2024. Május 14. - 15:08:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A vég kezdete - George  (Megtekintve 80710 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 08. - 19:33:31
Válasz #60
Nem elérhető

George


Megnéztem hát! Frankó zenét raktatok alá kezdésnek @:-) Köszönöm a lehetőséget, azóta itt ostromolnak a rajongók ?:-/

2008. Május 08. - 19:36:35
Válasz #61
Nem elérhető

FirstLady


Megnéztem hát! Frankó zenét raktatok alá kezdésnek @:-) Köszönöm a lehetőséget, azóta itt ostromolnak a rajongók ?:-/

Jól hallottam, hogy Rammstein volt?  ????...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 08. - 20:20:14
Válasz #62
Nem elérhető

George


Megnéztem hát! Frankó zenét raktatok alá kezdésnek @:-) Köszönöm a lehetőséget, azóta itt ostromolnak a rajongók ?:-/

Jól hallottam, hogy Rammstein volt?  ????...
Jaja, Rammstein: Mein teil
Szoktam hallgatni kocsiban a terem felé, remek ráhangoló zene! Na az volt ott a before állapot a teszt előtt. már ha valakit érdekel --)

2008. Május 08. - 20:26:07
Válasz #63
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Megnéztem hát! Frankó zenét raktatok alá kezdésnek @:-) Köszönöm a lehetőséget, azóta itt ostromolnak a rajongók ?:-/

Jól hallottam, hogy Rammstein volt?  ????...
Jaja, Rammstein: Mein teil
Szoktam hallgatni kocsiban a terem felé, remek ráhangoló zene! Na az volt ott a before állapot a teszt előtt. már ha valakit érdekel --)

George! Ez volt a kívánságod, nem volt egyszerű, de lebotoltam artisijus Magyar Szerzői Jogvédő irodával. @:-)

2008. Május 08. - 20:54:52
Válasz #64
Nem elérhető

FirstLady


Megnéztem hát! Frankó zenét raktatok alá kezdésnek @:-) Köszönöm a lehetőséget, azóta itt ostromolnak a rajongók ?:-/

Jól hallottam, hogy Rammstein volt?  ????...
Jaja, Rammstein: Mein teil
Szoktam hallgatni kocsiban a terem felé, remek ráhangoló zene! Na az volt ott a before állapot a teszt előtt. már ha valakit érdekel --)

Akkor jól hallottam, éljen! ;D
George, most legszívesebben azt írnám le a before-ról, amit már priviben leírtam, szóval... tudod... Łł= Łł= Łł= Łł= :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 08. - 21:17:34
Válasz #65
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Május 08. - 21:21:33
Válasz #66
Nem elérhető

AtomAnti


George sztár lettél.  O0

Nagyon jó az a fehér póló amiben edzel,ha jól látom nike?

Sok sikert a továbbiakban.   @:-) :-oD
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 08. - 21:27:41
Válasz #67
Nem elérhető

Johnnyx


George neked mennyi idő kell, hogy érezd a Plasmacore hatását?
Én ma próbáltam ki először és azt tapasztaltam - hogy a ráírt 15 perccel ellentétben - egy bő fél óra kellett hozzá, hogy megérezzem a hatását. Azután persze jött minden: pörgés, bedurranás, illetve nagyon jól kitólta a fáradtság érzetet.
Egyetek zabot!

2008. Május 08. - 21:31:32
Válasz #68
Nem elérhető

George


Megnéztem hát! Frankó zenét raktatok alá kezdésnek @:-) Köszönöm a lehetőséget, azóta itt ostromolnak a rajongók ?:-/

Jól hallottam, hogy Rammstein volt?  ????...
Jaja, Rammstein: Mein teil
Szoktam hallgatni kocsiban a terem felé, remek ráhangoló zene! Na az volt ott a before állapot a teszt előtt. már ha valakit érdekel --)

George! Ez volt a kívánságod, nem volt egyszerű, de lebotoltam artisijus Magyar Szerzői Jogvédő irodával. @:-)
:o wowwww thank you :-){
A másik banda nem fért bele gondolom ;D
http://www.youtube.com/watch?v=dS7YLRGkqTU
vagy ez ::)
http://www.youtube.com/watch?v=xEZhUeMaixk

2008. Május 08. - 21:31:34
Válasz #69
Nem elérhető

FirstLady


0o0o0

Tégla, mi?! :D Lebuktam  @-o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
George azon kevesek egyike, aki priviben megkérdezte, hogy ki vagyok én :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 08. - 21:53:53
Válasz #70
Nem elérhető

George


George neked mennyi idő kell, hogy érezd a Plasmacore hatását?
Én ma próbáltam ki először és azt tapasztaltam - hogy a ráírt 15 perccel ellentétben - egy bő fél óra kellett hozzá, hogy megérezzem a hatását. Azután persze jött minden: pörgés, bedurranás, illetve nagyon jól kitólta a fáradtság érzetet.
Holnap én is így próbálom majd ki ::) Egy adagnál simán 15 percben volt.

2008. Május 09. - 11:31:03
Válasz #71
Nem elérhető

George


Ma reggel rituális padonfekvéssel kezdtem az edzést ;D Előtte 3 kanál Plasma, közben zene a fülben, körülöttem pedig csak olyan emberek, akik keményen nyomták az edzést és ez eléggé inspiráló volt - na jó, nem akartam má' beégni Zsolti meg Suncity mellett :D Szóval megcsináltam a tegnapra tervezett karedzést.....nagyon faszán sikerült!
Tricepsz:
Letolás-Fejfölötti köteles-Homlokra engedés triszett, nem számoltam a sorozatokat, érzésre csináltam, remek volt!
Bicepsz:
Egykezes beforgatás:12(kg)x10, 16x8, 22x6, 26x6
Kalapács: 16x10, 18x10, 20x10, 22x10
Kábeles bic. felső csigán: 4 sor
Nagyon jól bedurrant, valami nagyon jól működik! Megkaptam a Gyurmás pólómat, amire büszke vagyok, köszönet Producernek és az egész Gyurma-stábnak! /:-)

2008. Május 09. - 11:34:27
Válasz #72
Nem elérhető

fastor


rajtad is úgy feszül mint Geogren? ;D ;D :-)->
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 09. - 11:41:24
Válasz #73
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Megkaptam a Gyurmás pólómat, amire büszke vagyok, köszönet Producernek és az egész Gyurma-stábnak! /:-)

Nagyon szívesen! ;)
Nekünk megtiszteltetés, hogy magadon viselted edzés közben! :-){
 8-)

2008. Május 09. - 11:57:59
Válasz #74
Nem elérhető

George


Húzzál bele benő, különben sosem lesz meg a -100 nekem @-o Azért látom Producert sem hagyod ki a szórásból  :-} Monnyon le!!!! :-Đ ;D