2024. Május 10. - 01:58:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A vég kezdete - George  (Megtekintve 80619 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 04. - 21:51:53
Válasz #45
Nem elérhető

God Vazzeg


Közeli kép a hétvégéről...a kajálásom nem úgy alakult sem mennyiségre, sem minőségre mint ahogy szerettem volna, meglátjuk holnap edzésen, hogy mire lesz elég. Azért a kiegészítők nélkül sehova nem mentem - erre tök jó volt a Nano, kaptam vele egy kapszulahordót.

 :-O  :-){

2008. Május 05. - 15:15:08
Válasz #46
Nem elérhető

George


Üdv mindenkinek!
Beigazolódott amit sejtettem, a hétvégi szar kajának meglett az eredménye az edzésen. Nem tudtam olyan súlyokat használni mint terveztem, de ma már korrigálom és holnaptól szerintem minden helyrejön. Ma melledzés volt:
Fekvenyomás: 60x20, 80x15, 100x10, 120x8, 130x6, 140x3
Ferdepaos nyomás kereten: 60x10, 80x10, 100x8, 110x4, 80x15
Tárogatás: 20x10, 24x10, 28x10
Áthúzás: 32x10, 42x10, 42x10 - ebből jó lenne nagyobb súly, de sajna nálunk ez a legnagyobb

Ma már 2 kanállal ment  Plasmacore, 10 perccel fogyasztás után bekattant valami. Mire bementem a terembe, addigra már nagyívben tettem rá, hogy ki mit csinál körülöttem, hogy ki van a teremben, csak egy dolog járt a fejemben: Nyomjad!!!! >:D >:D >:D Erre van szükségem minden edzésen, ilyen nagyon ritkán van, talán még sosem volt, nagyszerű érzés! Még ha nem is jöttek össze a nagy súlyok ma, nem érdekel, összejön holnap, holnap után, meg azután, ha belegondolok feláll a szőr a hátamon :D Remek cucc! Várom a holnapot :-)->

2008. Május 05. - 15:17:00
Válasz #47
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Csak igazolni tudom...sajna valóban lemaradok csúnyán. De baromira örülök neki!  @-o ;D :-)!

2008. Május 05. - 22:30:06
Válasz #48
Nem elérhető

George


Holnap reggel hátedzés lesz. Eléggé bennem van még a mai edzés előtti érzés, hogy kettétépem a termet, a hét hátralevő részében pedig lerombolom a romokat >:D Ma bent volt egy régi ismerősöm, látott edzés közben, majd a végén megjegyezte: "Te sokkal keményebben nyomod mint a Zsolti :o" Szóval edzünk mint a patkányok >:D De nem ám sima mezei patkány edzés...ugye Suncity ;D

2008. Május 06. - 12:07:55
Válasz #49
Nem elérhető

George


Life is Brutal!!! >:D
Hátszín, ahogy George szereti ;D
Döntött törzsű oldalemelés:10x20, 12x15, 20x15, 20x15, 20x15
Vállvonogatás(mittudomén gyakorlat): 50x15, 80x15, 120x15, 170x10, 200x10
Húzódzkodás:1x15, 1x15, ezután plusz súllyal 10(kg)x10, 20x10
Lehúzás széles fogással: 50x15, 70x10, 100x10, 100x10
Döntött törzsű evezés: 50x15, 80x10, 100x10 - itt hirtelen lefáradtam ????...
Egykezes evezés gépen: 3x15
Megint dupla Plasmacore ment, a fókusz ma nem volt 100%, de a bedurranás azért elég kellemes volt és a tegnapi melledzés után elég komoly izomlázzal ébredtem. Ma egy szőke amazon volt az edzőtársam, majdnem ugyanazt csinálta mint én, de azért kisebb súlyokkal  ;) A súlyom lassan kúszik felfelé, ennek ellenére az erek úgy tűnik megmaradnak a karomon, a vállam is néha beszáll a játékba, attól függ milyen gyakorlatot csinálok. Majd csinálunk róla képet a héten, de azért nem veszi fel a versenyt Berkes Laci alkarjával (még >:D). Majd még írok ma.

2008. Május 06. - 12:14:34
Válasz #50
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szépen alakulsz George! Łł= @:-)
Csak tudnám, miért kapsz mínuszokat ????...

2008. Május 06. - 12:23:47
Válasz #51
Nem elérhető

George


Szépen alakulsz George! Łł= @:-)
Csak tudnám, miért kapsz mínuszokat ????...

Nyomom, nyomom =/+'
Minuszt??? Hol??? Ja! Azért amiért te is! Nem baj, nekem -7 volt, amíg moderálva volt valaki, azóta legalább tudom, hogy szorgalmasan olvas, és tanul tőlem! Tanulj tinó! ;D

2008. Május 06. - 13:54:18
Válasz #52
Nem elérhető

Suncity


Hajrá George!!!!

Mint az igazi patkányok... @:-)
mezei patkányok azok nem fejlődnek:)

2008. Május 06. - 15:00:40
Válasz #53
Nem elérhető

madinorbi


Combó edzés ? vagy csak én nem olvastam figyelmesen ?
vádli ?
Egyébként nyomjad keményen !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 06. - 15:09:21
Válasz #54
Nem elérhető

George


Combó edzés ? vagy csak én nem olvastam figyelmesen ?
vádli ?
Egyébként nyomjad keményen !
Nem maradtál le semmiről, hanem egyszerűen kimaradt a múlt heti lábedzés. Ugye május 1. volt csütörtökön 8-} terem closed, karedzés kimaradt, így pénteken edzettem le a kart - nálam a felső végtag mindig elsőbbséget fog élvezni az alsó végtaggal szemben - szombat, vasárnap meg nem voltam itthon, így nem tudtam bepótolni azt a lábedzést :-\ Vádli...ajjaj arról meséljen Zsolti a béka - anno néha beült hozzám egy rakott palacsintára, de megülte a gyomrát :D Egyenlőre törekszem a balanszra a felső és alsótest között. Lent mindig is erősebb voltam, csak nekem nem Kormány Misi a példaképem. A héten lesz lábedzés, bár ez most inkább intenzívebb, mint nagy súlyokkal erőlködős, próbálok ebben segíteni Zsoltinak, még ha nem is egyeztet velem időpontot a holnapi edzésre :-Đ a legutóbbi lábedzés az olyanra sikerült, hogy majdnem :---- aztán másfél hétig izomláz, meg hatalmas gyötrelem minden alkalommal, amikor :-/]

2008. Május 07. - 12:35:14
Válasz #55
Nem elérhető

George


Üdv!
Épp most jövök a teremből, válledzés megvolt, mellémverődött néha egy félig lapos béka ;D Lássuk mit hozott a mai nap:
Oldalemelés csigán: 10(kg)x20, 20x10, 30x10, 40x8
Nyak mögött nyomás kereten: 50x10, 80x10, 100x10, 110x6, 120x3 - ez rettentő szar volt, nem csinálom többet,  a pad, ami itt van, nem éppen erre lett kitalálva( túl magas a háttámla, az ülőkét nem lehet feljebb rakni, stb...)
Nyomás gépen: 50x10, 100x15, 120x10, 140x6
Oldalemelés: 14x10, 18x10, 22x10, 24x8
Hogy az orkok vére folyna patakokban! :-Đ Keretes nyomás után fájt az alkarom, valami nem esett jól neki, ma kénytelen leszek meglátogatni az Ogre-sámán sátrát, hogy gyógyítsa meg a sebesült végtagot >:D

2008. Május 07. - 17:29:04
Válasz #56
Nem elérhető

George


Holnap karedzés lesz reggel, és én azon filózok, hogy nem állok ellen a csábításnak és három kanalas Plasmát veszek be. Legalább lesz összehasonlítási alap a Plasmajethez képest, mert itt azt írja a doboz, hogy 3 kanál a max. dózis 8-}
Meg különben is már megbabonáz az illata, ahogy kinyitom a dobozt, ma épp erről nyitottunk fórumot Zsoltival, hogy milyen jó kis szertartást lehet ebből csinálni - doboznyitás, egy kanál, két kanál, víz, kever, kortyol :-oD

2008. Május 08. - 12:39:30
Válasz #57
Nem elérhető

George


Ami egyszer bevált azon nem kell változtatni - sikerült ma bebizonyítani saját magamnak. Kart szerettem volna edzeni, amit trickóval szoktam kezdeni, hát ma megvariáltam, erre remekül el is toltam az egészet. Bedurranás semmi, erő semmi, koncentráció semmi, a végén, mikor elkezdtem végre tricepszezni, elkezdett bedurrani, de addigra már a kedvem elment az egésztől. Fejben sem ott voltam, szarul indult a nap, később kellett volna megcsinálni inkább az edzést. Ebből is tanultam, legalább tudom, hogy ízre kemény a 3 kanalas Plasmacore, tényleg nem túloz a reklámszöveg, olyanoknak ajánlott, akik már sok dolgot kipróbáltak. Freak fej meg gyomor kell hozzá, dehát az itt megvan >:D

2008. Május 08. - 17:40:30
Válasz #58
Nem elérhető

George


George, úgy összehasonlítás képpen mi volt neked az eddigi legjobb edzés előtti cucc amit próbáltál? A mostani Plasma tényleg annyira jó?
Másképp működik mint a Plasmajet, én mindkettővel teljesen elégedett vagyok, annyival előrébb van nálam a MAP Plasmája, hogy baromi gyorsan be lehet vele melegíteni, így nem fáj a vállam ha nyomásokat kezdek csinálni. Viszont kell hozzá, hogy agyilag ott legyél az edzésen. Ha ez összejön, akkor tényleg átkattan valami fejben(nekem legalábbis) és borzasztó bedurranás, erezettség, éberség, koncentráció, stb. Én szerintem ezt fogom csinálni legközelebb, hogy félrevonulok valami sötét zugba, olvasztott fémet engedek a fülembe, megiszom közben a Plasmát, és hagyom, hogy elöntse az agyam a harag a súlyokkal szemben >:D >:D >:D Holnap kipróbálom így, mert újrajátszom a mára tervezett edzést. Ha teheted, próbáld ki mindkettőt szerintem, de Plasmacore-al óvatosan kezdj, mert ahogy a többieket olvasom, nem mindenki tolerálja annyira. Kemény cucc, az tuti  :D

2008. Május 08. - 18:15:55
Válasz #59
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
George! Megnézed az adást? >:D :D