2024. Május 18. - 01:06:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Extremefit + Gaspari Nutrition + Seth + 6hét = ?  (Megtekintve 35502 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 21. - 12:39:01
Válasz #75
Nem elérhető

Seth


Azért nem egy gramm zsírt se...  :P :P a has azért halványodott, de arányaiban valóban nem sok, mondjuk nagyrész tömegelés közben is diétásan kajálok, tehát ilyenkor sem a kolbászos pizza a leggyakoribb étkem  ;-oo-;, hanem csirke, hal rizs zöld nagyléptékben. Itt van még egy pici hátkép, majd csinálok jobbat, de ez kinagyítva homály  :-\ önkioldóval, ha  alapból gagyi a cucc,  egy picit bemozdulsz már vége, és háttal sose tudod ám mikor kattan!  ;D ;D általában a vagy a póz előtt vagy utána fél másodperccel szokott  ˝=/  :-/--

2008. Március 21. - 13:43:34
Válasz #76
Nem elérhető

Rob


Az estek többségébe én is jól kajálok,de nekem a sok kajától kitágul a hasam estére és olyan mint egy hordó @-o  ;D /7%
De reggelre aránylag korrekt :-OO
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Március 21. - 16:00:20
Válasz #77
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
És jöjjön egy dupla bicepsz, hogy látszódjon a massza ami feljött, elvileg +5,2kiló már a képen is látszik, részletek hamarosan... Köszi Efiték ez stack tényleg bejött!
:-)!

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 21. - 17:21:27
Válasz #78
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A múlkori fenyőfa melletti kép sem volt semmi,de ezek után határozott gratula!

2008. Március 21. - 17:30:50
Válasz #79
Nem elérhető

Johnnyx


Az estek többségébe én is jól kajálok,de nekem a sok kajától kitágul a hasam estére és olyan mint egy hordó @-o  ;D /7%
De reggelre aránylag korrekt :-OO

Akkor nem csak én vagyok ezzel így...

 :-!!!
Egyébként gratulálok Seth  (:-)
Egyetek zabot!

2008. Március 21. - 18:46:17
Válasz #80
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ínye a mindenit fejlődik ez a Seth srác,részemről is gratula. /:-)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 21. - 18:49:38
Válasz #81
Nem elérhető

Seth


És tudom jól, hálás lehetek a genetikámért Istennek, de azoknak akik arra fognának mindent egy kis bíztatás! Az alsó kép egy éve februárban készült, egy év munka, sok kaja, jó kiegek... ( Łł= köszi mégegyszer) Akkor mintha nem pont így néztem volna ki, pedig akkor is volt már mögöttem néhány év, de ez az idei év sok változáson vitt át hozzáállásban is. Csak bíztatni szeretnék mindenkit lehet, hinni kell benne, meg azoknak az embereknek is akik hisznek bennünk  ;-oo-;, a többieket pedig "nagyívben leszarni", már elnézést  8-) Nektek meg köszönöm a segítséget és a bíztatás, igyekszem meghálálni!  :-):-)::

2008. Március 22. - 13:33:41
Válasz #82
Nem elérhető

Seth


u.i.: még annyit a 2. képen kb. 78-79 voltam, akkor határoztam el elindulok tavsszal, reálisan rá kellett jönnöm, hogy mellizmomal kell csinálnom vmit, (többen meg is említették ezt), a hátnak nincs tömege, a a felsőtest kicsit elmarad a lábtól, valószínűleg a fiatalkori rövidtávfutásnak köszönhetően, csukjáznom meg sokszor egy héten 2-3 szor is kell+ külön nyakaznom is ennyiszer, mert oldalról nagyon vékonynak, illetve hosszúnak hatott. Ezekkel addig hajlamos az ember kevésbé törődni, amig nincs az hogy ki kell állnia színpadra, mert ott minden hiba hamar megmutatkozik...

2008. Március 24. - 15:50:29
Válasz #83
Nem elérhető

tomi


Gratulálok, szuper eredmények, így tovább és még ki tudja mi lesz.... /:-)
Up the dose, lift the most!

2008. Március 24. - 16:57:17
Válasz #84
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem csak én utálok borotválkozni?  ;D :-)!

2008. Március 24. - 17:28:49
Válasz #85
Nem elérhető

sixooshu


szép fejlődés, gratula!  Hogyan hoztad fel a melled? ez nálam is relatív gyenge izomcsoport. kíváncsi lennék arra, milyen szisztémával edzetted!

2008. Március 24. - 18:06:36
Válasz #86
Nem elérhető

Lalika85


 :-){ :-){ :-){
Ehhez nem tudok már hozzászólni sem. :-O
 :-){ :-){ :-){
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 24. - 19:43:44
Válasz #87
Nem elérhető

NaturalBoy


Dúrvák a képek!Elég meggyőző feljebb ami a hátadról van kép,de az első pózok is faszák.
A mellem nekem is gyenge terület lett.Pedig régebben arányaiban még túl nagy is volt,de egy ideje érzékeny lett nagyon a vállam egy vállsérülés után,azóta meg nem szeretek fekvenyomni.Régen pedig mindig az volt szinte kar és melledzés imádtam.Mellre egyébként mennyi gyakorlatot csinálsz seth és hány szériával?

2008. Március 24. - 21:09:32
Válasz #88
Nem elérhető

Seth


Köszi mindenkinek! A mellezésről annyit: heti 2 mellezés van általában hétfőn és pénteken. Egy min. 20-24 sorozat azért van hétfőn, +különböző intenzitás növelő technikák, felső mell előtérben. A péntek más stílusú, ha hétfőn alacsonyabb ismétlésszám akkor itt magasabb, ha szabadsúlyos itt gépes, ha pedig pl. mégis az alsó mell gyakik a dominánsak, akkor itt felső mell szokott lenni. Olyan, mint színeknél a komplementer. Így ad egy egészt, de egyzésre ez túl sok lenne. A pénteki edzés olyan 10-16 sorozat max. Másik fontos hogy a mellem akkor fejlődött sokat amikor igazán meglett az agy-izom kapcsolat, ahhoz pedig jódarabig félretettem az egómat...  /:-)


2008. Március 24. - 21:26:08
Válasz #89
Nem elérhető

Seth


A 7órással jöttem Szegedről! Lenn voltam 2 napot, ha nem húsvét lett volna elmentem volna meglesni egy-két embert  ;) Borotválkozni?? Néha összenő a borostám teljesen, és akkor fel kell készülnöm hogy megtámadjam  :-/-- az pedig napokig tart... Én meg Rád vagyok már kiváncsi Sztereo, ne feledd április 1-et említettél  :-* mi nem felejtjük!  >:D >:D
Megyek csinálok egy Gaspari összegzést! Nemsoká jövök!