2024. Április 28. - 01:36:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NAgyranövés exterménen és fitten avagy Fastor naplója  (Megtekintve 43748 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 27. - 19:48:29
Megtekintve 43748 alkalommal
Nem elérhető

fastor


Sziasztok
 rájöttem hogy túl kicsi lenne a koporsóm ha eltemetnének így hosszú távú célom kinöni az összeset hátha akkor nem halok meg ;D
ezen úgy dolgozom hogy négy éve edzek 50 kilóról kezdtem 182 magason, most oylan 192 vagyok 74 kilósan...
jelenleg csak a BoDY de am úszom is ezért elég száraz vagyok, midnig, de pont mivell örökmozgó vagyok nehezen hízom :(
tegnap átvettem a csomagot amit megtámogatok még magnéiummal és C vitaminnal, ez a ketö nálam alap a multi most kimaradt sajna :-X
céljaim egyelöre szerények 20 kiló száraz izomtömeg ;D
azon leszek hogy ezt teljesítsem a teszt alatt ha nem sikerül azért ugye nem köveztek meg? ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 27. - 20:34:26
Válasz #1
Nem elérhető

NaturalBoy



2008. Április 27. - 20:48:35
Válasz #2
Nem elérhető

mushroom



2008. Április 27. - 20:51:24
Válasz #3
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 27. - 21:59:09
Válasz #4
Nem elérhető

L



azon leszek hogy ezt teljesítsem a teszt alatt ha nem sikerül azért ugye nem köveztek meg? ::)

Ha ez sikerül, akkor tőlem minden nap kapsz egy pluszt!
Go Fastor!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 27. - 23:04:37
Válasz #5
Nem elérhető

God Vazzeg


céljaim egyelöre szerények 20 kiló száraz izomtömeg ;D
azon leszek hogy ezt teljesítsem a teszt alatt ha nem sikerül azért ugye nem köveztek meg? ::)

Dehogynem  >:D Minden nap közös Jehova felkiáltás közepette fogunk szétkövezni, csak hogy megértsd: a célok azért vannak hogy elérjük őket! Hajrá Fastor, csak keményen, zabálj mint a gép  :-OO

2008. Április 27. - 23:14:23
Válasz #6
Nem elérhető

ViCtor


FASTOR! Cél 20 kiló szintetikus...jaj nem,!!! Szín tiszta izom!  8)
Higgy magadban és lásd magad ennyinek a cél végén. OKs? Minden nap pozitívan alszol el és reggel pozitívan pattansz ki az ágyadból!
Meg lehet az, vagy akármi!!! Senki nem áll az utadba, csak Te magad! Úgyhogy, rúgd seggbe magad és üzemeljél min 100%osan a következő hetekben!
Te dolgod az életed, nekünk csak írd le ide, miként zajlik, stb. Köszi.

CERKÁBÓL -> BULDÓZER ! (ezt levédem Münykhemben) TM!  :P


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 28. - 06:24:30
Válasz #7
Nem elérhető

fastor


Köszönöm meglessz ;D
ma a mosott kelkáposzta lé hozzám képest egy szlirád halmaz és állapotos, még a napot is durva lessz túlélni este az edzés meg kökemény lessz terveim szeritn szóval a plasmát rögtön nagy próba elé állítom ezzel :P
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 28. - 13:02:07
Válasz #8
Nem elérhető

Jordan


20 kiló száraz izomtömeg ;D
azon leszek hogy ezt teljesítsem a teszt alatt ha nem sikerül azért ugye nem köveztek meg? ::)

Redben, de 15 alatt annyi neked!  :-/- :-/- :-/-
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Április 28. - 16:58:17
Válasz #9
Nem elérhető

fastor


hát a tabikat most kezdtem el bekapkodni, sztem elöször napi két adagon maradok midnkettönél, aztán meglátjuk,
adatok: 73.5 kiló
MEll:simán :101 levegö:106
Kar:jobb:35, ball34.5
ALkar:jobb:29 ball: 31
Comb:53
Vádli35-36 :-X
CSípö:88
derék:simán:82, kitolva:83 ;D bahúzva:73 feszítve:78
most emgeyk edzeni, kart képeket majd este rakom bár most készítem O0
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 28. - 19:13:04
Válasz #10
Nem elérhető

parrre


Sziasztok
 rájöttem hogy túl kicsi lenne a koporsóm ha eltemetnének így hosszú távú célom kinöni az összeset hátha akkor nem halok meg ;D

 !+"% !+"% !+"%

Egyetértek a többiekkel. 130 kiló alatt csitu !  :-/--   ;D

Nyomjad neki !  @:-)

2008. Április 28. - 19:56:57
Válasz #11
Nem elérhető

Rob


" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Április 28. - 20:02:36
Válasz #12
Nem elérhető

Rob


" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Április 28. - 20:56:48
Válasz #13
Nem elérhető

fastor


köszönöm ;D
én bele adok ;D
megvolt az elsö edzés kar váll
így nézett ki:
szuperszett 1: kötéllel csigás tric re, csigás rúddal bicre, 2*10*20 kiló
ez amolyan bemelegítés volt de már itt durrantam mint a kurvaélet :o

Szuperszett 2:karhajlítás rúddal 2*12*25kg
                                           2*6*30kg
                    tolódszkodás:2*11 saját súlyal
                                      2*8*8kg

szuperszett 3:francia rudas bic:2*10*25kg
                                           2*8*27.5kg
                   homlokraeresztés:2*12*25kg
                                           2*9*30kg
itt már kicsit fáradtam föleg a bicepszem,de azért még gyilkoltam ahogy tudtam >:D

szuperszett 4:ferde padon egykezes ülve: 4*10*9kg
                   tricepsz ferde padon az extremfit ujsában olvastam az a melrelerakom meröleges kézzel cuccos:nagyon király:4*10*9kg

tric csigán kötéllel volt az ursó kar gyakorlat ebbe belelógott már a váll bemelegítése: 4*10*30
VÁLL: oldalemelés bem:2*15*4kg
                               3*12*7kg
                               2*9*8kg
                               1*6*10kg és rögtön utánna 4 kilóba max(jelen esetben 10 :-\ )
itt már alig áltam a lábamon mégis erös voltam nagyon durva ez a plasma =/+'
 szuperszett 5:elöre emelés 3*10*8kg
                    rudas oldalemelés 3*10*20kg
lett volna még csukyla meg hátsó váll de már nem bírtam mozdulni, a karom akkora volt mint egy lufi sac olyan 38 ra felment ;D
nagyon durva volt, am is eres vagyok de ez valami durvább még midnig kigyónyi erek vannak a kezemen ;D
és midnezt úgy hogy tök fáradt voltam tesin is kifáraszottak a felmérések, és tegnapi napon szaladgálás után alig aludtam...
mi lessz ha elkezd dolgozni a AX es cuccok? @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 28. - 21:00:39
Válasz #14
Nem elérhető

endre66


Kajolj, kajolj, kajolj...szorítunk neked!  =/+'