változatosabb lesz, a magvak (mogyoró, kesudió stb.) szintén főétkezések között, ahogy a turmixok is. Ja és volt 3 főtt tojás is terítéken. A kajálásom általában szar, nem vagyok egy nagy evő, várom az építő hozzászólásokat (nem vittem tovább ilyen téren atyai felmenőm génállományát...).

Hoppsz !+"%, ma este ettem 1 tányér spárgakrémlevest is!!!

Mellezésnél (is) szükségét érzem ennyi gyakorlatnak, elég elmaradott testrészem...

A True-Mass-nél remélem nem a kazein a gond, ha nem nyomok ilyen mennyiségben fehérjét, akkor eleinte (pláne új terméknél, ilyen a True-Mass is, még nem próbáltam, csak mintában) általában előjön ez a teltségérzés. Talán csak ez az oka.
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. November 14. - 00:03:49
Válasz #12
Nem elérhető

Bubee


Magyarázat elfogadva  :)

Hopika, ez nem a ch elvonás eredménye. 1 dolgot lehet 1000 féle-képpen értelmezni, főleg ha nem egyértelmű... De lehet csak én vagyok ilyen hülye  ????...

Darknight:

Attól h el van maradva egy adott testrészed, nem az lesz a legjobb megoldás h szanaszét edzed. Meg kell érteni h a mellizom kis izom, és a kevés is elég neki. Azzal h megbombázod + 2 olyan gyakorlattal ami tulképpen semmit nem ér a mi szintünkön (csak versenyzői szinten érdemes vele foglalkozni és akkor is csak felkészülés során), azzal pont az ellenkezőjét fogod elérni. De rád bízom. Mindenesetre ez tény és a testépítésben - meg azért máshol is - van egy olyan mondás h "a kevesebb néha több". A megoldás az lenne h jobban koncentrálsz rá, de az biztos nem vezet eredményre h 55 gyakorlattal edzed.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 14. - 07:50:07
Válasz #13
Nem elérhető

hopika


Hey man!
Don"t worry about it-It was just a joke!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 17. - 17:55:17
Válasz #14
Nem elérhető

darknight



Hi Fórumozók!

A tegnapi váll-nappal befejeződött az eheti edzésprogramm, a mai és holnapi nap már a pihenésé. Az étrendben jelentős változások nem voltak, a főétkezések csirkemell, tarja, csirkemáj (hús napi 400-600 gramm körül mozog napi szinten), főtt rizzsel, zöldséges rizzsel (bébirépa, karfiol, zöldbab, brokkoli), tepsis burgonyával, búzarostos száraztészta csirkés gombamártással, burgonyapüré, sajtos tészta. Mellette szendvics rozskenyérből, kukoricapehely, banán, olajos mag-mix (mogyoróbél, földimogyoró, kesudió, mandula, mazsola), ásványvíz, 100%-os narancslé, tej, na és persze a turmixok.

A táplálékkiegekből ugyanazokból ugyanannyit szedek, mint az első 2 napon.

Az edzések így zajlottak:

Szerda (Láb-nap): Jópár hónappal ezelőtt edzettem utoljára lábra, azóta teljesen elhanyagoltam.

Lábtolás:
20x160 kg
15x180
10x190

Ülő vádli:
20x50 kg, rögtön utána (Kb.10 másodperc pihenő) 10x50
15x55, +10X55
15x60, +10x60

Lábnyújtás:
20x50 kg
15x60
10x70

Álló vádli:
20x75 kg, rögtön utána (Kb.10 másodperc pihenő) 10x75
15x80, +10x80
15x85, +10x85

Lábhajlító:
20x25 kg
15x30
10x35
6x40

Guggolás: A derekamat terhelő gyakorlatokban nem dolgozok nagy súllyal, nyáron volt egy durva meghúzódás az egyik edzésen, utána éjjel összeestem a fürdőben, plussz két hétig alig bírtam járni, de utána megint újra edzettem.
20x55 kg
15x65
10x75
10x75

Hiperhajlítás:
4x20

Lebegőülés:
4x20

Tolódzkodás függőleges tartással:
5x15

Csütörtök (Bicepsz-tricepsz szuperszett-nap): Ilyenkor egy sorozat bicepszgyakorlatot rögtön követ egy sorozat tricepsz.

1.) Kétkezes bicepsz állva rövid egyenes rúddal:
     8x33 kg
     8x35,5
     8x38
     8x40,5
     Lenyomás csigán rövid egyenes rúddal:
     8x60 kg
     8x65
     8x70
     8x75
2.) Bicepszezés ülve egykezesekkel váltott kézzel:
     18x12,5 kg/kéz
     16x15/k
     16x15/k
     16x15/k
     Homlokraengedés franciarúddal:
     8x33 kg
     8x33
     8x33
     8x33, minden homlokraengedés-sorozat után azonnal 1-1 sorozat szűken nyomás ugyanazzal a súllyal 12-12 ismétléssel

3.) Bicepszezés csigás Scott-gépen:
     8x30 kg
     8x35
     8x40
     8x45
     Lenyomás csigán kötéllel:
     8x40 kg
     8x45
     8x50
     8x50

4.) Kétkezes bicepsz Scott-padon franciarúddal:
     8x28 kg
     8x28
     8x33
     8x33
     Egykezes ticepsznyújtás állva:
     10/kézx10 kg
     10/kx10
     10/kx10
     10/kx12,5

Felhúzás hát mögött csuklyára csigán rövid egyenes rúddal:
10x100 kg
10x100
10x105
10x105

Hasprés kartámasszal:
5x20

Péntek (Váll-nap):

Egykezes nyomás ülve:
8x17,5 kg/k
8x20/k
8x22,5/k
8x22,5/k

Oldalemelés állva:
8x10 kg/k
8x10/k
8x10/k
8x10/k

Előremelés állva rövid egyenes rúddal:
10x23 kg
10x23
10x23
10x23

Döntött törzsű oldalemelés állva:
10x10 kg/k
10x12,5/k
10x12,5/k
10x12,5/k

Állig húzás hosszú egyenes rúddal:
8x28 kg
6x33
6x33
6x33
6x33
6x33

Egykezes oldalemelés csigán hát mögött:
8/kézx10 kg
8/kx10
8/kx10
8/kx10

Lórúgás egykezessel:
10/kézx7,5 kg
10/kx7,5
10/kx7,5
10/kx7,5

Vállvonogatás test előtt hosszúegyenes rúddal:
10x55 kg
10x60
10x60
10x65

Római-szék:
4x30, az utolsó sorozat után még 10-10 másodperces pihenőkkel 4x15 ismétlés

Ez volt ennek a hétnek az edzésprogramja. Bevallom, péntekre már rendesen elfáradtam, azonban az edzéseken ez elmúlt, minden gyakorlatot rendben megcsináltam, több helyen emeltem is súlyokon, vagy az ismétlésszámon-sorozatszámon, vagy néha mindkettőn.

Az eddigi tapasztalatok a következők:

Az izmok szépen telítődnek, feszesek. Rendesen elfáradok az edzéseken, de a következő nap mégis megy az edzés, intenzív, pörgős, az erőnlét is fokozatosan nő. A regenerálódási képesség kimagasló, volt hogy úgy hagytam abba az edzést, hogy ment volna még. A lábazás után régen 1,5-2 nappal jött egy kegyetlen izomláz, ami utána 1-2 napig tartott. Most is jelentkezett ez kb. 1 nap után, de mára el is múlt, teljesen kipihentnek érzem magamat. A libidó, khmm, szó szerint keménynek mondható...

A True-Mass sajna még mindig megvisel, de furcsa, hogy nem minden nap jön elő ez a telített-felfújt érzés. Pl. a csütörtök rémes volt egészen délutánig, de pénteken 1-2 óra múlva elmúlt. Lehet, hogy Bubee-nak van igaza, és a kazein okozza, de talán hamarosan megszokja a szervezetem. Legalábbis remélem, mert amúgy nagyon jónak tűnik.

A többi kieggel minden rendben, a ......-es BCAA port maltodextrinnel és dextrózzal + 10 gramm SAN: N.A.G. kíséretében 6-7 dl szénsavmentes ásványvízben oldom fel, az ízt a N.A.G. adja (gyümölcsös, egész jó), az oldódás tökéletes. Amúgy ezt a koktélt és a N.O.-Xplode/folyékony amino párost a pihenőnapokon nem használom.

A kezdődő erőnövekedést én a Jungle -hoz kötöm, de ebbe más is belejátszhat. A BCAA/glutamin/szénhidrát-mix nagyon jólesik edzés közben, thanks Steve-nek a módszerért!!! A multi-és egyéb vitaminokat is kezdi megszokni a szervezetem,  a vizeletem sem olyan Kriptonit-színű már, pedig kezdtem Superman-nek érezni magam ;D!!!

Edzésterv:

Bubee,

Lehet, hogy számodra soknak tűnik pl. a mellgyaksik száma, de nekem ez vált-válik be, próbáltam kevesebbel is, de semmit nem hozott, én ennyire reagálok, pedig hidd el, a kivitelezéssel sem ennyivel, sem kevesebbel nem volt gond. "A kevesebb néha több"-elvet magam is ismerem, próbáltam is már, nekem ennyi gyakorlat, ilyen ismétlésszámokkal vált be. Persze ez nem állandó, kb. 3 havonta váltogatom az edzések felépítését, azon belül az egyes gyakorlatokat meg szinte hetente. Ha ezzel a módszerrel megakadok, nem fejlődök, akkor ígérem váltani fogok, eddig is úgy tettem.

Amúgy az edzéseimet eddig nem említett "kiegészítőkkel" is támogatom, amikről egyenlőre még nem ejtettem szót, pedig igencsak jó segítséget nyújtanak számomra, úgymond "megérik a pénzüket". Na majd ezekről is írok!

Végül még annyit, hogy hétfőn az edzés előtt mérve 85,75 kg voltam (az edzés végén 86,25 kg), tegnap, tehát az 5.napon nagyjából ugyanabban az időpontban, ugyanolyan körülmények között mérve edzés előtt 87,70 kg (edzés végén 88,10 kg).

Kezd beindulni a dolog... Łł=?
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."