2024. Április 29. - 03:33:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Nitro-Tech és Syntha-6 teszt  (Megtekintve 21598 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 20. - 13:41:10
Megtekintve 21598 alkalommal
Nem elérhető

Johnnyx


Sziasztok,

A Nagy Karácsony Muscletech teszt során rengeteg pozitív tapasztalatot olvastam a Nitro-Tech-ről. Sokan írtátok, hogy ha egy terméket kéne kiválasztani a csomagból, akkor ezt választanátok. Mivel sajnos nem vagyok anyagilag kellőképpen eleresztve, ezért úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a terméket önmagában. Gondolom vannak sokan mások is akik nem engedhetik meg maguknak, hogy a táplálékkiegészítők széles arzenálját használják, ezért döntöttem úgy, hogy talán hasznos, ha a tapasztalataimat megosztom másokkal is.
A Nitro-Tech-en kívül még vettem egy Syntha-6-ot is lefekvés előtti fehérjének, mert erre a célra sajnos a Nitro-Tech nem igazán felel meg.
Ezeken kívül még multivitamint is fogyasztok: jövőhéttől Opti-Men-t.

A tesztet holnap indítom és olyan 6 hétre tervezem.
Egyenlőre ennyit, ma még megosztom veletek az étrendemet, edzéstervemet és a méreteimet.
Egyetek zabot!

2008. Január 20. - 13:53:10
Válasz #1
Nem elérhető

hopika


Mindent bele!
Jó dolgok azok,amiket beszereztél és tényleg az alapvető kiegek,ami kell ahhoz,hogy építkezni kezdj! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 20. - 14:01:54
Válasz #2
Nem elérhető

bandus


Erre kíváncsi leszek.. Ahogy hopika is mondta, a fehérje alap dolog, és nem igazán tudom elképzelni mit is lehet teztelni rajta, de hajrá =/+'
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Január 20. - 17:03:30
Válasz #3
Nem elérhető

Johnnyx


Erre kíváncsi leszek.. Ahogy hopika is mondta, a fehérje alap dolog, és nem igazán tudom elképzelni mit is lehet teztelni rajta, de hajrá =/+'

A teszt igazából arra vonatkozik, hogy ezek a fehérjék mennyivel tudnak többet, mennyivel hoznak több tömeget, mint más olcsóbb proteinek. Ugyanis sokáig más olcsóbb és sokak által gyengébb minőségűnek mondott márkát használtam (márkát most nem mondanék, de Magyarországon nagyon népszerű márkáról van szó).

Írnék néhány dolgot magamról: 24 éves vagyok, nagyjából 2, 2 és fél éve edzem. Ebből az utóbbi fél, háromnegyed év tekinthető komolynak, mert a korábbi edőszakban egyrészt voltak 3-4 hét kihagyásaim, másrészt akkoriban még nem igazán figyeltem oda a táplálkozásomra.

Jelenlegi edzéstervem:
Hétfő: Mell, has
Kedd: Hát
Szerda: szünet
Csütörtök: Váll, vádli
Péntek: Kar, has
Szombat:Comb, vádli
Vasárnap: szünet

Étrendem:
testsúlykilónként 2,5g fehérje: csirkemell, sovány marhahús, hal, tojás, esetleg túró és persze Nitro-Tech, Syntha-6
testsúlykilónként 5g szénhidrát: zabpehely, rizs, teljes kiörlésű kenyér, ritkábban durum tészta, zöldségek, gyümölcsök
zsírok: lenmagolaj, dió, mogyoróvaj
Naponta 6-szor eszek, nagyjából 3 óránként. Átlagban minden étkezésen 70g szénhidrát és 30g fehérje. (Reggel valamennyivel több szénhidrát, lefekvés előtt  viszont jóval kevesebb.)

Kiegészítők:
Edzés előtt kb. fél órával fogok inni egy adag Nitro-Tech-et.
Edzésután: egy adag Nitro-Tech + 30g dextróz + 30g maltodextrin
Lefekvés előtt: egy adag Syntha-6
Vitamin: reggel és edzés után vagy délben (1-1 Opti-Men + 1000-1000mg C vitamin)

Méretek:
Mellbőség: 104 cm
Derékbőség: 87 cm
Bicepsz: 38 cm
Combbőség: 61 cm

Remélem nem hagytam ki semmit  :)
Egyetek zabot!

2008. Január 20. - 17:20:27
Válasz #4
Nem elérhető

L


Erre kíváncsi leszek.. Ahogy hopika is mondta, a fehérje alap dolog, és nem igazán tudom elképzelni mit is lehet teztelni rajta, de hajrá =/+'

A teszt igazából arra vonatkozik, hogy ezek a fehérjék mennyivel tudnak többet, mennyivel hoznak több tömeget, mint más olcsóbb proteinek. Ugyanis sokáig más olcsóbb és sokak által gyengébb minőségűnek mondott márkát használtam (márkát most nem mondanék, de Magyarországon nagyon népszerű márkáról van szó).

Írnék néhány dolgot magamról: 24 éves vagyok, nagyjából 2, 2 és fél éve edzem. Ebből az utóbbi fél, háromnegyed év tekinthető komolynak, mert a korábbi edőszakban egyrészt voltak 3-4 hét kihagyásaim, másrészt akkoriban még nem igazán figyeltem oda a táplálkozásomra.

Jelenlegi edzéstervem:
Hétfő: Mell, has
Kedd: Hát
Szerda: szünet
Csütörtök: Váll, vádli
Péntek: Kar, has
Szombat:Comb, vádli
Vasárnap: szünet

Étrendem:
testsúlykilónként 2,5g fehérje: csirkemell, sovány marhahús, hal, tojás, esetleg túró és persze Nitro-Tech, Syntha-6
testsúlykilónként 5g szénhidrát: zabpehely, rizs, teljes kiörlésű kenyér, ritkábban durum tészta, zöldségek, gyümölcsök
zsírok: lenmagolaj, dió, mogyoróvaj
Naponta 6-szor eszek, nagyjából 3 óránként. Átlagban minden étkezésen 70g szénhidrát és 30g fehérje. (Reggel valamennyivel több szénhidrát, lefekvés előtt  viszont jóval kevesebb.)

Kiegészítők:
Edzés előtt kb. fél órával fogok inni egy adag Nitro-Tech-et.
Edzésután: egy adag Nitro-Tech + 30g dextróz + 30g maltodextrin
Lefekvés előtt: egy adag Syntha-6
Vitamin: reggel és edzés után vagy délben (1-1 Opti-Men + 1000-1000mg C vitamin)

Méretek:
Mellbőség: 104 cm
Derékbőség: 87 cm
Bicepsz: 38 cm
Combbőség: 61 cm

Remélem nem hagytam ki semmit  :)

Hello Johnnyx!
A testsúlyodat és lehetőség szerint a testzsírszázalékodat szerintem írd még le hogy legyen mihez viszonyítani a tömeged gyarapodását.

Sok sikert a teszthez! ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 20. - 17:40:53
Válasz #5
Nem elérhető

bandus



A teszt igazából arra vonatkozik, hogy ezek a fehérjék mennyivel tudnak többet, mennyivel hoznak több tömeget, mint más olcsóbb proteinek. Ugyanis sokáig más olcsóbb és sokak által gyengébb minőségűnek mondott márkát használtam (márkát most nem mondanék, de Magyarországon nagyon népszerű márkáról van szó).

Ez valamiért eszembe sem jutott, így már még kíváncsibb vagyok, hogy vajon tényleg megéri-e akár a dupláját fehérjére költeni..
Én most találtam két jó, és viszonylag olcsó alternatívát. Az egyik az mhp simply whey, a másik pedig egy ultimate nutrition által gyártott fehérje.

hajrá @:-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Január 20. - 20:10:52
Válasz #6
Nem elérhető

Johnnyx


Na igen, ezek azok amiket elfelejtettem:  !+"%
Magasság: 183 cm
Tömeg: 86,5 kg
Testzsírszázalékot most nem tudok mondani, de majd utánajárok.

Köszönöm mindenkinek a biztatást!
Egyetek zabot!

2008. Január 20. - 20:10:52
Válasz #7

Athosz

Vendég
Lehet én értek félre valamit, de combfeszítő/hajlító?

2008. Január 20. - 20:30:53
Válasz #8
Nem elérhető

Lalika85


Azért remélem képeket is raksz fel!
Kiváncsian várom a változást!!!

Sok sikert!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 21. - 09:54:47
Válasz #9
Nem elérhető

Johnnyx


Lehet én értek félre valamit, de combfeszítő/hajlító?

Gondolom az edzéstervre vonatkozott a kérdés: szombaton együtt edzem a combfeszítőt és hajlítót.
Egyetek zabot!

2008. Január 21. - 09:54:47
Válasz #10
Nem elérhető

Johnnyx


Azért remélem képeket is raksz fel!
Kiváncsian várom a változást!!!

Sok sikert!

Köszi.
Ha minden jól megy szerda tájékán, de legkésőbb csütörtökön tudok felrakni képeket is.
Na lassan megyek is edzeni:  :-oD  =/+'  :-oD  /7%
Egyetek zabot!

2008. Január 21. - 14:25:49
Válasz #11
Nem elérhető

Johnnyx


Eddigi tapasztalataim a Nitro-Tech-ről:
Először edzés előtt olyan 30-40 perccel ittam egy adagot. Csokisat vettem, nem rossz az íze, de nem ez lesz a kedvencem.
Úgy vettem észre, hogy adott egy kis plussz energiát az edzéshez. Alapvetően ma elég álmos vagyok, mert éjszaka valamelyik szomszéd autóriasztója nem hagyott aludni, de az edzés jól ment. Edzés után újabb Nitro-Tech következett 30g dextrózzal és 30g maltóval. Itt is érdekes volt, hogy edzés után nagyon el voltam fáradva, de olyan 30-40 perccel később sokkal élénkebb voltam (úgy néz ki csak ér valamit ez a Nitroxen komponens).

Az edzésem ma a következő képpen nézett ki:
1. Fekvenyomás kézisúlyzókkal 4×8-10 (24, majd 26-os súlyokkal)
2. 30°-os nyomás sszintén kézisúlyzókkal 4×8-10 (20-as súlyokkal)
(megjegyzés: minden második héten kézisúlyzókat, minden első héten rudat használok a fenti gyakorlatokhoz)
3. Tárogatás vízszintes padon 4×8-10 (12-es súlyokkal)
4. Tárogatás gépen 4×12-14 (35 kg-al)
5. Lábemelés 5×20 (vagy amennyi megy)
Egyetek zabot!

2008. Január 21. - 15:19:11
Válasz #12
Nem elérhető

tas


kíváncsian várjuk a folytatást...  :-)!

2008. Január 22. - 10:06:06
Válasz #13
Nem elérhető

Johnnyx


Na újabb fejlemények:
Ezúttal a Syntha-6-ról írnék. Tegnap megittam az eslő adagot lefekvés előtt és rendkívül finom volt. Az eddigi legjobb eper ízű protein, amit kóstoltam.
Ma hátazni fogok, remélem jól fog menni. Délután majd beszámolok róla.
Egyetek zabot!

2008. Január 22. - 15:01:47
Válasz #14
Nem elérhető

Johnnyx


Ma is kiválóan ment az edés, tényleg ad a Nitro-Tech egy kis plussz energiát.

Ma hátaztam:
Tarkóhoz húzás: 4×10-12 (55-ös súllyal)
Felhúzás: na ehhez van egy sztorim is; a múlt héten kezdtem el felhúzásokat csinálni (eddig hiperhajlítást csináltam alsó hátra), de gyanús volt, hogy valamit nem jól csinálok, szerencsére ma lent volt Sztereó is a teremben és megkértem, hogy javítson ki. Hát még szerencse, mert így kiderült, hogy eddig teljesen rosszul próbálkoztam  !+"% (eddig vittem bele egy guggoló mozdulatot is). Most, hogy először csinltam szabályos felhúzást nem mertem erőltetni a súlyokat, de így is felmentem 50-ig, vagyis 6×10-et csináltam (30-30-40-40-50-50 kg-val).
Döntött törzsű evezés: 4×8-10 (35, majd 40 kg-val)
Egykezes evezés: 4×8-10 (14-es súllyal, majd 16-ossal)
Hashoz húzás csigán: 3×10-12 (50 kg-val)

Edzés után jött a Nitro-Tech dextrózzal és maltodextrinnel. Egyébként azt szeretem még a Nitro-Tech-ben, hogy a sok cukor sem rontja el az ízét.  :-oD
Egyetek zabot!