2024. Május 20. - 17:45:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A vég kezdete - George  (Megtekintve 80824 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 11. - 15:40:33
Válasz #135
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szia!

Csatlakozom az álltalad írtakhoz a kapszuiákkal kapcsőlatban. Én is és úgy tartom jobbnak ha a tápanyagok jelenléte élindítja az emésztést, a felszivódást. Így a kapszula is jobban felszivódik.(persze nem töltöttkáposztával célszerű telezabálni magunkat.) d:)

Szalonna?  ::) ;D

De a szalonnánál vigyázz hogy csak abált legyen vastag húsréteggel középen és vastagon megszórva pirospaprikával és foghagymával.  /7%

2008. Május 11. - 15:41:47
Válasz #136

B1ll4

Vendég
Kis Nutella is mehet bele Sztereó ? :D

Nutella + Szalonna = Nutonna

2008. Május 11. - 15:44:23
Válasz #137
Nem elérhető

George


Látom mindenki kellőképp éhes lett a töltött káposztától >:D Zsolti mit szólnál egy kis szalonnába göngyölt csirkemájhoz kisütve ::)

2008. Május 11. - 19:19:31
Válasz #138
Nem elérhető

George


Holnap reggelre brutál melledzést tervezek. Olyat, ami jó egy tömegelős, meg egy versenyre készülő embernek is - olvasol, Zsolti??? ::) Elég meglepő eredményeket produkál ez a teszt nekem, mert ma reggel 78 cm volt a derekam. Köszönöm a pozitív visszajelzéseket a teszttel kapcsolatban, igyekszem mindenről beszámolni, amiről érdemes. Az, aki meg sunyiban nyomkodja a minuszt amíg nem vagyok fent, inkább a súlyokat nyomja a gombok helyett, az hamarabb fog látszódni rajta, mint rajtam a -  :D ))=/

2008. Május 11. - 21:44:07
Válasz #139
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ja-ja vagyok...kellemes lesz 0 ch-val...de majd csak átvészelem mosolyogva. Majd az Anadrox segít és kihúz a slamasztikából. Ha eddig megtette,ezután sem hagy cserben.  @:-)

2008. Május 11. - 21:45:53
Válasz #140
Nem elérhető

George


Ja-ja vagyok...kellemes lesz 0 ch-val...de majd csak átvészelem mosolyogva. Majd az Anadrox segít és kihúz a slamasztikából. Ha eddig megtette,ezután sem hagy cserben.  @:-)
Anadrox + egy-két kedves, bátorító szó - amolyan Ogre-féle - és rögtön jobban megy ;D Erőltetett ismétlések, vetkőző sorozat, szuperszett...ilyesmiket tervezek o:)

2008. Május 11. - 22:03:53
Válasz #141
Nem elérhető

L


Hát George én eddig szimpatizáltam veled...de most hogy tudom, hogy két centivel lettél karcsúbb a tömegelés első két hetében erősen gondolkodom rajta, hogy én is minuszokat fogok nyomkodni rád az éjj leple alatt... >:D


Viccet félretéve frankó a teszted! Csak így tovább!  Łł=
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 11. - 22:04:07
Válasz #142
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Olyan jó....... ˝=/ ;D

2008. Május 11. - 23:15:59
Válasz #143
Nem elérhető

George


Hát George én eddig szimpatizáltam veled...de most hogy tudom, hogy két centivel lettél karcsúbb a tömegelés első két hetében erősen gondolkodom rajta, hogy én is minuszokat fogok nyomkodni rád az éjj leple alatt... >:D


Viccet félretéve frankó a teszted! Csak így tovább!  Łł=
Annyira nem engedtem el magam ch-val, nem akartam visszahízni azt a fölösleget, amit leadtam január óta. Különben is most megbeszéltük, hogy tisztán tartjuk a kajálásunkat, minimális szemét kaja, ami jön föl, az inkább izom legyen mint zsír. Ezért sem fogom én produkálni a legnagyobb súlynövekedést a tesztelők közül, próbálok inkább a minőségre törekedni, meg erősödni őszre. Más az egész összkép, én azt veszem észre, de mégsem puhult fel a fizikum, kemények, teltek az izmok. Azért az tényleg érdekes, hogy szarabbul kajálok, mint diéta alatt, mégis csökken a derék körmérete.

2008. Május 11. - 23:19:24
Válasz #144

B1ll4

Vendég
De irigyellek ilyenkor :( . Én alapból kb 2g/tskg-ot elégetek mindenfajta mozgás nélkül :D . Picsába , de nembaj szeretek zabálni :)

2008. Május 11. - 23:25:24
Válasz #145
Nem elérhető

George


De irigyellek ilyenkor :( . Én alapból kb 2g/tskg-ot elégetek mindenfajta mozgás nélkül :D . Picsába , de nembaj szeretek zabálni :)
Na azért nem vagyok annyira szerencsés, ha elengedem magam, akkor én is felpakolok igen tekintélyes mennyiségű zsírt. Kérdezd meg Zsoltit, hogy mikor 120 voltam, az mennyire volt szálkás :D Szép nagy volt, meg viszonylag erős, de akkor megkérdezték tőlem páran, hogy miért nem nézem meg, hogy mi van a zsír alatt? Meg ott volt Endrú is, aki kisebb volt mint én (most is az >:D) de mégis jobban nézett ki, én meg csak irígykedtem  :D Egy szó mint száz, én eldöntöttem, hogy nem engedem visszahízni magam annyira, ha tömegelek is, látni akarom az izmaimat.

2008. Május 11. - 23:42:25
Válasz #146
Nem elérhető

L


Hát George én eddig szimpatizáltam veled...de most hogy tudom, hogy két centivel lettél karcsúbb a tömegelés első két hetében erősen gondolkodom rajta, hogy én is minuszokat fogok nyomkodni rád az éjj leple alatt... >:D


Viccet félretéve frankó a teszted! Csak így tovább!  Łł=
Annyira nem engedtem el magam ch-val, nem akartam visszahízni azt a fölösleget, amit leadtam január óta. Különben is most megbeszéltük, hogy tisztán tartjuk a kajálásunkat, minimális szemét kaja, ami jön föl, az inkább izom legyen mint zsír. Ezért sem fogom én produkálni a legnagyobb súlynövekedést a tesztelők közül, próbálok inkább a minőségre törekedni, meg erősödni őszre. Más az egész összkép, én azt veszem észre, de mégsem puhult fel a fizikum, kemények, teltek az izmok. Azért az tényleg érdekes, hogy szarabbul kajálok, mint diéta alatt, mégis csökken a derék körmérete.

Leírnád, hogy hogy zajlott az átállás a diétáról a tömegelős kajára? (szénhidrátra gondolok elsősorban)
Csak azért kérdezem mert én is próbálkoztam az előző diétám végén azzal hogy  viszonylag alacsonyan tartom a  szénhidrátot és minőségben próbálok jönni, de egy idő után bestagnáltam. Konkrétan ez úgy nézett ki hogy 89kg körül fejeztem be a diétát (napi 80g szénhidrát körül) innen emeltem 250-300g közé. Ezzel a mennyiséggel 92kg-ig ment fel a súlyom néhány hét alatt és ennyi. Varriáltam a fehérjével, az intenzitással, edzésmennyiséggel, de semmi változás. Később(hónapok teltek el) kénytelen voltam megemelni a szénhidrátot egészen 500g-ig hogy elinduljak felfelé. Szóval a kérdés, hogy milyen stratégiával akarod te kiküszöbölni a magas szénhidrátot és a túlzott zsírosodást a tömegelési periódusodban?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 11. - 23:46:57
Válasz #147
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát George én eddig szimpatizáltam veled...de most hogy tudom, hogy két centivel lettél karcsúbb a tömegelés első két hetében erősen gondolkodom rajta, hogy én is minuszokat fogok nyomkodni rád az éjj leple alatt... >:D


Viccet félretéve frankó a teszted! Csak így tovább!  Łł=
Annyira nem engedtem el magam ch-val, nem akartam visszahízni azt a fölösleget, amit leadtam január óta. Különben is most megbeszéltük, hogy tisztán tartjuk a kajálásunkat, minimális szemét kaja, ami jön föl, az inkább izom legyen mint zsír. Ezért sem fogom én produkálni a legnagyobb súlynövekedést a tesztelők közül, próbálok inkább a minőségre törekedni, meg erősödni őszre. Más az egész összkép, én azt veszem észre, de mégsem puhult fel a fizikum, kemények, teltek az izmok. Azért az tényleg érdekes, hogy szarabbul kajálok, mint diéta alatt, mégis csökken a derék körmérete.

Leírnád, hogy hogy zajlott az átállás a diétáról a tömegelős kajára? (szénhidrátra gondolok elsősorban)
Csak azért kérdezem mert én is próbálkoztam az előző diétám végén azzal hogy  viszonylag alacsonyan tartom a  szénhidrátot és minőségben próbálok jönni, de egy idő után bestagnáltam. Konkrétan ez úgy nézett ki hogy 89kg körül fejeztem be a diétát (napi 80g szénhidrát körül) innen emeltem 250-300g közé. Ezzel a mennyiséggel 92kg-ig ment fel a súlyom néhány hét alatt és ennyi. Varriáltam a fehérjével, az intenzitással, edzésmennyiséggel, de semmi változás. Később(hónapok teltek el) kénytelen voltam megemelni a szénhidrátot egészen 500g-ig hogy elinduljak felfelé. Szóval a kérdés, hogy milyen stratégiával akarod te kiküszöbölni a magas szénhidrátot és a túlzott zsírosodást a tömegelési periódusodban?

Na ez érdekel engem is, bár tudom hogy nálam nem fog működni és kész  ˝=/ Fákin genetikám van sajna  !+"%

2008. Május 11. - 23:55:06
Válasz #148
Nem elérhető

George


Alapvetően nem vagyunk egyformák, én kevés ch-tól is tudok nőni meg erősödni, másnak meg lapátolni kell, különben nem fejlődnek. Egy ilyen platónál viszont sok segítséget tud adni olyan tápkieg, amit még nem használtál előtte, vagy nem túl gyakran. Nekem nagyon sokat segített legutóbbi tömegelésnél a T-Bomb, mert megindította felfelé az erőmet, meg a súlyomat is - hasonlóan beállt az erő meg a súly, mint nálad. Viszont most nem érdekel annyira, hogy mit mutat a mérleg. A tükör a mérvadó, centit is csak a derekamra használok és most is csak azért mértem, mert úgy látom, hogy annak ellenére, hogy néha megengedek magamnak cukros dolgokat, mégsem zsírosodok. Ami fix, az edzés előtt egy zacskó puffasztott rizs, amennyi kevés ch van a Freak-Fixben, meg egy zacskó rizs az egyik adag csirke mellé amit napközben eszek. A többi az zöldség - sült, párolt, nyers. Meg néha ami becsúszik - most pl. vaníliás Freak, fagyi, meg kóla....de ezt senki ne próbálja ki, annyira förtelmes az íze :-X De megiszom, mert ott van benne, a fehérje :-Đ Próbálj ki valami hasonló cuccot szerintem, holtponton vagy, de nem biztos, hogy a túl sok ch lesz a nyerő megoldás.

2008. Május 11. - 23:57:43
Válasz #149
Nem elérhető

fastor


Alapvetően nem vagyunk egyformák, én kevés ch-tól is tudok nőni meg erősödni, másnak meg lapátolni kell, különben nem fejlődnek. Egy ilyen platónál viszont sok segítséget tud adni olyan tápkieg, amit még nem használtál előtte, vagy nem túl gyakran. Nekem nagyon sokat segített legutóbbi tömegelésnél a T-Bomb, mert megindította felfelé az erőmet, meg a súlyomat is - hasonlóan beállt az erő meg a súly, mint nálad. Viszont most nem érdekel annyira, hogy mit mutat a mérleg. A tükör a mérvadó, centit is csak a derekamra használok és most is csak azért mértem, mert úgy látom, hogy annak ellenére, hogy néha megengedek magamnak cukros dolgokat, mégsem zsírosodok. Ami fix, az edzés előtt egy zacskó puffasztott rizs, amennyi kevés ch van a Freak-Fixben, meg egy zacskó rizs az egyik adag csirke mellé amit napközben eszek. A többi az zöldség - sült, párolt, nyers. Meg néha ami becsúszik - most pl. vaníliás Freak, fagyi, meg kóla....de ezt senki ne próbálja ki, annyira förtelmes az íze :-X De megiszom, mert ott van benne, a fehérje :-Đ Próbálj ki valami hasonló cuccot szerintem, holtponton vagy, de nem biztos, hogy a túl sok ch lesz a nyerő megoldás.
hallod...cseréljünk ;D
én éjszakáként fogyok két kilót vazze ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó