2024. Május 19. - 08:31:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GASPARI FULL BRUTÁL TÖMEG TESZT 2008!!!  (Megtekintve 55438 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 05. - 18:20:42
Válasz #45
Nem elérhető

fastor


Érkeznek szépen sorjában a jelentkezések. Majd lassan elkezdünk szelektálni.  >:D

Jah csak annyit még, hogy mindenkit kérek hogy email-ben jelentkezzen (steve@stevenamat.com), ne kelljen mindig az egész topikot átbogarászni a jelentkezésekért, valamint aki így jelentkezik (mindjárt az első tesztjére) "Szia Steve! Jelentkeznék a tesztre! Üdv!"...az felejtse el a dolgot!  :-*


 :-}
én anno így tettem izgalmamban :-[
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 05. - 20:58:04
Válasz #46
Nem elérhető

fastor


jelentkeztem a GÁspári tesztre ;D
remélem bekerülök ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 05. - 21:05:56
Válasz #47
Nem elérhető

Jordan


jelentkeztem a GÁspári tesztre ;D
remélem bekerülök ;D

Helyes!!!  @:-)
Rád is fér!!!  :-oD
Ezt jó értelemben szántam!  >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 05. - 22:42:24
Válasz #48

Bandi

Vendég

2008. Február 05. - 22:42:24
Válasz #49
Nem elérhető

blade


Énis jelentkeztem a tesztre és itt most megerősítem emailben elküldtem az adatokat!! =/+' :-/-
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Február 05. - 23:29:32
Válasz #50
Nem elérhető

Béla


Szerintem ez lesz minden idők legkirályabb tesztje a felsorolt termékek figyelembevételével.    Łł=

Egyenként is minden termék ütős, így összeségben  "stackben" pedig felér egy komoly szteroidos kúrával, annak mellékhatásai nélkül.  Ennél komolyabb stacket, ami minden oldalról támogatja az erő és izomnövekedést, nem is igazán lehet összeállítani.
Számomra a Superpump 250 az etalon az edzés előtti N.O. és energizáló készítmények között. (:-)

Kiváncsian várom, hogy a tesztben részvevők milyen eredményeket fognak elérni.   =/+'

2008. Február 06. - 00:16:36
Válasz #51
Nem elérhető

shp


Csuriban van a kezem lassan két napja...  O0

2008. Február 06. - 00:28:59
Válasz #52
Nem elérhető

Cressler


Rich üzeni:
RAJTATOK VAN A SZEMEM!

 ;D ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 06. - 01:20:29
Válasz #53
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
24 órán belül kihirdetjük, hogy kik kerülnek be a tesztbe...elvileg 8+1 ember vesz majd részt.


 :-)->
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 06. - 02:17:26
Válasz #54
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Február 06. - 06:34:37
Válasz #55
Nem elérhető

fastor


24 órán belül kihirdetjük, hogy kik kerülnek be a tesztbe...elvileg 8+1 ember vesz majd részt.


 :-)->
?:-/ ?:-/ --)
izgulokkkkk @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 06. - 07:25:11
Válasz #56
Nem elérhető

ati75


Én is jelentkeztem, hátha újra veletek együtt...

2008. Február 06. - 09:42:22
Válasz #57
Nem elérhető

dave18


fúú de izgiiii!!! Mikor lesz már holnap??? @-o @-o @-o

2008. Február 06. - 09:51:08
Válasz #58

Bandi

Vendég
A Stevenek elküldött emailemet aláírtam,de a nicknevemet nem írtam oda.Gáz? !+"%

2008. Február 06. - 09:52:53
Válasz #59
Nem elérhető

parrre


A Stevenek elküldött emailemet aláírtam,de a nicknevemet nem írtam oda.Gáz? !+"%

Szerintem a képedről bisssztoss kitalálja.
Svarcenegger András.  :-}
 ;D