2024. Április 27. - 23:13:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscle Asylum Project & AnabolicXtreme Hardcore teszt by:NaturalBoy!!!  (Megtekintve 37498 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 22. - 21:55:50
Válasz #90
Nem elérhető

NaturalBoy


Újra itt vagyok,még mindig csak köszködök sajnos.Hétfőn és kedden edzettem és legyűrtem viszonlyag sok kaját aztán megint nagyon szarul lettem.Megint ma annyi húst ettem egész nap amennyi kb. a markomban elférna és fele enyni rizst.
Voltam gyomortükrözésen nem volt a legkellemesebb,de közel se annyira vészes mintahogy beijesztettek,levágtak egy kis darabot a gyomrom belső felének a nyálkahártyájából amit elküldenek szövetvizsgálatra amiből remélem minden kiderül.
A gyomrom teljesen be van gyulladva,de hogy mitől még nem lehet tudni.Már egyre inkább baktériumfertőzésre gondolnak.

Ami biztos!: A tesztben szereplő egyik táplálékkiegészítőtől sem lehet.

Ez azoknak szól akik olvasgatják és venni szeretnének,nem kell félni nem ez okozza.Majd írok,hogy mi okozza pontosan,de a tünetek alapján nagyon kicsi az eséyle hogy a tesztben szereplő dolgoktól legyen.

2008. Május 25. - 03:21:57
Válasz #91
Nem elérhető

Jacoby


Nboy, check your personal massages :)

És mielőbbi jobbulást kívánok!

2008. Május 25. - 12:06:52
Válasz #92
Nem elérhető

Jacoby


Nem tudom, hogy elküldi e a privátot, ezért ide írom: örülnék ha fel tudnánk venni a kapcsoaltot MSNen (címem: kapusip@axelero.hu), mert én is láttma ann oezt a kulccsont trükköt (annál a válledző résznél volt és szerintem nem Park, hanem Steve Reeves volt <--- utóbbi előbbi mestere, szóval Park is alkalmazhatta), de nem gondoltam volna, hogy tényleg működik.

2008. Június 03. - 14:00:40
Válasz #93
Nem elérhető

tothandris


Mi lett veled, sikerült azért valamit kihozni a tesztből?

2008. Június 03. - 14:04:17
Válasz #94

B1ll4

Vendég
NaturalBoy barátunk rajta van a szeren ez 100% , tudja , hogy gondolunk rá és vele vagyunk bármi is történjen ! De azért való igaz adhatnál valami életjelet :D

2008. Június 03. - 22:29:55
Válasz #95

B1ll4

Vendég

2008. Június 04. - 23:50:35
Válasz #96
Nem elérhető

Cressler


Mondjuk a vádli nagyon genetika.eddig szinte akinek jó vádlija volt az vagy nem is edzett és úgy voölt hihetetlen vádlija.Vagy akivel a konditeremben találkoztam hihetetlen vádlikkal és kérdeztem h mivel edzei mindegyikről kiderült hogy avn valami focis vagy futó multja.

Én is a szerencsések közé tartozom, van igazi malaclábam, rövid de tömzsi, dejó  :-/-(-: Meg rohadt vastag derekam, szerencse h nem akarok versenyezni, esélyem se lenne, főleg hogy a vállam nem fejlődik ha szétvágom se  !+"%

Az egyik extremefit újságban láttam egy kulccsont trükköt Reg parktól.Mióta csinálom nagyot szélesedett a vállam.jelenleg 140 cm. a mellkasom amibe nagyrész benne avn a hát 120 alig 10 centivel van feljebb és 20 centivel szélesebb.

Úgy csinálom h egy fekvenyomórúdra teszek 10 max 15 kg.-os tárcsákat és a tárcsák pereme alá benyúlva emelem fel a rudat és ezt kitartom ameddig scak bírom amikor már nem bírom egy kicsit rugóztatom hogy mégjbban széthúzza a kulcscsontot és leteszem.Ehez még rengeteg vállvonogatás csuklyára és precíz odlalsó váll emelések.Szerintem egy ehez hasonló kombináció mindenkinek szélesítené a vállát. 8-)
ez érdekesen hangzik, nem hallottam ezelőtt erről a technikáról
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 05. - 08:58:41
Válasz #97
Nem elérhető

NaturalBoy


NaturalBoy barátunk rajta van a szeren ez 100% , tudja , hogy gondolunk rá és vele vagyunk bármi is történjen ! De azért való igaz adhatnál valami életjelet :D

Ez így van B1ll4! 8-)
Nemsokára jönnek az életjelek ;D

2008. Június 10. - 00:53:52
Válasz #98
Nem elérhető

tockon2


NaturalBoy barátunk rajta van a szeren ez 100% , tudja , hogy gondolunk rá és vele vagyunk bármi is történjen ! De azért való igaz adhatnál valami életjelet :D

Ez így van B1ll4! 8-)
Nemsokára jönnek az életjelek ;D
Hallo! Lassan vége a tesztnek! Hol vannak azok az életjelek? :-/-(-: Gyógyulás, fejlődés, tapasztalat?