2024. Május 13. - 12:51:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Tavaszi cél? Vihetsz párat...  (Megtekintve 52594 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 25. - 18:36:18
Válasz #150
Nem elérhető

bandus


Én is gratulálok mindenkinek, használjátok ki a lehetőséget, b@sszatok oda :-< :-Đ (:-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 25. - 18:51:20
Válasz #151
Nem elérhető

fastor


 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
öt perce vigyrgok mint a vadalma ;D
KÖSZÖNÖM SZÉPEN :-){
HÉTFÖTÖL ODDABASZUNK A SÚLYOKNAK  /7% =/+' :-/] {-) /7% =/+' :-/] {-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 25. - 18:53:54
Válasz #152
Nem elérhető

Raymond


Sok sikert a tesztelőknek!!!
Nyomjátok keményen, szaggassátok a súlyokat..mint ahogy Kevin Levrone is mondta: "Keep training heavy keep training harder pump up the volume".......

2008. Április 25. - 21:53:03
Válasz #153
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tudom, hogy van külön adagolási utasítása az egyes cuccoknak, de légyszi Steve ha 2 csirkecici falatozása közben ráérsz akkor írj nekem,és  esetleg annak aki még igényli egy általad faszának tartott szedésí útmutatót!Természetesen az Ax-map fincsi kúrához!  8-}
Ezer kösz!  :-){  :-){  :-){

OK, türelem.

Szted hány email-t és privit kaptam már erről a témáról...?  ;D :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 25. - 22:01:59
Válasz #154
Nem elérhető

fastor


a szedési sémának én is örülnék:D
Holnap bemegyek akkor te leszel ott? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 25. - 22:09:29
Válasz #155
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
a szedési sémának én is örülnék:D
Holnap bemegyek akkor te leszel ott? ;D
Ma kihirdettem a tesztelőket, pl. vasárnap lesz szedési séma is...

Csak hétköznap vagyok a Lurdyban...ha nem éppen azt számolgatom (mint most), hogy hány zsebklendőt tudok 24 óra alatt telefújni...  :-Đ
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 25. - 23:06:15
Válasz #156
Nem elérhető

NaturalBoy


a szedési sémának én is örülnék:D
Holnap bemegyek akkor te leszel ott? ;D
Ma kihirdettem a tesztelőket, pl. vasárnap lesz szedési séma is...

Csak hétköznap vagyok a Lurdyban...ha nem éppen azt számolgatom (mint most), hogy hány zsebklendőt tudok 24 óra alatt telefújni...  :-Đ

Szóval akkor vasárnap se leszel Steve  :-[ Fastor még reménykedhetsz hogy holnap bent lesz Steve,mert holnap munkanap,tudod ledolgozós  ;D
Jobbulást Steve!

2008. Április 26. - 00:34:06
Válasz #157
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
a szedési sémának én is örülnék:D
Holnap bemegyek akkor te leszel ott? ;D
Ma kihirdettem a tesztelőket, pl. vasárnap lesz szedési séma is...

Csak hétköznap vagyok a Lurdyban...ha nem éppen azt számolgatom (mint most), hogy hány zsebklendőt tudok 24 óra alatt telefújni...  :-Đ

Szóval akkor vasárnap se leszel Steve  :-[ Fastor még reménykedhetsz hogy holnap bent lesz Steve,mert holnap munkanap,tudod ledolgozós  ;D
Jobbulást Steve!
Nem vágom ezeket a ledolgozós munkanapokat...

Testépítő vagyok. Tudod mell nap, hát nap...  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 26. - 07:14:43
Válasz #158
Nem elérhető

ati75


Köszönöm minden ismerősömnek és ismeretlennek, hogy rám szavazott és így - hála Steve-nek és az extremefit-nek, hogy adták ezt a lehetőséget - bekerülhettem az új tesztbe. Ma vagy holnap átveszem a csomagot és hétfőtől nyomni fogom!!! =/+' Łł=

2008. Április 26. - 09:28:15
Válasz #159
Nem elérhető

hispi


Szia Ati75!
Örülök,hogy sikerült bekerülnöd.
Remélem itt is kiteszel magadért!!! =/+'

2008. Április 26. - 12:40:02
Válasz #160
Nem elérhető

Xéna


Sziasztok!


Köszömöm az EXTREMEFIT-nek a lehetőséget, és gratulálok minden bekerült társamnak a tesztben!

2008. Április 26. - 12:55:40
Válasz #161
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Nagyon büszke vagyok a csajomra(aki a feleségem is egyben), hogy bejutott! :-):-)::
Szerintem érdekes lesz látni egy női Body-s alakulását, pláne verseny előtt!   /7%  =/+'  {-)
 Remélem egyre több női fórumozót idevonz majd,nekik is kicsit több segítséget nyújtva az izomépítés számukra mégnehezebb útján.
 (Meg persze kéznél lesz egy rejtett bal jobb kéz szakértő nekünk  ;D ;D ;D ;D ;D ;D)

Természetesen gratula minden bejutottnak FŐLEG A MÉLTÁN NÉPSZERÜ ATI75-nek a szavazás nyertesének!!!!!!!!!! :-)!

 d:)

2008. Április 26. - 13:14:55
Válasz #162

Bandi

Vendég
Steve,tudatosan írtad a lista végére Naturalboyt? :)
Szegény mire végignézte a listát lehet 2x szívinkkfartust kapott ;D
8-)

 >:D

2008. Április 26. - 13:29:53
Válasz #163
Nem elérhető

ati75


Nagyon büszke vagyok a csajomra(aki a feleségem is egyben), hogy bejutott! :-):-)::
Szerintem érdekes lesz látni egy női Body-s alakulását, pláne verseny előtt!   /7%  =/+'  {-)
 Remélem egyre több női fórumozót idevonz majd,nekik is kicsit több segítséget nyújtva az izomépítés számukra mégnehezebb útján.
 (Meg persze kéznél lesz egy rejtett bal jobb kéz szakértő nekünk  ;D ;D ;D ;D ;D ;D)

Természetesen gratula minden bejutottnak FŐLEG A MÉLTÁN NÉPSZERÜ ATI75-nek a szavazás nyertesének!!!!!!!!!! :-)!

 d:)

Sziasztok

Majd dumálunk a teremben az AX cuccok hatásáról, örülök hogy együtt tesztelünk!!!
Laci, Te meg zavarba hozol... 8-)

2008. Április 26. - 21:35:28
Válasz #164
Nem elérhető

ati75


Ma átvettem Judittól a Lurdyban a csomagot, vettem még mellé Releve-t,mert most igazán meg szeretném terhelni az izületeket, és azt hallottam hogy ez egy igazán jó izületvédő termék. Kiegészítem még a csomagot multivitaminnal, C vitaminnal és egy reggeli tömegnövelővel ( Mass-Tech). Hétfőn nyitom a tesztet. @:-)