2024. Április 29. - 07:34:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari-Plasmajet  (Megtekintve 31581 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Április 17. - 14:54:35
Válasz #45
Nem elérhető

God Vazzeg


Nálunk csak itt Kunszentmiklóson évente egyszer van verseny, mindig szeptemberben.
Lesz Baján, Szolnokon, Kunszentmártonon verseny pl. , azok nem okék ? Vagy vársz szeptemberig ?  :)
Holnap felhúzás, guggolás, fekvenyomás, kíváncsi vagyok nagyon.
Szombaton mérlegelés, valszeg megint több vagyok. /7%


Remélem jelzed majd itt a miklósi versenyt, szeretnék ott lenni. Márton is jó, az mikor lesz? (Amúgy tudod-e hogy ki vagyok? Nagysárga oldalon ismerkedtünk meg, több versenyeden is ott voltam, a kméti ósönben találkoztunk utoljára, ahol közölted hogy egyek többet  ;D )

2008. Április 21. - 08:29:59
Válasz #46
Nem elérhető

Bérces Attila


Na kérem, először is jó reggelt ! :)
Eddig 5 kilót híztam, de ezzel párhuzamosan sokat is erősödtem, a derekamra nem jött fel zsír, nem zsírosodtam.
A CellTech HC egyértelműen hatásos erőfokozó és jól köti a vizet az izmaimban, pedig csak napi egy adagot iszok az ajánlott 2 helyett.
A Novedex biztosan működik, ugyanis bekeményedtek az izmaim, nem tűnök vizesnek.
PlasmaJet továbbra is állat. Nem szabad leállni vele. :D

God Vazzeg, mostmár tudom ki vagy. A kecskeméti sztori alapján ugrottál be. :D És továbbra is egyél többet !!! /7%

2008. Április 22. - 17:33:31
Válasz #47
Nem elérhető

pusztito


Sziasztok!

Kipróbáltam én is a Plasmajet-et és hát mit mondjak....! az első napon a bevétel után pár órával enyhe bedurranó érzést tapasztaltam,majd kb a bevétel után 4 és fél órával mentem le gyúrni! Hát bedurrantam az tény.De azt az extrém hatást nem éreztem amit már sokan leírtatok,pláne nem azt hogy gyúrás után még pár óráig be vagyok durranva!Plasmajet mellé fehérjét iszok.Pár nappal később viszont már alig éreztette a hatását ,gyúráskor szinte semmit sem éreztem,faszom tudja miért van ez.tuti bennem van akkor a hiba,mert ha ennyien csak pozitív dolgokat mondtatok róla akkor tényleg jó lehet,szóval nem értem.Alszok eleget,vizet is iszok mint állat,kaja,fehérje van!
Egy két jó tanács vagy valami?

2008. Április 23. - 10:20:52
Válasz #48
Nem elérhető

Bérces Attila


Próbáld úgy, hogy éhgyomorra veszed be és kb. 20-30 percre rá eszel egyet, majd iszol egy kávét. Ezután pihensz kb. félórát, majd menj edzeni.
Ezt a tippet tudom adni, a napi ritmusom miatt én így szoktam alkalmazni.
 /7% =/+'

Hajrá !
   

2008. Május 08. - 15:23:37
Válasz #49
Nem elérhető

Bérces Attila


Itt a vége fuss el véle... :)

Elfogyott az egy doboz CellTech HC, a PlasmaJet, meg a Novedex.

A vége + 8 kiló tömeg lett, ebből szerintem nagy része víz meg erő. :) Viszont nem zsírosodtam !

CellTech a legjobb kreatin transzport, viszi magasan az úszót. PlasmaJet-től két nap terminátor mozgás, Novedex-től meg tesztós csőlátás.

Szóval űber, űber és űber az egész !

További kellemes gyarapodást mindenkinek !


2009. Február 19. - 16:17:04
Válasz #50
Nem elérhető

Cro Cop


Csáó mindenki!!Reggelenkét beszedek 10szem Plasmát aztán egy pár órára rá letolok egy adag Superpump250et és elmegyek kondizni,hát mitne mondjak állati az eredmény nagyon bedurranok ám tölle

2009. Február 19. - 16:43:17
Válasz #51
Nem elérhető

ViCtor


Nem vagy semmi,
ha már megszoktad, javaslom harmadiknak a stimulant-x-etis  @-o
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2009. Február 19. - 19:25:22
Válasz #52
Nem elérhető

hrcak


Meg az általad fogyasztott 7 cup, azaz szerény 1,5 kg rizst mi?  @-o

2009. Február 20. - 19:07:59
Válasz #53
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Csáó mindenki!!Reggelenkét beszedek 10szem Plasmát aztán egy pár órára rá letolok egy adag Superpump250et és elmegyek kondizni,hát mitne mondjak állati az eredmény nagyon bedurranok ám tölle
OFF...Cro Cop!
Elárulod hogy választottad a ki a nick nevedet?ON
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Február 21. - 09:09:34
Válasz #54
Nem elérhető

Gabe


Csáó mindenki!!Reggelenkét beszedek 10szem Plasmát aztán egy pár órára rá letolok egy adag Superpump250et és elmegyek kondizni,hát mitne mondjak állati az eredmény nagyon bedurranok ám tölle
OFF...Cro Cop!
Elárulod hogy választottad a ki a nick nevedet?ON
Biztos ő is K1 fan: Mirco CroCop (Filipovics)  @:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"