2024. Április 28. - 22:11:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Johnny és a PlasmaJet  (Megtekintve 23099 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 14. - 23:46:24
Válasz #30
Nem elérhető

cristiano89


Hmmm, és a plasma jet-et lehet együtt tolni az NO-xplode-al?  :)
vagy inkább nem tanácsos, mennyire durva? @-o

2008. Június 15. - 19:23:56
Válasz #31
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hmmm, és a plasma jet-et lehet együtt tolni az NO-xplode-al?  :)
vagy inkább nem tanácsos, mennyire durva? @-o
Van számtalan variáció,de biztos vagyok benne hogy nem véletlenül írták a Superpump -PlasmaJet kombót meg,hiszen mindkettőt a Gaspari csinálja,jól összeválogatva az összetételt.
Én csak egy próbát végeztem.Mindenkinek más jön be,én ezért szép lassan végigpróbálom az összeset.Eddig a PlasmaJet-Superpump van holtversenyben az élen a NaNo Vapor-ral @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 16. - 09:47:52
Válasz #32
Nem elérhető

cristiano89


Köszi Johnny a választ, és még lenne egy kérdésem, hogy ha tömegelek majd és tiszta izomtömeget akarok felpakolni magamra, akkor max. mennyi szénhidrátot vihetek be napi???

2008. Június 16. - 17:22:14
Válasz #33
Nem elérhető

cristiano89


Köszi Johnny a választ, és még lenne egy kérdésem, hogy ha tömegelek majd és tiszta izomtömeget akarok felpakolni magamra, akkor max. mennyi szénhidrátot vihetek be napi???

Mellesleg 169 cm magas vagyok.

2008. Június 24. - 17:02:31
Válasz #34
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Köszi Johnny a választ, és még lenne egy kérdésem, hogy ha tömegelek majd és tiszta izomtömeget akarok felpakolni magamra, akkor max. mennyi szénhidrátot vihetek be napi???
Ez inkább az Általános Segítség témába tartozik,de az hogy 169cm magas vagy nem igazán befolyásolja azt hogy hány gramm ch-t vihetsz be tömegnöveléskor ;).Tiszta izomtömegre a tömegnöveléskor én is vevő lennék,ha valaki tudja hogy kell,kérem írja meg,ígérem megfogadom #:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 24. - 20:53:06
Válasz #35
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Johnny ne mondd már hogy magasság alapján nem tudod kiszámolni a ch-t. Ha 169 centi a manus akkor hogy meginduljon a tömegnövekedés 412.6 gramm ch-t kell bevinnie egy nap.

Egyszerűen

Az (a(xy)2 + b(xy) + c)2 ≤ (a(x2)2 + b(x2) + c)(a(y2)2 + b(y2) + c) egyenlőtlenség átalakítás után 0 ≤ abx2y2(x2 + y2 – 2xy) + ac(x4 + y4 – 2x2y2) + bc(x2 + y2 – 2xy) alakot ölti,tehát az eredmény a 412.6

Így érthető nem?

Ki tudom számolni azt hogy melyik fehérje jó neki,sőt azt is hogy melyik íz válik be. Csak be kell helyettesíteni a képletekbe.

Hogy ilyen egyszerű dolgokon fennakadtok!  !+"% ˝=/ ;D

2008. Június 24. - 21:02:19
Válasz #36
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Johnny ne mondd már hogy magasság alapján nem tudod kiszámolni a ch-t. Ha 169 centi a manus akkor hogy meginduljon a tömegnövekedés 412.6 gramm ch-t kell bevinnie egy nap.

Egyszerűen

Az (a(xy)2 + b(xy) + c)2 ≤ (a(x2)2 + b(x2) + c)(a(y2)2 + b(y2) + c) egyenlőtlenség átalakítás után 0 ≤ abx2y2(x2 + y2 – 2xy) + ac(x4 + y4 – 2x2y2) + bc(x2 + y2 – 2xy) alakot ölti,tehát az eredmény a 412.6

Így érthető nem?

Ki tudom számolni azt hogy melyik fehérje jó neki,sőt azt is hogy melyik íz válik be. Csak be kell helyettesíteni a képletekbe.

Hogy ilyen egyszerű dolgokon fennakadtok!  !+"% ˝=/ ;D


 Łł=

2008. Július 26. - 22:08:01
Válasz #37
Nem elérhető

JFlame


Sziasztok! Szia Johnny!

Kérdésem lenne a Plasma Jet-tel kapcsolatban. Elnézést ha rossz helyen kérek segítséget.

Dave Palumbo diétáját csinálom, fogyasztok.
Ez kb. így néz ki :

1. étkezés : 3 egész tojás + 5 fehérje + Omeg3 tabletták
2. étkezés : 44g fehérje (turmix) +extra 4g glutamin, 2,5g BCAA, 2g Beta Alnin + 2 evőkanál mogyoró vaj
3. étkezés : 200-250g csirkemell + 1 marok dió
4. étkezés : 44g fehérje (turmix) +extra 4g glutamin, 2,5g BCAA, 2g Beta Alnin + 2 evőkanál mogyoró vaj
5. étkezés : 250g lazac + kis zöld sali egy kanál macadamia nut olaj + 1 kanál ecet
6. étkezés : 44g fehérje (turmix) +extra 4g glutamin, 2,5g BCAA, 2g Beta Alnin + 1 evőkanál mogyoró vaj

3x szedek 2 tabbletta Lipo6-et
ezenkivül még edzés közben fogyasztok vízzel glutamint, BCAA-t és Beta Alanint.
valamint edzés elött 30 perccel iszok egy adag attackot

A kérdésem, végre csak az lenne hogy mehet e a PlasmaJet szénhidrát mentes(minimális) diéta mellett????
Az Attackkal együtt venném be 30perccel edzés elött....

A Lipo6-től így is pörgök, és vörösödök.... Sok lenne a PlasmaJet még mellé?
(különben 30éves vagyok 186 magas és 98 kiló, ha ez bármit is számít:))