2024. Április 27. - 23:53:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscle Asylum Project & AnabolicXtreme Hardcore teszt by:NaturalBoy!!!  (Megtekintve 37499 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 28. - 13:18:43
Válasz #15
Nem elérhető

NaturalBoy


Szia!
Méretet nem írsz magadról? (magasság, súly, stb.)
Kíváncsi vagyok érettségi elött hogyan lehet tömeget növelni.
Én csak fogyni tudtam... ;D
Sok sikert!

Hát elég nehezen lehet tömeget növelni szó mi szó,de azért csak siekrül.Most az érettségi kapcsán elég sok dolgom van,úgyhogy egy kis türelmet kérnék és természetesen méreteket is írok.Gondoltam azt csütörtökön dobom fel a képekkel együtt.Most értem haza a suliból,nemsokára megyek edzeni aztán majd beszámolok,hogy milyen volt a N.O. Plasmacore és a Freak Fix.

2008. Április 28. - 15:07:12
Válasz #16
Nem elérhető

Cressler


Sok sikert neked is!
De jó is volt az érettségi alatt edzeni :nosztalgiázószmájli:  ;D én igazából akkor kezdtem el
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 28. - 16:13:59
Válasz #17
Nem elérhető

fastor


én tegnap voltam és nemkaptam :(
mind1 ;D
a többi kárpótól:D
mikor lessz szedési útmutató? ::)

Bocsi Fastor...pont miután átvetted a csomagot, az után kaptam meg az üzletbe a mintákat, így maradtál le róla! De ha bejössz holnap, szívesen adunk!
köszönöm holnap beugrok ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 28. - 18:10:28
Válasz #18
Nem elérhető

NaturalBoy


Nos most értem haza az edzésből.Még egy másik edzéstervet csinálok ezen a héten nem azt amit írtam.A mai nap hát és mell volt.Edzés előtt kb. 10 percel vettem be a Plasmacore-t,de melegítéssel számolva kb. súllyal fél órára rá edzettem.
Én általában nem reagálok túl jól az energizálókra és az edzés előtti cuccokra,régebben a N.O.Explode-ot próbáltam de semmi pluszt nem éreztem tőle aztán úgy döntöttem,hogy akkor abból  apénzből amiből energizálót vennék inkább mást veszek.Viszont ez a N.O.Plasmacore engem is megdobott,bedurrantam oylan gyakorlatoknál aminél máskor nem szoktam pl: felhúzásnál máskor szinte csak a törzsmerevítőm érzem ,most pedig teljesen faszán bedurrant a combhajlítóm kicsit a hátam is az alkarom meg azt hittem szétdurran  ;D
Ma elég álmosan mentem le edzeni,azt nem mondom,hogy kedvetlenül,mert ma van a tesztem első napja és nagyon izgatott voltam,de nem sok erőm volt edzeni,de inkább álmos voltam mint fáradt.nem tudom pontosan,hogy a N.O. Plasmacore-tól vagy a teszt izgalmától de amkor elkezdtem edzeni szinte teljesen elmúlt az álmosságom.
N.O.Plasmacore:: Az első teszt eredménye:
 Ízre:Hát.....Olvastam Endre tesztjét,nekem annyira nem drasztikus,bár nekem se ízlett de azért annyira rossz se volt hogy majdnem kihánnyam.Szóval az iható kategóriába sorolnám,kicsit tényleg van egy oylan műanyag vagy inkább gyógyszer utóíze szerintem is.
 Hatását tekintve:Pszihésen tényleg nagyon dúrván hat és tényleg éberré tesz,amitől maximálisan az edzésre lehet koncentrálni.A bedurranásokat is nagyon jól hozza,szerintem az ereket is nagyon jól kihozná ha most nem lennék fedett a tömegeléstől.
A súlyokon ma nem tudtam emelni,bár ez csak az első edzés Plasmacore-al és csak 1 kanállal vettem be.Úgyhogy szerintem így első adagként hozta az elvárhatót.

Freak Fix:Ízre nekem bejött,nem lett darabos,bár én mindent turmixgéppel csinálok,5 percre lakom  a konditól és így egyszerűbb és krémesebb lesz.ízre a feketecsokisat iszom,nekem ízlik.
Többet így egy fehérjérőlaz első adag után szerintem nem lehet hitelesen mondani,majd meglátjuk.

Hyperdrol&Mass FX:: Eddig mindkettőből 2-2 tablettát vettem be és kíváncsian várom az eredményeket.Egyébként szerintete hogy jobb szedni,ha a 2 adagot azaz 2x2 kapszulát osztom el egy nap egyenlően vagy esteleg 4 kapszulát osszak el egyenlően?Tehát szedjek elostóztva egy nap 4 fél adagot vagy inkább elosztrva 2 teljes adagot.

Arra gondoltam,hogy a szintje folyamatosabban legyen meg bennem,holnaptól egyszerre scak egy tablettát veszek be Hyperdrol-ból és Mass FX-ből is naponta négyszer és nem kettesével veszem mint ma.

2008. Április 28. - 18:16:50
Válasz #19
Nem elérhető

NaturalBoy


Egy kis kép a második kajálásomról: Hasábburgonya,Marha hátszín,Friss vegyes saláta,tetején tintahallal egy kaukázusi kefír és egy kis extra ami segít jobban beépíteni a fehérjét. ;D
Nem lett túl jó kép,de a fény,meg a......na mindegy iylen lett ;D

2008. Április 28. - 18:25:54
Válasz #20
Nem elérhető

NaturalBoy


kicsit sötét lett a kép,azért még nem kelett volna minuszt adni  :'(

2008. Április 28. - 18:39:18
Válasz #21
Nem elérhető

Cressler


 /7% ha leírod a hátszín elkészítését én adok egy +t  8)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 28. - 18:44:40
Válasz #22
Nem elérhető

endre66


Jó a kép, kár hogy nincs illata  @-o
Szerintem oszd el 4 felé a nap folyamán.

2008. Április 28. - 18:47:04
Válasz #23
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ha vége a versenynek akkor megyek hozzád enni!  /7%

2008. Április 28. - 18:47:11
Válasz #24
Nem elérhető

NaturalBoy


Pill. Annnyyyyyúúúúúú....... ;D
Egyébként csak meg van főzve,mert a sok kajától ha mindet fűszeresen eszem nagyon ég a gyomrom.De ilyen omlós szeletnek megcsinálva a legjobb,de ez nem oylan csak símán főtt.
Akkor ráhajtok  a pluszra: A friss gondosan kiválasztott hússzeletet helyezük kuktába a legjobb a világhírű Schördenbrögerschmit gőzölő edénybe,a faláról kaparjuk le a homár darabkákat ami midnen háztartásban előfordul a vizet tegyük tűz fölé.Forduljunk el és csuklyuk be a szemünk kb. 10-20 másodpercre és kész is.Jó étvágyat /7%
 ;D

2008. Április 28. - 18:50:09
Válasz #25
Nem elérhető

NaturalBoy


Ha vége a versenynek akkor megyek hozzád enni!  /7%

Én is egyre jobban kacérkodom a versenyzés gonolatával,úgyhogy szeretettel várunk egy ebédre,közbe mesélhetnél hogyis megyen ez.Elkélne egy kis segítség  :-!

2008. Április 28. - 18:51:35
Válasz #26
Nem elérhető

Cressler


Pill. Annnyyyyyúúúúúú....... ;D
Egyébként csak meg van főzve,mert a sok kajától ha mindet fűszeresen eszem nagyon ég a gyomrom.De ilyen omlós szeletnek megcsinálva a legjobb,de ez nem oylan csak símán főtt.
Akkor ráhajtok  a pluszra: A friss gondosan kiválasztott hússzeletet helyezük kuktába a legjobb a világhírű Schördenbrögerschmit gőzölő edénybe,a faláról kaparjuk le a homár darabkákat ami midnen háztartásban előfordul a vizet tegyük tűz fölé.Forduljunk el és csuklyuk be a szemünk kb. 10-20 másodpercre és kész is.Jó étvágyat /7%
 ;D
:D kipróbálom majd a főt hátszínt alkalomadtán
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 28. - 18:52:02
Válasz #27
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Április 28. - 18:53:26
Válasz #28
Nem elérhető

NaturalBoy


Pill. Annnyyyyyúúúúúú....... ;D
Egyébként csak meg van főzve,mert a sok kajától ha mindet fűszeresen eszem nagyon ég a gyomrom.De ilyen omlós szeletnek megcsinálva a legjobb,de ez nem oylan csak símán főtt.
Akkor ráhajtok  a pluszra: A friss gondosan kiválasztott hússzeletet helyezük kuktába a legjobb a világhírű Schördenbrögerschmit gőzölő edénybe,a faláról kaparjuk le a homár darabkákat ami midnen háztartásban előfordul a vizet tegyük tűz fölé.Forduljunk el és csuklyuk be a szemünk kb. 10-20 másodpercre és kész is.Jó étvágyat /7%
 ;D
:D kipróbálom majd a főt hátszínt alkalomadtán

Értem a célzást,Te is jöhetsz sztereóval együtt  ;D

2008. Április 28. - 21:21:26
Válasz #29
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó