2024. Április 28. - 00:57:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Reloaded: tömegnövelés "muszájdzsekiben"  (Megtekintve 37771 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 27. - 20:28:44
Válasz #15
Nem elérhető

endre66


Most olvastam vissza, hogy Steve Namat turmixgéppel nyomatta a Freak Fix-et, és hideg vízzel... 8-}

2008. Április 27. - 20:29:39
Válasz #16
Nem elérhető

NaturalBoy


Korán is fekszek, tudod, Barátok Közt, aztán csicsika... !+"%

Lehet, hogy személyesen is beszámolok majd, de a fórumon mindenképp!  :-oD

Mármint miről a barátok köztről????????????? :o   ;D  ;D

2008. Április 27. - 20:31:34
Válasz #17
Nem elérhető

endre66


Én bírom az offot, de fogadnom kellett volna valakivel, hogy max 2 oldalt megyünk off nélkül   @-o
Ez "+"-os vót... :-}

2008. Április 27. - 20:35:40
Válasz #18
Nem elérhető

NaturalBoy


Bocsi az offért  :-!!!
A +-t meg köszönöm  :-){

2008. Április 27. - 22:18:00
Válasz #19
Nem elérhető

moszad


Jah, ha valakinek nem esik le... ::)  ;D

Jó a dzsekid!
-remélem a teszt végére kinövöd...
 ;D
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 27. - 22:53:43
Válasz #20
Nem elérhető

ViCtor


endre66! Hajrá!
...és nemsokára élvezheted a Dessert adta örömöket is. (Milyen ízben vittétek volna?) Mind1.
és nyilván evvel is majd kiegészítheted az étrendedet.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 28. - 10:04:15
Válasz #21
Nem elérhető

endre66


Megvolt a reggeli ezdés, bár kicsit "késtem", mert lassabban gurult a Plasma, mint gondoltam...amúgy sem a kedvencem ez a vörös szín, de nem számítana, ha nem lenne ilyen fos meginni...nagyon nehezen kortyolgattam, pedig csak egy kanállal merítettem...volt egy olvasztott műanyag utóíze is, amit 3 öklendezéssel toleráltam...mindegy, benyeltem...beértem a terembe, melleztem. Kicsit agybavert a cucc, és eléggé hányingerem is volt, emiatt nem tudtam olyan intenzíven nyomni. Viszont bepumpálódtam rendesen...és kivert a víz, amúgy is izzadékony vagyok, de nem győztem magnéziázni a kezem, mert olyan volt a tenyerem, mint egy slag, szinte spriccelt belőle a víz...Zuhanyzáskor csípőből remegett a lábam, hozzátartozik, hogy lenyomtam pár sorozat vádlit is, de ennyire nem szokott remegni. Biztos van benne hatóanyag, csak az a hányinger, mint valami terhes nő...volt már jobb edzésem is, de majd megszokom...

Mindez még csak az első adag tapasztalata...ne felejtsük...

2008. Április 28. - 10:36:48
Válasz #22
Nem elérhető

George


Megvolt a reggeli ezdés, bár kicsit "késtem", mert lassabban gurult a Plasma, mint gondoltam...amúgy sem a kedvencem ez a vörös szín, de nem számítana, ha nem lenne ilyen fos meginni...nagyon nehezen kortyolgattam, pedig csak egy kanállal merítettem...volt egy olvasztott műanyag utóíze is, amit 3 öklendezéssel toleráltam...mindegy, benyeltem...beértem a terembe, melleztem. Kicsit agybavert a cucc, és eléggé hányingerem is volt, emiatt nem tudtam olyan intenzíven nyomni. Viszont bepumpálódtam rendesen...és kivert a víz, amúgy is izzadékony vagyok, de nem győztem magnéziázni a kezem, mert olyan volt a tenyerem, mint egy slag, szinte spriccelt belőle a víz...Zuhanyzáskor csípőből remegett a lábam, hozzátartozik, hogy lenyomtam pár sorozat vádlit is, de ennyire nem szokott remegni. Biztos van benne hatóanyag, csak az a hányinger, mint valami terhes nő...volt már jobb edzésem is, de majd megszokom...

Mindez még csak az első adag tapasztalata...ne felejtsük...
Kész vagy Babám? ;D

2008. Április 28. - 10:43:46
Válasz #23
Nem elérhető

endre66


 @-o
Ezt meg kellene magyarázni, mert nem fogják érteni...de reggel tényleg kész voltam, most jön egy kis  {-), majd tanulás, közben  /7% és  :-oD


2008. Április 28. - 16:30:12
Válasz #24
Nem elérhető

George


Endrú most olvaslak, a Freak Fixből egy adag az kettő(2) kanál! Nehogy fele akkora legyél csak, mint amekkora tényleg lehetnél ;)

2008. Április 28. - 16:34:58
Válasz #25
Nem elérhető

endre66


Fú, igazad van, a magyar címke vezetett félre, az azt írja, hogy "Ajánlott adagolás: 1 merőkanál ~64g" , az eredeti angol szöveg lesz akkor a jó: 2 scoops.
De mint mondtam, minden fehérjéből duplázok, szóval nincs deficit  /:-)

2008. Április 28. - 20:04:03
Válasz #26
Nem elérhető

endre66


Kis pontosítás: reggel 78-79 kg voltam...

Holnap lábnap...
Eléggé félek, de a reggeli kávét kihagyom, és kevesebbet kajálok, hátha így meglesz az edzés öröme, és elkerülhető egy esetleges  :----

2008. Április 29. - 12:39:03
Válasz #27
Nem elérhető

endre66


Most nem ittam reggel kávét, csak egy adag Plasmát, de így sem volt jobb a közérzetem az edzés alatt, nem nagyon tudtam hol vagyok...engem ez ennyire megkólintana? Még nem használtam semmilyen bedurrantót korábban. Vagy valami nem működik jól a szervezetemben...Holnap fél adaggal próbálkozok, ha így sem jó, nem tudom mi legyen tovább. Wie sollen weiter gehen (nemtoknémetül...)  ????...   Pont a legkedvesebb szórakozás része romlik el...hmmm... :-)->
Az edzésem nagyon zavart volt, nem jó úgy lábazni, hogy az elejétől forog a gyomrod...és közel sem lehet olyan intenzíven nyomni, ahogy tervezted...Zuhanyzás utn megnyugszom, de a közérzetemet elcseszte, és másfél órán át edzés után nem tudtam egy banánon és glutaminos teán kívül enni-inni semmit, mivel úgy éreztem, hogy undorodom mindentől...Nem jó ez így...  :'(

2008. Április 29. - 14:14:11
Válasz #28

Bandi

Vendég
Engem is nagyon hazavágnak az elején az n.o fokozók,de azt tapasztaltam hogy egy hét után minden renben lesz,és fogsz tudni rendesen edzeni és enni is. =/+' :-oD

2008. Április 29. - 14:46:56
Válasz #29
Nem elérhető

endre66


Ok, köszi, majd meglátom miként alakul.
Csak próbálom erőltetni a kaját, már az elejétől fogva. De nem csak próbálgatni akarom  ;)