2024. Május 12. - 16:28:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NAgyranövés exterménen és fitten avagy Fastor naplója  (Megtekintve 43919 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 20. - 00:21:12
Válasz #90
Nem elérhető

fastor


megvolt a karedzés és kurvajóvolt ;D
általánosan kibaszott jó kedvem van hétvége óta, így elkönyveltem hogy jót fogok edzeni, ehhez még hozzácsapódótt hogy véletlenül Subbas félre az ótból  címü számátt halgattam közvetlen edzés elöttt  ;D
és úgy mentem be a terembe mint egy vigyorgó örült ;D
fáj a vállam karkörzést se tudok normláisan végezni, elég szar volt így :-[
viszont még jobb kivitelezéssel csináltam a gyakszikat, bár eddig se nagyon csaltam, max az utsó ismétlésekhez!
de ott meg sztem muszály ;D
bic egyenes rúddal(bemelegítést nem írom sehol)
25kg ba 13, 25 be10, 30 bba 7 neccesen,csalva segítve ;D 30ba 6 ot, és szünet nélkül 15 be 11 et!!
egy srác segített, nagyon jól, söt úgy buzdított hogy tényleg nagyon sokat hozzátett a hozzálásomhoz, sztem megfüzöm hogy legyen az edzötársam, ö elörébb is tart, meglátjuk ö mit szól hozzá ;D

kalapács bicepsz, ezt úgy csináltam hogy ülve kétkézzel egyszerre majd bukásnál külön külön még pár ismi, pár mp szünet után!
12kg*10+3-3
12*10+3n-3
14*7+2n-2n
14*6+2.5n-2.5n ;D
szünet nélkül 8kg*8
itt már nagyon jó voltabicepszem kinézetre full pumpa ;D
káveles scottpad: hát ezt se csinálom többet ;D
30*10,30*8,30*8
és kész a bicepsz
jöhet a tric ;D

kébeles letolás enyhén hajlított rúddal szélesen fogva.
ezt most csináltam elöször nagyon nagyon húzta a hátsó fejet, ez sztem bekerül az edzéstervembe!!!
20*15
20*13
30*8
30*8
szünet nélkül 15*6

közben kiszaladtam vízért és megmértem a karom, 39 centi ;D
modnom jó ez ;D

tric kötéllel:
20*11
20*11
30*9
30*10
szünet nélkül 15*6
itt nem mértem pedig itt durrantam a legjobban, naggyon durva volt, nem nagyon tudtam nyujtani a bicepszem mert fájt a vállam, így csak ráztam és ráztam a karom hogy nehogy szétdurranjak, komoylan @-o

csigán egykezes lehúzás felfele nézö tenyérrel!
azt hittem itt már nem lessz eröm, de votl rendesen, bár elég sokat segítettem a másik kezemmel =/+'
4*10 15 kg ba!
jóvolt megvolt, edzés után máricskézés: 40 centi @-o @-o @-o @-o
ezt a méretet akarom elérni alapjáraton ;D
4.5 centit durrant a karom...banyek jó ez a plasma, mégiscsak szeressük nagyon ;D ;D ;D (:-)

edzés után megfogadtam Endre javaslatát és tejjel ittam a trmixot...
Endre kap egy minuszt ;D
kijöttt és hozta magával az ebéd megemésztett maradékát :----
jelentem banyek, csak edzés után 2 órával tudtam elkezdeni enni, és még most is azt teszem mert egyszerüen nagyon érzékenynek érzem a gyomrom [:-o]
szóval marad a víz ;D

vállam szar szóval holnap az eltervezett guggolás helyett elölguggolás lessz...most csinálom majd másodszorra, babaúslyal fogom, mert amolyan szoktatásnak szánom a derekamnak...


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 20. - 01:37:56
Válasz #91
Nem elérhető

fastor


nyujtózkodtam, feszítgettem és hirtelen úgy elkezdett fájni a vállam hogy megörrülök :'(
nem nagyontudom mozgatni, még jobban beszükült a mozgástartomány, holnap go to orvos :'(
pedig nem akartam mert tui az elsö az lessz hogy no sport :'(
de nem akaromhogy még rosszabb legyen ?:-/
fenébe pedig már egész jól hlaadtam :'(
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 20. - 09:23:28
Válasz #92
Nem elérhető

endre66



edzés után megfogadtam Endre javaslatát és tejjel ittam a trmixot...
Endre kap egy minuszt ;D
kijöttt és hozta magával az ebéd megemésztett maradékát :----

Turmixoltad, vagy shakelted?   :-/-(-: Kicsit malteros állagú, azt elismerem, emiatt vagy 6-7 deci tejet is elbír, de finom.  :D

2008. Május 20. - 09:24:37
Válasz #93
Nem elérhető

hopika


edzés után megfogadtam Endre javaslatát és tejjel ittam a trmixot...
Endre kap egy minuszt
kijöttt és hozta magával az ebéd megemésztett maradékát

 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 20. - 09:26:34
Válasz #94
Nem elérhető

endre66


megfogadtam Endre javaslatát...
Endre kap egy minuszt...

 @-o @-o @-o
#:-) Ja-ja, személyi edzést is vállalok, ott adom aztán az igazán hasznos tanácsokat  ?:-)

2008. Május 20. - 09:30:11
Válasz #95
Nem elérhető

hopika


Akkor a következő lenne a kérésem:ha jössz felém kellene egy személyi edzést tartani ahol annyi lenne csak a feladatod,hogy egy edzés alatt felkapjak magamra vagy 10 kiló izmot és közben letoljak vagy 5-6 kiló zsírt is...ugye meg tudod csinálni MESTER!!! :-):-)::
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 20. - 09:33:19
Válasz #96
Nem elérhető

endre66


Akkor a következő lenne a kérésem:ha jössz felém kellene egy személyi edzést tartani ahol annyi lenne csak a feladatod,hogy egy edzés alatt felkapjak magamra vagy 10 kiló izmot és közben letoljak vagy 5-6 kiló zsírt is...ugye meg tudod csinálni MESTER!!! :-):-)::
Ne röhögtess.
Ilyen alulmotivált kompetitörökkel nem foglalkozom...mit szólsz +20kiló izomhoz, és -12kiló zsírhoz?  8-)

2008. Május 20. - 09:38:35
Válasz #97
Nem elérhető

hopika


Na jó benne vagyok,de csak ha muszáj...

Na DE  :-!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 20. - 12:35:30
Válasz #98
Nem elérhető

fastor



edzés után megfogadtam Endre javaslatát és tejjel ittam a trmixot...
Endre kap egy minuszt ;D
kijöttt és hozta magával az ebéd megemésztett maradékát :----

Turmixoltad, vagy shakelted?   :-/-(-: Kicsit malteros állagú, azt elismerem, emiatt vagy 6-7 deci tejet is elbír, de finom.  :D

beraktam a shakerba azt ráztam mit a hülye ;D
aztán ittam, éreztem hogy kicsit sok...kiementem húúú visszajön...nemjött...villamoson megint majndem...nemjött, erre mikor hazaérek leülök rögtön mehetnékem volt :----
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 20. - 15:30:37
Válasz #99
Nem elérhető

endre66


A hiba az ÖN készülékében van -jelentem.  ))=/ ))=/ ))=/ ))=/ ))=/
Direkt hangsúlyoztam, hogy turmixgépben zanzásítsuk össze a Freak Fixet tejjel!!!
És hát ez sajnos a hátránya, hogy nem annyira kényelmes és mobil a téma...

2008. Május 20. - 15:36:30
Válasz #100
Nem elérhető

George


Úristen ne pazarold el az értékes tápanyagot!!!! @-o Nekem sokszor folyamatos hányingerem van edzés közben, de én bizony ki nem adok semmit ami egyszer lement :angry: Az már az enyém ))=/ Drágaszááág >:D

2008. Május 20. - 16:34:30
Válasz #101
Nem elérhető

God Vazzeg


Úristen ne pazarold el az értékes tápanyagot!!!! @-o Nekem sokszor folyamatos hányingerem van edzés közben, de én bizony ki nem adok semmit ami egyszer lement :angry: Az már az enyém ))=/ Drágaszááág >:D

Fogat össze, szűrsz mint a bálna, nagy horkantás, nagy nyelés, oszt mehetsz tovább  Łł=  :-)!  /7%

2008. Május 20. - 18:58:14
Válasz #102
Nem elérhető

madinorbi


A sziláscet fizikumért meg kell hozni az áldozatot !!!  @-o ;D >:D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 20. - 19:38:32
Válasz #103
Nem elérhető

fastor


én is így vagyok vele de ez nagyon nem akart bennmaradni :'( :-*
ma megint "órát vettem" a magyar egészségügyböl...5 órát voltam ott, kereken 6 órája nem ettem egy falatot, se fél perc és kész a kajám, jah a slusszpoén hogy végülis nem tudja mibajom, azt se hogy terhelhetem e...de egy krém, meg 5 kezelés menjen...
 @:-) :-p
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 20. - 21:23:59
Válasz #104
Nem elérhető

God Vazzeg


én is így vagyok vele de ez nagyon nem akart bennmaradni :'( :-*
ma megint "órát vettem" a magyar egészségügyböl...5 órát voltam ott, kereken 6 órája nem ettem egy falatot, se fél perc és kész a kajám, jah a slusszpoén hogy végülis nem tudja mibajom, azt se hogy terhelhetem e...de egy krém, meg 5 kezelés menjen...
 @:-) :-p

Én már csak akkor megyek orvoshoz ha visznek. Ez, ha belegondolok komolyan így is van, 4 éve kb voltam annyira beteg hogy nem bírtam menni (felkelni se) akkor kihívták az orvost anyámék, meg ne halljak má  !+"%  :-Đ