2024. Április 29. - 00:43:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fogyásom a Hydroxycut Max-al by Lil'D  (Megtekintve 86573 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 19. - 15:11:10
Válasz #240
Nem elérhető

hummerdikk


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy iylen sokáig nem jelentkeztem, de zajlik az élet egyre keményebben  8-)

A maxal kapcsolatban, valóban nem volt túl célszerű döntés a maximum adaggal kezdeni. Mint általában minden kiegészítőt érdemes felvezetni aztán levezetni is. Az hogy mi van a dobozra írva az csak egy iránymutatás, neked kell kitapasztalnod hogy a te szervezetednek mi a jó. Van aki végig maximum 4dbot vehet be és van a 12db sem érez meg belőle. Mindenképpen figyelned kell a tested jelzéseire, és bizony ha rosszúl vagy tőle az nem éppen pozitív visszajelzés. A hydroxycut egy elég erős zsírégető, és könnyen okozhatja az általad leírt mellékhatásokat. A csomgoláson gyakran előfordul, hogy nem jó a fordítás, ezért érdemes az angol nyelvüt nézni vagy legalábbis átnézni azt is. A maxon viszont rajta van magyarul is pontos adagolás, (az enyimen legalábbis rajta volt). Mindenképpen vegyél vissza az adagból. Ha bármi kérdésed van még nyugodtan írj...

Nemsokára jelentkezem további fejleményekkel a felkészülésemet illetően. Nagyvonalakban annyit, hogy az őszi szezont még kihagyom, legalábbis most úgy néz ki. Nem pihenek eleget sokat edzem , és dolgozom, ezért aztán nem fejlődök olyan ütemben mint kéne, plusz még egy térdszallag szakadás is közbeszól, de nem adom fel, csak pár hónapot csusztatom a  versenyt, legalábbis most így áll aztán majd meglátjuk  ;)

Puszó
 :-*
!+"% Hogy sikerult osszehoznod? Remelem, hogy csak reszleges szakadas, mert azzal kb 2 honap es tudsz edzeni(tapasztalat ˝=/). Minnel hamarabbi gyogyulast kivanok! :-){

2009. Május 05. - 18:04:39
Válasz #241
Nem elérhető

LilD


Sziasztok!

Köszönöm az "aggódó leveleket". örömmel mondhatom végül egész jól megúsztam a dolgot. Mostanra rendesen tudok edzeni a lábamra is, nem mondom , hogy nem érzem, de nem fáj különösebben.
 
Örülök, hogy forumom segítséget tud nyújtani néhanapján és némileg motivációval szolgálhatok. Az elmúlt hónapokban nem tudtam volna motiváló lenni, hiszen komoly összetűzésekbe kerültem saját testemmel és céljaimmal. Fogalmam sem volt mit is akarok valójában, de erről majd kicsit később írok bővebben.

A térdszallag szakadásomból talán ti is tudtok tanulni. A hibás én voltam mégpedig azért mert nem hallgattam saját magamra.  Volt egy kemény lábnapom, amit két kemény munkanap követett, 3órás alvásokkal. Aztán ismét jött a lábnap. éreztem hogy fáj a  lábam, húzodik, szóltam is az edzőmnek, de ő úgy gondolta csak izomláz, bár hozzátartozik a  történethez, hogy nem említettem neki a  kevés alvást. Az edzést ettől függetlenül ugyan olyan keményen megtartottuk egészen a harmadik gyakorlatig ami egy padralépés volt és rögtön a második fellépésemnél reccsent egy nagyot a térdem és befordult. Innentől kezdve a story ismerős. Orvos , ultrahang, pihentetés, 6hét lábrögzítő. Iszonyatos szerencsém volt, hiszen az oldalsó szallag szakadt és mint ídővel kiderült csak részleges és semmi komoly. Ugyan instabil az a lábam, de nem érzem súlyosnak a sérülést. A térdrögzítőt mindössze 3napig bírtam viselni.
A sérülésből kifolyólag viszont komoly változásokon ment át az életem. Az edzőmmel némileg összetűzésbe keveredtünk, de hála az égnek megtudtuk beszélni, bár volt néhány jó akaró akik megpróbálták ezt megnehezíteni, de nagy szerencsére midnent őszintén megtudtunk beszélni. A munkát folytatjuk, bár nem úgy ahogy eddig. Egyáltalán SOHA de SOHA nem hibáztattam emiatt az edzőmet, a probléma másból adódott. Megtanultam egy nagyon fontoss dolgot, magamra kell hallgatnom és biznom kell magamban különben nem érem el azt amit akarok. Úgy gondolom így kellett történie. és örülök a  változásnak amit hozott. 
Amit ebből tanulhatok:
1. aludj eleget
2. nyújts rendszeresen
3. ha fáradt vagy és fáj akkor ne erőltesd.
4. ha céljaid vannak akkor igenis aludj eleget, nem szabad hogy más fontosabb legyen.
5. ha van edződ akkor igenis mindenre hívd fel a figyelmét
6. ugyan vonzatos tanulság, de jól gondold meg kinek mit mondasz, mert kiforgatják és a végén teljesen másképpen jut vissza, a legjobb ha rögtön a probléma kezdetekor leülsz megbeszélni a problémát azzal akivel adódott.

Ezek az én jó tanácsaim, ha megfogadod jó, ha nem az is a te döntésed. Úgy gondoltam talán segíthetek ezzel másoknak azzal ha leírom, tanulságnak nem rossz :)

A későbbiekben amikor lesz ídőm leírom, hogy jelenleg hol áll a felkészülésem és hogy miylen döntéseket hoztam meg, és valószínűleg néhány körkérdést is felteszek majd amikre örülök , ha jön reagálás. Most viszont megyek dolgozni, vagy legalábbis úgy csinálni mintha dolgoznék (pedig valójában csak Arnold könyvet olvasok  8-)  ****:)))))) )

 Łł=
 :-*

2009. Május 05. - 19:02:31
Válasz #242
Nem elérhető

Suncity


jobbulást neked =/+'

ismerős ez a térdszalag szakadás, mert nekem is többszörös szakadás után még 17évesen végleg kivették a baltérdemből, és nem pótolták mert még a fugák porcosak voltak a térdemben
így nagyon rengetexer  kiugott az évek során,( különféle szitukban is okozott vicces perceket @:-) )
 de mindig visszatettem szépen----- :violinplay3:
ezért pont nem is lábaztam, évekig !+"% , de mióta lábazok és a comfeszítőt is külön edzem annnyira megerősödtek az izmok, hogy 1általán nem érzem, hogy nincs keresztszallagom,teljesen stabilnak érzem a térdem, és akkor sem ugrik ki ha egyenetlen taljajon sétálok-futok
érdekes módon 1szer sem ugrott ki /:-) inmáron 1.5éve mióta edzem a feszítőt-hajlítót

2009. Május 05. - 20:24:53
Válasz #243
Nem elérhető

Suncity


jobbulást neked =/+'

ismerős ez a térdszalag szakadás, mert nekem is többszörös szakadás után még 17évesen végleg kivették a baltérdemből, és nem pótolták mert még a fugák porcosak voltak a térdemben
így nagyon rengetexer  kiugott az évek során,( különféle szitukban is okozott vicces perceket @:-) )
 de mindig visszatettem szépen----- :violinplay3:
ezért pont nem is lábaztam, évekig !+"% , de mióta lábazok és a comfeszítőt is külön edzem annnyira megerősödtek az izmok, hogy 1általán nem érzem, hogy nincs keresztszallagom,teljesen stabilnak érzem a térdem, és akkor sem ugrik ki ha egyenetlen taljajon sétálok-futok
érdekes módon 1szer sem ugrott ki /:-) inmáron 1.5éve mióta edzem a feszítőt-hajlítót
:-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O
bevallom, kicsit rosszul voltam, miközben olvastam, minden tiszteletem a tiéd  :-){ :-){

köszi, PAm ;)
amúgy amikor kiugrott, az eléggé szar érzés volt de amikor visszaugrott az felért egy "mikroorgazmussal" @-o @-o

2009. Június 04. - 22:59:48
Válasz #244
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Június 07. - 11:11:42
Válasz #245
Nem elérhető

ist


Szia Lild! és többiek!
Eddig csak olvasgattam a fórumon, de Lild fejlődését látva, úgy éreztem muszáj írnom.
Szeretnék gratulálni! Ez remek teljesítmény! Łł=

2009. Június 23. - 09:52:11
Válasz #246
Nem elérhető

LilD


Sziasztok!

Ismét itt  :) Olyan sokminden történt hogy nem tudtam hol is kezdjem, ezért eddig nem kezdtem sehol  :)

Rövid áttekintés: Tavaly elkezdtem a Hydroxycut maxot szedni, majd annyira fellelkesültem, hogy versenyfelkészülésre adtam a fejem, a diétám nagyon jól sikerült (bár lehetett volna még jobb is:) ) aztán elkellett kezdenem tömegelni (mert hogy ez ezzel jár) na azt már nem viseltem túl jól, nem is sikerült jól, a bajokat tetézte a térdszallag szakadásom, aztán az edzőmmel való különválás. Ez volt az a pont amikor is leültem átgondolni a dolgokat....

Sajnos csalódnom kellett néhány számomra fontoss emberben, de nem bánom, hiszen ez is az élet egyik leckéje volt számomra, és csak erősebb lettem tőle.  ****:)))))) Hiszem hogy nem véletlen történtek úgy a dolgok ahogyan történtek. Komolyan fontolóra kelett vennem ezt a verseny dolgot. A genetikám nem túl jó ehez a sporthoz, és fejlődni sem sikerült úgy ahogyan kellett volna, bár hozzá kell tennem egyenlőre naturálban probáltam úgy, hogy mellette dolgozom és ezáltal pihenni sem tudtam úgy, plusz azért még fiatal vagyok ahoz hogy bezárjam magam négy fal közé, és sajnos ez a sport erről szól. Nem hiszek a lehetetlenben, kitartással és súlyos áldozatokkal megtudtam volna csinálni, álltam volna szinpadon, DE... számomra túl nagy áldozatokkal járt volna. Mérlegeltem és rájöttem nem éri meg...
A tömegelés lelkileg eléggé megviselt, nemigazán tudtam helyére tenni a dolgokat. Most hogy egyedül maradtam (edző nélkül) én írányítom az életemet... Sokat tanultam az edzőmtől, amiért hálás leszek mindig, de sajnos nagyon nagyot kellett benne csalódnom és rájöttem egyedül sokkal jobban megy, így azt csinálom amit jónak érzek. Kimondottan ajánlom, hogy valakinek legyen edzője, de csak úgy müködik, ha az edző ténylegesen meghallgatja a tanítványát és együttmüködnek, türelemmel, szeretettel, tisztelettel egymás iránt és nem utolsó sorban korrekt módon... Ha ez nincs meg akkor nem müködik jól...

Nagyon nehezen álltam vissza a diétára, nemnagyon foglalkoztam a dologgal, kicsit pihentem, most viszont új erővel , kitartással és motivációval ismét belevágtam, és azt kell mondanom nagyon jól megy. Mégkeményebb a diétám mint eddig volt, de úgy érzem megéri  Łł=
Ismét a Hydroxy a segédem ;D , bár biztosan tudjátok bevonták  :( , de nekem volt még itthon tartalék 2 dobozom  ****:))) Egyenlőre jól reagálok rá, nem vagyok rosszúl, érzem a hatását, de azért nem annyira erősen mint régen, ami nem feltétlen annyira nagy baj, hiszen sokszor voltam szarul miatta. Ez a második hetem ezzel a diétával és 58.3kg-ról 55.7kg-ra sikerült lemennem. Amit betudok a kezdeti sokknak, és tudom megáll majd egy ponton, de ettől még igazán örülök neki  8-)
Kezdem megismerni a testem, mire hogyan reagál, ezt midnenkinek ajánlani tudom, figyeljen a test jelzéseire, ebből tud a legtöbbet tanulni. Mindenki másképpen müködik, nem teljesen de azért vannak eltérésem, főleg mostanában amikor egyre többen egyre több mindenre érzékenyek lesznek.

Jelenleg úgy állok a  dologhoz, hogy szeretnék viszadiétázni az elsődleges cél a 49kg, de esett róla szó, hogy a 46kg lenne az ideális, ez folyamatában kifog derülni. Kialakítok egy olyan formát ami tetszik, az akrobatikát elkezdem, és mindent úgy csinálok mintha versenyre készülnék. Amikor elérem azt a  formát ami nekem tetszik, megállok, ha azt mondják úgy versenyképes vagyok, akkor elindulok, ha nem akkor nem... Az egyetlen problémám a versenyformával, hogy nekem sokszor már túl férfias. Nem szeretném ha az arcom elváltozna, ami persze nem szükségszerű, de sosem lehet tudni, a többi mellékhatásról pedig inkább ne is beszéljünk. Tisztelem azokat akik végig csinálják és bevállalják, és vannak akik szép nőiesek tudtak maradni, de sajnos ez a kevesebb, és sosem tudhatom én melyik kategoriába tartoznék. Arról nem is beszélve hogy a versenyzés egy éltforma, egy elég egyoldalú életforma. Ha jó akarsz lenni akkor semmi más nem létezhet az életedben. Mindent az étkezésekhez, a pihenéshez kell kötni, és nagyon sok oylan dolgoból kimarad az ember amit a későbbiekben talán megbán, hiszen csak egyszer vagyunk fiatalok. Rengeteget tanultam a sportból és azt kell mondanom "szemét kemény" lettem  Łł=  sosem hagynám abba, és feladni sem akarom, de mérlegelek...

Lenne egy körkérdésem is:)
Kinek mit adott a sport? Mit tanult, miben lett erősebb, miért szerette meg ?

Legyetek jók, és várom a válaszokat  ;)

 :-*

2009. Június 23. - 10:11:24
Válasz #247
Nem elérhető

God Vazzeg


Remélem az őszi versenyszezonban megint összefutunk, majd jól lemeózlak, persze csak ha az asszony nem néz oda  8-)  !+"% Kitartó csajszi vagy, szurkolok neked. A célok nagyon fontosak, de nem mindenáron kell megvalósítani őket, de ezt neked már nem kell magyarázni, biztos vagyok benne hogy jól döntöttél, és lesz még lehetőséged optimálisabb körülmények közt kiteljesíteni önmagad, akár egy versenyen, akár az életben  ;)

2009. Június 27. - 08:39:09
Válasz #248
Nem elérhető

LilD


Én is remélem, hogy az őszi versenyszezonban találkozunk, igyekszem olyan formában megjelenni, hogy alátámasszam álításodat, miszerint kitartó vagyok  8-) Iszonyatosan nehéz visszaállni a diétára, de azt hiszem menni fog. Ugyan némi cselt bekell vetnem, étvágycsökkentőt szedek, de nagyon jól bevállik  ****:))))))

2009. Június 27. - 08:40:53
Válasz #249
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is remélem, hogy az őszi versenyszezonban találkozunk, igyekszem olyan formában megjelenni, hogy alátámasszam álításodat, miszerint kitartó vagyok  8-) Iszonyatosan nehéz visszaállni a diétára, de azt hiszem menni fog. Ugyan némi cselt bekell vetnem, étvágycsökkentőt szedek, de nagyon jól bevállik  ****:))))))


Nekem a dymaburn jól elnyomja az étvágyat  ;-oo-;

2009. Július 06. - 23:58:36
Válasz #250
Nem elérhető

agica_


Sziasztok!
Ma este olvasgattam a fórumot, és elhatároztam, hogy belevágok!
Nagyon kezdő vagyok e téren, de ami a lényeg, hogy fogyni akarok normális módszerrel, és nem pedig sztrádiétákkal, meg hasonlókkal!!!!
Kővéri Tamást nem tudom, hogy ismeritek-e, ő ajánlotta ezt az oldalt, meg mást is.

Az én súlyom szégyenszemre : 85-90 kg között mozog.
Magasságom nem éppen felel meg a súlyomnak... : 170 cm vagyok.

Nagyon szeretnék egy kis segítséget kérni hogy mit hogy merre hány méter, mert így nem mehet tovább! Az idő haladtával szeretnék én is képeket feltenni ide, hogy legyen min ,,csámcsogni,, , de csak jó értelemben :)

Tamás ezt az étrendet javasolta : 
1.       20g zabpehely + 8tojás fehérje vagy 20g (1 kanál) protein+ 1 kanál lenmagolaj

2.       100g csirke+40g rizs

3.       100g csirke+40g rizs

4.       100g csirke+40g rizs

5.       100g csirke+200g zöldség

6.       50g csirke+200g zöldség

Ez megfelel?
Mozgás? Kiegészítők??? Milyen ez a Hydroxycut Max?
Segítsetek pls!

Előre is köszönöm!
üdv!

agica

2009. Július 08. - 12:57:23
Válasz #251
Nem elérhető

agica_


Felvettem a kapcsolatot LilD vel :)
Szóval minden ok :)

2009. November 11. - 00:05:48
Válasz #252

Akezdetfia

Vendég
jó kis topic  ****:)))))) nem akármilyen átváltozással  8-}