2024. Április 29. - 09:55:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ALR Industries-Evolution Bad Ass Mass Stack  (Megtekintve 30479 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Április 16. - 09:08:08
Válasz #60
Nem elérhető

NaturalBoy



2008. Április 17. - 14:32:48
Válasz #61
Nem elérhető

NaturalBoy


Én a helyedben mindenképpen beletenném a stack-be a Restore-t, részben a tesztoszteronszint növelő-ösztrogén kontrolláló hatás miatt, részben a kortizol-gátlásért. Ha pedig a keret engedi, nem hagynám ki a Jungle Warfare-t sem, mert azzal együtt teljes a dolog.

De ha szűkösebb a keret, akkor valószínűleg elegendő a Bad Ass Mass és utána a Pro-Anabol is, megfelelő kajálás, regenerálódás, jófajta fehérje/tömegnövelő, vitamin mellett hozni fogják az eredményeket, nem fogsz bennük csalódni. A Pro-Anabol-t biztosan fogom még újra használni.

Sajnos szűkös a keret,ezért egy oylan kérdésem lenne,hogy szerinted melyik lenne a jobb választás:
 Jungle warfare és utánna egy doboz Restore vagy egy doboz Bad Ass Mass és aztán egy doboz Restore?

2008. Április 17. - 14:53:40
Válasz #62
Nem elérhető

darknight



Helló NaturalBoy!

Hű, jókat kérdezel... ????...

Mint már többször is írtam, nehéz az egyszerre szedett különféle kiegészítők hatásait elkülöníteni, DE...

Mind tömegben, mind erőben nekem a kezdőlökést a Jungle Warfare adta meg, ugrásszerű tömegnövekedés már nem volt a Bad Ass Mass belépése után, az erő pedig ha nem is rohamos mértékben, de folyamatosan nőtt. Emellett a Jungle Warfare-t ugye a Hyperdrol-hoz, a Bad Ass Mass-t pedig a Mass Fx-hez szokták hasonlítani. A Hyperdrol X2 egymagában meg általában jobban bejön az egyes embereknek, mint a Mass Fx.

Tehát én a Jungle-ra tenném le a voksomat... 8)

                                            >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 17. - 17:48:56
Válasz #63
Nem elérhető

NaturalBoy


Köszönöm a tanácsot akkor hallgatok rád és a Jungle warfare-t választom,aztán utánna egy restore.