2024. Április 29. - 02:05:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legextrémebb Extremefit-es táplálékkiegészítők...szerintem...  (Megtekintve 32548 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 17. - 00:06:44
Megtekintve 32548 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Most nem fogok mélyreható magyarázatokat adni, csupán megosztanám veletek, hogy számomra melyik táplálékkiegészítők okozták a legnagyobb meglepetést pozítív értelemben! Előre bocsájtanám, hogy mivel én "erősebb cuccokat" is szoktam alkalmazni, ezért ha nálam egy kiegészítő extra jó...akkor az tényleg különlegesen jó! Habár nem próbáltam még mindent, mert szeretem a jól bevált dolgokat...


Tehát lássuk a favoritjaimat:



NO-Xplode (BSN)

Számomra ez a legjobb edzés előtti folyékony pörgető és bedurranást fokozó termék!



Endorush (BSN)

Ha pörgető ital kell, akár edzés előtt, akár reggel vagy napközben, vagy ha csak álmos vagyok de talpon kell maradnom, vagy hosszú autóút közben...ez a LEGJOBB CUCC! A Redline (VPX) szerintem közel olyan jó, csak az kisebb kiszerelésű.



Muscle Milk (Cytosport)

Habár az összetételével is tökéletesen elégedett vagyok...de ha gagyibb lenne akkor is tartanék otthon egy dobozzal mert HIHETETLENÜL JÓ ÍZŰ!!! De mivel nem gagyi...ezért több dobozzal is van otthon... Łł= :-oD @-o



Advanced PCT (Anabolic Xtreme)

Én csak gyógyszeres kúrák után próbáltam...de sztem ezzel pont hogy extra teszt elé állítottam! És hihetetlenül jól megállta a helyét! Az izmaim lassan visszakeményedtek, megtartottam majdnem minden erőmet, egyértelmű agresszió növekedés, libidó újra NEMNORMÁLISAN ÉS IRREÁLISAN MAGAS SZINTEN. Sztem az Advanced PCT az egyik legkomolyabb cucc az Extremefit által forgalmazottak közül! 
:-):-):: :-)! :-):-)::

T-Bomb-bal és 11OXO-val kombinálva:  :-O



Axis-HT (BSN)

Az Advanced PCT előtt ezzel próbálkoztam gyógyszeres kúrák után. A libidómat maximalizálta az tény!  ;D Viszont azt a keménységet, erőt, agressziót nem hozta (vissza) mint a PCT. Naturáloknak tökéletes választás lehet!



Plasmajet (Gaspari)

Messze, magasan a legjobb, legkomolyabb nirtogén-oxid fokozó cucc! HIHETETLENÜL JÓ!!! És ez a hosszan tartó hatás...le a kalappal!!! Viszont megint csak a libidónál kötünk ki... ;D De talán mást is ennyire érdekel ez a téma mint engem...  8-)
Bizonyos hormonális gyógyszerek EXTRA mértékben megnövelik az erőt, az izomkeménységet, az agressziót, a vérellátást és a libidót. Ha a használatukat abbahagyod ezek mind csökkeni kezdenek. Majd szépen lassan visszaállnának a normálisra. DE! Ha hetekig, hónapokig sokkal magasabb szinten "érezted/élvezted" ezeket akkor a korábbi normál szint már szarnak fog tünni...persze attól függ milyen beállítottságú vagy. Ha megelégszel a kevesebbel is akkor alig veszed majd észre. Ha buta, frusztrált és gyenge jellemű vagy akkor képtelen leszel kibírni...minél előbb újra kokszolni fogsz. Én egyik csapatba sem tartozom. Szeretek izmos, erős lenni, de nekem ez nem a lételemem. Volt már olyan, hogy 200 helyett csak 130-at tudtam fekvenyomni betegség és magánéletbeli problémák közepette sehogy nem néztem ki és lefogytam 91 kilóra...mégis csak 2 hónappal később kezdtem csak újra gyógyszereket használni, mert így egészségügyileg optimálisabb volt...pedig profi versenyre készültem...mégsem terhelt le lelkileg.
Viszont az irreálisan magas libidóból nem szeretek engedni, mert úgy érzem jól magam!!! És most jön a lényeg.
A már említett tesztoszteron fokozó készítmények használata segíti megörizni a megszerzett izomzat és erő akár 90%-át...viszont ha a Plasmajet-et is beleveszem a stack-be akkor az izomérzet szinte megegyezik a szteroid kúra alattival...ééés ami hihetetlen, a libidó és főleg az erekció simán veri a kúra alattit!!! Ezt soha nem gondoltam volna!!!  @-o  :-)o-: :-)!



Venom Hyperdrive (Alri)

Ha extra pörgésre vagyok, de nem akarok semmilyen plusz löttyöt meginni, akkor ezt használom. 1 kapszula is elég jó, de 2 már ephedrine szerű hatást kelt, de annak mellékhatásai nélkül!!!



Glutamine-SR (MHP)

Ezt tartom a legjobb minőségű glutaminnak. A legjobb minőségű "selymes" por, tökéletes felszívódással!



Liquid Super Amino (Dymatize)

Jelenleg ezt tartom a legjobb minőségű folyékony aminonak mind összetételre, mind állagra, mind ízre, mind árra!!!



Animal Pak (Universal)

A legjobb multivitamin! NO COMMENT! Viszont amit minimum használok mellé az a Nature's Best 2000 mg-os C-vitaminja.



Oh Yeah - Protein Wafel (ISS)

Kimondottan utálom a proteines csokikat, csakis akkor eszek ha már kimondottan vészhelyzetben be kell vinnem némi aminosavat. Így nem különösebben érdekelnek. Viszont ez az egyetlen ilyen csoki ami NAGYON ízlik!!! Szóval csupán az íze miatt (is) megeszek hetene pár darabot. Kurvajó!  ;D



Most egyenlőre ennyi...de ha valami eszembe jut még vagy újat próbálok ki akkor majd írok még!


 
8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 17. - 00:33:15
Válasz #1
Nem elérhető

Bubee


Advanced PCT + 11OXO + Plasmajet ezek szerint akár teljes körű utókúrának megfelelő Pisti? Tennél még hozzájuk bármit? Vagy ennyi elég?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 17. - 00:59:27
Válasz #2
Nem elérhető

Kris


Nekem nagyon alacsony a vernyomasom ,lehet ,hog ezert a No-Explode utan iszonyatosan rosszul voltam.

Ezt nem a a termek lejaratasa miatt irtam ,csak azert ha valakinek szinten alacsony a vernyomasa inkabb

BSN ENDORUSH.

Egesz nap innam.
Ugy erzem diszkretebb ,toleralhatobb hatas.
Beleolem ez hozza ki a maximumhohoz kozeli edzes intenzitast.

Hydroxycut Hc.

Mar azon gondolkoztam ma .hogy nyaron amikor lustabb napom van akkor is beveszek belole.
Negativ hatas: nulla.

Dietam 6. heteben iktattam be.
Reggel edzes elott fel oraval megy az elso adag.
Nagyon motivalt vagyok.
semmi zavaro tenyezo.
A delutani adaggal egesz nap elvagyok ,teljesen fel vagyok toltodve!

2008. Február 17. - 01:09:49
Válasz #3
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Advanced PCT + 11OXO + Plasmajet ezek szerint akár teljes körű utókúrának megfelelő Pisti? Tennél még hozzájuk bármit? Vagy ennyi elég?
Végülis elég, de én tettem mellé T-Bomb-ot is... ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 17. - 16:12:07
Válasz #4
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Johnny! És neked milyen tapasztalataid vannak?  ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 18. - 19:58:44
Válasz #5
Nem elérhető

Ren


Legextrémebb:(sok mindent még nem használtam) :-[
Tömegnövelő: Nálam a kedvenc a mass-tech, jól oldódik, nem puffaszt, nekem nagyon ízlik!
                    Magas értékű fehérje, CH, rostal és ásványi anyagokkal megerősítve! :-){
                    Én mindig ezt használom!  ;D
Fehérje: (ON) 100% Whey protein, tökélete kieg.(krémes süti íz), napi 2-3 adag :-oD !
Edzés előtt(közben): Régebben kipróbáltam egy SAN márkájú terméket(V12)!Ha hiszitek ha nem 1 hét után +5kg-al
                  karoztam :-O (mondjuk még akkoriban csak tömegnövelőket nyomtam ;D)
                  Aztán jött a No-Xplode: Pár adag után éreztem a hatását, az is jó volt, csak az volt a  bajom  hogy 1-2x
                  eléggé
                  megszédültem(olyannyira h 20 percig feküdtem a fekpadon szőlőcukros vizet szlapálva) !+"%
                  És sajna fejfájást is okozott!
                  Eddig a naNo Vapor a legjobb, de szemezgetek egy Gaspari kombóval is! ;)
Glutamine: Az MHP-s Sr-t használom, ahogy Steve is írta(selymes) és jól oldódik!
               És az se hátrány h van benne egy adagoló kanál amivel pontosan kitudom mérni az adagokat! 8-)
Sex: Axis-Ht odab..sz!
 :-)!

2008. Február 18. - 23:55:58
Válasz #6
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
A PlasmaJet számomra is "nagyon NAGY"   ;D ;D ;D meglepetés volt  :-)!
Mivel én jelenleg már diétázom így az egyébként is savasodásra hajlamos gyomrom egyszer csak úgy döntött, hogy a továbbiakban nem tolerálja a folyékony ital formájú Nitro termékeket. Pedig az eddigiekben nálam a BSN No-Xplode volt a favorit a gyors szívódás miatt. Most viszont úgy érzem találtam valamit ami még ennél is erősebb és hosszan tartón durranást eredményez.
A PlasmaJet minden szempontból az abszolút kedvenc most nálam  :-)! duplán is ...ha én dobok be egy adagot és ŐŐŐŐŐŐŐŐ   @-o még jobban, ha a Steve használja  Łł=   :-)o-: :-)-     ;D

2008. Február 19. - 19:40:59
Válasz #7
Nem elérhető

arc23


Hali!

Abban kérném a segitségetek hogy most kezdtem el egy szedni a BSN MASS Stacket /No Xplode,Celmass,Nitrix/ és hogy ezt medddig kell szedni,hány kÚra?azt tudom hogy csomag az kb 20 napig elég!
Előre is köszi! jah és ha van valami amit ehhez még ajánlotok azt szivesem fogadom!

>P<

2008. Február 19. - 20:10:48
Válasz #8
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...én még próbálgatom

..."kúra" utánra próbáltam a Novedexet és a PCT-t is. Mindkettő nagyon jól teljesített! Súlyban ugyanannyi,erőben szintén. Csak javasolni tudom azoknak is akik eddig a closty,provi,hcg-re esküdtek.

...fehérje most épp a ON Whey rocky road az isten...szerintem marad is júniusig. A MHP Probolic SR nagyon bevált estére. A glutaminok gözül az MHP Gluti SR szintén amit jónak tartok,de most majd adok egy esélyt az ON glutaminnak. Nekem ne akarjon egy glutamin 12 óráig kovályogni bennem! Ha azt akarom szívódjon fel mind azonnal vazze!  ;D
BCAA csak ON.
Bedurranás fokozó top Gaspari Super Pump.


Lehet hogy van még sok jó termék de időre van szükségem mire végigeszem.  :-oD ;D

2008. Március 26. - 22:00:48
Válasz #9
Nem elérhető

dragonslayer


Szia Sztereó.

Kúra után levezetésként csakmagát a PCT-t használtad?
csak napi 1 szemet szedtél ahogy az adagolás ajánlja?
HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT DOESN'T WORK HARD!

2008. Március 27. - 19:57:43
Válasz #10
Nem elérhető

tomi


Dymatize Super Amino
Dymatize Xpand
Twinlab Daily One
Up the dose, lift the most!

2008. Március 27. - 20:35:50
Válasz #11
Nem elérhető

Gman


Szia Sztereó.

Kúra után levezetésként csakmagát a PCT-t használtad?
csak napi 1 szemet szedtél ahogy az adagolás ajánlja?

Helló!

Tudom, h nem tőlem kérdezted és ne haragudj, h én is válaszolok, de PCT-ből nem napi 3 szemet ajánlanak? :-\
Én a Superdrol NG után szedtem így négy hétig, holnap veszem be az utolsó szemeket. Tényleg nagyon jó termék, főleg Retain-nel.



2008. Április 05. - 23:56:18
Válasz #12
Nem elérhető

zotja



2008. Április 07. - 08:15:37
Válasz #13
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szia Sztereó.

Kúra után levezetésként csakmagát a PCT-t használtad?
csak napi 1 szemet szedtél ahogy az adagolás ajánlja?

3 szemet adagoltam lefekvés előtt. Csak a PCT volt igen.

2008. Április 15. - 19:30:02
Válasz #14
Nem elérhető

mushroom


No-xplode ot ma próbáltam be először, tudni kell rólam, hogy eddig semmiféle no fokozó termékre nem reagáltam, gondoltam rögtön dupla adaggal kezdek. Ilyet még tényleg soha nem éreztem, egyszerűen nem akartam lerakni a súlyokat, vitt előre a cumó! Lábtolónál kezdett előjönni, amibe eddig 10 eket nyomattam most belenyomtam 3x20 at!  :-O Nem bírtam magammal, ismétlésszám mindenben felment, aztán csak néztem, hogy vége az edzésnek  :angry: Ezek után kiváncsi leszek a plasmajetre, az állítólag mégjobb...  @:-)