2024. Április 29. - 01:46:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari-Plasmajet  (Megtekintve 31577 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 07. - 15:51:15
Válasz #30
Nem elérhető

Ren


Na, lemegyek edzeni megnézem mennyit durran a karom a plazmától!!!!????
 ;D ;D

2008. Március 07. - 15:56:46
Válasz #31
Nem elérhető

God Vazzeg


Na, lemegyek edzeni megnézem mennyit durran a karom a plazmától!!!!????
 ;D ;D

Majd informálj, kíváncsi vagyok, nekem meglepő volt az eredmény amit tapasztaltam  @-o  :-oD  :-)->

2008. Március 07. - 16:07:46
Válasz #32
Nem elérhető

ViCtor


Én is plazmázok,szóval tőlem is lesz majd vélemény,de az tény, h fél napig érezhető a hatása.
ha hírtelen lehajolsz napközben, 10 percre utána bevörösödik a fejed  :D
valóban jól kell időzíteni, még én sem jöttem rá, de min 2-3 óra edzés előtt
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 07. - 16:11:17
Válasz #33
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is plazmázok,szóval tőlem is lesz majd vélemény,de az tény, h fél napig érezhető a hatása.
ha hírtelen lehajolsz napközben, 10 percre utána bevörösödik a fejed  :D
valóban jól kell időzíteni, még én sem jöttem rá, de min 2-3 óra edzés előtt


Én most edzés előtt 4-5 órával veszem be (mikor h sikerül) és az edzés valami nagyon jól sikerül vele, a bedurranás is eszméletlen, de nálam az agy-izom kapcsolat jön ki nagyon, úgy érzem az adott izmot, hogy hihetetlen. Másnap viszont szinte semmi, de harmadnap reggeltől majd szétszakadok megint  ;D Érdekes nagyon  :-)->

2008. Március 07. - 18:28:11
Válasz #34
Nem elérhető

Ren


Na, lemegyek edzeni megnézem mennyit durran a karom a plazmától!!!!????
 ;D ;D

Majd informálj, kíváncsi vagyok, nekem meglepő volt az eredmény amit tapasztaltam  @-o  :-oD  :-)->

Na, megvolt az edzés: (tudni kell) a karom alacsony ism. számnál(5-8) durran: 2,4-2,8cm
                                                          magas ism.  (16-25)                   :2,8-3,0cm
Ha jó a forma+magas ch bevitel akkor a legjobb(durrantva)                          :3,3cm(ez nálam a rekord)  :-O
Na most lementem a terembe, már melegítésnél éreztem a "pumpációt",
2széria bic., (szuperszett végig)2széria tric., majd szét szakatt, megjegyzem:8-12 ism.-eket csináltam!
Megmértem majd 1 cm-el nagyobb volt, a következő 3 sorozattól úgyszintén!(már 2-nél tartok,sokkal hamarabb durran)
Még egy gyakorlat 3X10-3x10! Már 3cm!
És végül levezetésnek 2széria 2X20! Megmértem:3,3cm!!!  :-Đ  ;D
Öszzességében jó volt, ha magasabb ch-n lennék és durrantanék szerintem megdőlt volna(talán jövő héten)!  ;)
Egyébként 4 és fél órával az edzés előtt tóltam!
Kíváncsi vagyok h mikor áll vissza az eredeti méretébe, majd óránként mérem(jelzem a topikba ha vissza állt)
Nagyjából ennyi!!  :-)!

2008. Március 07. - 20:04:51
Válasz #35
Nem elérhető

God Vazzeg


Na, lemegyek edzeni megnézem mennyit durran a karom a plazmától!!!!????
 ;D ;D

Majd informálj, kíváncsi vagyok, nekem meglepő volt az eredmény amit tapasztaltam  @-o  :-oD  :-)->

Na, megvolt az edzés: (tudni kell) a karom alacsony ism. számnál(5-8) durran: 2,4-2,8cm
                                                          magas ism.  (16-25)                   :2,8-3,0cm
Ha jó a forma+magas ch bevitel akkor a legjobb(durrantva)                          :3,3cm(ez nálam a rekord)  :-O
Na most lementem a terembe, már melegítésnél éreztem a "pumpációt",
2széria bic., (szuperszett végig)2széria tric., majd szét szakatt, megjegyzem:8-12 ism.-eket csináltam!
Megmértem majd 1 cm-el nagyobb volt, a következő 3 sorozattól úgyszintén!(már 2-nél tartok,sokkal hamarabb durran)
Még egy gyakorlat 3X10-3x10! Már 3cm!
És végül levezetésnek 2széria 2X20! Megmértem:3,3cm!!!  :-Đ  ;D
Öszzességében jó volt, ha magasabb ch-n lennék és durrantanék szerintem megdőlt volna(talán jövő héten)!  ;)
Egyébként 4 és fél órával az edzés előtt tóltam!
Kíváncsi vagyok h mikor áll vissza az eredeti méretébe, majd óránként mérem(jelzem a topikba ha vissza állt)
Nagyjából ennyi!!  :-)!

Én ma lábaztam, természetesen az emeleten van a terem  :-Đ Karra nekem is nagyot tolt, el se akartam hinni elsőre, és úgy néz ki még mindig (szerda óta) jóval nagyobb mint a kezdeti állapot!  :-)! Már többen megjegyezték hogy "rohaggyak meg" és ez tőlük nagyon jól esik  =/+'  Łł=

Combom is növöget, farmer már megint kezd kicsi lenni, viszont tükörből iszonyat kicsi, mintha soha nem edzettem volna, a vádlim is csak hátulról néz ki jól, elölről nem ugrik ki oldalra  ????...  :-Đ

2008. Március 07. - 20:18:26
Válasz #36
Nem elérhető

Ren


Majd 3 óra elteltével kezd vissza állni, még 2-3 mm, megmaraghatna! ;D

2008. Március 31. - 13:28:16
Válasz #37
Nem elérhető

Bérces Attila


Sziasztok !

Ahogy az illem megkívánja, először is bemutatkoznék Nektek röviden, tényleg csak röviden.
Zyd vagyok, jelenleg 130 kiló, az én sportágam pedig a strongman. Április végén lesz egy nemzetközi versenyem, oda szeretnék felkészülni natúr kiegészítőkkel az eddigiektől eltérően. Ugye a választás evidens volt, továbblépek a kispályáról és megnézzük, mit hoz a nagypálya, így Vargha Linda szakmai ajánlásával az alábbi 3 anyagot rendeltem:
- Cell Tech,
- Plasma Jet,
- Novedex.

Az elvárásaim nagyok.
Pénteken láb és hát napom volt. A PlasmaJet-et edzés előtt 3 órával vettem be.
Az eredmény ? Beszarás !
Most is izomlázam van. A szörnyű, hogy edzés végén úgy éreztem, vissza kell még mennem edzeni, mert van még bennem nafta. Jobb is, hogy nem mentem vissza, mert szombaton csak feküdni és enni tudtam. :)
Pozitív, hogy nincs depresszionáló hatása számomra, mint az No-Explode-nak.
A PlasmaJet kellemesebben pörget és nagyon hozza az agy-izom kapcsolatot. Ja, és a karom állandóan durran tőle. :)
Rövideni ennyi. :)
Ma mell-kar lesz, nagyon kíváncsi leszek.

U.i.: A Cell-Tech nagyon finom, nem édes rotty. A Novedex meg már bizserget. :) :) :) 

2008. Április 05. - 07:52:48
Válasz #38
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Meggyőző reklám!  =/+' :-)!

2008. Április 05. - 09:45:15
Válasz #39
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok !

Ahogy az illem megkívánja, először is bemutatkoznék Nektek röviden, tényleg csak röviden.
Zyd vagyok, jelenleg 130 kiló, az én sportágam pedig a strongman. Április végén lesz egy nemzetközi versenyem, oda szeretnék felkészülni natúr kiegészítőkkel az eddigiektől eltérően. Ugye a választás evidens volt, továbblépek a kispályáról és megnézzük, mit hoz a nagypálya, így Vargha Linda szakmai ajánlásával az alábbi 3 anyagot rendeltem:
- Cell Tech,
- Plasma Jet,
- Novedex.

Az elvárásaim nagyok.
Pénteken láb és hát napom volt. A PlasmaJet-et edzés előtt 3 órával vettem be.
Az eredmény ? Beszarás !
Most is izomlázam van. A szörnyű, hogy edzés végén úgy éreztem, vissza kell még mennem edzeni, mert van még bennem nafta. Jobb is, hogy nem mentem vissza, mert szombaton csak feküdni és enni tudtam. :)
Pozitív, hogy nincs depresszionáló hatása számomra, mint az No-Explode-nak.
A PlasmaJet kellemesebben pörget és nagyon hozza az agy-izom kapcsolatot. Ja, és a karom állandóan durran tőle. :)
Rövideni ennyi. :)
Ma mell-kar lesz, nagyon kíváncsi leszek.

U.i.: A Cell-Tech nagyon finom, nem édes rotty. A Novedex meg már bizserget. :) :) :) 


Isten hozott Szávik, lefogytál?  ;D Mikor lesz nálatok verseny? Mennék szívesen  8-)

2008. Április 07. - 10:18:10
Válasz #40
Nem elérhető

Bérces Attila


Visszatérek egy kis beszámolóval, az elmúlt pár napban történt néhány érdekesség.
Tehát Plasmajet.
Ennyi idő elteltével azt kell mondjam, sokkal jobb NEKEM, mint az NO-Explode. A nekem-et direkt nagyberűvel írtam, hiszen ez az én egyéni véleményem és tapasztalatom.
Mielőtt leírnám, hogy brutál hardcore a cucc, el kell mondjam, hogy brutál hardcore. :)
Edzés előtt 1,5 órával bevenni még korai, de kitaláltam rá egy trükköt. Iszok mellé egy kávét, és az begyorsítja, hozza a hatás ennyi idő alatt. Mivel 5kor szoktam megkezdeni az edzést, így este 10kor is tele vagyok vérrel mindenhol.
Mindig is olyan termékre vágytam, melytől még edzés után is telt maradok, nem "laposodok" vissza.
Erre itt a Plasmajet, melytől másnap is telt az összes izmom.
Beszarás az biztos, olyan jó érzés ! Semmi puhultásg, csakis kemény izom.
Tehát a tuti azonban nálam edzés előtt bevenni 3 órával. Nem pörget, mint a pörgettyűk, egyszerűen a fókuszodat réteszi az edzésre és egyszerűen nem érdekel, kivel mi van, nem tudsz beszélgetni, simán beszűkülsz a súlyokra. Király !
Ezután meg olyan agy-izom kapcsolatot hoz, hogy hihetetlen. Simán tudok koncentrálni az adott izomcsoportra, gond nélkül !
Ja, és másnap nem vagyok fáradt meg depis, ami számomra hihetetlen nagy előny !
És ami még a durva: a hidraulika érzés. Guggol az ember, érzi, hogy nyomja bele a földbe a súly, majd lentől bumm, feláll az ember olyan helyzetből, melyből régebben lenn maradt. Nincs olyan, hogy holtpont és nem megy. Plasmajet-tel megy ! Mert hidraulika.

Más. Novedex tutkó. Libidót nem hoz, de agressziót, meg tesztós mentalitást az igen. Szóval hat !
És eddig csak 2-vel szedtem a 130 kilómra !

Diéta abbamaradt, rámegyek az erőre.
Nálam 3 dolog számít: felhúzás, guggolás, állva nyomás. De edzek mást is. :)
310, 300, 180 a legtöbb eddig, de az 150 kilósan.
Célom, nagypályás kiegészítőkkel ugyanez, max. 135 kilósan, mert ugye a strongman-be szaladgálni is kell.
Tudjátok, cél nélkül nem megy !

Verseny ? Nálunk vagy úgy országosan ?

2008. Április 09. - 10:58:02
Válasz #41
Nem elérhető

Bérces Attila


Van egy kis gond.
Hízok, mint a disznó.   /7%   
Meg erősödök minden edzésen.  =/+'

Nem gondoltam volna, hogy ez a stack jobban hozza az erőt, mint a pult alatti cuccos.  ;D

Nagyon elégedett vagyok, a Plasmajet elég ütős, ez a csúcs az egészben !




2008. Április 09. - 15:10:50
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


Van egy kis gond.
Hízok, mint a disznó.   /7%   
Meg erősödök minden edzésen.  =/+'

Nem gondoltam volna, hogy ez a stack jobban hozza az erőt, mint a pult alatti cuccos.  ;D

Nagyon elégedett vagyok, a Plasmajet elég ütős, ez a csúcs az egészben !

Hajrá hajrá! Nálatok mikor lesz verseny, mert nekem közel van, és szurkolnék már neked  @:-)

2008. Április 10. - 12:42:56
Válasz #43
Nem elérhető

Bérces Attila


Nálunk csak itt Kunszentmiklóson évente egyszer van verseny, mindig szeptemberben.
Lesz Baján, Szolnokon, Kunszentmártonon verseny pl. , azok nem okék ? Vagy vársz szeptemberig ?  :)
Holnap felhúzás, guggolás, fekvenyomás, kíváncsi vagyok nagyon.
Szombaton mérlegelés, valszeg megint több vagyok. /7%

2008. Április 17. - 12:13:49
Válasz #44
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Reggel úgy gondoltam kicsit változtatok a megszokott menettől!  @:-)

Plasma Jet + Endorush(Edzés közbeni folyadék bevitelként) :-O
Gyenge idegzetűeknek nem ajánlott >:D