2024. Április 27. - 22:51:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscle Asylum Project & AnabolicXtreme Hardcore teszt by:NaturalBoy!!!  (Megtekintve 37498 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 27. - 19:39:51
Megtekintve 37498 alkalommal
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv mindenkinek aki a Nagy AnabolicXtreme & Muscle Asylum Project -em olvassa!

Aki olvasta a termék tesztre való jelentkezést tudja,hogy mennyire szerettem volna bekerülni a tesztbe és,hogy mennyire izgultam,úgyhogy tényleg magyon örülök,hogy tesztelhetek.Köszönöm az Extremefit egész csapatának efitnek és Stevenek,hogy lehetőséget kaptam.Igyekszem egy jól áttekinthető,informatív tesztet csinálni,ami kellőképp tömör és segít mindenkinek akik esetleg eltévedtek a reklámok tengerében és szeretnék tudni,hogy mik a tényleg igazán hardcore cuccok.
Én is számtalanszor voltam úgy,hogy nem tudtam,hogy hihetek e a reklám szövegeknek és itt a fórumon világosodtam meg,olyan emberektől akik már egyszer kipróbálták a termékeket.

Akkor néhány sor magamról:

1.Edzés: Kb. 6-8 hetente változtatok edzéstervet.Többen írtak már nekem tervet,de a legjobban a saját magam írt terveket szeretem,mert így maximálisan figyelembe tudom venni,hogy melyek azok a gyakorlatok melyeket érzek és bedurranok tőle,tudok figyelni arra,hogy adott edzésterv alatt mely izomcsoportot kellene felhozni jobban,esetleg mitől fáj itt-ott izületem stb.
Edzettem már 4 napot egy héten vagy akár 5-öt,de most visszatérek a legjobban bevált edzésosztáshoz a heti 6 nap 1 pihenőhöz.Akárkivel találkoztam eddig azt mondta,hogy ez sok és kiégek és stb.Viszont a gyakorlat engem igazol és nekem ez a legmegfelelőbb.Mivel a vádlim a leggyengébb testrészem heti három nap visszamegyek este egy fél órás vádlira ahol maximálisan rájuk koncentrálhatok.
Egy kis türelmet kérnék tőletek,mert jövőhét után érettségi,úgyhogy az edzéstervem május 4.-ig fel fogom tölteni az összes gyakorlattal szuperszettel stb.Egyelőre az edzéstervosztást teszem közzé:
 Hétfő: Mell     +Vádli
          Váll
          Tricepsz
 Kedd:  Hát
           Bicepsz
           Alkar
 Szerda:Combfeszítő
           Combhajlító
           Vádli
Csütörtök:Mell
              Váll
              Tricepsz
Péntek:    Hát          + Vádli
              Bicepsz
              Alkar
Szombat: Combfeszítő
              Combhajlító
              Vádli

A +vádli azt jelenti amikor a fő edzésem után este visszamegyek csak vádlizni.Has minden edzésen van.

2.Kajálás:
   Tiszta táplálkozást követek.Minden nap eszem: 7-kor,10-kor,1-kor,4-kor,6:30-kor és 9-kor
   Főként húsból: csirkemell,tőkehal,marhának valamiylen megfizethető nem zsíros része és karaj.
   A köret általában:rizs,tészta,quinoa,ritkán burgonya, illetve nem köretként de még zabot eszem.
   Álétalában minden nap eszem min.2-3 étkezés mellé salátát is.
   Naponta számomra ideális amitől növök de nem hízom el: 350-400g. CH 250 g. fehérje a zsírt nem tudom emnnyi egy nap de igyekszem alacsonyan tartani.

3:Táplálékkiegészítők:
Állandó jelleggel:
-Fehérje (ezeket alkalmanként szeretem váltogatni,ami mindig ugyan az lefekvés előtt a BSN Syntha-6)
-Aminosav tabletták (Dymatize Super amino) emellett nem tartom szükségesnek külön BCAA-t  fogyasztani.
-Edig külön Glutamint se ettem de most a tesztel együtt elkezdem szedni az MHP Glutamine SR-t
-Vitamin (Dymatize Super multi)
-C-vitamin
-Calcium
-Illetve egy kis izület karbantartó MHP RELEVE

4.Pihenés:
  Sajnos a regenerálódás nálam eléggé hibádzik,nem tudok eleget aludni,főleg most érettségi előtt 1 héttel,de 2 hét múlva túl leszek rajta és remélem ez is megoldódik.Ha van lehetőségem általában 8-9 órát alszom,az elmúlt hetekben kb. 7 órát.


Akkor vágjunk bele a tesztbe  :-!!!


2008. Április 27. - 19:41:50
Válasz #1
Nem elérhető

NaturalBoy


Elnézést kicsit elrontottam a kiemeléseket így Csak úgy lehet elolvasni ha kijelölitek és akkor látszik,hogy mit írtam oda  !+"%

2008. Április 27. - 19:49:04
Válasz #2
Nem elérhető

NaturalBoy


Nagy izgalmamban elfelejtettem leírni,hogy mit is tesztelek:
 MAP:: -O.N.Plasmacore (edzés előtti energizáló bedurrantó)
                                  -Freak Fix (fehérje,feketecsokisat választottam: 1:mert szerintem fionom lesz 2:mert Endre előttem elvitte majdnem az összeset asszem 6-7 dobozzal  ;D )
 AnabolicXtreme:: -Hyperdrol X2 (saját tesztosteron termelést serkentő,mely nagyobb proteinbeépülést tesz lehetővé,így száraztömeg növelő)
                                                -Mass FX (Hyperdrolal szinergiában dolgozó szer a száraz izomtömegért illetve,hogy kihozza az alfa hímet és a legyet is röptében  ;D)

Kaptam még egy mintacsomag Muscletech Anabolic Halo-t is amiben 3 adag van.Ez nem dob nagyon de azért kíváncsi vagyok miylen izű.

2008. Április 27. - 19:50:18
Válasz #3
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 27. - 19:51:48
Válasz #4
Nem elérhető

NaturalBoy


Mikor voltál?Remélem nem én vittem el előed az utolsót,nehogy bűntudatom legyen.Neked is sok sikert és minden tesztelőnek.  8-)

2008. Április 27. - 19:52:31
Válasz #5
Nem elérhető

endre66



                                  -Freak Fix (fehérje,feketecsokisat választottam: 1:mert szerintem fionom lesz 2:mert Endre előttem elvitte majdnem az összeset asszem 6-7 dobozzal  ;D )


Hátö, rágalom! Monnyon le! Nem is igaaaaz... ::)
Ki korán kel...
Én is kaptam Halo mintát!  @:-)

2008. Április 27. - 19:55:24
Válasz #6
Nem elérhető

NaturalBoy


Mindenképp akarok a tesztemben előtte-utánna képeket tenni,csak most kissé sok dolgom van de igérem,hogy legkésőbb csütörtök este jönnek a képek,aztán várom az építő kritikát,hogy melyik részemet hozzam fel jobban a szimetria eléréséhez.És a részletes edzéstervem is feltöltöm legkésőbb 4.-ig.
A türelmetlenebbeknek addig is egy kis képes dokumentáció a tesztről:

2008. Április 27. - 19:56:03
Válasz #7
Nem elérhető

fastor


én tegnap voltam és nemkaptam :(
mind1 ;D
a többi kárpótól:D
mikor lessz szedési útmutató? ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 27. - 20:05:48
Válasz #8
Nem elérhető

NaturalBoy


A szedési séma:Steve igérte de ameddig lábadozik én a következőre gondoltam:
A FreakFix-ből 2 adagot írnak egy napra én viszont úgy szedem,hogy egy adagot edzés után a második adag fehérjém viszont lefekvés előtt egy Syntha-6 elnyújtott felszívódásu protein lesz.
A N.O. Plasmacore-t pedig 2-3 adagolókanál edzés előtt 15 percel.A Hyperdrol és Mass FX javasolt használata meg fent van az Extremefit.hu-n.
Csak azt nem tudom,hogy ha a N.O.Plasmacore-t edzés előtt 15 percel beveszem de nem éhgyomorra az úgy jó vajon?Az éhgyomros bevétellel csak annyi bajom van,hogy 2-3 óránként eszem egy nap,tehát amikor éhgyomorra vagyok akkor rögtön eszem is,szóval kvázi sose vagyok éhgyomorra.Illetve gondolom az se jó ha beveszem éhgyomorra és ráeszem,mert akkor mire megiszom ráeszem és leérek edzeni símán kb. 1-1,5 órával edzés előtt lett bevéve.
Szóval szerintetek mennyire fejti ki a hatását ha mondjuk eszem egyet és rá egy órára iszom meg a Plasmacore-t és 15 perc múlva edzek is?

2008. Április 27. - 20:14:02
Válasz #9
Nem elérhető

Johnnyx


A szedési séma:Steve igérte de ameddig lábadozik én a következőre gondoltam:
A FreakFix-ből 2 adagot írnak egy napra én viszont úgy szedem,hogy egy adagot edzés után a második adag fehérjém viszont lefekvés előtt egy Syntha-6 elnyújtott felszívódásu protein lesz.
A N.O. Plasmacore-t pedig 2-3 adagolókanál edzés előtt 15 percel.A Hyperdrol és Mass FX javasolt használata meg fent van az Extremefit.hu-n.
Csak azt nem tudom,hogy ha a N.O.Plasmacore-t edzés előtt 15 percel beveszem de nem éhgyomorra az úgy jó vajon?Az éhgyomros bevétellel csak annyi bajom van,hogy 2-3 óránként eszem egy nap,tehát amikor éhgyomorra vagyok akkor rögtön eszem is,szóval kvázi sose vagyok éhgyomorra.Illetve gondolom az se jó ha beveszem éhgyomorra és ráeszem,mert akkor mire megiszom ráeszem és leérek edzeni símán kb. 1-1,5 órával edzés előtt lett bevéve.
Szóval szerintetek mennyire fejti ki a hatását ha mondjuk eszem egyet és rá egy órára iszom meg a Plasmacore-t és 15 perc múlva edzek is?

Szerintem nem tragédia, ha nem éhgyomorra iszod meg. Max. ha gyengének érzed a hatását igyál 1.5 adagot. Én se éhgyomorra iszom az NO fokozókat.
Egyetek zabot!

2008. Április 27. - 20:19:42
Válasz #10
Nem elérhető

endre66


Lesz alkalmad kipróbálni éhgyomorra is, és teli gyomorra is a 3 hét alatt  ;-oo-;

2008. Április 27. - 20:33:24
Válasz #11
Nem elérhető

NaturalBoy


Endre hozzás hasonlóan én is belekukucskáltam mit rejtenek a dobozok (bár még semmit nem ízleltem,majd holnaptól).Mivel én nem vagyok oylan erős jellem mint Neo,hogy el tudjam dönteni,hogy a piros vagy a kék kapszulát válasszam ezért holnaptól tolom mindekttőt  ;D remélem ettől nem tartotok egy döntésképtelen srácnak  ;D
Én a Freak Fix-et tejbe keverem majd,Steveel ellentétben.Bár én minden fehérjét tejbe keverek,mert az is plusz fehérje és krémesebb lesz a fehérje tőle szerintem.

2008. Április 27. - 22:01:48
Válasz #12
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 27. - 22:18:00
Válasz #13
Nem elérhető

moszad


Szia!
Méretet nem írsz magadról? (magasság, súly, stb.)
Kíváncsi vagyok érettségi elött hogyan lehet tömeget növelni.
Én csak fogyni tudtam... ;D
Sok sikert!
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 27. - 22:18:00
Válasz #14
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
én tegnap voltam és nemkaptam :(
mind1 ;D
a többi kárpótól:D
mikor lessz szedési útmutató? ::)

Bocsi Fastor...pont miután átvetted a csomagot, az után kaptam meg az üzletbe a mintákat, így maradtál le róla! De ha bejössz holnap, szívesen adunk!