2024. Május 14. - 01:41:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fogyásom a Hydroxycut Max-al by Lil'D  (Megtekintve 86787 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Március 03. - 19:19:35
Válasz #225
Nem elérhető

Gabe


Ezeket a disco-s lányokra írtam. Lindát nem a disco-ban "találtam". Sőt nem is én találtam meg őt.  ;D

Discos lányok is szeretik a nagydarab embereket, nézd meg a portásoknak milyen csajaik szoktak lenni. Veled kapcsolatban inkább a kidolgozottság ami kiveri a biztosítékot a csajoknál szerintem  8)
Nos, a testépítő bíróknak és a csajoknak teljesen ellentétes elvárásaik vannak.  ;D

Minél "rosszabb testépítő" vagy annál jobban bejössz az átlagos csajoknak. A tipikusan a klasszikus bajnoki jegyek riasztják el őket: túl jó V alak, frankó comb kűlső ív, nagy combhajítók, szuper oldalsó/hátsó delta, vastag hátizomzat, nagy gyémánt vádli...és persze a szőrtelen test és a kidolgozottság/erezettség.

Úgyhogy srácok ezeket nehogy elérjétek mert minden nő elfordítja majd a fejét!

 ****:)))

Hú Steve, ez most nagyon motiváló volt, megyek is hamburgert zabálni  ****:))) ****:))) ;D ;D

Jajj nehogy higgy Steve-nek, nézz rám. Milyen fos testépítő vagyok, és mégse néznek rám se a csajok. Akkó ez most hogy van?  :-}  ****:)))
????... ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 03. - 19:21:53
Válasz #226
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezeket a disco-s lányokra írtam. Lindát nem a disco-ban "találtam". Sőt nem is én találtam meg őt.  ;D

Discos lányok is szeretik a nagydarab embereket, nézd meg a portásoknak milyen csajaik szoktak lenni. Veled kapcsolatban inkább a kidolgozottság ami kiveri a biztosítékot a csajoknál szerintem  8)
Nos, a testépítő bíróknak és a csajoknak teljesen ellentétes elvárásaik vannak.  ;D

Minél "rosszabb testépítő" vagy annál jobban bejössz az átlagos csajoknak. A tipikusan a klasszikus bajnoki jegyek riasztják el őket: túl jó V alak, frankó comb kűlső ív, nagy combhajítók, szuper oldalsó/hátsó delta, vastag hátizomzat, nagy gyémánt vádli...és persze a szőrtelen test és a kidolgozottság/erezettség.

Úgyhogy srácok ezeket nehogy elérjétek mert minden nő elfordítja majd a fejét!

 ****:)))

Hú Steve, ez most nagyon motiváló volt, megyek is hamburgert zabálni  ****:))) ****:))) ;D ;D

Jajj nehogy higgy Steve-nek, nézz rám. Milyen fos testépítő vagyok, és mégse néznek rám se a csajok. Akkó ez most hogy van?  :-}  ****:)))
????... ;D

Nem merted kiírni hogy "gyúrós köcsög" vagyok csak mi?  ****)  :D Pedig ha megnézel engem, minden passzol amiben gyengének kell lennem testépítő szemmel, az mind gyenge is  8) Logikusan a csajoknak sorba kellene állni a házam előtt, annyira szar vagyok  ;D ;D ;D

2009. Március 03. - 19:22:21
Válasz #227
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 03. - 19:27:27
Válasz #228
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Március 03. - 21:36:28
Válasz #229
Nem elérhető

fastor


Ezeket a disco-s lányokra írtam. Lindát nem a disco-ban "találtam". Sőt nem is én találtam meg őt.  ;D

Discos lányok is szeretik a nagydarab embereket, nézd meg a portásoknak milyen csajaik szoktak lenni. Veled kapcsolatban inkább a kidolgozottság ami kiveri a biztosítékot a csajoknál szerintem  8)
Nos, a testépítő bíróknak és a csajoknak teljesen ellentétes elvárásaik vannak.  ;D

Minél "rosszabb testépítő" vagy annál jobban bejössz az átlagos csajoknak. A tipikusan a klasszikus bajnoki jegyek riasztják el őket: túl jó V alak, frankó comb kűlső ív, nagy combhajítók, szuper oldalsó/hátsó delta, vastag hátizomzat, nagy gyémánt vádli...és persze a szőrtelen test és a kidolgozottság/erezettség.

Úgyhogy srácok ezeket nehogy elérjétek mert minden nő elfordítja majd a fejét!

 ****:)))
akkor nekem szerencsém, van egyik se igaz rám, max a V alak ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ;D ;D ;D 8-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 04. - 09:19:10
Válasz #230

Grizzly79

Vendég
Ezeket a disco-s lányokra írtam. Lindát nem a disco-ban "találtam". Sőt nem is én találtam meg őt.  ;D

Discos lányok is szeretik a nagydarab embereket, nézd meg a portásoknak milyen csajaik szoktak lenni. Veled kapcsolatban inkább a kidolgozottság ami kiveri a biztosítékot a csajoknál szerintem  8)
Fene tudja. Ezzel azért vitatkoznék. Én szoktam portázni időnként és meg kell mondjam, hogy nagyon nem jellemző, hogy a csajok állandóan jönnének.
Persze tapizni szokott néhány, de azok általában teljesen be vannak csicseregve és heccből csinálják.  **:))))*
Nyilván az italfogyasztással egyenes arányban van a csajok ránkmozdulási határhajlandóságának emelkedése is.  >:D

Az nagy átlag egyébként meg buta lúzereknek tartja a portásokat. ***)))) :-/-- :-Đ

2009. Március 04. - 10:14:01
Válasz #231
Nem elérhető

sasa


Mesélj! Hol szoktak tapizni? Csak nem közép tájékon?
Visszamegyek portázni. ;D

2009. Március 04. - 10:41:20
Válasz #232

Grizzly79

Vendég
Mesélj! Hol szoktak tapizni? Csak nem közép tájékon?
Visszamegyek portázni. ;D
Főleg fenék és kar a tapizás tárgya.  ****:))))))

2009. Március 04. - 11:44:23
Válasz #233
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezeket a disco-s lányokra írtam. Lindát nem a disco-ban "találtam". Sőt nem is én találtam meg őt.  ;D

Discos lányok is szeretik a nagydarab embereket, nézd meg a portásoknak milyen csajaik szoktak lenni. Veled kapcsolatban inkább a kidolgozottság ami kiveri a biztosítékot a csajoknál szerintem  8)
Fene tudja. Ezzel azért vitatkoznék. Én szoktam portázni időnként és meg kell mondjam, hogy nagyon nem jellemző, hogy a csajok állandóan jönnének.
Persze tapizni szokott néhány, de azok általában teljesen be vannak csicseregve és heccből csinálják.  **:))))*
Nyilván az italfogyasztással egyenes arányban van a csajok ránkmozdulási határhajlandóságának emelkedése is.  >:D

Az nagy átlag egyébként meg buta lúzereknek tartja a portásokat. ***)))) :-/-- :-Đ

Nem jó fele portázol  ;D

2009. Március 30. - 14:19:59
Válasz #234
Nem elérhető

bsdina


Sziasztok!

Nagyjából végigolvastam a történetet Lil'D, először is gratulálni szeretnék!  Másodszor pedig egy kérdést szeretnék feltenni:  megvettem a max kapszulát, a mellékelt matricán és az interneten is az volt leírva az adagolást illetően,h napi 2x3 kapszula... az első hármat be is vettem étkezés előtt, kb 1 órája remeg a kezem, szédülök, rossz a közérzetem... aztán elolvastam ami a dobozon volt angolul,amiben teljesen más volt írva a napi adagról. Első nap 2x1 kapszula, stb stb... most akkor melyik a valós?? nagyon úgy tűnik,h ezzel a 3mal kicsit kicse*tem magammal, elég lett volna a napi 2 kapszula!  :-\   
Valaki válaszoljon, hogy helyesen tudjam szedni a cuccot!  köszönöm!

2009. Március 30. - 14:25:04
Válasz #235
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Nagyjából végigolvastam a történetet Lil'D, először is gratulálni szeretnék!  Másodszor pedig egy kérdést szeretnék feltenni:  megvettem a max kapszulát, a mellékelt matricán és az interneten is az volt leírva az adagolást illetően,h napi 2x3 kapszula... az első hármat be is vettem étkezés előtt, kb 1 órája remeg a kezem, szédülök, rossz a közérzetem... aztán elolvastam ami a dobozon volt angolul,amiben teljesen más volt írva a napi adagról. Első nap 2x1 kapszula, stb stb... most akkor melyik a valós?? nagyon úgy tűnik,h ezzel a 3mal kicsit kicse*tem magammal, elég lett volna a napi 2 kapszula!  :-\   
Valaki válaszoljon, hogy helyesen tudjam szedni a cuccot!  köszönöm!

Szia!

A Hydroxycut Max ajánlott adagolása: 1-3 nap: 2*1kapsz, 4-7 nap: 2*2kapsz, 8. naptól: 3*2kapsz

2009. Március 30. - 14:45:07
Válasz #236
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ja, még azt hozzátennem, hogy a magyar nyelvű cimkén ugyan ez rajt van táblázatban.  ;)

2009. Április 02. - 14:50:51
Válasz #237
Nem elérhető

LilD


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy iylen sokáig nem jelentkeztem, de zajlik az élet egyre keményebben  8-)

A maxal kapcsolatban, valóban nem volt túl célszerű döntés a maximum adaggal kezdeni. Mint általában minden kiegészítőt érdemes felvezetni aztán levezetni is. Az hogy mi van a dobozra írva az csak egy iránymutatás, neked kell kitapasztalnod hogy a te szervezetednek mi a jó. Van aki végig maximum 4dbot vehet be és van a 12db sem érez meg belőle. Mindenképpen figyelned kell a tested jelzéseire, és bizony ha rosszúl vagy tőle az nem éppen pozitív visszajelzés. A hydroxycut egy elég erős zsírégető, és könnyen okozhatja az általad leírt mellékhatásokat. A csomgoláson gyakran előfordul, hogy nem jó a fordítás, ezért érdemes az angol nyelvüt nézni vagy legalábbis átnézni azt is. A maxon viszont rajta van magyarul is pontos adagolás, (az enyimen legalábbis rajta volt). Mindenképpen vegyél vissza az adagból. Ha bármi kérdésed van még nyugodtan írj...

Nemsokára jelentkezem további fejleményekkel a felkészülésemet illetően. Nagyvonalakban annyit, hogy az őszi szezont még kihagyom, legalábbis most úgy néz ki. Nem pihenek eleget sokat edzem , és dolgozom, ezért aztán nem fejlődök olyan ütemben mint kéne, plusz még egy térdszallag szakadás is közbeszól, de nem adom fel, csak pár hónapot csusztatom a  versenyt, legalábbis most így áll aztán majd meglátjuk  ;)

Puszó
 :-*

2009. Április 02. - 20:17:09
Válasz #238
Nem elérhető

Szandi


Uhh,mit csináltál a szalaggal? Gyógyulást! :)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Április 17. - 22:57:22
Válasz #239
Nem elérhető

svajky


Kedves Bsdina!

Bár én nem a Max-ot, hanem a Hardcore-t választottam, január óta szedem minden nap, de nem viszem túlzásba. Napi mindössze 1 kapszulát vagyok hajlandó bevenni, ez is épp eléggé pörget. Igyekszem déltájban bevenni, mert ha késő délután veszem be, akkor éjfélig sem tudok elaludni. Ha edzésnapot tartok, akkor edzés előtt két órával veszem be, úgy vettem észre, tényleg javult az állóképességem. Még soha semmilyen táplálékkiegészítőtől nem fogytam le, önmagában kardio edzéstől sem, most merem kijelenteni, hogy hibahatáron túli csökkenést tapasztalok. Három kiló mínusz (84-ről 81-re) + három centivel rövidebb derékbőség januártól a mai napig. Ha hozzászámítom, hogy a súlyzós edzés révén némileg izmosodtam is, és mindez gyakorlatilag téli hónapokban történt - mondható, hogy ez kezdetnek nem rossz eredmény. LilD megosztott tapasztalatai nem csekély mértékben járultak hozzá a motivációmhoz, ezúton köszönöm neki az itt közzétett sorait. Természetesen egyénfüggő minden táplálékkiegészítő hatása, de én mindenkit türelemre intenék, nehogy bárki nagy dózisban lásson neki bármilyen étrendi változásnak. A hirtelen fogyástól az Úr óvjon mindenkit - láttam egy-két példát, amikor ez nem elismerést, hanem inkább szánakozást váltott ki.
Folytatom a kúrát, a súlyommal immár elégedett vagyok, a zsírleadást izomépítéssel igyekszem kompenzálni.

Sok sikert mindenkinek!!