2024. Április 28. - 17:27:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Tavaszi cél? Vihetsz párat...  (Megtekintve 52434 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 11. - 01:43:00
Válasz #30
Nem elérhető

Kővári Tamás


Istenem legyek már 18   ?:-/  már csak kicsit több mint 4 hónap    :-){  , különben siránkozáson kívül remek teszt lesz ez is és csak reménykedhetek abban h 18 év alattiak is jelentkezhetnek a tesztre   =/+'

2008. Április 11. - 12:18:34
Válasz #31
Nem elérhető

L


Sziasztok!

Nekem a tavaszi szezon főversenye a  Masters Eb. jún. 06.-án ,előtte pedig a bajai válogató erre a versenyre. Ezek a termékek kiválóan alkalmasak a száraz izomtömegem gyarapítására. A tavaji BSN GP.-re szintén hasonló termékekkel készültem. Az eredménnyel elégedett voltam akkor is. Szeretnék a tesztre jelentkezni és remélem az elkövetkezendő 8 hetem
saját teszt topikomban tárhatom elétek.

Berkes Eszter

Szia Eszti!

Remélem beválasztanak és leírod majd a topicodban, hogy hogy van az hogy Ti egész évben formában vagytok... ????... ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 12. - 01:30:22
Válasz #32
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv mindenkinek!

Írtam, hogy ez még csak egy beharangozó volt, még részleteket sem írtam sem a jelentkezési feltételekről, sem a tesztről...ráadásul a MAP termékek még meg sem érkeztek az üzletbe... Úgyhogy mindenki relaxáljon egy kicsit!  :-} ;D

8 ember fog tesztelni, közülük az egyik az Gaspari teszt 'people's champion'-ja lesz...

Majd mindenkit időben értesítek a továbbiakról itt a topikban!

Addigra az email-ben, privátban, topikban érkezett jelentkezések már rég a feledés homályába fognak veszni...email-em kb. napi 10 jön, privát 5-10, a topikot meg nem böngészem oda-vissza...



Lényeg a lényeg, a teszt hamarosan be fog indulni és 7 ember ki lesz választva (+ egy Gaspari tesztelő) ez TUTI!   8-} 8-)


Jules Sprite-tal öblítette le a Big Kahuna Burger-t... Ti meg majd Freak Fix-el öblíthetitek le az aminosav kapszulákat... :-oD @:-)



GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 12. - 08:24:32
Válasz #33
Nem elérhető

ViCtor


állati film a ponyva  ;) kb "csak" 230x mondják el a filmben ,hogy FAKK  o:) meg lett számolva. anno 95ben lol, később vmilyen helyi tévében volt egy rejtvény, evvel kapcsdolatosan és nyertünk.
 ;D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 12. - 10:41:32
Válasz #34
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Akkor a tesztre:












































jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem....  Łł=

Ja és most jöhetne egy kis: BRU-Ha-Ha-Ha-Ha

2008. Április 12. - 11:23:09
Válasz #35
Nem elérhető

bandus


nem ide illik, de mivel Pisti is nagy ponyvaregény rajongónak tűnik, ezért berakom, hátha még nem látta:
http://www.angryalien.com/0605/pulpfictionbuns.asp
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 13. - 04:44:19
Válasz #36
Nem elérhető

ViCtor


  :-< "Ne mondd mégegyszer azt; "Hogy mi?!" !"  8-)
-Hogy mih???  :( :o :-[ :-X :-\ :'(
 :-/--  :-/--
 :-)-
 {-)

 Łł= ))=/
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 13. - 12:05:42
Válasz #37
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Akkor a tesztre:












































jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem,jelentekezem....  Łł=

Ja és most jöhetne egy kis: BRU-Ha-Ha-Ha-Ha
Vargadanik nem jelentkezhetnek a tesztre!  ))=/

Te különben is fogyókúrázol, bőrt vékonyítasz, hasat laposítasz, arcot karakteresítesz...vagy nem vázze?!  :-/-(-: 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 13. - 12:10:37
Válasz #38
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
  :-< "Ne mondd mégegyszer azt; "Hogy mi?!" !"  8-)
-Hogy mih???  :( :o :-[ :-X :-\ :'(
 :-/--  :-/--
 :-)-
 {-)

 Łł= ))=/
Victor, a profilképedet a saját magad, Abraham Lincoln és Kalóz Jack karikatúrájából szerkesztetted össze?  :-O ::) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 15. - 14:29:23
Válasz #39
Nem elérhető

Larson


Érdeklődnék az ügyben, hogy a tesztre hol lehet jelentkezni és hogy István mikor ír új infókat róla?

Minden választ előre is köszönök!
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Április 15. - 16:05:24
Válasz #40
Nem elérhető

Gabore


Kedves Izomenő!
Azt hiszem az egész emberiség nevében megköszönhetem ezt a tartalmas hozzászólásod. :-)!

2008. Április 15. - 19:09:54
Válasz #41
Nem elérhető

hopika


Holly shit!!!
Nem vagy semmi ecsém,az biztos...Már csak azért is lehetnél az egyik tesztelő,hogy láthassanak Téged is,az erre vágyó fórumozók!
Hajrá Izom(m)enő!

Ps:a nick-kedből direkt hiányzik az a fránya 'm' betű? 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 15. - 19:19:15
Válasz #42
Nem elérhető

bandus


ez síros volt  @-o :-)!

izomenő 4 prezident :-):-)::
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 15. - 22:27:55
Válasz #43
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Április 16. - 00:45:07
Válasz #44
Nem elérhető

tomi


Nekem is tetszett, olvasnám a tesztet...  @:-) (+)
Up the dose, lift the most!