2024. Április 28. - 00:31:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NAgyranövés exterménen és fitten avagy Fastor naplója  (Megtekintve 43746 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 09. - 17:33:54
Válasz #30
Nem elérhető

fastor


Köszönöm @:-)
könnyebbek voltak mint hittem ;D
nah ma mell hát edzés volt Izomboyyal közösen ;D
hát a mell elsö feléröl lekéstem mert állt a forgalom az ülöi út lezárása miatt :-Đ
dfe azért volt egy kis 30 fok, meg negatív keretben(amit izomboy nem csinált mert nyomta a nyakát amikor felpakolta nagysúlyra(én még kissúlyal edzek hozzá képest így nálam ez nem járt ilyen hatással ;D) ö addig tolódszkodott)
majd tárogattunk 30 fokon
nem készítettem ki a mellem de a pumpa meg volt teljesen, a hát viszont már kemény volt:D
húzódszkodás szélesen mellhez, izomboy héthoz 4*8 neki 10 mert erössebb mint én ;D
aztánszéles lehúzás melhez befele nézö tenyérrel, 12-10-8-6 ismétléssel(sulyokat csak érzésre, de jóval nagyobbak voltak mint szoktam mivel Ádám bácsi elött nem akaródzott beégni ;D )
aztán t rudas evezés...babsúlyal ;D
a derekam miatt ez ilyen levezetés volt a vége 35 kiló volt 10 ismétléssel full szabályosan testem nem mozog csak a karom, ha holnapra nem fájdul meg a derekam akkor ez legalább visszajön az edzésterbe!
ezután még volt egy pados evezés kézisúlyzóval ádám bácsi 40 kilóal én 16 al húztam 10 eket majd a végén 18 al 6 ot...
nagyon jól durantam jó volt az izomérzet de sztem nekem sok a két adag plasma visszatérek a másfélhez :-}
holnap pihi ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 10. - 02:47:03
Válasz #31
Nem elérhető

skygt90



2008. Május 11. - 16:22:12
Válasz #32
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 11. - 16:26:16
Válasz #33
Nem elérhető

zotja



2008. Május 11. - 19:03:35
Válasz #34
Nem elérhető

fastor


elvileg Kar váll lett volna de sajn bezárt a terem, így csak kar lett, majd holnap bepótlom a vállat de nagyon ;D :-/-
 dzésem:
SZSZ1:köteles lehúzás, kábeles bico ruddal : 2*20kg*10
ez bemelegítés
SZSZ2: egyenes rudas bicepsz:(25kg*13)*2, 7*30kg, 6*30 kg
           tolódszkodás 2*12(súly nélkül), 9*8 kg, 8*8kg,

már itt nagyon durrantam erö nagyon jó volt az utolsó sorozatok kivételével midnhol eggyel töbet csináltam maximális szabályossággal!!!

SZSZ3: francia rudas bicepsz:2*11*25 kg,9*27.5 kg, 8*27.5 kg
           homlokraeresztés:2*13*25kg {a második sorozatban ment volna több is de tartogattam a angyobb súlyra},10*30kg,9*30kg
itt már annyira bedurrantam hogy már komylan majndem hogy zsibbadt, az idegek fájtak mikor mozdítotam rajta úgy fel votlam pumpálva hogy feszült a bör ;D nagyon jó volt ;D
DE MÉG NEM VÉGEZTEM >:D

SZSZ4:ferde padon bicepsz beforgatással, "fura tricepsz nyujtás ferde padon: 4*10-10
itt már örültem ha kibírom a sorozatokat, nem metem bele extra ismikbe mert a forma rovására ment volna nagyon...DE ÍGY IS KURVAJÓVOTL MA ;D
sajna a váll lemaradt mert késön értem a terembe, de holnap reggel( értesd dél körül ;D) majd bepótolom  ))=/ =/+' :-/--

egyre jobban bírja a gyomrom a cuccokat, már nem volt akkora hányingerem ;D

holnaptól kaja rendszeresítve nemsokára sütök, vagy ha nem msot akkor holnap reggel ;D
aztán odabaszós leszek jövöhéttöl a súlyoknak  >:D {ezt jólmegaszontam :D }

"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 11. - 19:23:19
Válasz #35
Nem elérhető

izomboy


"30 fok, meg negatív keretben(amit izomboy nem csinált mert nyomta a nyakát amikor felpakolta nagysúlyra(én még kissúlyal edzek hozzá képest így nálam ez nem járt ilyen hatással ) ö addig tolódszkodott)"

Azért leszögezném ez a gyakorlat nem túl egészséges a nyakcsigolyádnak.

a gyakorlat kinézete a következő állítható pad 40fokos szögbe állítása, majd fordított befekvés úgy hogy az alsó, kb 25 cm hosszú ülőkénél ami szintén a legnagyobb szögben áll, van a fejed, a hajlatban a nyakad.
(és ez erőkeretben)
1) az összes súlly a tarkómon összegződött és ez már 80 kiló fölött nagyon nyom.
És hát a negatív pados nyomás már érvényét veszti mert hát azért 120-30 nyomogatni kéne benne, ami ennél a gyakorlatnál  hamar véget érne.
Tudom hogy jó érzés új gyakorlatokat kisütni, de feltétlen minimum olyan jó legyen, mint az őseink álltal meg koreografált alap és izo gyakszik.

2008. Május 11. - 19:26:11
Válasz #36
Nem elérhető

fastor


"30 fok, meg negatív keretben(amit izomboy nem csinált mert nyomta a nyakát amikor felpakolta nagysúlyra(én még kissúlyal edzek hozzá képest így nálam ez nem járt ilyen hatással ) ö addig tolódszkodott)"

Azért leszögezném ez a gyakorlat nem túl egészséges a nyakcsigolyádnak.

a gyakorlat kinézete a következő állítható pad 40fokos szögbe állítása, majd fordított befekvés úgy hogy az alsó, kb 25 cm hosszú ülőkénél ami szintén a legnagyobb szögben áll, van a fejed, a hajlatban a nyakad.
(és ez erőkeretben)
1) az összes súlly a tarkómon összegződött és ez már 80 kiló fölött nagyon nyom.
És hát a negatív pados nyomás már érvényét veszti mert hát azért 120-30 nyomogatni kéne benne, ami ennél a gyakorlatnál  hamar véget érne.
Tudom hogy jó érzés új gyakorlatokat kisütni, de feltétlen minimum olyan jó legyen, mint az őseink álltal meg koreografált alap és izo gyakszik.
nekem bejött és nem én találtam ki >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 11. - 19:45:00
Válasz #37
Nem elérhető

fastor


jah jutteszembe hogy most elöször még az alkarom is bedurrant bicózás közben pedig nem szokása, de megtarthatná eme jó szokását ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 11. - 19:48:54
Válasz #38
Nem elérhető

izomboy


Azt írtad nem szokása, de azért megtarthatná eme "nem "szokását ))=/

2008. Május 11. - 19:51:21
Válasz #39
Nem elérhető

fastor


Azt írtad nem szokása, de azért megtarthatná eme "nem "szokását ))=/
magyarból bukta, angolul nem tud, szegény embernek megváltás a gumiszoba ))=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 11. - 19:59:08
Válasz #40
Nem elérhető

izomboy



2008. Május 11. - 20:06:22
Válasz #41
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 11. - 20:28:34
Válasz #42
Nem elérhető

endre66


ÁÁÁÁÁÁhhhhhh, ilyenek vagytok:  @-o @-o
(+)(+)
(.)(.)   !+"%

2008. Május 12. - 00:19:40
Válasz #43
Nem elérhető

fastor


ÁÁÁÁÁÁhhhhhh, ilyenek vagytok:  @-o @-o
(+)(+)
(.)(.)   !+"%
ez megy minden edzés elött ;D
+
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 12:31:40
Válasz #44
Nem elérhető

fastor


Kaja:
reggeli 10dkg trapista sajt, egy györi édes jóreggelt+ egy activia kefír;
utánna 2. 75dkg rízs: 125 gramm hús
          3. ugyanaz
          4:100dkg rízs 125 gramm hús
           5: uagyanaz
           6: 25 dkg túró, és 70-100 gramm zabpehely.
ez lessz ehéten husi megvan rízs megvan, túró megvan ;D
szerintetek ez így jó?
olyan 250-300gramm ch + kb 160-180 gramm fehérje...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó