2024. Május 10. - 04:25:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Reloaded: tömegnövelés "muszájdzsekiben"  (Megtekintve 37912 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 08. - 14:02:25
Válasz #60
Nem elérhető

endre66


A tegnapi lábedzést egy pihenőnap követte ma. Egész nap elnyomottnak érzem magam, ráadásul fölöslegesen mentem be reggel 8-ra előadásra, mert elmaradt, hát ezért vettem fel a szépen vasalt ingemet, más pedig a fizetését?  :-Đ Most jóljött volna reggel 2 extra óra az ágyban nyújtózkodás...

Kicsit agresszív vagyok, hamar pattan a fejemben valami, erre vigyázni kell. És ha ehhez hozzáveszem a libidó témát, akkor gyanakszom, hogy bő egy hét után elkezdett valami működni, netán termelődni bennem... ::)

Nem mellesleg én is már szinte az elejétől fogva beszámolhatok arról, hogy az izomérzetem a nap folyamán eltér a szokásostól, gyakrabban van kedvem feszítgetni, és teltebbnek érzem az izmaimat.

Holnap hát, váll, jó lesz...

Most megyek, főzőcskézek kicsit, később nem lesz időm, mert este lesz vmi a tévében... 0o0o0

2008. Május 08. - 14:23:17
Válasz #61

B1ll4

Vendég
Grat endre , valahogy egy húron pendülünk :D . Ugyanezek a reakciók léteznek nálam is :) . Zsolti bácsit megsasoljuk este ! :-!

2008. Május 08. - 17:53:28
Válasz #62
Nem elérhető

endre66


Zsolti a béka,
Lába nem épp répa,
Guggolni nem szeret,
Alig ihat vizet. 
                                                          :-OO                                           

Zsolti a béka,
Borotválkozz néha,
Bár a hajad béna,
Bajnok leszel még ma! 
                                                           :-OO
                               
Zsolti a béka,
Szemüveged hol van?
Fél fordulat jobbra,
Alattad a színpad!
Zsolti a békaaa!!!                                       
                                        :-OO

2008. Május 08. - 18:06:37
Válasz #63
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Május 08. - 20:02:44
Válasz #64
Nem elérhető

endre66


Kevertem most egy kevés kukoricát a rizsembe...bár nem vagyok egy nagy corn-fan.  :-/-(-: Az "i"-re az a jelenet tette fel a pontot az Austin Powersből, amikor Dagi Dög feláll a wc-ről, belenéz milyen csomagot küldött, és azt mondja: anyád, nem is ettem kukoricát!!!  @-o

2008. Május 09. - 14:42:30
Válasz #65
Nem elérhető

endre66


Üdvhadsereg!

Ma hát és váll volt, eképp nézett ki:

-húzódzkodás
-felhúzás
-fűrészelés
-evezés váltott karral gépen

-vállból nyomás
-oldalemelés
-vállvonogatás rúddal

Eléggé kikészítettem magam, nemrég keltem fel, aludtam most egy órát, és elkerülöm az esti adózás előadást, most nincs kedvem az apehhal tökölni  @-o 
Idegesített, hogy fütyürésztek mellettem az emberek...nagyon lazák voltak. :-OO
Viszont becsúszott egy fánk és egy kis csoki is...szigorúan a rizses csirke főétel után, nem helyette ;D
De ez a póló segített, és én keményen adtam az ingert az izmoknak! :-/-

2008. Május 09. - 19:23:36
Válasz #66
Nem elérhető

endre66


Ízlelgetem a Freak Fixet...
Kezd tetszeni...de lehet, hogy elő kellene kotornom a turmixgépet, mert csomós  :-\
Barátnőm azt mondja, jobb, mint a Dessert BSN...Ebben azért nem vagyok biztos. Persze most az ízekről filozofálok csak.

Holnap felkar, és vádli. És a változatosság kedvéért triccel kezdem, hallottam, hogy úgy jobb  :-OO Szerintem tricre 3, bicre 2 gyakot választok, főleg hogy ma hátaztam, és valószínű, hogy holnap már érezni fogom a bickót.


2008. Május 09. - 19:25:39
Válasz #67
Nem elérhető

George


Ízlelgetem a Freak Fixet...
Kezd tetszeni...de lehet, hogy elő kellene kotornom a turmixgépet, mert csomós  :-\

Train hard, shake hard! 8-)

2008. Május 09. - 19:27:05
Válasz #68
Nem elérhető

endre66


Nem tudok shake hard, mert fogmosásnál is fáj a karhajlatom  ˝=/  (ezért adom oda barátnőmnek, hogy: "Rázd már fel, adok belőle egy kortyot...")  !+"%

2008. Május 09. - 22:15:16
Válasz #69
Nem elérhető

Cressler


Üdvhadsereg!

Ma hát és váll volt, eképp nézett ki:

-húzódzkodás
-felhúzás
-fűrészelés
-evezés váltott karral gépen

-vállból nyomás
-oldalemelés
-vállvonogatás rúddal

Eléggé kikészítettem magam, nemrég keltem fel, aludtam most egy órát, és elkerülöm az esti adózás előadást, most nincs kedvem az apehhal tökölni  @-o 
Idegesített, hogy fütyürésztek mellettem az emberek...nagyon lazák voltak. :-OO
Viszont becsúszott egy fánk és egy kis csoki is...szigorúan a rizses csirke főétel után, nem helyette ;D
De ez a póló segített, és én keményen adtam az ingert az izmoknak! :-/-
kis halacskában nagy erő  :) 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 10. - 09:12:51
Válasz #70
Nem elérhető

endre66


Szervusztok!

Túl vagyok a tric-bic-vádli edzésen. Nagyon fainul sikeredett. A gyakorlatok:

-tolódzkodás
-tric nyújtás kötéllel fej felett
-lórugás kézi súlyzóval

-francia rudas bic hajlítás széles fogással
-kalapács bic

-álló vádli gépen
-ülő vádli

A tegnapi hát után eléggé elgémberedett a hátam, ezért alaposan bemelegítettem, főleg, hogy elfogyott az ezt segítő krémem is...Ütős izomlázam van a derekamban, és a hátam minden részén, csuklyától a lapockák környékéig, mindenhol, pompás...Igyekszem megteremteni a növekedéshez szükséges regenerálódási környezetet, amennyire csak lehetséges. Bár a közeledő vizsgaidőszak, ill. előrehozott vizsgák ezt lelkileg kicsit megnehezítik, de próbálok minél kevesebbet stresszelni.

Annyit hangsúlyoznék én is, hogy aki elkezdi az AX kombinációt, mindenképp étkezés után vegye be a kapszulákat, ne közbe, ne előtte, csakis utána. Nekem is gyomorbántalmakat okozott a minap, amikor annyira akartam növekedni, hogy a kajázásom közben gurítottm be őket...hát nem szabad. Úgymond éh gyomorra pedig végképp tilos.

Jó 7végét mindenkinek!

2008. Május 10. - 14:37:16
Válasz #71
Nem elérhető

endre66


Hamár a regenerálódásnál tartottam ugye...

Levetkőztem lustaságom, és elővettem a turmixgépem...tejet,banánt , és tejcsokoládés Freak Fix-et!!!
Ez komoly, isteni finom! Nem csomós, sűrű, és selymes! Eddig de hülye voltam, hogy a sékeléssel erősködtem... ˝=/

ui.: évek óta nem ittam pohárból turmixot, de ez megérdemli  /:-)

2008. Május 10. - 14:47:31
Válasz #72
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem rossz ez a fotó!

 :-)!



Ma csak ilyen rövid versre futotta... ::) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 10. - 15:04:10
Válasz #73

B1ll4

Vendég
Hm , lehet edzés előtt előre leturmixolom a kicsikét , akkor hátha edzés után bent marad :) . A kép magáért beszél :D

2008. Május 10. - 18:32:17
Válasz #74
Nem elérhető

swarci


hmm... maltert még nem ittam, itt a ideje hogy kipróbáljam :D :-oD