2024. Május 20. - 21:06:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lalika85 Evolúciója  (Megtekintve 77274 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Szeptember 07. - 10:28:51
Válasz #285
Nem elérhető

H. Laci


Aerobnak elmegy.  :D

2009. Szeptember 07. - 11:19:30
Válasz #286
Nem elérhető

parrre


már elhízottnak számítok az 50 kilommal  ****:)))

 :-O :-O :-O Általános iskola második osztályban voltam utoljára 50 kiló ...  ****:)))

2009. Szeptember 07. - 11:22:50
Válasz #287
Nem elérhető

csaba.r


már elhízottnak számítok az 50 kilommal  ****:)))

 :-O :-O :-O Általános iskola második osztályban voltam utoljára 50 kiló ...  ****:)))

Szarul is néznél ki ha most annyi lennél ****:))) (kb én is akkor voltam)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 07. - 14:18:03
Válasz #288
Nem elérhető

fastor


már elhízottnak számítok az 50 kilommal  ****:)))

 :-O :-O :-O Általános iskola második osztályban voltam utoljára 50 kiló ...  ****:)))

Szarul is néznél ki ha most annyi lennél ****:))) (kb én is akkor voltam)
én meg mikor elkezdtem edzeni....180 magasan ;D :-)->
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 07. - 14:22:59
Válasz #289
Nem elérhető

zotja


vki kilóban nő..te csak magasságra :D

2009. Szeptember 07. - 14:24:59
Válasz #290
Nem elérhető

fastor


vki kilóban nő..te csak magasságra :D
észre is ám ****:))) ****:))) ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 07. - 14:31:29
Válasz #291
Nem elérhető

Lalika85


 :-!!!

 Különben.....

 ;D  ;-oo-;
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Szeptember 07. - 14:35:58
Válasz #292
Nem elérhető

hopika


Kezd emberi formát ölteni Lalink!
Lassan rá kell nekünk is kapcsolni,mert fenyeget a jobbos... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 07. - 15:17:34
Válasz #293
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Szeptember 09. - 15:53:04
Válasz #294

Tündi-Bündi

Vendég
Szóval mióta megkapta a piritást, múltkor, hogy nem rendesen csinálja az edzést Lalika, azóta összekapta magát  ****:)))))) bemelegít, kardiozik...és haspadot sem törülköző tartónak használja  ****:))) és most szerelmem jeléül, kapott 10 kilo pulykamellet is tőlem, hogy ezzel is elősegítsem a felődését :) na meg azt hittem ez az otthoni edzés nem fog menni... de egész jól elvoltunk... szerintem ő is odatette magát, hogy felvágjon előttem... na meg én is kihajtottam magamból amit tudtam... és most ezért nem tudok járni :)
A box zsákra lassan már féltékeny vagyok, mert többet "simogatja" mint engem  ;D na de nem baj... legalább tesz vmit az állóképességért (majd akarok neki venni egy ugráló kötelet is :) ) és azzal a későbbiekben én is jól járok..  ;)
Csinálni akartam nektek lesi videot is róla, ahogy püfföl..de én gyári szőke... rosszul tartottam..és igy fekve látszik...szal majd legközelebb már tudom, hogy kell... és jól felrakom, hogy kielemezzétek :)

2009. Szeptember 09. - 16:31:34
Válasz #295
Nem elérhető

Lalika85


Előtte is rendesen csináltam az  =/+', maximum nem láttad a bemelegítést mert máson járt a kis buksid  :-)-   
Nem baj, majd ami csak eszünkbe jut megtesszük... :laugh: és nem csak edzésre használjuk majd a kondifelszereléseket  ***)))

A billiárd asztal is hasznos lesz  >:D

Jó volt együtt edzeni. Ügyes voltál. Motivált ahogy hajolgattál előttem meg ilyesmi  :-)(-:
Jobban ment az edzés  ))=/ és tetszettél ezekben a pozíciókban is.

Persze ez nem ment az edzés rovására  8-)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Szeptember 10. - 09:11:42
Válasz #296

Tündi-Bündi

Vendég
Na tegnap is együtt ezdezttünk...háát bemelegítés...annyit láttam, hogy vmit nagyon varázsol a kezeivel...:) vicces volt mint egy kis duracell nyuszi amiben épp merül az elem... de nem vitte túlzásba ezt sem...aztán meg a súly nélküli rúddal játszott...aztán nagyokat pisszegett miközben a súlyzót nyomta fekve...:) én meg a szokásos has feneket toltam.... de most nincs olyan izomlázam :( nemtom vagy többet kellett volna vagy most jobban lenyújtottam  ????... fogalmam sincs... na persze ahogy elnéztem ő vmi titkos gumibogyó szörpöt szürcsölt edzés közben... elég ronda sárgás barna színe van (kérdezzétek tőle, h mi volt az).... én már a szagától rosszul voltam, úgyhogy nem kóstoltam meg...edzés végén megint nem vitte túlzásba a nyújtást... hiába mondom neki nem nyújt max 10 mpig.. az meg aztán sokat ér...aztán meg engem sürget... szörnyű!! A fehérjét most vízzel ittuk... igy már a hasunk sem dagadt annyira csak az izmaink  ;D viszont így még annyira se nem finom  :----

2009. Szeptember 10. - 09:38:29
Válasz #297

Tündi-Bündi

Vendég
Ja és hétvégén voltunk egy családi napon, ahol volt ilyen testzsírindexet mértő cucc és ingyen lehetett kipróbálni... hát aszerint Lalikán 18 kilo zsír van rajtam 10  ****:)))  ****:))) bár az én indexem benne volt a normálban... az övé nem... na mindegy enélkül is tudjuk, hogy hájas disznók vagyunk... csak mostmár papirunk is van róla   ;)

2009. Szeptember 10. - 10:37:27
Válasz #298
Nem elérhető

Dzsémsz


"A kaszinózásnak megkell lenni...!"

2009. Szeptember 10. - 10:57:11
Válasz #299

Tündi-Bündi

Vendég
"A kaszinózásnak megkell lenni...!"

lehet én vagyok szőke vagy ez vmi gyúrós kódnyelv, de nem értem  ????...