2024. Április 27. - 18:49:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NAgyranövés exterménen és fitten avagy Fastor naplója  (Megtekintve 43738 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 28. - 21:19:23
Válasz #15
Nem elérhető

madinorbi


Ne becsüld alá magad sem az a.x. termékeket és a cél legyen 21 kg !!!  ;D ;D ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 28. - 21:24:42
Válasz #16
Nem elérhető

fastor


Kaja sajna csak jövöhéttöl lessz megint rendszeres bár honlaptól böséges lessz ma még kcsiit kevéske volt azért is voltam csak 73...
jah elfelejtetem mdoanni: az AX cuccokat kaja után vegyétek be közvetlen különben szétégeti a gyomrod és veszekszik az utánna érkezökkel ;D
a plasma írze dettó mint a vapor...hát pszihésen se ízlett meg amúgy se de agyban odarakott gondolkodom milenne ha érettségin is használnám ;D
a Freak csokis íze job mitn az étcsoki sokkal de van valami fura mellékíze ami miatt nem jön be annyira...de egész jó :)
majd hozzászokom >:D
képek midnjárt csak halok meg :-)->
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 29. - 07:40:07
Válasz #17
Nem elérhető

fastor


jó reggelt ;D
ilyen jót rég aludtam 7 óra megvolt sajna nem egyhozamban...valamelyik terméknek van vízhajtó hatása? mert én éjszaka is felkeltem wc re és reggel közvetlen is szaladtam ????... és ez nem így szokott lenni ;D

most töltök fel képeket, az elsö adag AX et már bevettem :-}

"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 01. - 13:50:15
Válasz #18
Nem elérhető

fastor


sziasztok
bocsi kedden vlt egy lábedzés majd hétfö este beírom, tegnap ballagásom volt azért nem volt idöm most emg utazom, pénteken lessz egy mell hát edzésem tápkieg már bepakolva kaja megy!
am nálam az ingerültségnagyon elöjött!
képekhez kommentet kérekhog m ivan elmaradva stb!
sziasztok
este még megpróbálok felnézni
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 02. - 14:16:11
Válasz #19
Nem elérhető

fastor


nah a keddi lábedzés:  gyenge voltam meg fáradt ráadásul túl korán vettem be a plasmát így edzés közepétöl már nagyon gyenge voltam, ráadásul a combhajlíítómban még izomláz volt így nem nagyon edzettem rá csak 4 sorozatot magasabb ismétlésszámmal, viszont lábtolót megpakoltam nagyon 230 volt a vége:D
szóval

egylábas lábtoló:12*75
12*80 N
10*85
10*90 X
kátlábas: 8*180
8*185
6*195
7*205
5*220
4*230
asszem egyre jobb a lábam :)
combhajlító 4 sorozat 35 kilóval fekve olyan 12 et húztam bele ?:-/
vádli:szamárvádli:3*20*55kg
lábtoló:3*20*85{ezt már nem csináltam meg --) }


én  úgy reaáglok hogy szálkásodom ;D
gondolom ez az AX termékek miatt van :P
 mai mell hát edzés reggel kellett csinálnom így csask rövídített volt és gyakorlat próba a mellemet mégis nagyon jól felpumpáltam a negatív fekvenyomással keretben! ez a legjobb szerintem :-){
bár azért szokásos szerencsém beütött mivel emm a szökásos terembn edzettem sikerült felraknom két ránézésre egyforma tárcsát csask az egyik 5 kiló volta másik meg 10 ;D
és nem értettem mért fáj a bal  vállam ::) ????...
aztán jót röhögtem magamon :-p

edzés:
szuperszett: BEM:csigás keresztezés 2*15*15kg
evezés csigán 2*15*30kg

1SZSZ:30 fokos kézi nyomás4*8*18kg
          kézi úslyzós evezés padon:4*8*14
2SZSZ:negatív nyomás keretben:4*10*55kg
          húzódszkodás gépen 4*10*-20kg ;D
30SZSZ:evezés gépen 4*10*10 töl 20 ig növelve a súly t karonként,
           fekvenyomás egyenes padon 45 kilóval max ig ez egész jól ment 16 ig eljutottam :P
ennyi volt mert gyenge voltam bár a plasma miatt jobban ment min szokott de már nem érzem olyan ütösnek mint elsöre szeretnem kipróbálom másféladaggal legközelebb!!!

jah azért volt enyni gépes gyakszi mert nem volt nálam gurtni és gyenge a szorításom :-\
legközelebb jobb lessz!

"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 04. - 21:50:16
Válasz #20
Nem elérhető

fastor


nahszóval ;D
hétvégén zabáltam most 74 kiló vagyok kereken...
egy hét alatt jó ;D
libidó megjött bnöm örült én örültem mi kell még? ;D
tényelg csak a stressz okozta jól modntad Naturalboy!
edzés jövöhéttöl maxon megy!
kemények leszünk ;D
reggel érettségi este levezetésként edzés :P
jah eresedek mint állat!
nagoyn!
és ez jó:D
jók a cuccok!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 06. - 05:28:26
Válasz #21
Nem elérhető

fastor


nah ittvagyok újra ;)
ma edzés lessz fulll megfáztam tegnap az esöben este benoymtam 2000g c vitit hát kicsit jobb de nem túl jó :'(
ma amtek aztán haza, kaja, és még nem tom mit edzek
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 07. - 18:47:50
Válasz #22
Nem elérhető

fastor


nah hát kicsit eltolódtt az edzés mára, cserébe tisztán csölátásom volt a termen kívül más nem járt az agyamban töri után ;D
már épp belejönnék a lábtolózásba(nem guggolhatok a derekam miatt) amikor Izomboy edzötársa szól hogy kurvagyorsan basszak le 100 kilót a gépröl mert nem eresztem be eléggé...egy világ dölt bennem össze :'(
végülis nem is tudok hiteles súlyokat írni mert az edzés felétöl teljesen másképp láboltóztam komolyan fülig engedve a trédem de érzem hogy kurvajó mert járni alig bírok ;D @-o
tehát lábtoló amiböl asszem 12 sorozat volt, elötte vádli mert nem fértem oda a géphez( Izomboyék is lábaztak és elöbb értek oda, nem volt szívem lelökni öket ;D a gépröl o:) ) aztán combhajlító, nagyon jól ment végig nagyon koncentrált voltam éreztem az izmot teljesen magyarul agyi kapcsolat maximális, ez azért merész ahhoz képest hogy elötte 4 órát  maxon járt az agyam törin :-}

ma úgyvotl megyek úszni de a plasma megült a gyomromban megint  :-/-- és nem akarom hogy csánya vége legyen :----
így csak edzés végére megyek be ;D

"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 07. - 18:53:39
Válasz #23
Nem elérhető

endre66


Egy percet ne csüggedj a használt súlyokon! Koncentrálj az izomra. Kikészítetted az izmot, vagy sem, ez a lényeg. Egyél, egyél, egyél, jó lesz az aztán!

2008. Május 07. - 18:58:44
Válasz #24
Nem elérhető

fastor


Egy percet ne csüggedj a használt súlyokon! Koncentrálj az izomra. Kikészítetted az izmot, vagy sem, ez a lényeg. Egyél, egyél, egyél, jó lesz az aztán!
tudom tudom csak elgondolkdom hogy menyni idöt basztam el...és hogy így is fejlödött a combom hátmégha elejétöl rámszól valaki !+"%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 07. - 19:02:21
Válasz #25
Nem elérhető

endre66


Ha ez vigasztal, én fél évig úgy nyomtam fekve, hogy 5 centire mindig megállítottam a súlyt.  !+"% Azt hittem, hogy merev vagyok, vagy nemtom ˝=/...aztán egy nagyobb fószer megjegyezte, hogy tán ki kéne próbálni leengedni...és a fizikuma alapján hallgattam rá...bennem is egy világ omlott össze akkor... --)    Jól van, hát tanul az ember...

2008. Május 08. - 05:31:46
Válasz #26
Nem elérhető

fastor



akkor megnyugodtam, én is azt hittem hogy merev vagyok ;D
bár az AX töl nem csak gondolom sokszor ;D
nah tegnap ha lábedzés nem lett ovlna elég még futottam is ugyanis dugó volt a dúzsán én meg késésben ;D :-p jó kis Bkv...de lefutottam a 30 as buszt megjegyzem lábedzés után ;D :-)->
szóval ma nem kényelmes, se ülni, se álni :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 08. - 10:53:46
Válasz #27
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Én tegnap guggoltam először 5 hét után...Szóval azt hiszem át tudom érezni az eseted Fastor! Nem szeretek ülni, mert tudom, hogy néha ki kell mennem máshova is, vagy kajálni, vagy melózni...És akkor meg olyan érzésem van, hogy ez nem éppen jó ötlet...

 :-)!

 O0 O0 O0

2008. Május 08. - 13:33:21
Válasz #28
Nem elérhető

fastor


Én tegnap guggoltam először 5 hét után...Szóval azt hiszem át tudom érezni az eseted Fastor! Nem szeretek ülni, mert tudom, hogy néha ki kell mennem máshova is, vagy kajálni, vagy melózni...És akkor meg olyan érzésem van, hogy ez nem éppen jó ötlet...

 :-)!

 O0 O0 O0
;-oo-;
 asszem jövö hét után óvatosan kis súlyal elkezdek guggolni, meglátjuk bírja e a derekam most :-[
de jó lenne ;D
izomláz megvan szal érettségin folymatosan motoszkáltam O0
azt vettem észre hogy mintha teltebb lennének az izamim, úgy érzetre is két karhajlítástól már oylna mitnha durranna...másnak is van ilyen vagy csak én vagoyk szerencsés? >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 08. - 19:49:44
Válasz #29
Nem elérhető

AtomAnti


Hello Fastor.

Mindent bele gyűrjed a vasat.

Sok sikert a vizsgákhoz!   ;-oo-;
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."